Palīdziet
0
Izstāstīšu jums pasaciņu.
Reiz pirms diviem gadiem Lūsis sev nopirka garos Invader zābīšus (nu tos riktīg` garos). Tā Lūsis ar saviem mīļotajiem zābaciņiem dzīvo laimīgi vēl šobaltdien, bet.. Bet. Bet, dzīve jau nebūtu meksikāņu seriāls, ja kaut kas nelabs neatgadītos. Nē, nē, nesatraucies, mans mazais lasītāj, ar zābīšem viss ir kārtībā, un ar pašu Lūsi arīdzan, tikai zabaku šņores ir nolēmušas pamest šo draudzīgo un mīlestības pārpilno kompāniju. Tāds, lūk, stāsta pavērsiens.

Tātad, vai kāds nezina, kur var nopirkt zabākšņores garajiem zāb., jo Patriotos tādas var dabūt tikai komplektā ar zābakiem.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
eu,Luusi...Centraaltirguu nee,bliez uz Punk.lv tur tev paliidzees...
0
vai tad Salamanderā nava? (nu kaut tas, kas iespiests maziņš stūrītī iekš origo, pie viena tuneļa ira)
0
man šķiet, ka Punk.lv uz Barona ielas varēja dabūt
0
Hesus. Ir takš apavu veikali. Un tantes/meitenes mēdz reizēm arī atbildēt uz stulbiem jautājumiem.
0
No pakulām nevar savīt? ;)
0
He Lūsi varbūt ir vērts kādreiz iegriezties Maximā vai Rimītī! :) Vismaz es saviem zābīšiem šņorītes tur atradu, kaut gan tev jau tie riktīgie zvejnieku zābāki uz pusi garāki nekā man, līdz ar to arī šņore vēl garāka! :D
0
man arī ir tie invader zābaki garie, un šņores jau drīz būs nelietojamas, punk lv bija tikai tik garas, lai zābakus sasietu līdz pusei
0
Kad visi striķi trūkst var jau izlīdzēties ar veļas auklas fragmentu :)
0
drēbju veikalā nopirku auklu. pāris santīmi metrā.
0
dzelzi bļe,pietiks dirst te trulmetālā,kad brauksi uz lettland alu dzert!!!>:)
0
Jā, Dzelzi, Kurzemes pusē arī tevi gaida. :D
0
Uz Gogoļa un Dzirnavu stūra ir viena darbnīca / bodīte, kur dafiga smēru, striķu u.c. pribambasu. Blakus 5 Promilēm. Vispār var pameklēt tuvākajā apavu remontdarbnīcā.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
M13
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas