kas ellee notiek brasaa?
0
Sovakar pec darba ka gandriz katru vakaru devos majup. ar trolejbusu lidz valdemara rimi . tad rimi nopirkt paiku. pec tam devos pa ielu uz 11.tramvaju tb pa taisnako celju uz kazarmu ielas pieturu. bija ap 22.35 nonacu pietura.
dzirdeju ka kautkur taja skverinja tusee kautkadi cilveki tb tur kur tie solinji ka sapratu latvieshi.

nu ko zinot brasas nu ta ne parak jauko atmosferu pavirzijos ar savu materiju talak no pieturas staba uz solinjiem pretim uz to vietu kur janak tramvajam. taa dzirdu ka ta kompanija (pec manam aplesem ap 10 cilvekiem) virzas uz pieturu.

tad kautkadi kautko teica ka nevajag aiztikt vai ko tadu nu man palika neomuligi. tad dzirdeju ka no barinja atskelas. kadi 2-3 cilveki un dodas mana virziena.

virzijos takaa prom domaju ka paies garam. bet nee.
nepavisam draudzigs rokas uzliciens uz pleca. tad jautajumi kapec es te atrodos.
tekst taads kaa vai es vel (vins pret mani runaja daudzskaitli) neesu dabujis pietiekoshu macibu ka te atrodos.

nu tad gribeju teikt ka eju prom un negribu nekadus kaskus. tas kas man teica bija latvietis.
ap 175 cm garsh kautkada jaka ar tadu rusgani dzeltenigu vaigu bardu vecuma 20-25 gadi.

talak sekoja belzieni sitieni.
es samera veiksmigi sargajot seju nokritu uz asfalta tad vel sperieni pa kajam un vederu un pa galvu.

ceru ka nebus satricinajums man jo nedaudz galva tada jociga bet ceru ka no uztraukuma.

vinjiem kajas nebija kerzi bet laikam botas. kadu laicinju noguleju tad vinji pagaja mala un es pielecu kaajas un aizskreju.
tiku lidz hipermarketam. pastijos postijumus.
visvairak zheel par aadas biksem protams prieks ka esmu sveiks un vesels bet tagad uz celgaliem aada visa netira un saskrapeta un uz viena kajas tads ka gabals izplisis :/

gerbies biju viscaur melna mati zirgaste bet nosegti ar melnu cepuri vel man bija kerzi ar atklatiem stulmiem un manas praktiski jaunas adas bikses nu butiba viscaur melnaa.

tad izsaucu taksi un aizbraucu. majas. kad begu vienu bridi pat bija doma skriet uz zirnju ielu. iemest ar akmeni pa sab eeku lai mani panem ciet apsargi un izsauc policiju.

rodas jautajums kapec sitada te lieta. pedejo meneshu laika kopsh eju uz to pieturu nebija nekadu incidentu.

aizdomas ka vinji mani saistija vai nu ar metalistiem vai skinheadiem.

reaali es brasa netuseju tikai caur turieni dodos uz majam. es tos latvieshus nepazinu.

kaads varbut no brasas matainajiem zin kas bija iespejams tie cilveki un kas tas dzeks ar to dzeltenigo vaigubaardu.

ja negribas seit teikt tad var man draugos info ari sutit.

es vienkarshi gribu normali dzivot.

tagad jau nez bus nevis kompis japerk bet japerk pa 200 ls kevlars un pistole pa kadiem 300-400 simtiem.

es vienk esmu shoka :(

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
a kas tev atkal kāds matainais sasita vai vnk kaut kāds kabans?
0
Tas nebija matainais ka jau teicu es vinju nepazinu.
0
Tas bija URLAS ar parūku un ar pieliimeetam baķenēm, bet ja nopietni BRASAA jau sen nav drossi tuseet tur kaut kaadi URLAATI izdauziijusssi visu vieteejos siinnus araa, tagad vinniem cik zinu cita drink vieta, kaut kur pie Melnaas piekdienas, tāpēc ar runāja dzaudzskaitlī, nodomāja ka kāds no tiem sīņiem
0
kas ir siinis?
nu neklusti smiekligs kapec lai kads bakenes limetu?
es brasaa nekad ta isti neesmu tusejis reiz tikai 2005.gada mani viena meitene ieludza uz improvizetam olimpiskjam spelem brasas kapos tas laikam bija augustaa..

taa es ari tur neesmu nekad ta isti tusejis. nu nesaista.
ir ari gotiskaakas vietas par to vietu.

man vienkarshi caur brasu ir daudz taisnak doties uz mezhaparku no darba.
0
Siinis- dzērājs.
Es bieži uzturos Kazarmu ielā, un tur, netālu no tevis pieminētās pieturas ir kaut kāds ūķis, tipa krogs. Publika pārsvarā slāvu. Nu jau esmu pieradis, ka pirms gulētiešanas nākas klausīties kā pāris džeki uz ielas kārto savas attiecības (jo no kroga kaut kāds apsargs mēdz viņus dzīt ārā). No rītiem tā paagrāk diezgan regulāri pa logu var vērot vietējos drakas mačus. Protams, stulbi, ka reizēm vienkārši garāmgājēji netiek likti mierā.

Otrā ielas galā (uz RIMI pusi) līdzīga iestāde, saucās laikam "mājas virtuve", situācija apmēram tāda pati.
Tā kā nekas jauns, ka tev tā gadījās.
0
es to krogu zinu vinjs tjip atrodas uz stura vai ne?
kur kazaremu iela uziet uz hospitalu ielas vai ne? iepretim seetai kas robezhojas ar rimi?

un preti tam dievnamam?

es abiem minetajiem parasti paeju atri garam un tur pie vinjiem nekadu kasku nav bijis vispar nav neviens piekasijies. man konkreti taja pieturaa.

njaa un ieteicamie risinajumi?
0
pa dienu līdz vakaram nekas arī nav, īstā publika, drošvien vietējie krutaki, savācās vēlāk.
ko var ieteikt- bicīts kā Taisonam, grudaks kā Ārnijam, a prāts kā pērtiķim, tad parasti nesienas klāt. nu jā, no pieredzes varu teikt, ka ir vērtīgi nēsāt līdzi kasteti vai tādu parupju ķēdi, protams, piecus degunus grūti sasist, bet var noderēt.
0
Pēc mana drauga stāstītā, kurš dzīvo tieši pie Kazarmu ielas pieturas, tur tagad valda mafija. Vienvakar kkādi 3 veči esot sievieti ar kājām šķērsielā spārījuši un tad pa bruģi aiz matiem vilkuši uz kapiem.(tie esot vien bijuši kkādi cietumnieki - bet tas tā - iedvesmiņai)
bet turp braukājot esmu manījusi, ka vakaros tieši tajā skvēriņā tusē kkādi botainie tumšās sporta jakās. No Melnās piektdienas pasakumiem caur kapiem eju ar šausmeņu cienīgām izjūtām, ja parka otrā galā jau dzirdu pļēgurainas balsis...
Nu pa Skypa karsto drāti draugs saka, ka apmeram pirms mēneša parkā pie apaļās kapličas esot savacies liels bars (pasīku) metaļoru tusēt, bet tad urļonu bars viņus esot izspārdījuši... Nu acīmredzot viņi ir tādi širminieki un domā, ka tagad visi matainie/ādainie apdraud viņu teritoriju. Viņš teica, ka vēl painteresesies...
Īstenībā jasāk man arī raustīties, jo īpaši neintāli neģērbjos...
0
henkka man doma tiesham ir gadat istu saunamo. bet pirms tam nopirkt brunjuvesti.

ir varbut kadi ieteikumi?
vispar vel tada lieta ziema piem bus auksts vai ierochus var lietot ar cimdiem?

nu man tadu buudu vnk nedabut jo esmu pats samera nebudigs pec auguma esmu 181 cm garsh bet sveru tikai kadus 64 kg.

veel man ir doma ka varbut var dabut ar to rajonu vienosanos par to ka liek man mieru?

cik tas ir reali?

kas braasaa ir visietekmigakie cilveki?
tb tie lielakie grupejumi kas tur uz ielam ir?

vienkarshi varbut var kaa sarunat.
reali man kaski nevajag.

man vienkarshi vajag raami vakara pec darba ieskriet rimi , nopirkt so to un doties uz tramvaju.

man ir ari daudzi draugi no aprindam kuri neparstav nu nemaz metalistus un alternativos.

kautko jaizdoma es vienakarshi gribu mierigi dzivot.

hmz Liega ja tavs draugs ko noskaidro dod zinju.

0
Ko tur miist tik daudz tak agraak cilveeki tuseeja tai saucamajaa BRASA, ja nemaldos ap 70, kas visi nevar savaakties un aiziet tos 3 meeslus izkropllot kaa nakas, nevis MIIZT
0
metal un ar to viss beigtos?
tiri pragmatiski domajot ka butu iespejams savakt tadu baru un kas butu jada lai cilveki liktu sveetu mieru?

0
Mājas Virtuve, bļe man katru rītu viņai garām jāiet. :D Tas ir tāds ūķis! Stendā tikai un vienīgi trīsgraudnieki! :D Ārā veļās parasti kaut kādi bomāri.
0
nez, esmu nodziivojis tajaa rajonaa 21 gadu un driizumaa grasos tur atgriezties atkal, nekas extreems ar tevi bobiit nav noticis, taa ir normaala paraadiiba, vieniigais veids kaa nenorauties pa muuli sistemaatiski ir paaris reizes ar tiem urlaaniem izkauties, tas nekas, ka dabuusi riiklee anyway, bet peec tam tevi zinaas un vairs neaiztiks....alu cilveeka intelekts, ja nesit pretii, tad var mochiit veel!
taa kaa veel maacijos RFL, tad pa celam uz maajaam bija arii 30.vsk ar visaam no taam izrietoshajaam sekaam...
0
Stulbi jau tas ir, bet improvizētas olimpiskās spēlēs brasas kapos ir pat vēl stulbāk. :DD
0
Nu i kas?
Ja tam tu neesi izgājis cauri, tad tu esi mīkstais ...
Cik reizes man 18-20 gadu vecumā nav bijušas atsistas rokas (aizsargājoties pret stieņiem un visādiem kokiem), vēl tagad man deguns ir uz vienu pusi līks utt, utt...
Tā ir dzīves skola, kurai ir jāiziet cauri.
0
tā ka bobi būs tev vien būt pāris gadus par slānāmo maišeli. iziesi šo pāris gadus ilgo līmeni, būsi no mīkstajiem ārā. nākamajā pakāpē pats slānīsi citus mīkstos :D
tāpēc tiešām- beidz te šņukstēt un ciet zobus sakodis.
0
Noskaidroju, ka tam visam ir sakars ar metālistu izdauzīšanu no Brasas... Vienk tiem gopņikiem neaiziet, kā citi cilvēki un īpaši ļaunie metālisti var tā vienk sēdēt parkā. Man ieteica draugiem.lv domubiedrus "Brasa 2b", tādus atradu, tikai mafiozo admins ir uzlicis biedru apstiprināšanu.
0
kirpuss ok nekas jau ekstrems nenotika bet tomer nepatikami jo man nav nekada sakara ar to kas tur notiekas man neinteresee tas mulkigas kjildas.

nu redz ja tu dzivo taja rajonaa tad tomer tu zini situaciju un ir savadak,
savukart es 12 stundas nostradajis gribu vienk raami iekapt tramvaja bet man butu jasporto ar vieteejiem?

eksistence nu tads bija oficialais nosaukums neoficiaali tika blameets ja bus melnaas meitenites tad tiks uzsaukts alkohols :D

Sonne nejutos mikstais.
es vienkarshi esmu dzivojis loti drosha rajona vienkarshi dzivojis un viss. neesmu mikstais tapec ka nebraucu uz citiem rajoniem meklet nepatiksanas speciali.

a ja es uzskatu ka nav jaaiet?
un ja nu tava dzives skola nav beigusies?
kaa tu zini ka taa tev ir beigusies?

ko tu esi iemacijies pa so laiku?

hmz tie brasa 2b butu tie purni?
0
nu baa ... kas taa par liidzjuutiibu ?

Nu forshi, ka bobis uz keksu bootaam paaris reizes uzkrita, varbuut veel peec dazhaam arii smadzenes vinjam iekorigjeesies pareizaa vietaa :D

Vajadzetu tos chaljus atrast - es pat vinjiem 3graudnieku uzliktu :D
0
Kirpuss

Tieši tā...es brasā nodzīvoju 17 gadus...
Esmu dabijis nazi pie rīkles, esmu dabujis ar pudeli pa muguru, bet tad kad paaugos tad atlika pāris reizes uzšut pretī, kad tās pabiras lika man mieru...

Bobi, urla nav lācis :D ja nokritīsi un izliksies par beigtu tad šie prom neies :D
0
Hahahaha! Tas biji tu, kuru tur spārdija? :D Es gāju no Rimčika arī, bet kad biju nonācis līdz pieturas vietai, redzēju, kā tev piepišās :D Pateikšu tev jaunumus, puis - Brasas puišiem ir pie dirsas, vai tu esi tur tusējis vai nēesi, ja tu tur atrodies, ar to vien pietiek, lai sadotu pa tavu garmataino jobli. Moš man pat bij pazīstami tie, kas tevi hujārija, kautgan nezinu... Anyway, es ar savu laiku notusēju ar Brasas matainajiem, bet tas bija tālajā 2003, 2004. un 2005 gadā, kad bija pavisam citi cilvēki un atmosfēra. 2006. gadā jau sāka pokemoni, peronieši, Magnusi un Betleri parādīties, kas to visu sabojāja. Moš bobij tu mani no 2005. gada atceries... man bija Scott ritenis un vienmēr ar savu meiteni spēlēju badmintonu ar Edgaru un Eviju vēl :D
0
Vakar nedaudz aizdomajos ja es butu pec nacionalitates krievs un sito butu ierakstijis metalmusic.lv tad butu cita situacija.

njaa pretigu iespaidu man rada latvju metalisti dazhi nu tiesham pretigu.

Snicel lai tev dievs dod man nepatrapities pa celjam ja man jumts aizbrauks tad tu busi no tiem pirmajiem kas cietis.

jo taadu meslu gabalu kaa tevis sai pasaulee nav vajadzigi.

bet labi atgriezhoties pie teemas.

izskatas ka latvieshu metalisti tiesham ir nozhelojami. kas tad taa par subkulturu kur viens no otra beeg pa gabalu un niist pec iespejas vairak viens otru un katra izdeviga mirkli grib iecist cirvi muguraa.

taa tak nav subkultura tas ir idiotismu un sabiedribas kas degjus atrazhos.

iesaku mainities.

blad kaada man te jeega nemties par rasu vienotibu ja tai pat laika pilns ar tee tadiem meesliem ka snicele kas tik veicina saskeltibu.

kronald krak.

es neteicu sakotneji ka vinji ir urlas. tadu pienemumu ja kas izteica metal.

Nezinu es nevienu no tiem tusetaajiem neesmu pazinis.

Pag snicel kaa sauca tavu meiteni?
vienk liekas ka es laikam ar tavu meiteni biju uz randinju aizgajis.
:D

tad kad randinju runaju gan nezinaju ka vinjai dzeks.

:D

vienigais kas liekas bet varbut ka kludos bet 2005.gadaa attieksme bija draudzigaka.

Lai nu kaa tomer vareji atnaakt paligaa.

0
"Snicel lai tev dievs dod man nepatrapities pa celjam ja man jumts aizbrauks tad tu busi no tiem pirmajiem kas cietis.

jo taadu meslu gabalu kaa tevis sai pasaulee nav vajadzigi."

Tāta, izvēlies izteicienus labāk, draņķi, jo daudzi man pazīstamie, tev sen jau grib pa čaiņiku sadot! Un uz Mezaparku man grūti nav aizbraukt ;)

"Pag snicel kaa sauca tavu meiteni?
vienk liekas ka es laikam ar tavu meiteni biju uz randinju aizgajis.
:D

tad kad randinju runaju gan nezinaju ka vinjai dzeks.

:D"

Mēsliņ, Tu manu bijušo svu mūžu nēesi redzējis un viņai neietu pie sirds tādi garmataini, netīri pederasti, kā tu...

Atnākt palīgā? Pēc tā visa ko tikko pateici? Jā nākošreiz atnākšu... palīdzēšu viņiem lai iesper tev smadzenes atpakaļ iekša galvā...
0
Ei, Latvi Gauduli, beidz vienreiz dižoties ar to, kā tu māki mukt prom. Tu tikai to vien zini kā sūdzēties, bet par sevi pastāvēt nemāki. Vislaik kaut kāds sašutums no tavas puses. Tu esi seksuāli neapmierināts vai kas par lietu? Atbildi negaidu, tikai apnicis, ka tu visu piespamo ar savām bailēm un nezipratni, kā baltie brāļi tevi apbižo. nu pietiks.
0
īstenībā žēl bibika i tajā ziņā, ka viņu atštaukāja i tajā ka viņš nesaprot to kāpēc liela daļa cilvēku viņam dirš virsū.

1. Tātad tā piekaušana. Pirmkārt nevajag nekad saukt mentus ja tevi piepiš urlas(vtml) vecāki par 20 gadiem, jo tad tev var iznākt plāni. piemēram viens džeks kuru piekāva un atņēma viņam visu iedzīvi tā izdarīja...šeku reku otrā dienā 6 lauztas ribas. ;)
vari mēģināt štaukāt pretī. ja esi pietiekami spēcīgs un varens moš pat varēsi atkauties bet ja ne tad labāk izvēlies nākamreiz citu maršrutu.

2. Es tevi apgaismošu par to diršanu - vienkārši daudziem neiteresē visādas globālas lietas, kuras varbūt tev liekas ļoti svarīgas. Tu tās mierīgi vari apspriest draugu lokā,kuri arī par to interesējas un vēlas to apspriest, lai kārtējo reizi tu nebendētu sev dzīvi un nekaitinātu citus līdzpilsoņus. Un nevajag dirst tik daudz. Sākumā apsties kā tas no malas izskatās, un tikai tad domā kā kaut ko niknu pateiktu.

nu tāds mans viedoklis. tavā ziņā ir vai ņemt to vērā vai nē.
0
Murgoni.
1.nu mentiem es zinu ka zinot maza jeega ja vien mentos nestradaa pazistami kadri un man tikai apsudzibas organos ir shis tas zinams.

te daudzi saka ka es par miikstu gudrishi atradushies.

ko reali var viens cilveks pret 12 purniem ar kailam rokam izdarit?

ja vel tadi mesli ka snicelite tikai noskatisies bet neies paliga!

nu nav reali pie tam es pa dienu esmu noguris + vel soma uz pleciem.

baigi daudz speka kautko izdarit vot gudrishi atradushies.

2.par to dirshanu nav jau labi uz citiem skatities tomer ko dara citi cilveki?
ta nemaz nav dirshana?

es jau nelamajos.
nu ok labi nerakstishu vairs te parpublicejumus ja reiz taa.

Dunkelheit es nedizhojos.
mani bravuras ir maz. varbut tev lidzigajos tada vel ir bet mani nav.
nez esmu idealistisks stulbenis.
reiz tu man dizhi klareji par lietu uzbuvi. ka tavejie vot matainos neaiztiek..
tad bija brasas gadijums.. vispaar reiz es tevi loti cieniju.

Ja godigi im in depression dzive iet uz leju viss ir pakala es tikai nezinu vai tas ir visam shim par iemeslu es tiesham nezinu.

Snicel - es teicu ja.
vajag klausities vaardos.
Painformeshu ka mezhaparka esmu sameraa reti.

Taaka iespejams aizbrauksi velti.

nu bet pasaki kaa sauc. lai zinu tiesham kaa taa nebija vinja ar ko staigajam gar juuru..

taisnibu sakot neesmu ne netirs ne pederasts.
hmz snicel tev tak ir 18?
tad jau pec tava teikta izriet ka pats esi pederasts ja jau tava meitene ir nepilngadigaa.

zini es taja bridi vel nebiju pateicis.

taja bridi es tikai tev centos moraalas pagjiras palidzet uzlaapiit. izdariju tik daudz laba bet tu sita atmaksaa .
so sweet.
meesls.
0
Vai brasas tusētājus var nosaukt par matainajiem? :) tas viss ir retorisks jautājums, beigu galā kā man tad bija taisnība, tā viņa arī tagad ir.

Amen
0
"tad jau pec tava teikta izriet ka pats esi pederasts ja jau tava meitene ir nepilngadigaa."

...protams, protams.
Skaidrojošo vārdnīcu un uz priekšu, lai uzzinātu, kas ir pederasts.
0
Amm... mana vecene bija tikai gadu jaunāka par mani :D un ar to veceni, kas bija 2005. sen jau izšķīros :D Tagad izšķīros vēl ar citu... tā kā pohuj... kļūšu par jākli :)
0
bobij
Es negribu neko maaciit neesmu nekaads gudriitis bet mans viedoklis ir taads!
nevajag nekaadu pistoli tev -
vainu ej uzreiz pa gabalu un baidies vel gadus 4us
vai tiec paari baileem un kaujies apzinoties ka iedos tev arii pa kjobi!
tas taadelej ka katrs kautinjsh tev noderees kaa pieredze tam NOPIENAJAM kas vel iespeejams gaida..

Ja tev ir zaabaki kaajaas tas jau principaa takaa liecina ka neesi nekaads maigonis...?

matainie kaa taadi tachu nav maigas dabas cilveeki bet gan agresiivi - nu dabiski ka tevi nodirsh te taadelej ka te ir cits sabiedriibas slaanis - neaukleesies..
katraa zinjaa zinu kaa ir dabuut pa muti un kad eju pa ielu savaa izskataa es jau reikjinos ka varu kaadam reaali nepatikt..
0
āzi a ko tie zābaki dod?
Tie jau ir tikai lēti un samērā izturīgi apavi kas labi izskatās un kuros jutos erti

pag tad matainie nevar but maigas dabas cilveki?

ja es esmu maigas dabas cilveks tad es nevaru būt matainais? :/

vispar ja godigi es siem fight neredzu nekadu jeegu

nekas jau ar vinjiem nebeigsies
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas