best new discovered
0
Pa šito vienmēr ir interesanti parunāt.

Nu kas pēdējā laikā jauks ir atklāts ko paklausīties?

Vēlams arī žanriņu minēt.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Forgotten Tomb-Negative Megalomania-, ļoti labs itāļu black/doom ,nezinu kādi ir iepriekšējie albumi, bet šis jaunais atsit Katatonia-brave murder day-. Uz sitiena no jaunatklājumiem nāk prātā vācu gōtiskais metāls Thora-Baby No.666- šito uz riņķi vien, baigi labs. Ja nu kas, tad viņu mājas lapā var novilkt jauno albumu.
www.thora-fans.com/news-GB.htm...
0
Baig daudz kas, pamatā iekš desas, dūma, bleka. Slinkums uzskaitīt.

Bet vispār Reverend Bizarre - III So long Suckers ir pizdatijs albums, viens no labākajiem šai gadā manā skatījumā! Jaunais Hellveto ir superīgs, kā arī jaunais Tulus veikums. Daudz visāds superīgs stafs, blablabla..
0
Aesma Daeva-2007-Dawn of the New Athens (operatic symphonic metal, iepriekšējie ne visai, bet šitas konkrēti paķēra)
After Death-2007-Retronomicon [demos] (visiem Nocturnus faniem - must have, Mike Browning grupa)
Amber Tears-2006-Revelations of Renounced [RU] (viens no labākajiem Krievu doom metal ko nācies dzirdēt pēc Gods Tower (ar līdzīgu melodiku))
Ava Inferi-2007-The Silhouette (gothic doom, skaists, skumīgs pus funeral muzons, kā The 3rd & the Mortal, Aesma Daeva un Skumring)
Crown the Lost-2006-Reverence Dies Within (kārtīgs power)
Crystal Viper-2007-The Curse of Crystal Viper (kārtīgs heavy ar vokālu labākajās Warlock / Zed Yago / White Skull tradīcijās)
Eilera-2007-Fusion (Tori Amos goes Gothic Metal :), baigi interesants muzons)
Entombed-2007-Serpent Saints - The Ten Amendments (back to roots, viens no veču labākajiem albumiem, bye bye death’n’roll, hello death metal !)
Epica-2007-The Divine Conspiracy (labākais Austriešu albums, pielikts brutāls voķis un ala Therion kori, kas baigi piestāv, vairākas superīgas dziesmas)
Fall of the Leafe-2007-Aerolithe (Metal, šitos biju norakstījis, bet jaunais rullē) Gamma Ray-2007-Land of the Free II (back to roots, melodic speed metal, yeh!)
Gorefest-2007-Rise to Ruin (un vēl viens back to roots, džeki kapā labu gaļu)
HIM-2007-Venus Doom (pēc lieliskā pirmā CD, vislaik ripoja uz leju, bet šis ir tāds riktīgs back to roots; patīkams pārsteigums)
HolyHell-2007-Apocalypse [EP] (symphonic power metal, - Resurrection- viens no skaistākajiem gabaliem, kāds šogad dzirdēts)
Hyades-2007-And the Worst is Yet to Come (thrash, vienīgais albums, kas man viņiem patīk, bet tā kārtīgi)
Hybrid-2007-The Will to Create (kārtīgs Grieķu power, ar proga un thrash piesitieniem)
In Vain-2007-The Latter Rain (post black, progressive, melodic death)
Ivan Tsarevich-2007-Idu Na Vy (epic metal)
Kartikeya-2007-The Battle Begins (folk death :) - flamenko ģitāriņas utt.)
Meltdown-2007-Executioner (thrash)
Nightwish-2007-Dark Passion Play (vienīgais šīgada albums, kas jau ir CD, varat dirst ko vēlaties, bet ar vai bez Tarjas veči rullē; kaudze superhītu)
Philadelphia-2007-Orult Jatek (gothic metal)
Rauta-2007-Haudanmaa (folk rock ar fantastiskiem vijoļu soliņiem, Skyclad un TSofTB atpūšas)
Sceptic-2005-Internal Complexity (techno death, kārtējais Polijas super produkts ar jauku sieviešu vokālu :))
Skew Siskin-2007-Peace Breaker (iepriekšējais bija super, bet šis arī ierullē - Hard’n’Heavy ar beibes vokālu)
Oceans of Sadness-2007-Mirror Palace (prog death, baigi labā banda, jebkurš albums ir oriģināls un lielisks)
Silent Stream of Godless Elegy-2006-Osameli (gothic metal, viens no visu laiku skaistākajiem albumiem; Čehu versijas dziesmām no Relic Dances (2004)
Svartsot-2007-Ravnenes Saga (dāņu vikings, baigi ierullē, - Skonne Moer- vienkārši norauj jumtu)
The Equinox ov the Gods-2007-Fragments of Lust & Decay (dark epic metal)
The Foreshadowing-2007-Days of Nothing (melodic gothic-doom)
The Morningside-2007-The Wind, the Trees and the Shadows of the Past (melodic doom metal, nedaudz Katatonia atgādina)
The Project Hate MCMXCIX-2007-In Hora Mortis Nostrae (gothic death, lieliska blice, kā Hypocrisy un Dominion (UK) krustojums)
The Vision Bleak-2007-The Wolves Go Hunt Their Prey (dark metal, labākais veču albums)
Trauma-2007-Neurotic Mass (poļu death, mana mīļākā Poļu grupa atkal pilnībā attaisnoja visas cerības)
Viikate-2007-Marraskuun Lauluja II [FI] (melodic gothic rock-metal, oriģināls muzons, nedaudz Amorphis atgādina, visi albumi lieliski)
Virgin Snatch-2007-In the Name of Blood (thrash, iespējams labākais šogad)
Volnaya Staya-2007-Staya [RU] (heavy, pārsteidzoši labs all-female bands no Maskavas)
W.A.S.P.-2007-Dominator (negaidīti labs)
Yearning-2007-Merging Into Landscapes (epic doom, pēc pāris viduvējiem albumiem, veči atkal iebliezuši ne pa jokam)

Tas īsumā viss, vismaz no tā kas uz cietā vēl mētājas.
0
ar Ray protams Gama Ray domāts. Ja kāds domā ka man darbā nav ko darīt, tad glužu otrādi, biju pārstrādājies un sagribējās atrauties no procesa :)

P.S. Aeon-2005-Bleading the False savas 10 reizes esmu klausījies, baigi ieliek, kautgan arī jaunais ir OK brut tech det met
0
opā ku daudz ņammas :)

fatduude ņem piemēru!

0
InSomnius Dei - Illusions of Silence - 2007 (pēc metal arhīviem - Ambient/Doom/Death Metal)
Tiktāl pirmais lieliskākais šī gada atklājums, kas ienāca prātā, bet vēl jāpastās, kas hdd mājās darās.
0
Izskatās, ka Aeon būs vēl viens mans šī gada lielisks atklājums. Baisi sāk tie maispeisā ieliktie gabali paķert \m/
0
The Foreshadowing-2007-Days of Nothing (melodic gothic-doom) ar pirmajām dziesmām likās baigi cerīgie, bet nu tā nu tā....tāds pagarlaicīgs likās.
Baigi lielais saraksts BladeOf Darkness, kur tu rodi laiku šito visu noklausīties?:))
Project Hate kaut kā lika vilties šogad, secināju, ka pietrūkst dažādības,bet varbūt, ka tikai man tā liekas.
0
Ar klausīšanaos nav problēmu - darbā to vien daru, vēl pa ceļam uz/no darbu. Nav īpaši daudz laika pētīt un kačāt. Baigo čupu esmu palaidis garām. Project Hate iepriekšējie tiešām bija labāki, bet man visi ļoti patīk.

A saraksts būte 21x lielāks, ja iečekotu ko gada sākumā matricās esmu sabumsījis ...
0
"būtu 2x lielāks"
+1
nez vai ir jēga pīkstēt bet nav matīts ka jūs par Drudkh būtu runājuši- tāds ar ko iet laukā sniegā un drūmi dūmīgā laikā- kā reiz šimbrīžam
(minēšu- viking/death/melodic)
0
Blade, atļaušos piebilst ka Kartikeya tomēr ir oriental jeb austrumniecisks tas folks(cik nu viņš tur ir).Arī teksti pēc austrumu mitoloģijas.
Jāievērtē tas Crystal Viper - ja laiž kā Zed Yago savos labajos laikos tad jābūt labam.
No šī gada veikumiem ienāca prātā īru Mael Mordha(celtic/doom)
0
nekas. ā nē, Murderdolls kaut kāds albūms. Vispār laikam sāku atradināties no mūzikas.
0
BLOOD FREAK "Multiple Massacre"

Razorback Records lepnuma Maniac Neil soloprojekts, kur onka ierakstījis visus štrumus pašrocīgi. Nespēju pat iedomāties vēl tik pat jaudīgu one-man projektu. Stiliņš tāds horror-mūvju influencēts death/thrash. Ar jaudīgiem riffiem Maniaks Nīls toč neskopojās. Tā vien iet kājiņa līdzi.

KARNAK "Melodies Of Sperm Composed"

Itāļu banda, kas draiskojās ar tehnisku dezņiku. Jūtama ietekme no Pestilence, Nocturnus... Sintiņi uzreiz atsit Sadist. Tikai interesanti, ka albuma vāciņā "paldies" ir pateikts visiem, tikai ne tiem pašiem itāļu bračkām - Sadist. Laikam jau kaut kādas vietējās galma intrigas būs pie vainas :]
0
+ RB diskiem līdzi nākušajā promo izlasē piesaistīja uzmanību tāda vācu banda GOREGAST.. nekas baigi ūber, bet nu ļoti ļoti tīkams, kačīgs... es pat nezinu kā to nosaukt.. kautkāds thrash/death/grindcore mikslis ar patīkamu oldskūlīgu piešprici un lielisku skaņu.. neesmu nekāda stilu enciklopēdija, tāpēc par vārdiem neatbildu. Un galu galā cik var spriest pēc vienas dziesmas, bet noteikti pie pirmās izdevības būs jāiečeko arī albums.
0
no ekstrēmā gala aizmirsu piebilst franču atmosfērisko death Aabsinthe-In Search Of Light- ne pārāk bieži, bet pa retam diezgan labi iet iekšā.
0
Aabsinthe iepriekšējais nepatika, tāpēc šito neievērtēju.

Mael Mordha baigi labs, bet tas jau bija sen.

Īsti nezinu, kas tur tāds oriental Kartikeya muzonā, folka īsta jau ar tur nav daudz, akustiskās daļas man Flametal atgādināja (baigi labā banda). Orphaned Land - tas gan ir oriental, vēl var Mezarkabul (Pentagram), Salem un kaut vai tos pašus Nile par oriental saukt.
0
BladeOfDarkness - ja kas, tad aizvakar iepirku

Gamma Ray-2007-Land of the Free II
First limited edition digipack...
0
varētu vēl kādu oriental nosaukt?
0
Jā Land of the free II, tas ir kaut kas- ba ba bum :)
0
rīt,ja būs iespēja,paklausīšos tos Gamma Ray skaļāk,pagaidām rādās makten labs materiāls
0
Pēdējā laika atklājums nr.1 ir Haggard! Vēl var minēt Baltkrievu pagānus Znich un amerikāņu heavy censoņus Hail to arms!
0
Ja par oriental tad baigi labs ir izraēļu Melechesh.
0
kas to būtu domājis ka tā Thora tik neslikta vietām he
0
Nemineeshu ieprieksh zinaamu grupu jaunus vai nedzirdeetus albumus, bet grupas, ko liidz ar shiigada ierakstiem atklaaju pavisam no jauna, ir Shining (depresiivs un visai eksperimentaals black) un Benighted (brutal death). No oldskuulaa death reanimatoru gala patiikams ir somu Nerlich.

P.S. Crystal Viper kaadu laiku atpakalj paklausiijos un neatstaaja absoluuti nekaadu iepaidu.

P.P.S. Sceptic tagad ir vecenes vokaals? Hmmm...
0
^^^
Vecis vēl vietām piedzied, bet no 2005.galvenokārt meitene dzied. Kaut gan pirms to nebiju kautkur izlasījis, nemaz nepiefiksēju :)

Ja vēl piemin vecos atklājumus, tad pēdējā laikā pēris vecu savus 12-15 gadus nedzirdētu desinieku baigi ielika: Resurection-1993-Embalmed Existence (evil intro rullē), Desultory-1993-Into Eternity un 1994-Bitterness, Mordicus-1993-Dances From Left
klasiska Death faniem ļoti iesaku.

Znich ar baigi labs, pat CD nopirku. No Baltkrieviem vēl Kamaedzitca ieliek, bet tas jau vecs (2004).
0
uhhh, Resurrection-Embalmed Existence- atceros, baigais spēks, James Murphy ja nemaldos tur močīja
0
Ja patīkās Crystal Viper der iemēģināt:
Crystal Tears
Triosphere
un varbūt arī Vainglory(2007 - s/t) bet šis vairāk hevī/treš

No savas puses iesaku Be'lakor - The Frail Tide, fantastiska melo desa/dūms, man ļoti labi klausās
0
Triosphere labs, bet tāds kārtīgāks Power. Vainglory ir līdzīgāks CV. Super banda, kurā dzied Kate French (ex-Chastain)
0
Kā jau Intars teica, Shining jaunais albums Halmstad ir smagi labs (tāpat kā jau arī visi iepriekšējie).
Vēl?
Sworn - The Alleviation (tāds bik melodisks black).
0
BladeOfDarkness, vakar, plkst. 16:48 [Profils] [Link]
"būtu 2x lielāks"

:) ne tikai divreiz lielaaks, bet arii divreiz garaaks, ja saproti par ko runa :)
0
Cephalic Carnage- Xenosapien reāli labs.
0
Mani mazliet ir aizrāvusi Rodney Carrington mūzika :)
0
Ne visai sapratu ...
0
Tikai joks, no seeriijas, man ir tik liels, bet man lielaaks. Tagad visi tikai kachaa, raksta matricaas, bet klausiishanaas ir ar sekundaaru noziimi. Parasti ir taa, ka diezvai peec kaada laika Tevis nosauktie tagadeejie saraksta albuumi buus patstaaviiga reaala veertiibaa, ieguls noputeejushos plauktos visdriizaak un vaards "best" nav taa kaa attiecinaams uz sarakstu.
0
Nu ierakstīju es 10x vairāk, tā ka šitas ir The Best of the Best, bet ar to klausīšanos tā ir kā ir, parasti sanāk jaunumus klausīties, bet uz pleijera vecos arī paklausos.
0
Nu man ir čupiņa ar bandām ko arī uz maiņām klausos. Protams šad un tad arī pa kādam jaunievedumam. Pārāk ar jaunu bandu meklēšanu neaizraujos, tik šad un tad jau pārbaudītajām vērtībām jaunumus pārskatu.
0
0
noteikti jau, ka daudziem nekāds jaunums, bet man jaunatklājums-Elvenking pēdējais albums The Scythe. Tāds lipīgs itāļu power/folk
0
Neslikts, bet iepriekšējie labāki.
0
0
Toxocara 2008 gada 1. jaukums, man patik laba desina
albums saucas The Great Rebellious
0
Rammstein ģitārista projekts Emigrate albums! ja Pain tiek dēvēts par industrial metal, tad šitas ar laikam skaitās industrial. Diezgan labs
0
Labi ka pieminēji, biju aizmirsis šitos iečekot.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas