skinu koncis klaipeedaa
0
naakam 5dien 6dien un 7dien klaipeedaa buus juuras sveetki un tur speelees visaadas skinu grupas un savaaksies visi leishu skini
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
riiga-klaipeeda apm5Ls uz vienu galu gotiem un tamliidziigiem labaak nebraukt jo SKINU tur buus ap 100-120 tachu ja patiik riskeet droshi brauciet
0
Vai tad skini klausaas maz kaadu muuziku?
0
vajag pilnu autobusu ar sakrasotiem puishiem aizsutit uz turieni, lai jums butu interesantak
0
purity neticeesi klausaas gan un daudz
0
laikam speelees DIKTATURA un BALTAS TRUKšMAS citaam nosaukumus nezinu
0
Ha skini paarstaav visus iespeejamos alternatiivos muuzikas stilus ieskaitot blackmetal un grindcore vot kaa!!!
0
nezinu es gan to metaalu nevaru ilgaak par 1 min iztureet es labaak oierus klausos un shoto no SKA
0
Mjaa bet grindcore grupa "uzshkjeerstais neegjeris" man tomeer ljoti patiik!!! A tu Dubli Lietuvaa esi???
0
es jaa atbraucu uz 2 dienaam riit no riita atpakalj
0
liela dalja skinu jau nedeeljas viduu taisaas uz klaipeedu
0
A lasiiju ka 7aa augustaa Vaacijaa 1 baigs skinu pasaaciens buus!!!!
0
a kas tur buus
0
nezinu gan vai skini klausaas metaalu un grindcoru , bet hardcoru ska un ragaju tochna
0
dubli tev darbaa jaabuut - JAASTRAADAA!
:)
0
iet runa par rizhikSKINIEM U.C.
0
saku riit buushu
0
ir tadas metal grupinjas ka tik turies isteniba!
0
nezinu man neprien tie visi skarbulji
0
njaa arii ir geju grupinjas un bernudaarza grupinjas:)
0
ir arii grupa GRUPA HA HA HA
0
ir arī grupa au-wahaha au-wahaha au-wahaha, tā laba, bet vēl ir viena labāka ākikiki, ākikiki, tā ar'kruta, hehe, kāds es jokdaris...
0
njaa
0
cepuri nost a tev CD arii ir taam grupaam
0
Es gribeetu buut erzatsgrupaa OST ieksh Araaja vieniibas un shaut ziidus un dzert snjabi!!!
0
runci renaar kur tava banda tobish peleeni Piiks un Piika
0
citi shauj pa mociitii
citi- naudu citi neshauj hmm....
0
Mjaa Latvija ARAAJU un KALEEJU zeme......
0
citi shauj pa MUTI nnnnuuuu tipa kautkaa taa
0
:)
0
gej gitljer
0
zii gay
0
blja forshais gan
0
Oohhh cik pedarastiski... :)
0
gatavojos geju paraadei
0
Nu ja jau laiciigi saldaa balstinja jaasataisa utt.
0
u gay 4 ever
0
a kad isti tas pasakums ira?
0
mi 2 you 4 ever and 2 gezer
0
Ai bljaa besii tie geji tajaa jobanajaa speekaviiru showaa vinju a bij pilns..!!!
0
nau nekaads pasaakums aizmirsti tu tur nepiedaliisies neceri
0
a tu biji speekaviirs he he
0
haha bet ka tas vecais gejs uz tevi naidigi, veiss, skatijas uh.. man skiet ka vinjam kas cits padoma ka ljauna atriebiba bija! :p
0
Ai taksh pie dirsas ceru ka tie geji tur 1 otru liidz naavei izdraaziis un visi nomirs !!1 Bljaa anaalie kretiini
0
veissu tur uz shtika neviens speeciigais neuzseedinaaja haa
0
Paškontroles uzturēšana.
1. Nekad nepieskaries savam ķermenim, izņemot kā tikai parastā tualetes procesa laikā.

2. Cik vien iespējams, izvairies būt viens. Atrodi labu sabiedroto un paliec kopā ar viņu.

3. Ja tu satiekies ar cilvēkiem kam ir līdzīga problēma kā tev, TEV IR JĀPĀRTRAUC ATTIECĪBAS AR VIŅIEM. Nekad nesatiecies ar cilvēkiem kam ir tāda pati vājība kā tev. Nedomā ka jūs varētu atbrīvoties kopā, jūs to nekad nespēsiet izdarīt. Tev ir jāatbrīvojas no šādu cilvēku klātbūtnes, jo jau tikai viņu klātbūtne vien liek tev domāt par savu problēmu. Problēmai ir JĀIZGAIST NO TAVA PRĀTA jo patiesībā tas ir vienīgā vieta kur tā eksistē. Tavam prātam ir jādomā par citām, veselīgām lietām.

4. Kad tu mazgājies, nevajag pētīt savu ķermeni spogulī. Nekad nepaliec vannā vairāk par piecām vai sešām minūtēm - tikai tik ilgi lai nomazgātos, apslaucītos un un apģērbtos UN TAD PAMET VANNAS ISTABU un dodies uz istabu kur atrodas kāds no ģimenes locekļiem.
0
laps ne hahaha aha haha ha aha ha hehehe he haha ehhae eh heheee ee ee e
0
shitais tajaa lapaa bija ? karoche es vairs neieshu dushaa ilgaak par 5 min a to praatu nomaac
0
a tur citu taadu joku nav piem. par pukjeem
0
:) ja tur viskas gerai tajaa adressee
0
nez tur daudz es nemaaku daudz lasiit:(
0
lasi pa mazuminjam
0
Jānītis pirmo reizi skolā bijis. Atnāk mājās, nomet portfeli, un pie vecākiem:
- Sēdat, neko nezinat ? Bet, izrādās, krāniņu citādi sauc !!!
0
chljums , sesks , shlangs ,strupulis ,shumpurs ,UTT
0
heheheheheheheheheehehahah... shitais arii gerjausis labai diaug gelijes
0
a citiem vienkaarshi REETA,KLJUUDA,nelaimiigs,d... u.c.
0
-------- kljuume --------
0
- Tēti, no kureienes rodas zilonīši ?
- Redzi, Jānīti ...
- Bļa, tikai nesāc par stārķi !
0
shito zinaaju bet nekas varbuut naakamais tev sanaaks labaaks
0
un taadaa nelabaa balsii AAAAUUUUUU AAAUUUUUU ,TAD ES SAPRATU KA JAAIET PROM
0
gribi dzierdeet par pukeem ej flover powraa tu atradu par pukeem
0
man viena laba teema padomaa tur buus ko diskuteet njaa
0
tikko uzzinaju ka tiem pedarastiem ir ari nometnes.. julija beigas bushot lezbietem. nodedzinat tadu.. grrrrrr
0
jeeeeeee
0
es daudz nervu iztereju, iegaju geju lapa un geju chata un runaju ar geju. tputu vells
0
nededzini to kas tev sveets kas tu pagaans taads
0
uguns ir saatans
0
sveta lieta butu nodedzinat ko tadu
0
labaak noliet ar krietnu devu piena
0
jaa jaa uz taadaam nometneem jaasuuta visi shitie homofobi un sociopaati - mosh kauko jaunu ieguusiet vai varbuut attiistiisiet to pashu veco labo... muaaahahahahahahahahahhhhh... haha h hah ahha hahhahh ahha hah ahhhuh huh hu hu huhuuuuu hhu huh uuuu hu hu huh uh uhuu h uh ....blje dunkelheit aizej un DO IT YOURSELF !!!! blje nodedzini savu atminju kladi ar dimmu borgir fotograafijaam un klasesbiedru atziishanaaamies (vaikaatur). kas tev nepatiik? tas ka citiem ir labi bet tev neee ?
0
esmu pilnigi apmierinata...
0
Da bljee ko var dirsties..!!?? Pedarastiem nav jaabuut un viss kad buushu liels es arii vinjiem nometni uztaisiishu , tikai koncentraacijas nometni un viss, lai tie kroplji straadaa un mirst!!!! Bljaa kaa es vinjus ciest nevaru
0
Nu tut būs arī RuncisRenārs ar PelītiPīku, kā ta šie tur nebūs, a bet vot diski man ira pilnībā no tām grupām visi, tev mosh vajag???
0
man vajag arii video 89 gada no LTV1 vakara paarraideem
0
izskataas ka shito teemu arii driiz iznjems. errr.
0
lai jau njem uztaisii jaunu
0
a nafig taas teemas par gljuku un cuntu nenjem aaraa blja
0
nav risinaajums. driizaak panjemt pie olaam kaadu datorikji lai uzcep www.trueskin.lv
0
vai arii skintrue.lv :))))
0
Vai arii vienkaarshi trueholocaust 2000.lv
0
oopss 2004
0
kaapeec 2000? mosh 88?
0
prichom 2000.lv tagad tachu 2004 vai ne taa
0
nu kursh vareetu uztaisiit? es ir juuzers, es nee...
0
veisa kljuuda izsauc neizpratni un jautaajumu birumu :D
0
pavasarim ir kautkaads dzhekinjsh hipaks kas ar to njemaas
0
ja nosaukumaa buus holocaust, tad piem. google visus juudu peetniekus ievestu shajaa lapaa!!! tas tik buutu >:)
0
noorganizee.
0
un vispaar jahuj mums forums vajag tikai biezhaak tikties un paarrunaat taas shtelles nevis pie kompja bet gan pie alus kausa
0
bet kaa redzi dziivee sanaak shitaa un nekaa savaadaak. cik ta var zhuupot...un I-net var lietot arii draba laikaa un pat ja kaacc no mums ir aarpus valsts.
0
nezinu par to holakaustu manupraat ir debiili jo skiniem ar kautkaadu politiku nahuj nevajag dariities bet vajag vienkaarshi visu laist savaa gultnee lai tas viss atiistaas nemaaksloti un tad arii buus mazaak taadu kas ir tipa skini tachu par skiniem pashi neko nezin bet gudri vaavuljo kas kam jaadara
0
liela dalja vispaar ir taada kam SKINHEADS asocieejaas tikai ar saluteeshanu un viss vajag lai arii neitraali cilveeki zin kas mees esam un nedomaa ka mees maakam tikai pacelt roku un skalji kliegt
0
jaa jo vidusmeera cilvis toc domaa ka skini ir tie, kas maskavaa sit tadziku meiteniites tipa. ja vispaar ko zina.
0
a nepietiktu ar Diktaturas konci Riigaa, kopaa ar kaadiem muusu smagajiem, tad jau ar' daudziem achteles atveertos??
0
diktatura diezgan daudz prasa ja jau pat skindeisos savaa tusinjaa prasiija lai shiem maksaa par uzstaashanos
0
tachu ir plaans citu leishu skinu grupu uzaicinaat un uztaisiit konci par pieminju Snoopijam
0
nu i? koncii ieeja buutu jaamaxaa. var tak uztaisiit! protams, rudenii, kad sliktais laix buus visus Riigaa savilinaajis. Man liekas, ka jameejie Lietuvaa ar Sanctimony kopaa ir speeleejushi, vecs plakaats bija Vilnjaa pie viena staba. Vai arii es kljuudos. anyway var uztaisiit.
0
jaa turklaat taadu konci vareetu taisiit Zako klubaa (ir gali), ja lielaaku telpu neatrastu.
0
bija koncis viljnjaa 11 martaa kur vinji kopaa speeleeja mees ar richu un dzinjchu arii bijaam
0
nu re
0
telpa jau ir brasaa tipa taads paliels pagrabs paprasi jurkam vinjsh tur ir bijis
0
dzirdeeju ka vairs neesot tur! lai nu kaa telpa jau ir mazaakaa probleema. lielaakaa--kursh to organizees ibio?
0
pufasa grupai vajag tikai celjam un alu vinjem uz vietas iedos diezgan takaa ar to probleemu nav aparatuura un citas shtelles maksaa ap 60Ls to var atljauties uztaisiit kautkaadu tipa ieejas maksu jau pirms pasaakuma lai visi samaksaa un tad noiireet aparatuuru un aiziet
0
ar organizeeshanu probleemu nebuus bet taa telpa veel ir pieejama
0
tad uz priekshu. ar manu paliidziibu vari reekjinaaties. mosh tieshaam lietas ies uz priekshu. buutu patiess priex.
0
aparatuuru var sarunaat, ir tak katram kaut kaadi gali- kam uz aparatuuru, kam uz alus iegaadi vairumaa utt.
0
es tak saku ka aparatuura ir jau sarunaata tagad kad buushu klaipeedaa tad ar pufasu runaashu par braukshanu
0
1 8 / 8 8

hidro hipie / hapy hipie
0
hungry hippie, hyper hippie, hippie holiday...
0
flower power konci taisiisim brasaa pie mika
0
?
0
jaa tikai bez kljoshaam nedriikstees ierasties
0
labi ka ne brasaa pie manis :DDD
0
A kas tev dziivoklis neiztureetu domaa..!!?!???
0
iztureetu jau gan, ne taadi vien karapuulji paari gaajushi :P
0
flowerpoweristus neizturees, tie tak neganti speeciigie monstri
0
Tu domaa tie pashi stiprenieki kas need galju lieto tikai burkaanus un seklas paartikaa??!!
0
jaaa tie pashi jaukuminji ar netiiru matu eerkuliishiem, bet varenvarenu speeku rokjelees.
0
Bljaaa vinji i tik ljoti stipri ka man jau bail sametaass!!! Stulbie niikulji!!!! :D
0
ko tu saki par to, ka Dubliic muus ar konci aplaimos?
0
Nu ko lai saka buus shim alus pa to jaaliek kauko taadu es neatceros ka briivvalsts pastaaveeshanas laikaa Latvijaa buutu bijis kaads NS koncis!!!
0
mjaaa dreams come true :))
0
1ais noziimiigais solis latvijas skinu attiistiibaa!!! Nu jaa diemzeel parasti mees taalaak pa alus dzershanu neesam tikushi!!!! :(
0
kaa kursh.
0
labi, labi. ejam piipeet?
0
Nu jaa arii fakc..!!!!!
0
mosh dereetu paarvaakties uz kaadu # ? tas buutu bikuciit operatiivaak. nez, vai Dublis arii lietotu Mirc?
0
Taga nee es taga darbaa esmu vot kaa!!!!
0
es ar', bet man nav blokjeeta pieeja ircam :P
0
Ahujs vinju zin kas man te ir???
0
jaa hujs vinju zin kas tev tur ir >:D
0
Oi! Oi! Oi! nu labi labi
Sieg heil...Ireena ir taa pati wai es kljuudos...
0
nekljuudies vis mini me jo es= vieniigaa vispaar :)
0
jeee forshi... ko Juris labu dara ... ? Darbaa???
0
LAIMIGS
0
Juus visi nacisti esat akli!!! vai jums no naida kurinaassanas paliek labaak?
0
Ireena?
piellauju ka tas nav tavs iistais vaards jo kaa gan cilveeks var buut tik stuulbs un ielikt savam beernam vaardu IREENA!!!
0
koncis bija kaa naakaas tikai baigi iisais jo kautkas saaka leekaat pa galdiem un peec 4 dziesmas konci sleedza tachu kodiens ar to nebeidzaas un visi dzeera taalaak veel divas dienas veel nevaru atiet jjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeee...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas