laiks pielaikot kamuflāžu..
0
www.tvnet.lv/zinas/latvija/artic...

starpcitu cik daudzi no jums ir izgajushi obligato militaro karadienestu ko?
un cik daudzi budami uber patrioti ir izvairijushies?

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Sen jau nav obligāta, vajadzētu dažreiz ziņas lasīt :)
0
nu obligata kadu laicinju nav tomer jautajums paliek kursh tad no jums izvairijas un kursh izgaja ko?
0
A ko Tu nepiesakies?
0
Pats esi izgājis, ākst?
0
nu man 18 palikas kad jau obligatais vairs nebija speka.
Speciali dienet neiesju.
0
neonz es neesmu uber patriots.
esmu patriots parastais :)
starpcitu neko neizvairijos kad atnaca paveste tad gaaju visus dokumentus kartot.
kas tas par metalistu kas negrib dienet armija?
phe
0
nu a bet dienet nacas vai tikai dokomentus aiznesi? :D
0
galvas dēļ izbrāķēja?:(
0
Bobijam toč armija nekaitētu.
0
Jā, protams bobij, visiem metālistiem jādienē armijā. ;D
Par laimi man nebij obligātais, bet ja būtu, tad mani nemaz neņemtu, bet ja ņemtu... tad es izvairītos. :D
0
Neonz un kaa ar tevi kur dieneji suzhos vai aluksnee?
domaju tev ka bijushajam nss aktivistam un nacionalistam saadas lietas tiesham nav sveshas.
nu kaadi iespaidi kaadu pieredzi guvi?
0
0
kāds sakars patriotismam ar armiju?
kāds sakars armijai ar metālu?
0
Alūksnē kādu laiciņu pavada visi, neatkarīgi no tālākās dislokācijas vietas.
Kas attiecas uz mani, man tev nekādas atskaites nav jādod. Neba es te mēģināju kādu kaunināt par izvairīšanos no armijas. Varu tik pateikt, ka izvairījies neesmu.

Bet ja tu būtu bijis armijā, tad vismaz tādu idiotu no sevīm te nemētātu.
0
"kas tas par metalistu kas negrib dienet armija?" - nu nez, nez...nepazīstu tādus, kas būtu gribējuši labprātīgi iet armijā (izņemot tos, kas savu nākotni saista ar militārām padarīšanām).

Man pašam šis prieks nav ticis, jo studēju. Vienu gadu gan bija piesūtīta pavēste, uz kuru atbildēju nosūtot izziņu no universitātes.

Bet ja nestudētu, tad laikam būtu mēģinājis visus veidus, lai tik izvairītos.
0
domaaju ka labaak atteikties no pilsoniibas nekaa iet karot svesha izdeviiguma deelj. nu i nahuj. peec tam kad shis plaans tix realizeets latvijaa noteikti buus stipri mazaak patriotu :D
0
Tas jau ir kādu laiciņu zināms, ka pilngadīgie vīrieša cilvēki tiek ieskaitīti armijas rezervē. Uzskatu, ka tas ir tikai normāli, jo kara gadījumā kādam taču dzimtene ir jāazisargā. Tikai te notiek Satversmes pārkāpums, t. i., nu nav visi līdztiesīgi. Kāpēc sievietes nav ieskaitītas rezervē? Bet tās tikai manas pārdomas, nevienam savu viedokli neuzspiežu.

Un, starp citu, pat ja mani neskar obligātais militārais karadienests, man tomēr ir tāda doma - dienēt profesionālajā armijā.
0
Vajag sekot manam piemēram un stāties studentu militārajā apmācībā! Salīdzinot ar armiju un pat ar jaunsardzi īsts plezīrs, bet toties pēc beigšanas, tev dzēš studiju kredītu!! :)
0
ATTILA, kredītu jau uzreiz nedzēš - tur vajag kādu laiku (pēc studiju beigšanas) skraidīt pa militārajām mācībām u.tml.
Vismaz senāk tā bija.
0
lash, no šī gada ir jauns likums, ka pietiek iziet divu gadu kursu, dabūt kaprāļa pagonas un tev cik tur to gadu laikā dzēsīs studiju kredītu! Kādreiz to darīja tikai NAA studējošajiem.
0
ka bij jaaiet ta laga nevareju saprast vai gribu vai nee, takaa lauzos biski, suutiija viskautkur pa to slimniicas ciematu stradinjos, kaadu pusgadu tas vilkaas, meegjinaaja dziit maajaa jo kautkaada sodaamiiba bija bijusi aarpus shiis valsts robezaam, ko baigi noliedzu, laikam beigaas noticeeja ar, nu un ta beigaas izbraakjeeja, sukulji taadi, taa arii palikos taads nekaads
0
ATTILA - nu ko lai saka - apsveicu...
Bet tā viltīgi izdomājuši - vismaz tādā veidā cilvēkus piesaistīt :D
0
BigUgga
kads sakars ar metalu? hmz padomasim lielakajai daljai metalistu patik SF nu un cilvecinji sajutas ka baigie patrioti SF klausoties(lai neapvainojas tie kas pirms SF klausishanas bija patrioti)protams tas reizem reali robezhojas pseidopatriotismu.
Tad vel jau var pieminet to kara metala miljotajus..

Patriotismam ar armiju ir liels sakars it ipashi ar obligato karadienestu. jo istens patriots uzskatis par godu kalpot valsts armijaa.

nu labi tagad profesionalaja armija samazinas patriotisms jo vinji lielakoties ir algotnji vienkarshi bet ari esoshaja patriotu netrukst piemeram tie kas palikushi no obligata dienesta laikiem.

speciala uzdevuma vieniba tak ari tadi pashi kadri jo vinji tak visi bijushie karaviri.

taakaa ar patriotismu ir liels sakars.

un metalisti lielakoties ka jau teicu jutas patrioti.

nu ok netrukst pa kadam kosmopolitam bet ta ir visur.
0
†††

Misijas ir brivpratigas.
tava darishana vai gribi 6 meneshu laika nopelnit 15 stabus un gut tiesham vertigas praktiskas militaras zinashanas.

HK 11A1

njaa es par to sievieshu lietu ari iedomaajos. jo pastulbi sanak. mobilizacijas gadijuma sievietes un berni paliks maajas?
gaazisies sarkanais meeris varos un piesmies atkal ka pirms pusgadsimta?

vajag piemeru nemt no izraelas vinjiem obligatais dienests laikam 2 gadi un gan sievietem gan virieshiem.

un pastieties cik laba sagatavotiba totalas mobilizacijas gadijuma.

par to rezervi nu mani vienk maac bailes par to ka
cilveki kaut automatiski ieskaititi. daudziem tak nebus nekadu praktisko zinasanu. pie tam ko lai dara ar tiem gopnjiekiem kam tik dzert un dzert. disciplinas nekadas.
aa toties ceriba ka vinjus aatri noshaus par nedisciplinetu ricibu :)

lash un attila

nja par to kredita atmaksu laba doma. nja bet vispar armijai gruti laiki pienakushi. par piemeru
NAA katru gadu tak izlaizh jaunus virsniekus.
tagad nav vairs taakaa obligata laika. tagad virsnieka pakape vairs nav tik daudz no svara.

driz jau bus vairak virsnieku ka ierindnieku :D

vispar paradas problemas ar ierindnieku dabushanu. jo daudzi piemeram iet prom. lauzh ligumus.

aa taakaa tiks iepirkti tie brunju transportieri tad 2.kajnieku sauszemes bataljons tiks parveidots par motorizeeto bataljonu un veidots 3.kaajnieku sauszemes bataljons tikai nav zinams kur nems kaajniekus :D

cilveku trukst :D

0
"jo istens patriots uzskatis par godu kalpot valsts armijaa."

Nu tu dod vaļā tīrāko demogōģiju. Tas, par ko tu te runā, ir sistemātiska valstsvīru propoganda, kas Latvijā nemaz nenotiek - tas vairāk attiecinām uz, piemēram, ASV, kur nolikt bauzīti par "Dzimnteni" tiek uzskatīts par pašsaprotamu, jo tiek ieborēts jau kopš bērnības.

Kā vārdā man būtu jādien armijā? Aizstāvēt lekno valstsvīru intereses kara gadījumā? Kāds tur patriotisms? Tā romantika jau sen vairs pasaulē nestrādā. Vienīgais labums no armijas varētu būt jaunu iemaņu un/vai zināšanu gūšana, kas manos iesaukšanas gados bija apsāubāms ņemot vērā armijas kvalitāti tajā laikā. Varbūt tagat ir kas mainījies? Nezinu, jo nav vairs aktuāli. Un izmantot tās zināšanas pats savu interešu aizstāvēšanā.

Tev kalvītis pateiks, eu, puika, davai močījam uz Irāku!! Nu davai! Kas? Tu patriots neesi, vai??
0
Mans viedoklis - Visus šitos skinus un pāris "metālistus" vajadzētu gan iemest autobusā un lai pašol dienēt, a to viņi nesaprot, ko dara, nēsādami kamuflāžas bikses un "Patriotā" pirktus zābjus... Un tas viņus arī mazliet disciplinēs. Vismaz nebūs laika dzert un kauties ;)
0
Ja runa iet par armiju. Kāds atcerās, kas notika 1994 gadā, kad SEPULTURA bija Rīgā? ;)
0
atcerās/zina... nav svarīgi
0
Es izvairījos no obligātā militārā dienesta. Apzināti un ļaunprātīgi. Vainīga nejūtos. Bobij, ko man tagad darīt? Kā kļūt par patrioti un metālisti?
0
Protams, izvairiijos kaa pratu! Tagad, ja buutu attieciigais vecums varbuut pat labpraat aizietu, bet tolaik, kad no armijas vieniigais iespaids vairumam bija par veiksmiigi "nokostu" gadu sadzerot ar serzhantu, laimiigs bija katrs, kas no taa prieka tika valjaa. Pie tam, man tolaik bija citi plaani (sk. teemu "Atceroties sendienas"). :D :D :)
0
BigUgga

Nu nedaudz demagogjijas pieskanas jaatzist naak lidzi tomer paskaties apkart demagogija ir visur.
gan no tavas lapas ta drusku naak. gan metal koncertos. visur ir sava veida demagogjija. pie tam so uzskatu es pasmelos vienkarshi no patriotiskam gramatam.

patriotiskam ne slimi nacionaliskam.

Nu labi skatisimies patiesibai acis jaa 90tajos un to beigas bija patraki ar armiju piem kad vel bija suzhi. reali tika apmacita tada lieta ka izpletnjleeksana kam musdienas ja vien neesi specvieniba praktiski nu nekada pielietojuma nav.

Nu kaa varda varbut patriotisma delj pret savu valsti un tautu. aa un bushu banals un izteiksos ka pats jau tu tos treknos virus ieveleji :)

no armijas labums taads ka taa zinama mera nostiprina spihologiski nu vaajakos ari sagrauj, sava veida atlase.

atkartoju ka misijas nav obligatas!

Nu labi tad ja taa butu ieborets tad vai tas nebutu briesmigi labi ko?

0
Schnizzel

nu personigi nenesaju kamuflazhu. jo parak izceljas uz apkarteja fona kaa ari nedaudz padargi sanak.
pilseta manuprat nav liela labuma ar kamuflazhu ikdiena staigat.

bet vispar ierecams ka ir redzeti kadri kas noperk kamuflazhu un uzshuj virsu vardu uzshuves :D

par shito itin jauki var norauties no militaras policijas :D
0
bobij, kāpēc domā, ka tās aizsargkrāsas lupatas ir tik baigi dārgas? Es tā vis neteiktu...protams, ja jau pērk Randomā, tad jā :D
0
1) Iemācies tak beidzot komatus salikt.

`gan no tavas lapas ta drusku naak.`
M? Kur?

`pie tam so uzskatu es pasmelos vienkarshi no patriotiskam gramatam`
Nu skaidrs, ka Tu to kaut kur esi smēlies, nevis padomājis līdz :) Ja Tu pamatotu konkrētāk, kāpēc būtu jādienē armijā, varētu arī konstruktīvāk papļāpāt, taču tagad es izlasu `PIE TAM.. SMĒLIES GRĀMATĀS` - man šķiet, ka Tu šo frāzi uzskati par neapgāžamu argumentu, bet faktiski tas ir vēl viens pierādījums demagoģijai.

`a un bushu banals un izteiksos ka pats jau tu tos treknos virus ieveleji`
Ja tas Tu šajā gadījumā neapzīmē lielāko vairumu, tad es Tev saku, ka nevienu neievēlēju, bet vēlēju tieši pret.

`Nu labi tad ja taa butu ieborets tad vai tas nebutu briesmigi labi ko?`
Manipulēšana ar tautas domu ir apsveicama, ja skatās no valdības puses, taču nožēlojama no tautas puses. Protams, ka valdībai/valstij ir izdevīgāk lai tautas izglītības līmenis būtu zems - labāka augsne manipulācijām, piemēram, ka iet armijā ir pienākums un baisi \m/
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas