Gorgoroth - satans televizija
0
Norvegu grupas GORGOROTH dalibnieki patreiz Polija tiek apvainoti religiska nozieguma par ko saja valsti vinjiem drau līdz 2 gadiem cietumsods.
Koncertu Krakova transleja valsts telekompanija TVP, kas ari kluva par skandala iemeslu, jo nokluva polu katolu redzesloka.
Nemot vera apstaklus koncerta, policija ir sakusi izmeklesanu sakara ar cietsirdigu izturesanos prat dzivniekiem.
„Assinis uz skatuves bija viscauri (aptuveni 80Litus izlejushi)”.Aitu galvas, pieskavoti kali cilveki pie lieliem krustiem” – teica TVP rezisors Andrzej Jeziorek avizei VG. „Visi bija izsmereti ar aitu asinim. Visur bija sataniskie simboli. Viena meitene zaudejusi samanu un vinjai izsaukusi atros. Un tas noticis vel Krakova – dzimtaja romas pavesta pilseta”. Jezioreks gribejis patraukt koncertu, tachu nobijies no grupas faniem, jo tie varetu sadusmoties par to ka nopirkushi biletes!!!:)
Jautri vai ne – varetu pie mums ta but LTV1 vao LTV7!!!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
0
he, labais :)
0
Visaadaa zinjaa interesanti he he!
0
da super
0
njaa, redzeeju Gorgoroth veel dienu ieprieksh Varshavaa - uzvedaas gluzhi vai kaa paraugskolnieki :DD
0
Nebuutu raadijushi pa televiiziju, nekaada satraukuma nebuutu. Tiem trakiem katoljiem jau pietiktu redzeet arii paaris mazinjas pentashkas un apgrieztus krustus, lai saceltu breeku, taa ka gan jau piesietos arii tad, ja nebuutu aitu galvas un asinis un plikas vecenes pie krusta :)))Bet gan jau ka dzhekiem nekas nebuus, tikai popularitaates pieaugums.:)))
0
akal tiem ibiokristieshu padauzaam buus par oo breekt pa visu pasauli. bet gorgoroth malachi, vinju dailjrade ariibiezhi vien priecee mans slimaas ausis. nebuus jau nekad taadi laiku kad kauko tamliidziigu raadiitu pa muusu tv(ja to vispaar var nosaukt par tv)
0
Gorgoroth, mani mazie miiljie draudzinji, ah.... Taa tik ir grupa.... Starp citu, taas aitu galvas tur ap 100 gab. Vareetu buut grandiozs skats.
0
Gorgoroth-Spēks!Katoļu baznīca-SHIT!!!
"Ņemot vēra apstākļus koncertā..."atvajnojos,be... ko tad viņi grībēja sagaidīt ,lai Gorgoroth nodzied PATER NOSTER...
vai AVE MARIA...?
"Cietsirdīga izturēšanās pret dzīvniekiem!...
Nabaga "nevainīgā" meitenīte zaudēja samaņu...kādas šausmas!!!
Tas bija tik vien šovs un ne vairāk,šādi lūk!
LAI DZĪVO ODINS!!!
0
Shaman, come on! Nahuj Odins? Vai tad mums, latviešiem nav savi dievi? Var jau klausīties skandināvu mūziku, bet ticēt svešiem pagānu dieviem - to gan vēl neesmu dzirdējis. Kaut gan galvenais jau ir būt pret kristiešiem - pasaules ļaunuma asi jau 2000 gadus.
0
Katolicisms bija jaaizniicina jau taa pirmsaakumos!
0
Jā nu Gorgoroth nodeva uguņus. tas man patīk!! Gan jau viss būs štokos.esmu par viņiem
0
Nuu, cik nu shtokos, cik ne - Gaahl'am jau ir pusotrs gads aiz resteem iedots par citiem jocinjiem.
0
forshi buutu tagad iemest cietumaa kaadu kristieshu grupu,kura plaataas ar saviem saukliem par to kaa nabaga jeezus tika piepists pie staba:D
LAI DZIIVO GORGOROTH!!!!!!!!!
0
metaals nav domaats plashaakai publikai labaak lai neviens nezin un liek muus metaalistinus miera. vai nav taisniiba.
0
Gorgoroth -?nez vai vinji ir saatanisti
0
Nee, it nemaz! :)
Man ar Gorgoroth iet pie sirds, ja kas.
0
NJu Gorgoroth ir mana miiljaakaa grupa un man ir vienalga vai vinji ir saatanisti vai nau!!Gorgoroth vnk rulzz
0
pastulbi
0
Nu šis koncerts beidzot tomērs tiks izdots arī DVD formātā:
www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/ne...

Video footage of GORGOROTH's infamous February 1, 2004 concert in Krakow, Poland will finally will see the light of day! Metal Mind Productions will release the first-ever GORGOROTH DVD, entitled "Black Mass Kraków 2004", featuring the legendary Polish concert, on June 9 in Europe and June 10 in the U.S.
0
Šito vajadzēs aplūkot.
0
Vai nu tik ātri un vienkārši šiem tas izdosies, līdz tam pāris reižu vēl neiztiesājoties par autortiesībām :D
0
gaals ir gejs:D
ak jel:D
nesen ka uzzinaajuXD
0
www.youtube.com/watch?v=QGz_3HcNo04...

Kretinee bazniicas ietekme politikaa...
0
plji jau apaksha aardaas-vis nozelojamkais ir tas ka polija "valda" varda briviba...
:D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas