Filmas
0
Var káds ieteikti kádu labu filmu vecu/jaunu???

Tik sen nebiju vispár ko skatíjies sodien noskatiijis abas Hostela dallas - labs, gribas veel normaalaa kvalitaatee un ar LAT redzeet visas SAW dallas, kaads varbuut var ieteikt kur mekleet iznnmeot dc kur tikai ir sudaina kvalitatee?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
nu dc, nav sudaina kval tikai. vajaga skatities ko velc cam ripus vai dvd ripus u,t,t
0
Nu ja bet HUB arii maz (nav mans dators) iisti liela izveele nav
0
Nu ja bet HUB arii maz (nav mans dators) iisti liela izveele nav
0
normalu razhu var dabut torrentos viens no bagatakajiem torrentu trackeriem LV filmu zinja ir fano.lv tb pedejais no kura neesmu nobanots par izrunashanos foruma.
sie kaa pedejo sodu bija man uz 8 meneshiem atnemusi runas tiesibas :D

no tracker.deep.lv tiku izbanots laikam tapec ka nedaudz par daudz pieskaros rasismam.

fano.lv parsvara gan ir easy metal numetal un tamlidzigs crap un milzigs tucinieku devums.

ta citadi sakarigs trakeris.

pasakiet kursh velas tam atsutishu ielugumu.

0
Tikko noskatījos A Perfect World (1993), diezgan labs gabals.

0
eiss ventura.
0
shodien noskatiijos A Fistful of Dollars, ar klintu iistvudu galvenajaa lomaa, savu muuziibu nebiju vina vesternus maniijis, tagad maXXXimaa atlaides shaadiem DVD pa 0,49 LS
0
maximas piedavajums sucks vairs nav jaunu sausmenju. visas esmu no vinjiem nopircis.
0
torrenti, torrenti, tā ir mūsidenu prece :] nesen 40gb filmas novilku, vēl kādas 19 nenoskatītas filmas, saw ari bithacka var novilkt ;)

Borna ultimāti ar man patika, visas daļas :]
vēl inetersanti ir tā man from earth, perfume ari smuks, ja nav cenzētā versija. Zodiac ar man ļoti patika, bet tad tur nopietni jāskatās, vēl forša filma ir illusionist
0
Edward Norton
da jebkura viņa filma ir pizģec.
0
Bet driz pat torrenti vismaz pie maniem 10mbit nebus gana labi. piem HD filmas. 22 gigabaiti par vienu filmu.
0
we were soldiers
ar meli gibzzonu
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
Dethecrator
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas