Tā pa prikolam...
0
saturiet olas un olnīcas mani mīļie, jo mani šodien nointervēja. Intervija būs žurnālā PRIVĀTĀ DZĪVE. Pastāstīju meitenei mazliet par matainajiem un to mūziku (Kā radās, kā matainie izskatās, 1993 Norvēģijā, kā pret citiem izturās) utt... mazliet arī nodirsu dažus (BRASAS lopus), bet tas tā. Tikai ceru, ka viss mans pierakstītais netiks pasniegts tā , itkā es būtu 13 gadīgs pokemons, kas tuso pie origo... besī šitie prikoli... Un vispār nesaprotu nahuj tāda huiņa jāliek PRIVĀTAJĀ DZĪVĒ??
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Šī laikam būs pirmā reize, kad nopirkšu tenku vāceli PDz :D
0
pateikšu kurš numurs... bļe, tik ceru ka mani neierakstīs kā "Bijušais metālists", tad gan ritīgi pikts būšu!... Nekad tāds nēesmu bijis... vnk pateicu ka tusoju ar viņiem nu savu pieredzi ar viņiem utt...
0
100 punkti kas izlasiisi aprausies, jo neteikti kaut kas buus ne taa saprasts un paargroziits. :D
0
Tad pa seju sagāzīšu ar krēslu tai maitai....
0
heh blackmetal kakas
0
Tā, kur var redzēt Schnizzel īsto bildi ?
0
aha!nu tevi dabuusi rokaa:D
0
Pdz? Šnicele nav reinika radinieks?
*žigli noslēpj galvu*
cerams būs kaut cik garš
0
vaivaivai.. gadsimta notikums! juutu, ka visi Pdz numuri tiks izkjerti un snicele driizumaa kaaps pa slavas kaapneem un buus redzama shovaa hallo Juurmala
0
duraki :D es tur ir anonīms ;) tak što ceru ka tikko sapratāt, ka aizgājāt dirst :)
0
Bija jau pasen viens tads raksts Neatkarigaja. Intervee un jautaa par tiem matainajiem itkaa kaut kadi alu cilveki butu. Dzeks kursh piemeram staigaa zhaketee un ir gana eetisks un sakariigs tachu maajaa malj cauri druumaako galju ir vai nav matainais. Vai ari matainais ir nokodies 25 gadiigs lops kursh straadaa stroikaa reizi nedeeljaa un paareejo laiku kozh apkaart :D
Taa jau sanaak, ka tie kuri nepeld pa popa straumi muusdienaas zem lupas jaaliek :D
0
tā jau saka- tiklīdz mataiņi (vai jebkādi citi frīki) kļūs zināmi un pazīstami un saprotami tas būs viņu kaps
bet nu gribētos jau reiz palasīt kaut cik LABU rakstu
0
ā nu tad nepirkšu,garlaicīgi
:p

100 balles par to ka tur bus sameditas bildes ar mazajiem brasas bozīšiem kas paslepus kartejo 2l ampulu kvasi pazobelees,vaij ari pie GC nokjerts superUberEmoPankAlternativ... kidz:D
0
Nezinu, vai tas tiešām ir labi - būt zvaigznei "sabiedrības preses miskastē"... Tie sabiedrības miskastnieki un to pārrakņātāji taču no tā nekā nejēdz - vai ir vērts bērt pērles cūkām? - Labāk krietnu devu indes, lai kāds bariņš apsprāgst!
0
tādus nāve neņem
0
tu esi 20 gadīgs pokemons kas tusē pa trumetal, tip pa prikolam, atšķirība neizmērojama
0
Tevi vēl nav nobanojuši?? :(
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
Intars
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas