Pujāta slavinajumi.
0


mans viedoklis
to maacitaju kas skrien tur kur nevajag vajag uz saarta sadedzinat. vajag atjaunot inkviziciju un redzams ka saja macitajaa ir saatans iemaajojis. iesaku pret vinju sarikot raganu tiesu ar vecumveco metodi ka rikojas krustneshi.
metiisim uudeni ja grims tad nebus satans bijis iekshaa bet ja peldes pa udens virsu tad jadedzina uz saarta jo satans vinja ir iemaajojis.

www.tvnet.lv/onlinetv/lnt/900_se...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
bobi, ja man būtu jāizvēlas starp sarunu ar tevi un Pujātu es ne mirkli nešaubītos un ietu pie viņa.

ej ārstējies.

0
Kādam ir jārāda priekšzīme...Bobij, ej sāc linčot pirmais un varbūt tautai atvērsies acis un viņi tev pievienosies.
0
bobij, atgriezhoties pie teemas, kura kaut kur mistiski aprakta... Sheit nav taada cilveeka, kas ienaaktu truumetaalaa un labpraat lasiitu TAVU HUINJU. Visiem sen jau esi apriebies. Tu pat to neredzi, ka tev cilveeki netieshi suuta prom. Mosh pisies vienreiz tomeer nahuj! Nevienam te neinteresee tavas teemas.
0
mazais2 : a vaitad bobis kaadreiz dirst suutiijumus njem veeraa ?

Ljaujam teemai vienkaarshi nomirt.
0
bljee,esnaaku uz truemetal lainebuutu tvnetaa visaaadas huinjas jaalasa un she tev-bobijs..:(
0
Lai gan dažreiz Bobija postus lasot var ņirgt (pārsvarā jau par komentāriem no atbildētājiem), bet savā ziņā nava labi pataisīt forumu par balagānu.
0
dzelzsgriezej kapec tad tu naac uz truumetaalu?
0
Palasīt ko matainie labu sarakstījuši,nevis tavu kārtējo huiņu ibio...
0
Ko var stresot par kaut kāda svētā mērkaķa murgiem? Neinteresē ne vecais Pujeklis, ne viņa svētās grēmas. Ne jau pret sūda kristietību ir jācīnās, bet pret reliģijas izpausmēm vispār.
0
"bobijsxxx, šodien, plkst. 18:33
dzelzsgriezej kapec tad tu naac uz truumetaalu?"
nē vecīt, kāpēc TU nāc uz trūmetālu? :D
0
Tapec ka jippii.lv vairak nepastav respektivi sitas ir unikals forums kura var lidz baltkvelei izrunaties.
starpcitu sodien mani nobanoja no alternativefashion.forumot...
pie vainas nacistiskaa diktatore romance.
elizabethe laikam zin vinju. nu ko laikam jau veca patiesiba ka kompleksainas daamas ir taas negantaakas.
0
Tas vimpis tik ņirgājas te par visiem...
vai tiešām tik lielas problēmas ar viņa izbanošanu?
0
pie vainas nacistiskaa diktatore romance.

nja... paranoja. ka tik pats neesi pie vainas?

bljee un vispaar, man un es domaaju, ka arii paareejiem ljoti interesee no kurienes tu esi un kad izbanots, kas to ir izdariijis un kaapeec un kaadi ir shie cilveeki. Veel ir baigi forshi, ka tu visus ko paziisti sauc vaardos.
(iipashi stulbiem: taa bija ironija, nedomaaju to tieshi)
0
Sauc vaaardos mmm heh tad jau es varu jus apvainot ka jus mani par bobijsxxx saucat ja uzskati ka Elizabethi dzive sauc par Elizabethi :D
0
ar h burtu,ne?
Daunis...
0
"H" vācu rakstībā kalpo kā garumzīme un šinī gadijumā tā norāda, ka tas "t" viņas vardā ir kārtīgs T. Līdzīgi kā ANKH izrunā ank ar uzsvaru uz K.

Točna daunis- veco druku videnē mācijies?
0
"bobijsxxx, vakar, plkst. 20:32 [Profils] [Link]
Tapec ka jippii.lv vairak nepastav respektivi sitas ir unikals forums kura var lidz baltkvelei izrunaties.
"

Izrunaaties? :D Kaut kaa nemanu, ka kaads ar tevi runaatu. Tevi visi dirst suuta. Tu esi speejiigs saprast, ko tev raksta? Vai arii tu gribi teikt, ka savos 20 gados esi gariigi atpalicis?
0
Te jālieto termins "infantils".
0
Heresy a vot pieradi ka taa ir veca druka?
vot pieradi.
kur tas bija teikts ka ankh gadijuma vecaa druka cik atceros nekur rezume vari iet bekot.

njaa varbu nedaudz infantils esmu jo kad cilveks lamajas es redzu tiinju nenobrieduma pazimes un problemas ar nerviem.
0
Nē,vāceni bastoju...:)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas