Another Animal
0
džeki no Godsmack un bijušais Ugly Kid Joe vokālists uzbliezuši projektu Another Animal, oktobrī iznāca debijas LP. visiem kam patīk Godsmack un kuri vēl atcerās Ugly Kid Joe šis ir a must have

profile.myspace.com/index.cfm?fuseactio...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Tik pat ļoti, cik man cepī Ugly Kid Joe, man besī šitie modernā amerikāņu roka standarti. SWH rock playlists.. fu! Vēl jo vairāk, kad "Ražots Latvijā" vietējie bāleliņi mēģina šļupstēt līdzi šitām huiņām. Neņem ļaunā, es tik tā... ;)
0
pilnigi piekritu faunam...
0
Godsmack man baigi labi patīk, vokāls tam vecim ir baigi laps. pārsteidzoši, ka daudzi viņus iebāž pie nu metal? un šitas Another Animal man ar patīk, nu tāds saulainais kalifornijas roks. tās protams manas subjektīvās domas..
0
oo! cik smalks meklētajs uztaisīts!... Biguci! uh!

karoč, no tāda vieglāka gala, tīri labs:

Unsane - "Visqueen" (2007)

Līdzīgs bij arī neslikts tāds High On Fire. Tiem bi baigi labs gabsis "Brother In The Wind". Tādus gan var paklausīties.
0
beidzot meklētajā var ierakstīt tādus vārdus, kā "huiņa", un, kā smej, kaut ko arī atrast!
0
Godsmack ir ok. Pie numetāla viņus pieskaita tāpēc, ka viņu muzicēšanas stils visnotaļ atbilst žanra definīcijai. Numetāls un "huiņa" ir jēdzieni, kas bieži pārklājas, taču starp tiem nav velkama vienādības zīme.
0
Godsmack ir pat baigi ok ja vien ne ar Alice in Chains nebutu biki sapisushies.
0
nav jau tas sliktākais variants ar ko sapisties:) bet vispār vienīgais ar ko var vilkt paralēles ar AIC ir vokāls, un arī tikai vietām. nu arī ar nosaukumu, bet tas tā. katrā ziņā man viņi neasociējas, kā AIC špikotāji
0
godsmack sapisushies ar alice in chains?o_0
dooh
a kas vainas alice in chains?!A?
0
albumi Dirt un Facelift ir pa pirmo, pārējie tā nevisai
0
NorvēģuPāķis
kur tu izlasiji ka AIC ir kaada vaina?

Viņi sāķumā kā AIC kovergrupa bija, vokaalaas paralelles vietaam ir gana spilgtas tachu vairs tas nav tik manaams. Katra agadijuma anormaala blice
0
Mammītmīļā, šitais ir jāmeklē rokā... Ja tur vēl arī saturiski ir kaut kas no UKJ aizķēries, būs pa pirmo! :D
Un - nepiekrītu par Alice, labākie albumi šiem Jar Of Flies / SAP un Unplugged.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas