amberkin tribe
0
www.draugiem.lv/music/musician.php?...
davaj ieveertee shito brutaļņiku.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Lielisks, brutāls gabals, kas ir dikti oriģināls un nemaz neko neatgādina. Nudien.
0
ooo, F.Ķiģelis sniedz mums latviešu Within Temptation. nu ja, ja jau mums ir sava Apocalyptica, kāpēc lai nebūtu vēl kas. bet ja nopietni šitais noteikti Latvijā aizies
0
NU jā moš aizies, bet nu orģinalitātes nekādas
0
Nav slikti.
0
man iepēra bio. un arī tā jaunākā ziņa... lielākais atklājums, bļa. :D
0
diez Kārlim pie bungām miegs neuznāca?:D
0
a?!O_o uij blja gandriz neaizmigu...
0
....nātu nedaudz vairāk par 2008. gada lielāko atklājumu Latvijas smagās mūzikas lauciņā....
dies pasauliit...lettland!quo vadis!
0
Nu kvalitāte jau ir visnotaļ normāla. Būtu nedaudz rupjāks vokāls, tad jau pat izklausītos pēc hevīša, tagad tikai tāds Gothic rock vien ir! Pareizi ļaudis saka Within tempation labākajās tradīcijās!
0
Nu tur ir tikai viena dziesma... mūzika neapšaubāmi kvalitatīva.
0
neskatoties uz to, ka analogu šim projektam ir pilna pasaule un kuri sevi jau pieteikuši kā šī stila aizsācējus gadus 10 atpakaļ, ir jāvērtē pozitīvi šī avantūra.. Galu galā tas ir Made in Latvia un augstā līmenī. Prieks, ka novākušies mūsu pašu profi un ko tādu, lai arī šabloniski sterilu, ir uzcepuši.
Man galīgi nekas nav pret to, ka ir pašiem savs..nu piem., Nightwish, Within Temptation, Delight, Edenbridge u.t.t. :)
0
noteikti šamie jau a MP šad tad uzstāsies un tad gaidāms mazu meitenīšu pieplūdums. Nu bargie onkuļi var sākt berzēt rociņas un trīt savas uzpariktes.
0
diez vai viņi uzstāsies MP, drīzāk jau uzreiz kādā LNT mūzikas balvas pasniegšanā.
ieraksta kvalitāte jau protams laba, novēlu parakstīt līgumu ar kād Nuclear blast ja izdodas. bet paradoksāli, cilvēks ar sakariem un naudu iebliež tādu dziesmu un jau pa Radio SWH, ja šo pašu dziesmeli iesniegtu tikko kopā sanākusi, pagrabā muzēcējoša grupele, tad atšūtu, kā sūdu. ja Kaupers ieblieztu kādu dziesmu kopā ar Flaying, gan jau ka izdotos kādu ētera laiku izsist:D
0
Man jau tāds muzons ļoti patīk, bet vokālistei ieteiktu necensties baigi augšās bīdīt - nu nevelk viņa. Kad normāli dzied (dziesmas otrajā daļā), tad aiziet tīri labi.
0
Bļā, labs !
0
hujņ... nē nē ir labi. ;D
0
Ir ok, tikai man šķiet dīvaini, ka Ķi(e)ģelis ir iebīdījies metāla lauciņā, cerams, ka stils tiks ieturēts un nepaliks saldāks. Nu un protams iešokējos, ka Kārlis ir pie bungām...
0
Feini, iztrakojās, tagad jābungo plašākam ļaužu pūlim, cik tad var priekš pārs nekad neapmierinātiem metālistiem pūlēties :D
0
A kas par brīnumu, ka cilvēks negrib tikai vienā stilā maukt ? Vai tad daudzi no mums tikai viena stila mūziku klausās ?
0
tas gichas solinjsh vietaam, Kjigjelja manieree, bij apsaluuti lieks... ta mosh vaidzeeja latviski duudot, vismaz bez akcenta buutu.
0
Mani gan nepārsteidz, ka Ķiģelis pievērsies šitādam žanram, jo šādas tādas tendences uz metālu viņam jau arī agrāk dažā labā dziesmā pavīdēja. Un, cik manīts, arī šitāds tipa gotiskais viņam patikās. Patīkami, ka Kurmis arī pēc ilgāka klusuma laika (?) parādījies :)
0
Njaa amberkin tribe himna gods kam gods :)
taapec balsojiet par to radio swh rock top 40
www.radioswh.lv/swhrock/top.php?id=...
0
Mūzikas autors: Fēlikss Ķiģelis

Vārdu autors: Inx

"Amberkin Tribe"

/Fēlikss Ķiģelis, Inx/

standing on the highest mountain

back against the world

left all behind me once

never coming home

we came and broke the silence first

raging across the land

trying to quench our thirst

many died by our hand

all the bridges burn

to my amberkin tribe

fire burning in her cruel hands

her heart made of stone

she is a burning saint

calling for war

shadows dancing in his evil eyes

he’s standing in her path

lost in his own deceit

malice in his soul

blizzard wiping out

all my amberkin tribe

my lonely heart filled with grief

for the kin I left there

on that white shore were we fought

side by side till the end
0
Man gan labāk patikās Ķiģeļa iepriekšējie garadarbi.
0
nav slikti, bet nu bikses jau nemizisju.
0
Es žavājos. Un ja to saka izbijusi Nightwish fane, tas jau ir apvainojums. Komerciāls sviesc.
0
sita dziesma sava zinja ari reklama ka ja spele wow jaspele pie horde :P
0
vienīgais iemesls lai noklausītos šito dziesmu līdz galam bija sagaidīt Kurmja soliņu. Sagaidīju un baigi smuki - Kurmja stilā. Viss pārējais galīgi necepīja.
0
Tā jau būtu pieņemami, kaut ar klišejiski, bet katram žanram vajag savus klonus tēvzemē, tikai tas projekta nosaukums.... mani besī, es vnk nicinu tādus valodas navarotus kā "Amberkin", lietuviešiem bija izlase "Amber Tribes" i to būtu labāk nospēris šito nevis izvarojis divus jaukus vārdus, pa vidam iebāžot to kin. Un gribat teikt, ka labskanīgs nosaukums? Pē...
A bio foršs
0
"Pazemes velves pameta solo ģitāras pavēlnieks Pauls."

Mani interesē ko tas Pauls tajās pazemes velvēs darīja? Kaut kā baigi velk uz to, ka bija pačurāt... bet te jau varētu jaunu klonu meža cienīgu lomu spēli izvērst, vaimanuvai
0
Esmu tizls netrū, man patīk šās grupas garadarbs, ibio!
0
Šitais jau ir pelēkāks, nekā šīs grupas dalībnieku atsūkalojušās smadzeņu garozas.
0
vokaals kretinee un kardaanu vajag toch
0
karoče, sūds. eju klausīties EVOKEN.
0
Paklausies Desire labak
0
info lūdzu! myspace var atrast?
0
Labi teikts, roof !

Desire "Infinity... A Timeless Journey through an Emotional Dream" rauj jumtu nost m/
0
Nefolk2 nu tas ir gildes vards jeb dzintara cilts
sikak izlasi labak pats
seit
www.amberkintribe.lv/
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BladeOfDarkness
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas