metals un basketbols
-7
nesen panesas saruna par to cik reali daudz no basketbolistiem klausas metalu
zinu piem volejbolistus kas klausas metalu bet par basketbolistiem nav dzirdets jusu viedokli?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+3
Stulbi ta butu teikt par visu sugu jo negribetos izklausities aprobezhotam, bet nu tie basketbolisti ko es zinaju sava laikaa tiesham ar bumbu ar galvu driblejushi laikam. Ir paris iznemumi kas tiri sakarigi bija, bet lielaka dalja to vien darija kaa kraaja nike botas un visadu suda sportswear lai meeriitos ar kraaniem, deguns bija dirsaa gaisaa un visadi citadi Nike un metals ir gruti apvienojams :D :D :D
+2
Man ir nike botas. Baigi labaas vispaar... :)
0
Tas tiesa, praktiski visus kurus zinu īpaši ar smadzenēm nedraudzējas. Un par tiem Nike tev a taisnība. Viņi i k-kāda īpaša suga.
-4
nee nu labi par to stiligo sportistu sugu es ar no pamatenes un videnes atceros :D
tb bija keksi kas pirka piem nike zekjes pa 4ls gabala :D
tb uberkvalitate :D

ja godigi cik lielakoties redzets basketbolisti parasti ir reperishi
-2
Jakas tās Nike zeķes toč ir baigi labās.
-2
4ls vērtas rekini pirms 3 gadiem 4ls
0
Kāss no viņām tur labums?
-3
nu tas tak ir nike :D
-7
p.s. tik maz mīnusu :D
+5
nu nah tu šito izvilki...
nu vai tak vecā patiesība nebija - neaiztiec sūsu - mazāk smirdēs?
+1
...es meklēku basketbola tēmu...
true basketbolists = dzēris basletbolists

www.apollo.lv/portal/sports/artic...
0
Nost ar bobijtēmām!
+2
Nu dēļ basketbola tautas tupuma, nu visapkārt, kas ir, es tieši tapēc neesmu turpinājis spēlēt to, jo zin man tā publika nepatika, visi tādi padebili, bet visi saka, ka jāiet spēlēt basketbols, jo garš esmu(5cm virs 2m), bet avot tač vismaz normālu kompāniju vajag, nevis pasistus ākstus. Nogaju basketbolā no 3-6 un 7. regulāri negāju vairs, zaibal, nevarēju izturēt, nevar ar nevienu pa neko normāli parunāt!
+2
man jau liekas, ka tās ir muļķības. pazīstu cilvēkus, kas spēlē basi, cilvēki kā jau cilvēki. ja pats esi tāds, kas spējīgs runāt tikai par mūziku, tad iespējams ar lielāko daļu nebūs par ko runāt. bet ir taču arī citas tēmas.
+1
savu laiku padsmit gadus nospēlēju basīti, mājās vinčuku uztaisīt māku, kārtīgu rifu uz ģitāras uzlikt spēju, zobus mazgāju 2x dienā, nez, basītis ir visfeinākais sporta veids bez pludmales voļļuka, kurš manu sirsniņu ielīksmo :)

un tas, ka gadījies spēlēt kopā tikai ar lohiem jau automātiksi nenozīmē, ka sporta veids iesūkā :)
0
Nu man gadījās daudz lohi apkārt, es nez, nespēju atrast kopīgu valodu.
0
P.S. Par mūziku es ļoti reti kad runāju
0
alu dzer?
+4
Savaulaik, sen, Jalgavā bija strītbola tīms, kurā visi bija ar matiem un metālā iekšā. Bija arī viens pagalms, kur ļaunums mēdza ap basketbola grozu pulcēties un spriest par ģitārām un merkūru. Tā kā man basīts diezgan labu iesaidu atstājis. Nu, īstais bsīts, ne jau tas, kas televizorā.
0
^ kur jums bija tas pagalms ar grozu ?
0
oj nu nevajag tachu tā pidara tēmas celt augšā, tiešām .
p.s. bet ja nu par basi, kā tādu, tad mana attieksme ir neitrāla. Savu laik bērnībā trenējos (pamatskolā), bet pametu..kkā vairs nesaistīja. Aizgāju uz nesen parādījušos kikboksa sekciju, kas man likās daudz saistošāk. Tā arī gandrīz visu videni nostaigāju tur.. Ar to arī aktīvās sporta gaitas beidzās :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas