Ko jūs...
0
parasti darat kad ir liels kašķis, vai pat izšķiršanās ar mīļoto cilvēku? Dodiet ieteikumus...

PS - kurš močīs uz Alice Cooper?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ja nopirkshu biljeti - aizieshu. Taadi plaani ir.
Attieciibaa uz pirmo jautaajumu - parasti nogaidu - gan laiks visu noliks savaas vietaas. Pie tam, vai nu mazums cilveeku pasaulee!?...
0
Es iešu uz Kūperu.

0
attiecībā uz pirmo jautājumu :) tādos brīžos parasti
daudz domāju kas vainīgs un kā, galu galā vai nu to visu aizmirst vai atrisinas!

hehe, mammucis nopirka biļeti, bet pati netiks, būs jāapskatās uz Coopra kungu
0
Ehh... onkuļi, man hūjova vienkārši, katkādas morālās mēnkas/prāta aptumsums iestājies. Jā... es ar uz Kūperu iešu... bet ja nedzirdēšu POISON tad patiekšu viņam lai iet dirst! >.<
0
snicel kad kur un pa cik kuupers speeles?

saproti te ir jaizdala visas lietas siki vai es gribu aizmirsties vai ari analizet un secinat.

ja gribu analizet tad tas noved pie zvanisanas tam cilvekam lidz speeku un kredita izsikumam un censanas pie reizes kautko saglabt. kas gan jaatzist
ne ipashi nav izdevies.

muuziku klausities ir galigi garam jo tas var novest pie nepatikamam pardomam.

Nu ja ejam aizmirshanas celju tad te lidz ari dazhadi varianti.

personigi es no alkohola nevaru aizmirsties jo es nevaru piemauties lai man taa aizmirsanas nostradatu jo kjermenis vienk fiziski netur alkoholu.

reali tad nu ir recepte doties uz lielveikalu uz saldumu nodalu.
zefiiri sokolaade saldejums.

njaa apvienojuma ar kaadu sci-fi filmu tiiri ta neko aizmirshanas.

tikai tas taa pat ka alko bendee kermeni.
ok ja alko bende aknas tad saldumi bendee slaido liniju utt..

respektivi kas nu kuram tuvaks. tomer personiigi iesaku saldumus.

kaa neka sokolaade ir labs laimes aizvietotaajs.

0
alkohols jau neko neatrisina. Vienīgi var palīdzēt īslaicīgi (uz dienu, piemēram) atslēgties no problēmas, kad ir sevišķi smagi.
Citādi - nē.
0
nu vislabakas zaales ir laiks vai ari kas tads kas aizrauj .
0
Nez... pēdējā laikā es pamatīgi dzeru :( Abi esam neziņā ko darīt, turpināt vai nē... viņa it īpaši...
0
Vaniļas, vai zemeņu šņabi var pieskaitīt pie saldumiem?
0
Liels kašķis - bik pagaidīt, nomierināties, un izrunāties, pamatīgi izrunāties, mierīgi.. bet runāt tā, lai tu saklausi to otru, un arī lai otrs tevi saklausa.
Vēlme sadarboties un risināt.
Ja kādam no jums tādas nav, tad attiecīgi jāsecina, ka viss ir podā.

Kad ir izšķiršanās - principā ļoti daudz kontaktēties ar apkārtējiem, pavadīt laiku ārpus mājām, gūt pozitīvas emocijas, kur vien tas ir iespējams (un cik vien tas ir iespējams.. pirmās dienas/nedēļu parasti tas nav iespējams.. bet nu ar laiku).
Alko un mazohisms ir sliktākais variants.. Bet tā nu jau ir katra paša izvēle.

0
Vo! tochno! - Zini Schnizzel, sadzeriet abi - vienkaarshi njemiet vienu vakaru un jautri, teiksim, nopliitejiet, izklaideejaties, varbuut jau laiciigi sastaadi vakara programmu (protams, ja vinja uz to parakstaas - tas arii ir svariigi, jo vienam pliiteet - ir tas pats kas nepliiteet nemaz - jeegas nav). Vakara gaitaa, kad esat uzsilushi pacel saapiigo jautaajumu diskusijas liimenii - lai ariicik ilgu laiku no vakara tas prasiitu, bet neuzstaaj! Tajaa situaacijaa riikojies peec apstaakljiem, bet ar praatu!!!
Luuk, un peec taada vakara vai arii vakara finaala skaties, kas notiks - ja nebuus nekas un turpinaajumu neredzees - tad jums buus bijis jauks atvadu vakars, ja turpretii visas lietas atkal atdziivosies tad jums tie buus jauki salabshanas sveetki. protams, vakara gaitaa arii jaapliitee ir ar meeru - visiem pashsaprotama lieta, kas ne vienmeer visiem izdodas.
Ja esi izleemis sho izmeegjinaat - lai veicas!
0
atgriežoties pie tēmas 2.jautājuma - es ar iešu. gribās jau redzēt to veco āpsi, stārs worldwide taču, hehe.
0
Elizabethe bet doma ir viena un ta pati kad viss beidzied darit visu lai varetu aizmirst bijushos un justies arvien labak.

Snicel katra gadijuma lai izdodas.
0
Warpath padomu pagājušo piektdien paklausīju, jo domāju, ka viss atrisināsies, bet tad viņa sāka laist lažu... Vakar arī ar pēdējo cerību aizbraucu pie viņas un beigās nu jā... izšķīrāmies pa visam. Sūdīgākais ir tas, ka mēs vienā skolā mācamies blakus klasēs... Pohuj... es eju dzert... Zajibalu jau tie meiteņu neciešamie raksturi...
0
Lieta tāda, ka mēs kopā jau gadu bijām un viņa pasūtija mani tāpēc, ka redz nēesot viņai vairs rozā brilles uz manis! Nu COME ON!! Tās brilles ar laiku tik un tā pazūd un tām seko citas sajūtas, kas nebūt nav sliktākas...
0
Gadās. Gadās, ka tās brilles turas arī ilgāk un pēc tam ir vēl sūdīgāk.
Psihas ir tās sievietes, tas fakts. Bet viņu ir pietiekami daudz.
0
Diez ko būtu rakstījis Scnizzel, ja bobijs būtu šādu jautājumu iepostējis?
0
^^^

Ej uz "Purvu" ...
0
Intars, šodien, plkst. 09:19
Diez ko būtu rakstījis Scnizzel, ja bobijs būtu šādu jautājumu iepostējis?

+1 :D
0
Atbilde uz jaut - ej nosaujies vai piedzeries.... ;) Jāturpina dzert.... :*
0
Par to dzeršanu jau biedris Lash pareizi pateica. Nedēļu pasēdi uz korķa un pēc tam dari, ko citu. Jo ilgāk ielaidīsi alko pasācienu jo grūtāk tikt vaļā no tā visa - tas no paša pieredzes. Labāk atrast kādu lādzīgu nodarbi un ar laiku būs labi.
0
nomaini visu vai vismaz daļu no tā kas tev par viņu atgādina. tas šad tad palīdz. vismaz man.

uz cooper neiešu.
0
Man viens čoms kūrš arī ārstēja sūri ar alkoholu teica: Sākumā dzēru jo baigi par viņu pārdzīvoju... pēctam man vienkārši iepaitkās :D
0
"Gadās. Gadās, ka tās brilles turas arī ilgāk un pēc tam ir vēl sūdīgāk.
Psihas ir tās sievietes, tas fakts. Bet viņu ir pietiekami daudz."

Sieviešu ir daudz, bet vai ar visām ir iespējams veidot sakarīgas attiecības?
(To pašu par vīriešiem..)
0
kad mani pasutija viena meitene es ari baigi pardzivoju, nepatikami sapeja ilgi, dzerstijos, jo domaju ka palidzes u.t.t bet neka nelidzeja, un tad satiku citu meiteni ar kuru vel tagad esmu kopa. un ka izradas vina ir daudz reiz labaka par ieprieksejo, pat nesaprotu ko biju atradis taija :D
spriezot pec savam attiecibam, tad mums ari vairs nav roza brilu uz acim, bet tikunta ir labi un forsi, kautgan dzives rutina dazreiz nomac.
karoc gaidi isto bridi un ker ciet. un par sito varesi velak pasmietties, ka vina nebija nekas u.t.t

0
to decapitated - man šitais nav pirmais pārdzīvojums. Es gribētu zāles, kas novērstu to. Man jau kuro reizi ilgstošas un svarīgas attiecības vienkārši izkūp....
0
tas gan ir stulbi.
0
tiešām žēl nabaga schinzeeli.. :( :(

varbūt ja jūs, izrunātos, izkratītu sirdis un un.. tad...:(
0
vai arī nē....
0
Bljeeee,man ssodien paiet gads kopss ar bjusso izskjiiros,peec tam bija neilgs plosts,un savaakties peec taa bija gruuti...Kod,bet ar meeru...
0
Neuztraucies, nabaga Šnicele turpinās dirst huiņas forumā... tik sākumā jāiedzer un jātiek tam pāri...

www.youtube.com/watch?v=siBoLc9vxac...
tas tiem, kam patīk un tiem, kas izjutuši....
0
hmm, Dzelzi tu runā par Līgu Zani Lauvu?
0
Njaa vispar drankjigi drankjigi.
life sucks baac sodien es 90 minutes gaidiju un salu
beidzas tas ar neko. nez varetu uzrakstiti dzejoliti
vai stastinu par to kaa es gaidiju 90 minutes + nosutiju 40 sms un zvaniju kadas 50 reizes ahhh

sitados brizhos reizem gribas vienk aatru naavi.

garigais vispar wery low :/

sodien visu dienu gaidiju.
pat no rita bija murgi sai sakara.

nez tas laikam beigsies ar paranoju smaga forma un nervu sabeigsanu.
jo pagaidam pedeja laika esmu loti uzvilkts un nervi tiesham tiek dreneeti drankjigi :(

0
Snitzzel- Canibal Corpse jāklausās, pāries. Nedzer, sporto. Vajag kaut kādu mazohismu un galvenais ignorēt to personu, līdz pati atnāk lūgt piedošanu.
0
Tieši tā. Viņas atnāk. Bet tad jau kaut kā arī vispār sviestā viss saiet.
0
"
vai stastinu par to kaa es gaidiju 90 minutes + nosutiju 40 sms un zvaniju kadas 50 reizes ahhh"

Nu neko, naakoshreiz nosuuti 48 SMS un tad buus viss kaartiibaa, Bobijuci ;)

Un dziive nevienam nesuukaa, vienkaarshi, dziive ir taada, kaada ir, tur tu neko nepadariisi.
0
Ne obligāti- mani paziņas pēc 1,5 gadu kopābūšanas izšķīrās uz 9 mēnešiem, sagāja atkal kopā un nu vairāk kā gadu dzīvo mierīgi. Viss atkarīgs no tā, cik stipri nervi- nesabojājot ar trakošanu priekšstatu par sevi var tomēr sagaidīt, ka viss pēc salabšanas pat ir labāk, kā bijis. (vecā heresy sev glauda galvu un smīn, kaut pati praksē rīkotos tik smuki kā tai teorijā, ko tikko nobēra).

0
heresy negribu tevi kritizeet tomer ne visiem ir pienemams tavs peecatiecibu modelis par ko jau mes vienreiz diskutejot aizklidaam.

0
Pēcatiecību modelis nepastāv- viss no cilvēka atkarīgs. Ja apliec tā cilvēka jauno partneri un visu laiku nāc virsū ar agresiju vai pielīšanu, rēķinies, ka bijusī ignorēs/izsmies. Man pašai ir gan nīstami bijušie, gan tāds nabadziņš kā Tu, gan arī bijušie, kas ir labi draugi, ar kuriem kopā pačku pakratīt koncertā. (Neizdarīt secinājumus par šīs tantes pieredzi- sarkstu...)
0
Nez, manuprāt - kas bijis, izbijis.. Un ja to mēģina stutēt augšā - tad diez vai kas prātīgs sanāk.
Ir pieredze.
Kopāsanākšana bija viens ārprātīgs gads, kurā viens otru skaldija (un galvenais - par to pašu šķiršanos!) un mocija.
Īstenībā pat nožēloju, ka tik ilgs laika posms tika tā izniekots.

Kad tilts brūk, labāk pārmesties tam pāri neatskatoties, doties tālāk (lai cik grūti sākumā šķistu). Būs citi tilti :) Un varbūt arī kāds nebrūkošsssss...
0
nee nu logiski ja tu savu jaunas draudzenes dzeku nemsi prieksa ka labi nebus. attieciba pret tevi jaatzist neko tadu neesmu darijis. vai ari vienk man neliekas ka esmu.
0
Hm- nu nesāksim, nesāksim bobij... Skujruncim katram postam bija Tavs koments astē XD

Labi- bet kombinējot Elizabethe un manis teiktos-
Snitzzel, turies, dzer alu, ej tusēt, mēs Tevi mīlam, viss būs labi u.t.t. Zinu, ka mēdz likties, ka pasaulei gals, bet šādas lietas notiek neskaitāmas reizes un bojāgājušo procents ir mazs. Izdzīvosi.
0
Schnizzel-par vaardaa nesaucamo,vaardus luugssu nemineet.
0
Neņem galvā, sievietes lielākoties nav neaizstājamas. Es tavā vietā uzgrieztu skaļāk Manowar, izrautu kādu alu un ātri atrastu kādu citu, ko paspaidīt. Laiks visu saliks savās vietās.
0
Manowar neklausos... aizstāšu ar IRON MAIDEN un alus vietā visīti ;) Jā ko citu ko paspaidīt... būtu nice... kāda grib drāzties?
0
Dzīvelīgs puikā :) No, thanks, bet pozitīvi.
0
Schnizzel - nedomāju, ka šis ir īstais portāls šādiem meklējumiem.
Nu netrūkst tak mums vietējo iepazīšānās/sekss portālu, va ne
0
Jā Elz' te nu tev es piekrītu...
0
Tas bija prikols... lēts, bet prikols tomēr. Man sekss vispār prātā pašlaik nenāk... tikai dusmas...
0
Paveru es Privātās Dzīves lappuses - šobrīd visi šķirās uz vella paraušanu!

0
Elizabethe, nedomāju, ka Privātā Dzīve būtu diži ticams attēlojums tam, cik nopietni visi šķiras.
Kāds jau šķirsies vienmēr, līdz ar to tāds tenku žurnāls uztaisīs no tā visa pamatīgu skandālu un lielu rakstu pa 3 lapām. Par to, ka savukārt citi dzīvo laimīgi jau gadu desmitus, šie nerakstīs.
0
Nu bet protams :D

Vnk salīdzinot - pavasarī un vasarā, kad vienas vienīgas kāzas bija - tagad rudenī - pēkšņi visi jau šķirās nost :o
0
Un arī kaķi zem logiem vairs nedrāžas...
0
pašlaik man vienīgais atrisinājums ir alkohols... Jūs varat iedomāties cik pretīgi ir katru dienu viņu skolā redzēt pēctam un kā viņa speciāli lai man ieriebtu flirtē ar citiem džekiem?...
0
News Flash!

Tagad viņa saka ka ilgojas pēc manis un grib atpakaļ tos brīžus un grib lai viņu samīļoju bet viņa nezin... Ko viņa nezin to es pats nezinu :( Ehh nezinu kam pat prasīt palīgā. Tagad jau Klausos Aerosmith - Don't wanna miss a thing un dzeru absintu :'(
0
Tu ņirgājies?
0
plje, psihoanaliizes kabinets "paliidzi pac sev"!!
0
ai nu vina ir tiine, kura pati neizn ko grib. nafig tadas.
0
A kas ira? Ja vajag publiski palūgt padomu tautai, lai dara.
0
Schnizzel,pado raugos zinju kastu taads,a to man paranoja....
0
aizraxti siirupam,spiciiteij,popkor... parsavaam probleemaam
0
Nea, vieglāk nodzerties un pa pjanam forumā huiņu rakstīt :)
0
parody.videosift.com/video/Ninja-Parade-...

man parasti šitādi mēsli uzlabo garīgo
0
NorvēģuPāķi- varbūt parunājam par Tavām problēmām?
0
Dzelzi, no kurienes tev paranoja no manis? :) Relaksējies, es nēesmu ļauns onkulis un tu mani pazīsti... Bet neteikšu, kas esmu :D
Anyway, es kārtējo reizi bastoju :)
0
okk...

(grauž nagus)
0
Man šodien ir pārdomas.

Atskārstu, ka kādreiz, diezgan senā pagātnē (nu jau gadu viss ir labi), esmu bijusi kopā ar pilnīgu idiotu!
Man pat to grūti ir aptvert, kā tas ir bijis iespējams!

Un nedomāju, ka tā tas ir vienmēr, kad attiecības ir beigušās.. man šķiet, ka šādi gadijumi ir ļoti īpaši (jo robežojas starp vājprātu un pilnīgu kretīnismu)
0
Varbut to sauc par milestibu.
Nu kas bijis bijis.
Tagad tak tev un TAM otram viss ir kaartiba dzivojiet laimigi.

Veel jau varbut taa ka citiem ir izaugsme bet citiem nav..
Attiecigi varbut tev tada bija bet attiecigai personai nebija.
0
Labi heresy:D
0
Paakjim vieniigaa probleema ir dziivoklja biedrs..:DDD
0
Pietiekoši smaga problēma- atrisināma ar virvi vai dzīvokļa maiņu. Vai arī ausu aizbāžņiem.
0
MMM ņemšu vērā:D
nevari varbūt vel kādu ideju noģenerēt??:)
0
Par kādu tēmu?
0
Par kādu tēmu?
0
Pietiekoši smaga problēma- atrisināma ar virvi vai dzīvokļa maiņu. Vai arī ausu aizbāžņiem.

Par sito:D
0
Nu- iepazīstini to radību ar kādu sievišķi, kas vārētu vismaz pa vakariem pie sevis vilkt. Vēl var viņu regulāri ar baldrijāņiem dzirdīt (alus u.c. dzērieni tam der)- būs mierīgs kā jēriņš. Var kā es reiz- ignorēt. Tā es kādu rītu sagaidiju, ka viņa bija prom ar visām pekelēm. Miers no blink 182 un rozā matu gumijām.
0
XD
ak dies juutu tev liidzi:D BĻIN 182 nu tas toch kautkas ljauns,ljaunaaks pat TH:D
nekas nekas samejais lido uz anglju driiiz....:)
0
Hm- manējā sekstūriste visu laiku braukāja uz Zviedriju pie boyfrienda, bet atgriežas atkal un atkal :D Neraža. Nu ko- tikmēr dzirdi viņu ar baldrijāņiem, vai arī bromu.
0
Schnizzel - tas par tām rozā brillēm ir buļļsūds - ja gadu pavadi ar kādu cilvēku kopā, tad nevar tā pēkšņi un ar galiem izšķirties.

P.S. Dzelzi, sveiciens! Lai tev nebūtu paranoja, es tev pateikšu hintu, pēc kura tu mani pazīsi: 94 ;)
0
Viņa to varēja draudziņ. Pie tam vēl, aizvakar uzzināju, ka viņa mani esot nedēļu krāpusi un tikai tad pasūtijusi.... Zemiski... tādus cilvēkus vajadzētu lēnām dedzināt, lai sukas mocās....
0
Nu tad tu vienīgais esi bijis gatavs uz, tā teikt, patiesu mīlestību... Draņķīgs gadījums.
0
Saproti- daži cilvēki ir izlutināti maukas. Neatkarīgi no dzimuma. Un ja kas dusmas pazemo. Tevi pašu.
0
Schnizzel, nedusmojies. Tu jau vēl nezini, kas Tu pats esi. Dzīve var visādi izgrozīties.
0
Tieši tā- kaut vai viens mans paziņa, kas visu laiku aģitēja pret abortiem u.c.

Čalis reiz saņēma vēstuli no kādas vienas nakts parādības, ka lūk viņai bijis, likvidējusi un tagad pārdzīvo. Te nu lūk.
0
ar attieciibaam vispar ir pilniigaa pakaljaa. labaak ir, ja taadu vispaar nav.
0
salauzt ceļus un apčurāt tādaij>:)
ka neiet...
jopcik!
0
A par ko? Paskaties no viņas viedokļa- uzkrist svešam cilvēkam ar savu grūtniecību, fui, kā tā var. Katram katrā situācijā sava taisnība.

0
ne nu nepatik bezatbildigie:(
A CELJUS salauzt profilakseij:D
0
A ko tam čalim teikt- viņš tak nemāk lietot gumiju bez negadijumiem?

Mauka, mauka, bet mauka ir trauks, kur daudzi padzērušies un saka, ka nevajag spļaut akā no kuras nāksies reiz dzert.

Mārtiņ kūš :p
0
ierij tableti, vai iedod partnerim gandonu! ārprāts! Besī šitie sūdīgie hreni, kad aiz bezadbildības stāvoklī... personīgi... man patīk gūr baudu uz meitenēm caur sodomiju >:) wūūū jēēēē!
0
ierij tableti, vai iedod partnerim gandonu! ārprāts! Besī šitie sūdīgie hreni, kad aiz bezadbildības stāvoklī... personīgi, man patīk gūt baudu uz meitenēm caur sodomiju >:) wūūū jēēēē!
0
Es to negribēju zināt :D
0
TĀ!kā atkodi?
heereesyyy>:P
0
Hm- mēs ar Tevi vienā koncī runājām un vispār mums ir kopīgi draugi ;)
0
ak dies,ak dies,ak dies
stulbie atminjas zudumi hehe...nu tad ko dzeram jublejaas??
XD
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas