Scooter
0
Droši, ka šito virsrakstu ieraugot daudzi padomās WTF???
Bet prikols ir citur.
Es tikko ievērtēju Scooter 2006. gada DVD un paliku nedaudz mēms, jo koncertā, vairākās dziesmās spēlē ģitāru neviens cits kā JEFF MANTAS no VENOM!!!!!

Vot tādi pīrāgi.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Nu, viņi paši arī ir akustiskā variantā spēlējuši koncertos Billy Idol gabalus...
0
Nu to ka Scooter coverējis Billiju, Depechus utt - to es zinu, bet šitais kadrs mani patīkami šokēja!
0
Fuck the millenium bija ui ku labs.
Ui kaa jumtu raava nost!

Faster! Harder! SCOOTER! YE-AAAAH!
0
Vot-vot :)
0
Re kas te atklājās. True... Labi, es jau arī.
0
nu a skuuterus zato grib zamochiit true hardcore/terror sceena par dziesmu allways hardcore
0
Nu, cik zinaams, kaa tas tipinjsh no SCOOTER pats kaut kaadaa intervijaa teica, tad Mantas esot uzaicinaats taadeelj lai visiem tipiskajiem rave party un tamliidziigiem iibljiem paraadiitu, ka eksistee arii cita muuzika, kas var buut arii pietiekoshi interesanta - taa sakot "lai neiecikleejas uz kaut kaada viena muuzikas stila". Cik zinaams, tad Mantas esot bijis arii SCOOTER "Baltic Beach Party" shovaa.
0
Es ar šo faktu nesen piefiksēju. Tāpat arī nezināju, ka Cronos esot muzicējis ar Cradle of Filth (tā rakstīts viņa Vikipēdijas rakstā en.wikipedia.org/wiki/Conrad_Lant... , lai ar Cradle of Filth dalībnieku sarakstā en.wikipedia.org/wiki/List_of_Cradle... viņš nefigurē).
0
Cronos pie COF taa oficiaali arii nekad nav speeleejis, tikai ierunaajis noteiktu teksta dalju albumaa (ja nekljuudos) "Dusk And Her Embrace", varbuut (to tieshaam nezinu) njeemis daliibu veel kaadaa ierakstaa - bet tad arii tiekai kaa viesmuuzikjis. Taapat Cronos piedaliijaas DIABOLUS RISING albuma "Blood Vampirism and Sadism" videoversijaa dziesmai "Satanic Propaganda". nu bet vinjam jau ir bijushi daudz taadu viesoshanos - WARFARE '86 gada albumaa vinsh ir basu iespeeleejis, gan jau veel kaut kur - tad ir jaameklee.
0
Vēl viens - Hammerfall - Knights of the 21st Century. Arī tur Cronos šo to iedziedājis ;)
0
Visi grib desu uz maizes ...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas