Pyogenesis
0
Karoč bija tā... Sen atpakaļ Malējs ar vēl vienu korifānu man nodemonstrēja vienu kaseti ar Pyogenesis "Sweet X Rated Nothings", un kaut kā palika atmiņā kā kaut kas jauks. Un te nu pēdējā nedēļas nogalē veicu failu apmaiņu ar Kriwixu, un skatos, opīte.. Pyogenesis. Paķeru divus albīšus, bet ne sūda neatceros no tā, kas toreiz skanēja, tikai to vietiņu ar "This is for horny, little girls. Please, put your fingers in your anal cunts" un to dziesmas nobeigumu, kur šos svilpj no skatuves nost.. (it kā svilpj) Un te nu Malējs saka, jā jā, tas ir tas 1994. gada albums, šalala.. Ok, ielieku, lai atsvaidzinātu atmiņu, un, bleddarārā! Es tuvākajā laikā neko citu negribu nemaz dzirdēt! Es pat no mājas negribu līdz veikalam iziet bez šī albuma uz ausīm! Bāāā.. nu tik jaudīga muzīciņa! Jūtu, ka šis rudens asociēsies ar šo albumu. Silti iesaku arī TEV!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Un tas, kas darās uz "Skykiss" gabala 1:20 minūti, nu tādu smiekalu uzdzen... :] Tā pauzīte... un, protams, turpinājums. Nu, gardēžu spēļmantiņa, tur nav variantu!
0
pirmie divi dūmīgie EP Ignis Creatio un Waves of Erotasia ir vienkārši zvērā. albumi Sweet-x rated nothings un Twinaleblood arī zaibiss. Bet nu tā huiņa kas sākās tālāk ar Unpop ir vienkārši nepanesama vācu huiņa, vēl lielāka huiņa par kaut kādiem die toten hosen.
0
Man ir CD kur Sweet-X.. ir kopā ar -Waves of Erotasia-, labs oriģināls Doom, bet MCD -Pyogenesis- ir viens no visu laiku labākajiem Doom albumie. Huiņa jau viņiem sākās ar -Twinaleblood-, kurš kopā ar -Roots Bloody Roots- man ir sagādājis vislielāko muzikālo vilšnos :(
0
nu tas laikam, kā kuram, man tas Twinaleblood dikti patikās. par Roots daļēji piekrītu, albums kopumā tāds nekāds, lai gan atsevišķas dziesmas bij īst grāvēji, kā pati tituldziesma Roots Bloody Roots un kas tur vēl, Cut-Throat un Attitude. pārējās tā ne visai
0
Un vēl anal drum solo uz 25 min ...
0
Pajodženešiem + vēl kautkādiem vācu daiktiem bija arī dikti jautra ziemassvētku dziesmu izlase. Diemžēl neatceros kā saucās, bet klausoties bij jāsmejas un jāsit takti.
"Der Weinachtsmann brennt Kirche an"
0
ņamma.
0
Izrādās, ka man ir `1992 - Ignis Creatio (EP)`. Paklausījos. Nu tā...
0
Pirms kāda mēneša malu "Sweet X-Rated Nothings" albūmu un zin ļoti tīkams. Jo īpaši dziesmas Through the Flames, Fade Away, It's on Me utt...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Dethecrator
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas