Matu gumijas!?
0
Zinu, varbūt tas ir tāds sīkums utt..

BET, kur var nopirkt normālas, melnas matu gumijas??? bez visādiem pribambasiem, spīdumiem, un salīdzinoši smalku apkārtmēros!

Un nē - nekādās Drogās nava!
Un arī rotu veikalos nerodu..

Kur jūs tās ņemat? Paši pinat varbūt?

Man palikusi ir tikai viena vienīga, un draugam arī ir tikai viena, kas šķiet jau ir uz nāves robežas :D (tb - ja pazūd - tā ir baigā neērtība)

Padomi?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
pērc kādas ir, noņem nost pribambasus, tos pārdod, par iegūto naudu nopērc melnu krāsu... tālāk tiksi galā ?
0
Klau, kad es nesēju matus sapītus bizē, es šo problēmu atrisināju ļoti vienkārši - sieviešu neilona zeķubikses....
Domāju ka nav jāpaskaidro sīkāk.
0
Lieta tāda, ka atrast pat normālu gumiju, no kuras pribambasus noņemt, nav vienkārši :)

Sonne - es saprotu, bet ēm.. šādu metodi negribās :/
0
Oki - mani šī metode apmierināja par 100% :)
0
Ja nemaldos man māsa nopirka iekš Bik Boka tāds vesals čumurs ar gumījām visādi izmēri, melnas un tas savienojumu dzelzīts, baigi labās. Vari mēģināt vēl iekš Sepalas tur parasti pie kases visādas sakrautas.
0
Tirgū ir visvisādas!!
0
hmm... par tirgu nebiju iedomājusies (eeem...maybe konkrētāk - kurā galā? negribās šnurīt cauri visām bodītēm)

šon jāpaskata būs sepala
0
Nu, neilona zeķubikšu alternatīva ir melni prezervatīvi... :D
0
no zeķubiksēm gatavotas matu gumijas ir pašas labākās, godīgi.
0
Sheit ieksh UK, nopirku leerumu ar melnaam matu gumijaam, karoche elastiigas un eertas, un viena matu gumija noturaas 2 meeneshi vismaz:) nau probleemu. Pa latu 12 gumijas. Cik tev atvest?
0
Ja dzivo Plavniekos vai ir velme uz turieni kratities, tad noderes: A.Saharova iela 21 - tirdz. centrs ''Talava'', 2.stavs, melna matu gumija - 20sant.
0
nē, nafig saharovu, labāk velc vien galvā tās zeķbikses - gan mati pie vietas, gan ausis siltumā + vēl karnevālu laiks tuvojas, poņimaješ!
0
Elizabeth paker man kadas dazhad citadi es jau ilgstoshi staigaju ar zilu matu gumiju jo taa ir vieniga krasa ko darbavietas veikala bez spigulishiem var dabut.

0
praktiski jebkurā audumu veikalā var nomirkt melnu gumiju, sagriezt nelielos gabalos un sašūt galus kopā. ļoti labi lietojās. Jāskatās tikai melnās gumijas, kurām nav baltas sastāvdaļas iekšā.
0
Taas ar dzelziiti tieshi ir stulbas, vinjas pliist uz pusēm. Neatceros kur vairs, arii viena tik palikusi bet var atrast, taadas norm biezas un ja nepazustu tad tureetos muuzhiigi :) kaut kur alfa laikam atradu
0
Mjaa bet es te skatos cilvēki labāk paši rada, man gan tam būtu slinkums :D
0
es brīžiem apbrīnoju tās problēmas, kas te tiek risinātas.. zinu, ka ir tāda 'Līderisma akadēmija', bet izskatās es kaut ko esmu palaidusi garām- ir arī 'Lūzerisma akadēmija'
nu cik tizlam ir jābūt, lai pat matu gumiju nevarētu nopirkt bez īpašas diskusijas internetā?
0
Viedi vārdi, U! :D Uzreiz nāk prātā arī, piemēram, bxxx sūdzēšanās par nespēju iespraust tīkla vadu kompī utt. :D
0
Nu labi ka tikai vadu nevar iespraust, a padomā, kas būtu ja kautko citu nevarētu iespraust un prasītu palīdzību!!! :D
0
Zin, es vairs ne par ko nebrīnīšos :D
0
piemēram, kaut kā tā:

"hmz respektivi ir zinamas grutibas.

lieta tada ka nevaru iespraust.

tb tiri teoretiski zinu kur ko un ka vienk nav isti skaidrs kapec.

tad ko man isti darit?

ir kadas idejas?"
0
Ņirgājieties vien svoloči. Sonnenmensch'am jau viegli, bet Ulītei pie kājas ... Man tā ar vislaik bija problēma, jo kautkādos avīžkioskos un galantērijas nodaļās pirktie (ja vispēr varēja tumšas krāsas atrast) pa pāris nedēļām izstaipījās. Beidzot blakus Rūpniecības preču tirgum dabūju pāris normālas (resnas) melnas. Kopš jūlija nēsāju. Bija arī tievas, bet jēga no tādām ... www.ikarte.lv/redirect.asp?eid=62...
0
Nu bļin Intars dedzina :D

Hipotētiskā, teiksim, Deathperado atbilde:
"nu komon vecīt, ņem zaķi un visīti, atstiep pie manis, un es visu uzskatāmi nodemonstrēšu"
0
Dīvaini, ka vienmēr izdodas tādas nopirkt. Kaut arī- draudzene ar savu vīrieti pagājušajā Blomē lietoja matu gumiju vietā gumijas, ar kurām nostiprina tos paklājiņus, ko teltī zem guļammaisa liek...

Ja visi striķi trūkst, skuj viņam grebeni :D
0
Parastas mellas matu gumijas BEZ dzelžiem ir grūti atrast. Var meklēt centrāltirgū vai bērnu pasaulē (tur šadtad gadās - bet ātri pazūd).
0
Es pērku Caramelles veikalos, pa latu var nopirkt kaudzi, gan vidējas, gan plāniņas. Tumšās krāsās arī ir.
P.S. neapmulstiet no veikalā esošajiem pārējiem spīduļiem un kreļļu kalniem! :D
0
nu, labi, sorry! es vēl saprotu vīriešiem tā var būt problēma, bet tēmas aizsācēja ir skuķis:D man, piemēram, ir pie acītes es staigāju ar vaļā matiem un ja nu šausmīgi vajag varu ielikt rozā un spīdīgu matu gumiju vai da jeb ko citu, kas staipas, galvenais lai mati tīri:)
galvenais taču, ka cilvēks labs nevis kāda ir matu gumija!!!!
0
Kas vainas tam dzelzītim, kas satur to gumiju? Melna gumija un kaut kāds mazs metāla gabaliņš- nekādi grabuļi taču nav.
0
lol @ Blade. Šitas man patika :D
0
dzelzītis pats par sevi jau nav nesmuks, bet vinš savu funkciju saturēt abus galus pārtrauc pēc pāris dienām un izstiepjas!
0
Es izārdu no vecmuteres apenēm. :)
0
Nabaga ome... Bet vispār- vecas apenes smird, jo piesūcas ar sievietes izdalijumiem. Nesākšu runāt par to, pē kā vare'tu ost tevi mati ;D
0
pāldies par padomiem :)

nu Īiiintāāārrrrr.... >:]

mazais2 - īstenībā davaj :) pa 2 ls - ņemu visas 24 :o

U - bet lieta tāda, ka tās matu gumijas vajag ne tikai man :o
Un bieži vien tieši čaļi par to sūdzās.. Jo ne visi var atļauties, vai vēlas staigāt izlaistiem matiem visu laiku.
0
+ tās ar dzelzīšiem nepatīk - jo tur mēdz ķerties mati iekšā, nu kad to gumiju velk ārā.. not kūl :o
0
tās ar dzelzīšiem parasti pārplīst pēc vienas dienas :D
0
sliktums a bleķi:
1) mati pinās iekšā
2) plīst
0
Piezīme- mana vienīgā matu gumija ir liels melna samta mučkulis.
0
NU jā tu esi bābietis un var atļauties nēsāt kamolu matos, bet kur lai dzeki ņem elegantas matu gumijas bez tām sūda dzelzs stīpiņām?
0
Nu man akal tās milzīgās gumijas ļoti nepatīk...
Pat ja arī esmu "bābietis", man patīk mazas, nemanāmas... jā - elegantassss..
0
Tiem dzelzīšim nav nekādas vainas.
Nekādi mati viņos neķeras un neviena gumija man nav pārplīsusi.
Jūs laikam kautkādas paģefkas pērkat...
0
Da labi (tad kad es nelietoju vecmuteres apeņu gumiju ;D) man bija viena zaļa, izturēja vesalu gadu. Un pat nepazaudēju. Vot bļe tā tik bija gumija, pa 20 santīmiem. Beigās sāka izskatīties pēc vecas dārza šļutenes. ;)
heresy, ej nahuj. :]~*~*~*~
0
marle pērk oficiālās Nike sporta matu gumijas ar 3 gadu garantiju? :D
0
:D prezervatiivus ar nav nekaada vaina apgriezt un to galu ielikt matos ;D Lateks rulee!!! :D
0
tasturneko- jā, iešu, mums ar puiku šinī ziņā viss kārtībā :D
0
Nu mati dzelzīšos man nav ķērušies, bet izjūk gan viņas ātri, tas ir fakts.

Bet nu nez, tik milzīga problēma jau nu nav, es vienmēr, kad kādā bodē eju garām matu piederumu stendam, tīri profilaktiski uzmetu acis, ja gadās normālas matu gumijas, tad kādu paķer rezervē un ir.
0
Es saku man no Bik-boka, es nez cik viņas maksāja, noteikti kādi 2ls tāds vesals čemurs tur visāda biezuma. Nēsāju kād upuss gadu un neviena nav izjukusi. Ok es viņas ikdienā nelietoju tik kad sportoju vai strādāju. bet tikuntā nekas neliecina par to izjukšanu. Ok esmu kruts.
0
sliktums a bleķi:
3) bleķim ir nesaturēšana smagā formā.

Viesuli, a tev pēc tam Baltais Zilonītis no matiem nepil ? :D
0
man gan patik taaas milzigas. taakaa man matu struktura ir diezgan kupla. tad man vajag no miksta materiala to gumiju respektivi cieshas un siikaas neder jo vinas ir par cieshu un bojaa matus.
0
kā jau te kkas teica - veikals Caramelles!
0
Kur tās končas atrodas ?
0
Ierosinajums.

Kad nakamreiz ar Bigiju sazinas randoms par iespeju seit likt reklamu.
Lai Bigijs uzstada ultimatu ka reklamas nebus kamer randoma nebus dazhadu izmeru gumijas matu sasaistisanai :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas