Ja nu kads pardod bileti uz SW
0
...tad es vinu labprat nopirksu

roof@no.lv
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
lol jau tagad biletes pa 30ls ir izpardotas nedomaju ka tadas cenas buus.
0
kar ir roof? ne vella nevari saplānto kur iesi un kur nē?
0
Nu bet visu saplānot tak nevar :D
0
es sarunaju pa 15 un butu pircis ja vien choms pa brivu neiedotu taa kaa dirseejiem kas domaa ka pa 30 visi pardod smagi maldas
0
Ir pieejamas 2 biļetes, pa parasto cenu 15LS, ja kāds vēlas, droši zvanat 28344860!!!
0
parasta cena ir 9ls
0
Es septembra sākumā pa Ls10 pirku. Ja jau guļ 2 mēnešus, tad parastā tiešām ir Ls15 ...
0
pardodu 2 izlietotas. vinjas ir tikai noskenetas. respektivi ja kads ar f117 lidz manim atlidotu noteikti vel paspetu kadas 40 min patuset pasakuma :D
0
koncerts smagi iesukaja
0
tas laikam jo es nebiju.

a kas tur taa iesuukaaja?
0
publika iesuukaaja
0
īstenībā nē.
0
kas vainas bija publikai?(izņemot krieviem kuri vislaik centās izspraukties cauri 2 rindai)
0
njaa zinama mera publika bija samera garam. diezgan liels skaits geeku.
tb to nesakarigo geeku jo ir jau ari sakarigi geeki.
tad vel sakuma kad bija rockgrupas gribejam tikt lidz skatuvei. redzams ka priekshaa ir briva telpa un tur var stavet. a celja stav tadi 2 divmetrigi skali kadi 15 gadnieki.
nekust ne no vietas nepurina matus un ari taa isti nelaizh garam.

vienubridi gribejas vienk pagrust.

0
Ui vells, kā piedzēros! pat lāga neatceros vai pasākums bija labs vai slikts :D bet vispār bija ok- traki izārdijos. cilvēki bija ok, bija daži mani kursa biedri un biedrenes atnākuši, kas pirmo reizi redzeja Skyforger... :)
0
Baigi raiba publika, bet ko vareja gribet, ka attiecigi muzikji uztajas.
vissvairak tracinaja, lēkajosjie jump da fuck up pokemoni, un sikas pokegotes.
alkaholam bija astranomiskas cenas, piem alinam 2ls pa puss litra, bet sava zina tas ir labi, jo tad visadi nevar sadzerties un novemt visas malas.
prieceja tas ka skyforger uztajas 4turtie, jo pirms tam bija baigi garlaiicigi. bet vienalga, skaijiem skana bija galiga dirsa, vismaz no sakuma, nebaudama skana, uz beigam uzlabojas. kad rusa speleja pavidam aizgaju prom.
0
bļa atkal kaut kas nepatīk. ja nepatīk-neej.
0
klau, gaišreģi, kā tu vari zināt, ka tev nepatiks koncis, ja neaizej? :D
0
njaa piekritu Decapitated labi ka alus bija dargs jo tad sikie pokemoni nevareja piemauties.
lekajoshos jau bija ne parak daudz tomer bija interesanti verot kaa pa grupam tuse cilveki.
vispar cikses ari bija liela populacijaa. prieceja ka ari vecaka gadagajuma cilveki bija.
0
''alkaholam bija astranomiskas cenas, piem alinam 2ls pa puss litra, bet sava zina tas ir labi, jo tad visadi nevar sadzerties un novemt visas malas''

tā ir vienmēr ka pievemj visu... to takš var atcerēties.
0
šoreiz neko nepievēma a vienalga dirš nahuj. zb jau.
0
tev varbūt paveicās, bet man tie sīko prātā cilvēki besījās, pienāk kaut kāds sīkais ar aliņu katrā rokā, protams uzgāž arī man virsū, pilnīgi gribējās viņam cirst, nav jau svarīgi, kas pa grupu, bet tā ideja, aizejot uz koncertu pietemties ir pilnīgi ideotiska, nafig nevar sēdēt mājās ar saviem čomiem un normāli kaut vai arī pielieties cik grib un nemaksājot tos 2 ls
0
nu ok. par to apliešanu un drinking gan nedaudz piekrītu bet POHUJ METĀLS!!!
0
a ble es saku ka kads kaukor kautko ir novemies?
0
pievērs uzmanību teikuma otrajai daļai.
0
Piebāzts bija kārtīgi, bet publika bija OK, vienīgi iebesīja ka puse vislaik vazājās no vienas puses uz otru. Atvilkos pēc 21:00, bet Bleķa Duksis vēl spēlēja. Vispār bija OK, koncertos neizklausās pēc tādas popsas kā ierakstos. RAP ar bija OK, un Kefīrzēni reizēm gandrīz pēc metāla izklausījās :)

Alus bija vienkārši briesmīgs (Luksus ir dzerts pirms pusgada, tad bija dzerams). Ja būtu labs un par normālu cenu, tad laikam būtu aiz garlaicības piesūsies ...

Skyforger bija super un ar skaņu vis bija OK, vienīgi pagāja laiciņš kamēr stabulītes pieskaņoja.

Žēl ka Husqvarn nespēlēja pēc tam, jo Rūsa bija nežēlīgi garlaicīga. Profesionālais līmenis jau augsts, bet ...

Husqvarn kārtīgi aizdzina miegu, bet spēlēja tikai kādu pusstundu un beidza ap 2:00.

Citreiz ja popsa sākumā spēlā jāiet 3h pēc sākuma :(

0
"Rūsa bija nežēlīgi garlaicīga. Profesionālais līmenis jau augsts"

:D

www.rmstudios.lv/download/ruusa_suta...
0
(Nopūta) Motorokers dzīvajā...
chaZZZrock- :*
0
:D
0
Ej, bļin, 300MB ar šitiem kačāt ... Ņirgājeties, ja ?
0
kas ir? uzliec lai kačājas, aizej padzer tēju vai ko. atnāc atpakaļ un- opā, viss notiek ;)
0
Nokačātos ta 5min, bet nafig man šī sūdu čupa ?
0
katrā ziņā smieklīgi :D
0
Nokačā un pārdomā vēlreiz par to augsto prof līmeni ;)
0
Uzreiz tā būtu teicis. A to nebija skaidrs par ko iet runa.
0
bērnudārza līmenis
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas