RSWH ROCK 6 GADU JUBILEJA
0
--------------------------...

Review : Radio swh rock 6 gadu jubileja.
šodien 01:02 | Komentāri: 0

pasakums bija diezgan tautas apmeklets, jaatzist sapnu fabrika lidz sim nebiju bijis. smuks foajee bet noplukusi zaale ar gan jaaatzist jaudigu aparaturu jo man joprojam zvana ausis.

Cilveks kas man lidzi bija un kam uzsaucu bileti un pret kuru biju attiecigi ar pietati izturejies mani piecakareja..
detalas neizpludishu vien teiksu taa ka tie kas zinas tie pashi zinas un ja kadi jautajumi var man to saja sakara jautat.

par muuziku pirmie dzelzs vilks - tiri labi speleja
tad RAP - man ta grupa neko neizsaka
pec tam pienvedeja piedzivojumi - cieshami.

izbrinija ka 4.tie bija Skyforger.
tumbas bija pa skalu man ausis vel tagad zvana.

nospeleja tikai kadas 4-5 dziesmas. vismaz dzirdeju to devinviiru speeka kaverversiju.

Peec Skyforger devos majam. prieks ka satiku *cenzets* un paldies ka lavi man koepareeties taxim.

Veel tika redzets laikam kavacky.
Paaris skinheadi kam gan metu likumus.
Nordu ari itka redzeju.

Satiku Spriditi un vinja GF.

Satiku Trolliiti un trollitim paldies par uzmundrinajumiem saistiba ar baardas un apmatojuma aspektiem. piekritu ka i-netaa var daudzko parprast

Laikam tika redzets deathperado vai cilveks kuram deathperado lidzinas.

tas taa iisuma viss vispariba jutos diezgan vilies un domaju ka koncerts samera smagi garaam bija.

Nez ko lai vel pasaka..peec SF aizbraucu maajas.

un kaadi juusu iespaidi?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
bija labu labais pasākums, bet to visu var sabojat kkādi debīli atsaldēti apsargi, kas ne nieka nejēdz no dzīves, tikai parādit to, ka vini pārākumā var uzbrukt pāris neaizsargātiem cilvēkiem!! Paldies šitiem atsaldētajiem frīkiem.... gan jau aci pret aci suka būtu aizmucis, bet re tur kur vini vairāki, tur jātēlo varonis un re, tas matainais (es) jau nu ar vinu nevar diskutēt nedabujot pa galvu!!! ha... isteniba kkads nikulis vien bija! :D

par koncertu... nu man patikas.. gan skaņa laba, kā tika solīta... Skyforger ļoti atbilstošas dziesmas izvēlējušies ņemot vērā, ka šodien ir Latvijas dzimšanasdiena!
varbūt vaina ir mani, bet Dzelzs vilks kā parasti mani izraisa miegu... Žigats un ko ar tā centas ar tām ģitāram njemmties, bija ok!, kā neka nevar jau tikai metalu gaidit, lai tak rock grupas ar paspele!

Rūsa ir Rūsa-super!
0
Ka SF cienitajs nevaru piedot cilvekiem kuri kad vel nebija beigushi spelet SF sauca Rūsa!

Par apsargiem nezinu nesanaca nekadu konfliktu. vismaz labi ka apsargus vareja redzet.
domaju ja nemekleji nepatiksanas un nebiji dzeris saubos vai vareja rasties problemas.

tagad man vairak nezvana ausis. vai skanas labumu meera skaljumaa?
cik atceros Blome ari bija laba skana tomer stavot pie skatuves man nekrita ausis ciet.

vispar par dziesmam hmz ja jau tika reklamets ka vakars latvisks tad ap 20.20 varbut dziesmas ko speleja no ieraksta vareja uzlikt latviskas ko?

izsti nemaz tadu latvisku noskanu nejutu. jaa pareja grupas ar to latvisko bija ok vienigi viena mirklii kautko pieteica un tad kautko krieviski saaka.

0
šaubos vai pajautāšana par to kur tiesi sākas pasākuma vieta ir baigā kasīšanas, bet nu re viniem tas nepatika... urliki :D
0
Nu varbut vini to uztvera ka kasisanos.
jo vai tiesham gruti saprast kur saakas pasakums?
ieej zaale un tur ir pasakums.

jautajums kapec tev taads jautajums radies?
un cik tu izdzeri?

personigi neesmu ne piliites alkohola dzeeris.
0
Bij sasodīti labs! Pienvedēji pat vairāk paķēra kā Skaji.
0
Dzelzs Vilks kā vienmēr atstāja prastumu iespaidu. Visas dziesmas pēc viena parauga veidotas (kas gan nebūtu slikti, ja paraugs būtu labs). Cenšas panākt dziesmu spēku ar kontrastu un tas kontrasts ir pārāk traks. Gribētos tomēr kādu smalkāku niansi, nevis pārslēgt skanējuma smagumu un efektivitāti pēkšņi, kā ar on/off pogu...

R.A.P. muzikāli nekad nav paticis, bet ir daži interesanti teksti, kurus arī dzirdēju. Mani saista tas teksts par to, ka vienalga, ir vai nav nauda un dzīvi, kas salda, kad kaut kas uz galda. Un vēl, kā draudzene mani apgaismoja, nevienam citam Latvijā nav manītas dziesmas, kurā būtu minēta karbonāde :D

PP no šiem trim labākais, tas arī tiešām bija klausāms un nekrita uz nerviem. Toties viņu laikā ievēroju, ka visām 3 pirmajām grupām ir ļoti līdzīgi, spalgi vokāli...

Tālākais jau no-comments. Skyforger izcili, arī Rūsa un Huskvarn bija forši. Vienīgi Terzens varēja nelīst uz skatuves... Tad es sapratu, ka ir baigais SWH blata pasākums - uzstājās Terzens, Žigats un Dvarionas :D
0
un alus vietā urīns pa 2Ls glāzē :/
0
neskatoties uz vakardienas pasākuma dinamiku, apmeklētību, mūziku un skaļumu, kāvos ar miegu un sagurumu... laikam viskijs. Bet nu pasākumā biju līdz beigām.
Nu tautas vispār bija bik par daudz..tas sevišķi jutās pie virzīšanās uz/no pīpētavu, kura, paldies dievam bija ārā. Tur varēja pakamt devu svaiga gaisa (gan nosacīti). Dzelzs vilks nebija slikts, kautgan maz tam pievērsu uzmanības. R.A.P. un Pienvedēji... nu visu cieņu džekiem, savu artavu Latvijas rokā, protams, ielikuši, bet mani neuzrunā. Nu nebija jau slikti. Starpcitu, cik tad īsti Dvarionas ir garš... kādi 1,5 m. būs? Pašmāju Prinss :DDD
Nu kalējiem skaņa kā parasti bija pakaļā. Uzgriezts tā, ka bungādiņas plīst pušu un beigās skaņu putra vien sanāk. Bungas gan labi skanēja.
Rūsa- nu tāds smags motorroks. Ir ok, bet ne lielās devās. Skanēja pārliecinoši.
He, Terzens vakar izlīda uz skatuves (iereibis, protams) un sāka izkliegt revolucionāri propagandiskus saukļus, tipa "neļausim sev dirst uz galvas un tmldz." Pret ko viņš īsti protestēja?.. Nu jebkurā gadījumā Terzens un tas Opus Pro veterāns (varēja jau iepriekš samēģināt dziesmu, lai var močīt, bļe) izskatījās diezgan pablāvi uz Rūsa fona.
Huskvarn- kruta, kā parasti un ar labu skaņu. Balrogs, redz, savas labās bungvāles (šķiet, ka bija melnas) nemeta pūlī. Bet izvilka no kautkurienes vecās apdriskātās un priecīgi ar īstenu ziemssvētku veča labvēlību ielidināja masās :)) Un Urbix beidzot izmeta visus savus sarkanos dvieļus (bet tos, droši vien, bija sagādājuši pasākuma organizatori)
0
He he, Huskvarnas bundzinieks metot vālīti vienam džekam brilles saplēsa :)

Vispār pasākums diezgan masīvs. Teiksim iespaidīgs. Pirmās trīs grupas radīja iespaidu par kkādu popa masu pasākumu (nedaudz), bet nākamās trīs grupas bija īstiem metāla cienītājiem. Nu ja pēc kārtas, tad jāatzīst, ka izņemot "Mirušās kaijas" un dziesmu "Dievi krīt", Dzelzs Vilks manu interesi vairs nesaista. Tālāk RAP bija grupa kuru līdz tam nebiju nekad klausījies, un cerams, ka nenāksies. Likās ļoti jancīgi tas cik cītīgi mazais Dvarionas nepārtraukti pārnēsāja mikrofonu. Zinu ka tāda stila grupām ir tāda mode lai paceltu publiku, bet tik un tā jancīgi :)
Piem Pienvedēji, kas bija pēc tam man imponēja daudz vairāk, kaut arī saprotamu iemeslu dēļ vokāls mikrofonu nekur nestiepa (jo rokās bija giča :)) Tas jau tā bija salīdzinoši tīri labs ievads Debesu Kalējam. Te nu man jāpiekrīt pilnībā izteiktajam viedoklim par skaņas sakainību, jo tā vai savādāk atskaitot bungas viss pārējais saplūda vairāk vai mazāk vienveidīgā skaņas klucī, no kura tu tikai aptuveni vari nojaust kas ir kas. Sāpīgi ka visām trim iepriekšējām grupām, kuru dēļ, būsim godīgi, tie visi cilvēki gluži nebija nākuši, bija daudz labāka skaņa. Pie tam mani vienmēr ir izbrīnījis tas, kāpēc skaņu operatori pēc pirmās dziesmas, kuras laikā jau var noprast ka skaņa ir pakaļā, nevar tomēr pieregulēt tā lai ir normāli kaut vai uz beigām. Nu bet normāla skaņa SF vispār ir izcili reta parādība... PAr pašu uzstāsānos - it kā bija ok, gan dziesmu izvēle, gan izpildījums, bet tomēr bija tā šausmīgi nomācošā sajūta - tā kā pa maz! Ja es tā skaitu tad viņi nospēlēja 7 dziesmas manuprāt (Sv. Ugunskrusts, Uz Z-krastu, Kurši, Ūsiņš, Tīreļa purvs, Pulkvedis briedis +migla migla) Vienalga likās it kā būtu bijušas kādas 4 dziesmas.
Žēl protams, ka pēc SF tik daudzi aizgāja. Saprotams ka lielākai daļai bija sajūta "nu ja SF redzēts, ta jau koncerta nagla ir bijusi utt", bet tomēr man personīgi neliekas, ka Rūsa vai Huskvarna būtu ar ko sliktākas grupas un šajā koncertā, man šķiet viņas arī to pārliecinoši pierādīja. Vispār bija ļoti interesants pasākums, redzēs kas būs nākamgad!
0
Man nepatīk Rūsas ģitārista spēle...

Bet SF ir praktiski neiespējami uztaisīt labu skaņu - 4 vokāla mikrofoni + viens grūti apskaņojams tautas instr.? Teikšu, ka liela daļa skaņinieku netiek galā ar 3 un pat divu vokāla mikrofonu apskaņošanu, SF apskaņot ir drausmģi sarežģīti. Reāli ir tikai divi varianti - vai nu ir skaņas traucējumi un putra, vai viņi paši uz skatuves dzird tikai bungas & elektriskos instrumentus...
0
Dzelzs Vilks sakumā pat likās interesants, kaut arī mājas apstākļos es viņu neklausītos... Pēc RAP un Pienvedējiem man sāka sāpēt galva.. CIK VAR SPIEGT????? Skyforger bija normāli, tikai baigi maz spēlēja.. un attieksme no publikas, šoreiz likās sūdīgāka.. Pēc Skyforger cīnījos ar domu iet prom vai palikt līdz Huskvarn, jo Rūsas uzstāšanās man likās garlaicīga un viņu dziesmas par tēmu - Moči, metenes, rokenrols mani galīgi neinteresēja... Huskvarn arī bija normāli....
0
Dzelzs vilks - ok
RAP - neinteresee
PP - neinteresee (tas saljodziitais "sievieshu vokaals" galiigi nesimpatizee)
SKyforger - ok (bet tas skaljums bi tieshaam taads, ka likaas, ka ausis buus pushu.. gandriiz kurls izkaap no telpas, un veel ilgi dzhingst)

ilgaak palikt nespeeju, jo - eeee... nebija kur apseesties!
bet nostaaveet vairaak es nevareeju, un stuteet sienu arii besii.

nez - nu taa.. videeji veerteetu.
bet nu vismaz kkaadu tautu satiku :D
0
am, pat uz biļetes rakstīts, ka pasākuma vieta ir Sapņu fabrika, nav minēts kura tur telpa... tātad pasākuma norises vietas ieeja ir ari kluba ieeja
0
Piebāzts bija kārtīgi, bet publika bija OK, vienīgi iebesīja ka puse vislaik vazājās no vienas puses uz otru. Atvilkos pēc 21:00, bet Bleķa Duksis vēl spēlēja. Vispār bija OK, koncertos neizklausās pēc tādas popsas kā ierakstos. RAP ar bija OK, un Kefīrzēni reizēm gandrīz pēc metāla izklausījās :)

Alus bija vienkārši briesmīgs (Luksus ir dzerts pirms pusgada, tad bija dzerams). Ja būtu labs un par normālu cenu, tad laikam būtu aiz garlaicības piesūsies ...

Skyforger bija super un ar skaņu vis bija OK, vienīgi pagāja laiciņš kamēr stabulītes pieskaņoja.

Žēl ka Husqvarn nespēlēja pēc tam, jo Rūsa bija nežēlīgi garlaicīga. Profesionālais līmenis jau augsts, bet ...

Husqvarn kārtīgi aizdzina miegu, bet spēlēja tikai kādu pusstundu un beidza ap 2:00.

Citreiz ja popsa sākumā spēlā jāiet 3h pēc sākuma :(
0
Nu Pienvedēji tiešām no pirmajiem 3 bija labākie, kautgan, kā iesildītājus Skajiem var paklausīties. Skaņa tiešām bija par skaļu un basi pārgriezti (esam jau no tādas skaņas atraduši, bet pirms MP ēras tādi bija praktiski visos končos). Izsklausījās ka noregulēta az pirmajām 3 grupām un tā arī atstāta...

Hopkinsa stafa galds bija labs sēdeklītis :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Lācis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas