Klasiskā mūzik'
0
Radās nepārvarama vēlme paklausīties :D
Tikai īsti nezinu, ko gribas - te nu vajag ieteikumus.
Tātad vēlamie elementi būtu klavesīns un vijolītes. Nu un visu pēc iespējas ātrāku/tehniskāku.

Pats īsti neko no tā lauka neatceros izņemot kautkādus tur Bēthovenus un Mocartus.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Vivaldi gadalaiki, pie tiem var hedbengot. :)
0
Nu par Vivaldi un Wāgneru jau paspēju meklēšanas procesā atcerēties. Šis un tas jau atradās.
0
Pamēģini Jozefu Haidnu vai Johanu Sebastianu Bahu. Bahs nopietni dažos gabalos visai krietni jumtu jauc nost! Lai gan, ja labi meklē, daudzas lietas var izrādīties tīkamas. Pats par to esmu jau krietnu laiku pārliecinājies.
0
Vivaldi gadalaiki, pie tiem var hedbengot. :)

gadalaiki toč ir zvērā, vasara uz uh.

Iesaku Grīga "Kalnu karaļa alā"
0
A varētu lūdzu biku konkrētāk arī pašus gabaus minēt. :)
0
hall of the mountain king?
sitas ir tik nodrilleets ka bail..jau windows 95 gada versijaa tika likta iekshaa ka sample of windows media player>:)~~
0
VIVALDI:FOUR SEASONES
tur vinji dalas 4 daljas:vasara-rudens-ziema...

0
ahuuna rekomendeeju filmas omen saundtreku. vienk mati celtos staavus no pilniigi truu iivil atmosfeeras ja taadi buutu

0
Konana Barbara saundtreku ar'

Uzreiz rādītājpirksts un mazais pirkstiņš izsliesies :)
0
:D
0
ir jau shitais "hall of the mountain king" diezgan skandinaats, bet principā citi gabali no "Peera Ginta" arī nav peļami.
0
aa no taadiem patosainajiem jau baigi labs ir arii carl orff - carmina burana. cik zinaams ljoti populaars palicis hitlera laikaa :D
0
Sōpēns - Grande Valse Brilliante ;)
+1
Dvoržāks arī ir labs.
0
man patikas tas kurs rekvijemu mocija tikai es aizmirsu kas vins tads bija.
0
Hedbangot var konkrēti pie Bēthovena simfonijām (3,5,9) arī 7.simf II daļa ir zjbis. Bahs - tokāta un fūga d moll. Tad no populāriem gabaliem vēl normāls ir Mendelsona mūzika lugai "Sapnis vasaras naktī".

Vēl grandiozs ir Verdi rekviēms.
0
reiz es kaukur dzirdeju ka iet ari runa par klasikjiem un ja ta laika kautkads muzikis es aizmirsu ka vinu sauca. Butu tagad dzivs, noteikti speletu heavy metal.
0
Pateicos kolēģi. :)
-
Decapitated : nebija gadienā Wāgners ?
0
Tas vecis mauktu Epic battle metal labākajās Manowar / Bathory / Therion tradīcijās ;)

hall of the mountain king jau Savatage labi norukāju.

Es tālāk par Tarja Turunen, Mekong Delta, Timo Tolkki un Wolf Hoffman klasikā nerubīju. Ā, nu vēl Trans-Siberian Orchestra.
+1
^ :D
0
Vāgners jau tad taisīja heavy metal, mūsdienās viņš rautu brutal death vai ko krietni smagāku ;)

Varu ieteikt Paganini, ja jau prasās pēc ātruma un tehnikas. Veco laiku Malmstīns ;)
0
Ugu, savlaik senča lente ar -It's a Long Way to the Top- tika drillēta uz nebēdu.
0
Es neesmu pārliecināts, ka Vāgners un Paganīni tagad rautu metālu. Un nezinu, vai tas tur ir jāmeklē. Redz, ka šodien Vasks, Perts, Pendereckis tomēr izvēlas akadēmisko mūziku, vai kā to nosaukt.
0
hehehe ... epic battle metal :D:D:D
Mans variants būtu : epic power battle symphonic metal :P

Labi ... atgriežos pie Bēthovena 9ās Simfonijas :)
0
ak Jūs!! :D vispazīstamākais un aprunātākais rekviēms pieder ta pašam Mocartam. tokna nesen atcerējos ka derētu uzlikt
un ja jūs gribat tehnisku tehno tad ņemiet Vanessa Mae. viņai protams arī tīri klasiskie gabali
Haidns principiāli ir tiešām dūmīgs
un Mendelsons ari
bet protams ir visai grūti dabūt tieši tos gabalus kas tev ies pie sirds un tad vēl tiešām labā izpildījumā
ja grib lai izrauj dvēseli tad protams Čaikovska Gulbju ezers XD
jā Dvoržāks un Bedržihs (nevarēju nepateikt xd) Smetana- čehi ^_^ labi rullē
0
Čaikovskis bija zilais, tas nav trū. :D
0
^ nu ja :D

Tagad tik visus tos uzvārdu eng val pārtulkot :/
0
A kas sēru maršu sarakstīja, Mendelsons ? Tā jau Dūma klasika.
0
vivaldīīh
0
Šopēns jau ar uzcirta vienu slavenu sēru maršu.
0
Baah ... skatos, ka cietnī vieta lielam pieveduma jāatbrīvo :/
0
CIETNĪ bļē šitādu vel nebij dzirdējs *nokrīt no krēsla*
labi pie tēmas
Bedrih Smetana
Peter Tchaikovsky (swan lake)
Felix Mendelsson- concerto for violin and orchestra in E minor
Dvorak (ķpa dvoržāks) concerto for cello and orchestra in B minor
J Haydn concerto for trumpet and orchestra in Eb
W A Mozart
šopēns gan ir līrisks bet nu rakstās Frederic Chopin- un ne viss viņam ir klausāms
0
kas tur smiekligs vrda - cietnis - ?
0
āāāk manu Sātan!!
pasaki to vēlvienreiz
*izslauka asaras no acīm*
0
Es atvainojos, bet 'cietnis' skaitļotāja cietajam diskam ir pareizais apzīmējums latviešu valodā.
0
gruzīns Gija Kančeli, ja precīzi atceros vārdu un uzvārdu, ir monstrs. moderns komponists, kora mūzikas jomā, viņam ir rekviēms Styx. tas gāž no kātiem.

bet kopumā klasika nespārda. neprasiet kāpēc, nespārda un viss.
0
Ja ar klasisko mūziku saprot akadēmisko mūziku, iesaku Kšištofu Penderecki- bliež pa smadzenēm tā, ka maz neliekās.
0
Šostakovičs arī tīri normāli griež :)
0
Nē nu nopietni- "Elēģija Hirosimai" smaguma ziņā stāv līdzās ambientam doom. Aleatorika, Šēnbergs, visādi eksperimenti- patiesībā liela daļā mūsdienu akadēmiskās mūzikas tā spārda...
0
jā to es ar zinu tik nav sanācis tajā kārtīgi iedziļināties- pārāk milzīgs plašums
(nu tieši tapē jau ari es lūdzu atkārtot. ka tas tik ģeināli XD)
0
Esmu Mocarta fans, un jau n-to reizi varu pateikt tikai to, ka viņa rekviēms ir labākais, ko klasiskā mūzika spēj dot.

Bēthovens arī ir ļoti jauks un savulaik klausīts līdz nejēgai, it sevišķi 9. simfonija.

..un jā, Dmitri Shostakovich, 5. simfonija nepabeigta mētajās, bet baisi labs. Trešais gabsis gāž no kātiem. Aizpagājušo pavasari kādu mēnesi nevarēju sākt dienu, ja šitais nebij kādas reizes 5 uz pilnu klapi nogriezts.

+ par to Omen saundtreku, ir tāda izlase A History Of Horror (2CD), kur ir jauki skaņdarbi gan no tā paša Omena, Drakulas, 1955. gada Godzillas), utt.. :]
0
njā... bet iedomājaties, ja kāds no tiem modernās/akadēmiskās (man pie dirsas) klasiskās mūzikas frīkiem, kā visādi Gidoni Krēmeri, sarakstītu muzonu divām ģitārām, basam, bungām un vokālam. :) Tur varētu sanākt tīri neko blieziens tekk-dett lauciņā.
0
...nu tas, protams, tikai es automātiski iedomājos par dett. Piedodiet, hevī/prog cilvēki... :))
0
Starp citu, runājot par Krēmeru, es laikam atkal esmu pimpis pats pret sevi, jo autors, ko domāju ir Alfred Schnittke, kas kaut kā nepavilka kopumā, bet viens bij nejēgā labs, ko arī vienīgo atstāju lai šad tad patīksminātos:

Gidon Kremer - Violin Concerto No. 1 - III. Allegro scherzando (Schnittke: Complete Violin Concertos disc 1)

nu bāāā, tas ir gāzējs!
0
John Cage 4'33"

Prokofjeva "Sarkasmi" ir ļoti labi, ļoti patīk arī Rahmaņinova prelūdijas un etīdes.
0
Atcerējos, At Vanci bija baigi labi uzbliezuši "Četrus Gadalaikus". Vēl labs ir Malmsteen -Millennium (Concerto Suite for Electric Guitar & Orchestra-, labāks par Deep Purple veikumu. Rage arī rullē. Bet vislabākais ir Waltari "Yeah! Yeah! Die! Die! (Death Metal Symphony in Deep C)", gan tīri simfoniskās daļas, gan pārējās, pat Mocarta faniem varētu patikt sākums un vidus.

The Great Kat arī rullē - sado-mazo orģija ar Bēthovenu un elektrisko vijoli.

Klasika ir laba lieta, bet man ir tāds iespaids, ka visi tur tikai simtgadīgu miroņu koverīšus dragā (autortiesības tak nav jāapmaksā). Kaut kas jauns mobiļņiku melodiju klasiķu līmenī ir sarakstīts ?
0
Blade - nu gan jau ir sarakstīts, bet klasika kļūst par klasiku tikai pēc tam, kad izturējusi laika pārbaudi :)

Kas attiecas uz to, kas sanāktu, ja modernās akadēmiskās mūzikas komponisti sarakstītu muzonu divām ģitārām, basam, bungām un vokālam - nu es nez, vai tas būtu uz tekk-dett vai hevī-prog. Cik nācies saskarties, lielākoties tie ir tādi atonāli pusambienti mindfucki.
0
Dažs labs metālists ir guvis akadēmisko izglītību
0
.... eju mekleet history of horror 2 cd.
0
principaa es domaaju ka komponisti tie vecie akadeemiskie bahi beethoveni un kas tur vispaar muusdienaas straadaatu ar pc jo taapat nav aizraavushies nekad ar speeleeshanu bet noshu baxtiishanu lapinjaa. muusdienu analogs ir kompjuutera softs. pat nemineeshu kaa tas galaprodukts vareetu defineeties
0
Vārdu sakot, ShIzzz, vienkārši aizej uz kaut kādu mūzikas bibliotēku - Var uz "Tilts", bet tur maz ko aradīsi (vienīgi tur dod līdzi uz mājām), bet labāk uz LNB Mūzikas nodaļu (krustojumā pa diagonāli pretī tagadējās LNB galvenajai ieejai, uz Kr. Barona ielas, 2. stāvā) - Tur fonotēkā ierakstu ir ka mudž, arī liteeratūra tur ir krietns blāķis, un ja vajadzēs turienes darbbinieki izstāstīs, parādīs un, ja vajadzēs, ieborēs tā, ka par maz neliksies. Uz mājām gan ierakstus klausīties nedos, bet turpat uz vietas tos var vismaz pirmajam iespaidam noklausīties, pārklausīties un atklausīties, lai pēcāk, ja aizķer, varētu meklēt un dzīt savā cietnī. Autorus būtu visai grūti kaut kādus konkrētus nosaukt, tāpēc, ka viņu ir krietni daudz - man pašam jau kaut kādi 20 mājās sagrābti, un zinu, ka vākšu vēl.
0
Nu jā. Atrast labā bitrate'ā kautkā sūdīgi, bet nu es vēl cīnos. Tikko dabūju klasikas top 100 (izlase tāda) un protams Fauna favorīts ir ar nr 1 :)
Man gan pagaidām Vivaldi četru sezonu ziema patīk visvairāk. Lēnā garā būs arī pārējam jāiet cauri.

Tipa šādām un tādām neskaidrībām : Šitā ideja man radās klausoties Necrophagist. Pamanīju, ka viņiem tur iespēles/sōliņi tādi interesanti. Tad arī papētiju dziļāk kas un kā un atradu atbildi savām aizdomām. Man jau likās, ka klasiskās elementi tiek pielietoti un tā nu arī izdomāju, ka beidzot jāpačeko arī pašam, ko mironīši un vēl šodien dzīvie ir sastrādājuši :)
0
20. gadsimts spārda:
Šēnbergs (īpaši Pierrot Lunaire un Ode to Napoleon)
Stravinskis (The Rite of Spring - sākumā tur gandrīz vai simfoniskais metāls :)
Pendereckis (The Shining atceraties? Bija tur tāda akadēmiskā kaulu zāģu mūzika uz stīgām.)

Vēl jau viss kas ir.
0
Orfs ar Carmina Burana, protams, arī.
0
Musorgskis arī nav sūdīgs. "Noch na Lysoi gore" un "Obrazki s vystavki" ir iespaidīgi gabali.
0
savulaik mūziķenē ierēcām par Musoru Musorgski :D
0
Ā, tas laikam tas, kurš Mekong Deltai dziesmiņas rakstīja. Lāga džeks.
0
Da īstenībā es nesaprotu, kāda jēga Mekong Deltai pārspēlēt visu to "Obrazki s vystavki". Pilnīgi bezjēdzīgs albums, jo pārāk jau nu tuvu oriģinālam tas aranžējums, protams, cik nu instrumentācija ļauj.
0
No visiem viņu albumiem man tas vismazāk arī patīk

BERND STEIDL-Psycho Acoustic Overture - vot šitas smacē. Ja kāds domā, ka māk kruta akustisko giču spēlēt - labāk lai neklausās. Visādi krievu raidījumi, kā "Katastrofi nedeļi" un čupa citu savlaik gandrīz visu albumu dragāja (nez vai ko sapiķoja dzekam :P).
0
Iesaku Samuel Barber kompozīcijas.
0
Rahmaņinovs, Šostakovičš, Ivanovs.

kaiva: Ne haidnam ne mendelsonam nav ne mazākās līdzības ar dūmu.
0
Visi kā appisušies ar tiem Vivaldi gadalaikiem...

Ja nezi ar ko sākt, var mēģināt ar izlasīti

Forever Classics 9CD:
Bach
Beethoven
Brahms
Dvorak
Frederic Chopin
Handel
Mendelssohn
Mussorgsky, Smetana, Debbussy
Ravel
0
`Nu jā. Atrast labā bitrate'ā...`

Da kādā bitreitā???? Dō! Bitreitā var klausīties 4 instrumentu ansambli, nevis orķestri. Meklē losslessus!
0
`+ par to Omen saundtreku, ir tāda izlase A History Of Horror (2CD), kur ir jauki skaņdarbi gan no tā paša Omena, Drakulas, 1955. gada Godzillas), utt.. :]`

Šeku reku, es jau teku meklēties... No tā Omena viens gabzītis zosādu uzdzen, paskatīsimies, kas tur ar pārējiem...
0
'Da kādā bitreitā???? Dō! Bitreitā var klausīties 4 instrumentu ansambli, nevis orķestri. Meklē losslessus!'

Īsti nesapratu :/
0
Viņš domā vai nu wavus, vai kautkādus oggus, ķip lai formāts neapgraiza muzīku. Da vispār, klasiku pa kapeikām pakaļ met iekš cēdē. Rimčikā pāris nedēļas apakaļ izcēlu Mocarta 5 disku kārbiņu pa piečuku. Iekš Elkor Plaza noņēmu tos pašus Vivaldi gadalaikus pa divīti. Handel "Water Music" arī Rimčikā pa divīti ņemts.
0
Ja klasicu kodē ar standarta VBR setingiem, tad parasti vidējais bitreits sanāk ~170kbps (Amon Amarth , piemēram, ar tiem pašiem setingien sanāks ~240kbps). Tas ir skaņas specifikas dēļ, jo puse instrumentu ir Mp3 algotitmam pārāk klusi / nemanāmi un tiek izmesti (kodējot 320kbps nekāds dižais ieguvums arī nav). Tāpēc 40 instrumentu orķestrim vajak kādu DVD audio :)
0
mmm ... skaidrīte. Eju šodien iepirkties!
Fauns varbūt grib pievienoties ? Varbūt vēl ko interesantu pamanīsi.
0
Nesāciet tikāties.
0
ogg pats par sevi nav audio formāts, bet formāts, kurā iebāzt dajebkādu formātu + metadatus. nu ok, ir tur viņiem arī kaukāds savējais audio formāts, bet tas faktiski ir tas pats mp3, tikai uz kompja skan biki labāk, bet uz labiem aparātiem sūdīgāk.

meklē flac vai ape. ape parasti var dabūt vienā failā visu audio disku bez kvalitātes zudumiem, bliez pa taisno rakstīklī un būs audio kopija (var jau protams, arī winampā gasīt)
0
būsim zināt :)

Varbūt var ka'ds arī kādu vietu ieteikt, kur šādos formātos klasiku ķert ?
0
"Tātad vēlamie elementi būtu klavesīns un vijolītes."

Ja klavesīnu gribi, tad orientējies uz baroku un seno mūziku.
No konkrētā savienojuma rekomendēju J. S. Bach sonātes vijolei un klavesīnam (laikam bija 6 tādas, ja nemaldos). Papildus varu ieteikt arī partitas vijolei solo, tas ir kaut kas, kas padara mēmu.
0
vo vells kas pa intelligent topic. kasku nost!
0
abet kas jums ir pret vivaldi?
es kā reiz palasīju un atcerējos, ka jau atkal jāpaskatās www.youtube.com/watch?v=2iLIhLv8LuY...
lai gan kā grupa man viņi galīgi galīgi nesaista. būtu visus gadalaikus pārtaisījuši. un vēl ar bungām... sweet, ble, būtu.
0
Trūmetālā tikai inteleģenti tusē. Nebiji pamanījis ?
+1
www.youtube.com/watch?v=L4hTRd2-IQY...

aaaaaaaaaaagrh!!!! šitas tā spārda!!!
0
^ Reini, Jū meid māi dei. eju mācīties :D
0
hah, es atradu to Šnittki:

Tāds susītis, it sevišķi uz 2:20 uķi puķi ķuķi, ha ha. Bet nu labs, labs..

www.youtube.com/watch?v=LFrrrPvCGO0...
0
riktīgs pidarasījamais gabals.. :sick
ir labs.

btw, man no vijoļkoncertiem laikam visvairāk jumtu nones mūsu pašu Vasku Pētera 'Tālā gaisma'. Tiesa gan, tam jāvelta visa uzmanība pusstundas garumā [tb, darot visādas blakuslietas, neko tā gaisma nenones], bet ir to vērts..
-1
+1
ja godīgi, es esmu pārsteigta par to, cik ļoti trūmetāla trūbiedri tiecas pēc mūžīgās saskaņas (runājot tieši par klasisko mūziku) - visu laiku vieni Bahi, Bēthoveni un Mocarti. Viņi, protams, ir ģeniāli. bet kāpēc jūs nepameģināt ko jaunāku?

Manuprāt, pie ģitārzāģu, sirdi plosošo sōliņu un rifu, kardanizēto bungu un aknu tricinošo basu skaņām pieradušie cilvēki varētu būt tieši tie, kam vairāk par parastu mirstīgo tanti saprotama vēl dzīvo komponistu mūzika. m?
0
^ jā, man ļoti patīk arī jaunā klasiskā mūzika, un šeit tiešām izdomāju pieskaņoties kopējai domai. tā teikt, apnika būt vienīgajam kreisā flanga pārstāvim starp galēji labējiem. uz mirklīti.
0
^^ļoti normāli. Visu laiku klausies tos dzelžus, brīkš brākš, un tad pēkšņi, tanananā, o! Tālāk jau netiek, tapēc, ka atkal aiziet tie trokšņi. Tas tik tā, dažreiz atslodzei, nav laika pētīt, rakties. ;)
+1
Tas gluži tāpat, kā ja klasikas cienītāju forumā par metālu tā pārmaiņas pēc runa būtu. Tāpat jau nekur diži tālāk par pazīstamām, laika pārbaudi izturējušām vērtībām netiktu.
0
no mūsdienām vairāk neo-klasika (tā pareizi laikam saucās) visvairāk tiek klausīta. nu, Filips Glāss, Klints Manselss etc. un tad visādi avantgardiskie psihopāti vispār ir zelts.
0
^ Intar, es domāju, ka viņi līdz laika pārbaudi izturējušām metāla vērtībam vispār netiktu :D
0
Es par šito te esmu starā
www.youtube.com/watch?v=oCke8BfVPBs...
0
neoklasicisms ir stravinskis, prokofjevs, šostakovičs, bartoks utt.
0
^ Šitā Malmstīnu ar Blekmoru nolikt ....

Ja man sagribas ko vieglāku - paklausos popsu. Nevelk ar klasiku gruzīties.
0
Klasika jau vairumā gadījumu par vieglu nekvalificējas.
+2
Tā jau ir, ja cilvēks ir labi saklausījies piem. Gorguts, Suffocation vai Dark Funeral, tad nez vai gribēsies mesties uz kādu kompozīciju, kas izklausās pēc delfīnu kautiņa baseinā ar saplēstiem stikliem. Bet nu es pats tomēr ļoti atbalstu ideju "izplesties" tālāk simfoniskajā mūzikā. Mocarts ir tik pareizs, nu tik pareizs. Un tāds pārāk jautri rotaļīgs. Bahs jau ir stirpri sarežģītāks gadījums, bet tā ritmiskā vienveidība, kas atgādina cieši adītu sedziņu, man nav ļāvusi kļūt par lielu Baha baudītāju. Bēthovens gan ir ļoti mīļš.
Bet vispār man visiecienītākie ir nevis dzīvie, bet salīdzinoši nesen mirušie - Mālers, Rahmaņinovs, Brukners, Šopēns. Lielākoties viss koncentrējas ap vēlīno romantismu un mazāk atonālajām, mazāk saraustītajām modernā perioda izpausmēm (Ksenakis piem. tā arī nekad nav iepaticies), plus vēl kaut kādas lauskas no klasicisma perioda. Nu, īsumā sakot - Stravinskis man patīk labāk par Hendeli.

www.youtube.com/watch?v=akpE6UgROrU...

Šis ir viens patiesi iebiedējošs gabals.
0
WALTARI - Misty Dreariness / Completly Alone

www.youtube.com/watch?v=xLTIxDBCcJ4...
+1
Arcanum OST, bet nu, ja spēle nav spelēta, neliksies tik piedūrīgi. :)

www.youtube.com/watch?v=x1Be1wtatPo...

www.youtube.com/watch?v=HBM4HBYelU0...
0
^^^ Kriš, Tu ar savām zināšanām mani lēnām dzen depresijā.. galva it kā standarta izmēra, bet strādā tā, it kā Tev viss ķermenis būtu viena liela galva (tāda uz 120kg..)
0
bļāā, šitais ir spēks. Hektors Berliozs.
www.youtube.com/watch?v=7dhtl900l2Y...
+1
arvo part - de profundis. tas i spēks, bļaģ!
0
^piekrītu
0
Pēdējā laikā laiku pa laikam diezgan daudz klausos impersionistus. Šamiem arī ir baigais spēks tomēr iekšā.
+1
Wagner ueber alles!!!!!

www.youtube.com/watch?v=V92OBNsQgxU...
+3
^ Kā mēs Vjetnamā napalmu uz sīkajiem toreiz pamētājām,ne?
0
Vēl būtu pateicis, ka šitas ir nazi stuff...
+2
tehniskās detuhas īstais aizsācējs
www.youtube.com/watch?v=PjvTTfbpWjY...
+1
Uzreiz iedomājos par šiem 1987.gada klučiem:

The Great Kat - Beethoven Mosh (5th Symphony in C Minor)
www.youtube.com/watch?v=wJ13dgzGlNk...

Cacaphony - Concerto
www.youtube.com/watch?v=PaCn3bLQBM8...
+1
Ja Šostakovičs tehnisko detuhu mauca, tad Giacinto Scelsi ir tāds kā drone pirmorganizators:

www.youtube.com/watch?v=xbzjvyxFUsM...
+1
Man radies tāds priekšstats, ka katram komponistam ir kaut kādi 2-3 spēcīgi gabali ( bieži pat viens) un pārējais ir tjipa kaut kādas atskaites, ka mūzika ir komponēta. Uzskaitīšu skaņdarbus, kas visvairāk patīk:
Bedržihs Smetana - Moldau
Mocarta Rekviēms
Šopēna sēru maršs
Karls Orfs - Carmina Burana ( šo noteikti jādzird dzīvajā)
Rachmaninoff Prelude in g minor
Sibelius - Finlandia

Vēl tāda lieta, ka daži skaņdarbi dzīvajā skan iespaidīgi un ļoti labi klausāmi, bet atskaņotājā vai kompī ir garlaicīgi.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas