Overkill
0
Viņi būs 4. martā rīgā! /m/ kurš iet? un vispār no kuras valsts viņi ir?? man metālarhīvs nestrādā...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
google vienmēr strādā, laikam amerikāņi
0
Nu gan laiki pienākuši - grūti iegģlēt Overkill un noskaidrot ka viņi ir no ASV (metālarhīvs nav vienīgais ineta resurss, starp citu).

Turklāt tas ir 2 mēnešus vecs jaunums - /forum/78839/
0
jā. :D
0
Nu, Wellns paraawis!!! Shito nezinaat!!! Taa tachu ir New York thrash legjenda!!! Vieni no tiem, kas kopaa ar ANTHRAX attiistiija Amerikas East-Bay thrash!!!
"We Don't Care What You Say - FUCK YOU!!!" (neapvainojieties, tas ir tikai OVERKILL albuma nosaukums :D)
0
nu jā. esmu stulbs. tikko dabūju albumu ''years of deacey''. baigi labs. a vai ta viņi nav no new jearsy?
0
Vispār jau East Bay ir pie Sanfrancisko ;)
0
Vispār jau domāts laikam East Coast :)
0
"Although everybody seems to have a different account of who came first in the world of New York/New Jersey area thrash metal, it seems certain that New Jersey’s Overkill have stayed around the longest, and have never let their fans down by remaining musically consistent and true to their roots for over 20 years and an unprecedented 14 full length albums. "

Sanāca, ka no New Jersey :).
0
^^^
tas turpat blakus vien ir
0
Jā, blakus.
Citā pusē, bet tas nekas.
0
Ok, nebuushu paarsteigts par East Bay atrashanos pie SF, bet taadaa gadiijumaa es briinos par amerikaanju gjeograafijas izpratni - Rietumi tachu tur atrodas Klusaa okeaana piekrastee, bet austrumi pie Atlantijas okeaana. Tas arii man, iespeejams, galvu sajauca, jo biju paarliecinaats, ka East Bay thrash un Bay Area thrash ir dazhaadi virzieni, no kuriem Amerikas Aurtrumkrasta grupas attiecinaaju uz gjeograafiski atbilstosho stilu. Labi, pofig. Uz OVERKILL jaaiet tik un taa.
0
East Bay ir Sanfrancisko līča austrumu piekraste.
0
Labi, labi, turpmaak zinaashu.
0
Uz Overkill buus jaabrauc obligaati. dievinu Overkill kautgan saaku klausiities saliidzinoshi nesen.

Vieniigais stulbums ka otrdiena. Maajaas buus sarezhgjiiti nokluut jo dziivoju salduu.

m/
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas