All metal stars in one
0
Es reiz redzēju klipu, kur bija redzami daudzi daudzi metāla scēnas stāri, bet nevaru atcerēties nosaukumu, kas tā bija par dziesmu.
Kāds nevar atgādināt vecam un aizmāršīgam matainim lūdzu?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
eu eu eu, es te ar kaut ko mekleeju bet lai nepiesarnjotu forumu uzjautashu tepat, Vai kads nezin kusrh izpildija kaveru vienam vecam gabalam vaardaa What's Going On roka versijaa. Bija viretis un sieviete vokaalaa cik atceros un diezgan pasen pa swh rock drilleeja vinju.
Lirika:
Mother, mother
There's too many of you crying
Brother, brother, brother
There's far too many of you dying
You know we've got to find a way
To bring some lovin' here today - Ya

Father, father
We don't need to escalate
You see, war is not the answer
For only love can conquer hate
You know we've got to find a way
To bring some lovin' here today

Butu baigi labi, ja kads zinatu
0
oi roof šito es zināju, bet nu nekādi vairs neatminu :( grupa ar Tool daudz ko kopīgu bīdīja, kā tur bija??
0
par tiem daudzajiem metāla stāriem, kādi tieši? es atceros 80-ajos bij Sam Kinison-Wild Thing-, kur piedalījās visādi Billy Idol, Bon Jovi, Aerosmith, Slash, bet tas laikam nav tas ko domāji?
0
Nē, tas nav 80'o klips. Tas ir samēra svaigs, vai nu 2006, vai 2007 gada ražojums.
0
Ja varētu vismaz kādu no stāriem nosaukt, tad varbūt atcerētos. Ja neatceries - tad jau diežie stāri nemaz nebija ...
0
Atcerējos tikai vienu tādu no svaigajiem:

Mikeyla Feat. The Metal Forces - Glorious

This single features members/ex-members from Primal Fear, Hammerfall, Masterplan, Helloween, Gamma Ray, Edguy, Stratovarius, Angra, John Norum, Pagans Mind, Dionys, Baltimoore, Scanner, Lean Rimes, Glenn Hughes, and more!

Tika izlaists sakarā ar Furenes čempi Vācijā
0
"futenes"
0
nope, Blade, ne tas. :)
Es pats atradu, kas tas ir par klipu - tas ir Destruction - The Alliance of Hellhoundz.

ALL the guest in the song: Biff (Saxon), Doro, Shagrath (Dimmu Borgir), Speed (Soilwork), Paul Di Anno (ex-Iron Maiden/Killers), Messiah(Candlemass), Mark Osegueda (Death Angel), Peavy (Rage), Peter Tägtgren (Hypocrisy/Pain).

www.youtube.com/watch?v=ko2ZX2Ex3Zo...
0
Pareizi, es tik atcerējos ka nesen kādu redzēju ar Doro. Iedomājos ka viņas dziesma. Man šitas iekš DVD ir.
0
Roof - moš A Perfect Circle?
0
Ir viņiem tāds kovers, bet vokālistes jau šiem nav.
0
Jopcik popcik, Roof, pat es, buudams fiziski un psihiski slims un ar pilniigi apzagtu netu, kuru nejaudaaju pats sataisiit shaadaa staavoklii, varu tev atbildeet >:)

Tas taksh ir A Perfect Circle - no albuma eMOTIVE 2004. gadaa. Shamiem basiste arii meedz piedziedaat klaat ;) Nekādas citas rokas versijas, šķiet, šai dziesmai nav.

"grupa ar Tool daudz ko kopīgu bīdīja, kā tur bija??"

ojoj. nu tak Meinards Džeimss Kīnans ir gan Tool, gan A perfect circle vokālists. Ar Perfekto apli gan viņš ir nedaudz mazāk kautrējas pats sevi parādīt :)
0
Vispaar Emotive kaa anti-kara albums ir diezgan jauks. Baigi mieriigs un harmonisks.

Peace, love and understanding ļoti jauks gabals.
0
hehe, laikam kļūstu vecs, tā gan :)

Runcim, protams 100% taisnība.

šitie tak labi puikas, jāmeklē atkal, pirms kāda gada laikam izdzēsu, jā,.
0
eh, es arii visaads buudams tomeer saku ka tas nav a perfect circle gabals. Vinsh bija dauudz skarbaaks. A perfect cicle skanejumu es uzreiz atpazitu :)
0
bēē :( bija gaidīts kaukas grandiozs no šī allstars. moš kāds zin vēl kādu? kopistisko gabalu
0
Tāds interesants projekts NORTHERN KINGS. Izpilda 80-to gadu pop/rock kaverus.Daži gabali tīri labi sanākuši.
1. We Don't Need Another Hero
2. Don't Bring Me Down
3. Sledge Hammer
4. I Just Died In your Arms Tonight
5. Hello
6. Ashes To Ashes
7. Broken Wings
8. Brothers In Arms
9. Rebel Yell
10. Creep
11. In The Air Tonight
12. Don't Stop Believing
13. Falling On Hard Times
Northern Kings plays symphonic metal and the band contains 4 extremely well known finnish musicians. J. Ahola (Teräsbetoni), Marco Hietala (Tarot, Nightwish), Tony Kakko (Sonata Arctica), J-P Leppäluoto (Charon).
0
^^^ Northern Kings nu nekas īpašs, bet atsevišķi gabali labi pārtaisīti, piem. B. Idol-rebel Yell-, uztaisīta daudz daudz lēnāka nekā oriģināls, un izklausās baigi labi. Vispār fonam tīri tā neko.
0
voi paļdis!
Brothers in arms ^_^ Dāri takš mana bērnības grupa. ieraušu šitos nāsī
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas