wannabe draudigs metalists
-1
ludzu tutoriali kaadam jaizskatas draudigam briesmigam metalistam nu riktigakajam zveram?

lieta tada ka esmu loti labsirdigs bet nelaime tada ka nesmu buuda lidz ar to piebesi ka visadi idioti piekasas.

vakar tas beidzas ar to ka man sodien pec darba bus jaubrauc uz gaiļezera neirokjirurgisko rentgenu :/

rezume kaa vizuali jaizskatas tadam draudigam matainajam kuram nekasitos un ne kurs katrs gribetu tuvoties.

bet jaizskatas samera stiligi vareni un TRUE

ludzu ieteikumus

par ieteicamam sejas grimasem un ieperkamajam drebem un pricendaaliem ari ieteikt

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
tu biji tas kuram trolejbusa vadītājs izstita zobu? :D
0
lieku ķeksi atpakaļ
0
Hahaha, bobij is back.
0
Vienkārši jābūt par sevi pārliecinātam, tad arī to no malas varēs redzēt un neviens nepiesiesies...
0
labi piemers es braucu majas ar tramvaju snaudu.
vienu pieturu pirms kaapu ara man ar kaaju vai ar duuri iegaza pa seju kautkadi krievelji un izleca no tramvaja ara vot jautajums ka te noder pasparliecinatiba vai ka tu to chazz saproti?
0
varēji gāzt pretī.
0
neguli transportā!! :D
0
ja Tu mēģināsi iztaisīties pēc real TRUE, iespējams, ka izskatīties pec lielāka tirliņa vai vienk tad ARĪ tantes sāks Tevi ar savām kuļķenēm un štokiem dauzīt...
0
zin es kkad redzeeju vienu draudiigu un reizee jociigu matuli. vinjam bija kkaadas kraasotas kontaktleecas ar sarkanu ziiliiti, bija ieteerpies aadas jakaa (baigi labaa m/) un aadas biksees , un protams zaabaki bet tas taa...
0
Bobija stāsta morāle - naktī vajag gulēt, nevis dirnēt internetā!
Un, jo labāk guli, jo vairāk izdalās augšanas hormons - jo draudīgāks izaudz.
0
bobij, tev derētu šitāds stils, neviens tev nepiesiesies un pa muti nesitīs. sliktākajā gadījumā paņirgs... varbūt pamēģini? ;)
www.eatliver.com/i.php?n=2756...
0
Tev, puisīt, ir nopietnas problēmas ar iekšējo harmoniju. Esi iestrēdzis starp demagoģisku pieņēmumu pletnēm un velcies pa dzīvi kā garīgi pērts. Ko brīnies? Sakārto savu galvu, bērns!
0
wannabe draudzīgs metālists
0
murgoni kaa es vareju iegazt ja tiku atmodinats ar sitienu/sperienu pa galvu?
pie tam tie krievelji izmetas no tramvaja hamburgas pietura tad jautajums kadam parcilvekam jabut lai mestos pakal nekurienee pie bara urliku pat nezinot vai vinji tur vel maz ir

Liega njaa itka nevajag jau gulet bet man tada rutina snaust transportaa kas nereti ari ir pec darba.

Es jau nezinu kas ir tas real trev bet kautko izdomat vajag

Infestus nu itka nevajag bet man patik naktii negulet :P
esmu puuce lielakoties ja vien puuce nav pa dienu samocita pie tam pedeja laika esmu atsacis spelet wow un tapec nakti ir jalevelojas

Faun iespejams ka kadas problemas ir bet tadas ir mums visiem

esibas apzinja ir tada ka sabiedriba un valsts sistema ir galiga pakala nekur nav droshi
no policijas jeega nav nekada

nelaime tada ka es nezinu ka lai sakarto to galvu lai es klutu brutals jo reali sanak ja nebusu brutals bet labsirdigs tad nekas nebus :/
0
varētu uztaisīt filmu par bibija ikdienu... kā viņu guļošu sit tramvajos un pēc tam viņš nāk prasīt ko darīt lai viņu nesistu... manuprāt varētu sanākt laba fantastikas filma... :)
0
Jā, I am legend 2. Viens bobijsxxx pret ļauniem mutantiem, kuri grib viņu nosist un runa krieviski :)
Viņs slēpjas tramvajos un pagrabos, un meģina būt draudīgs pret viņiem.
Labs sižets, noteikti būs blokbasters.
0
Njaa, īstenībā šitā tev ir nopietna problēma laikam. Cik noprotu tevi bieži sit, vai arī tu vnk bieži posto trūmetālā, ka tevi sit.
nu šajā gadijumā ieteiktu tiešām- negulēt tramvajā. var arī apzagt ne tikai atrauties.
nākošreiz skaties kuri tādi aizdomīgāki un ja tiešām pa bieti dabū, tad pohuj šauj pretī.
0
''man ir problēma... mani skolā bieži sit...'' izklausījās apmēram tā... :D :D
0
Nebiju piefiksējis, ka Bobijs labi rifojas ar Bibiju. Paldies, murgoni, par bobijsxxx īstās būtības atmaskošanu ... :D
0
Nēsā nazi līdzi, lai vajadzības gadījumā var kādu nodurt.
0
tasturneko
nu nesit mani biezhi un vispar tads padumsh uzstadijums es vienkarshi esmu atklats cilveks
esmu miermiligs un cik nu iespejams no konfliktiem izvairos
njaa es biezhi iepostoju jo vel duma doma par kautkadu kopibu un ka varetu te kads kadu padomu sniegt
bet ja taa laikam ir utopija
tikpat liela utopija ka nacionalisti iedomajas ka bus dekolonizacija
es snaudu un snaust nav tas pats kas gulet,

nu ja es ieraugu kadus tadus aizdomigakus piemeram vairakus gabalus ko tu reali man iesaki darit?
kaapt ara no tramvaja nav man domat gudra doma jo var sekot tb es domaju par kapsanu vairakas pieturas pirms merkja pieturas

ceret uz apkartejo cilveku palidzibu?

vai ir jeega shaut preti ja ir bars potencialo uzbruceju?
0
Par to "nesit jau mani tik bieži" jau trejkrustiņš tev veiksmīgi karmisko diagnozi uzstādīja. Rekur Fauns nāk ar' viņam palīgā. Bet tev jau viss pa vienu ausi iekšā, pa otru ārā. Ļauj jautāt - kāpēc tu vispār uzdod jautājumus, ja atbildes tevi neinteresē? Pēc tavas bildes spriežot, draudīgs matainais no tevis neiznāks - iesaku noskūt galvu, un tavas problēmas būs atrisinātas.
0
tiesjaam, labs ieteikums- noskuj galvu.
0
bobij, citeeju tevi:

1)Gribu buut draudiigs metaalists

2)Es peec dabas esmu miermiiliigs

3)Mani sit

4)Ceru uz apkaarteejo cilveeku paliidziibu

Tu neredzi pretrunu?? Jo matainais, kursh izskataas nikns, realitaatee arii ir nikns, agresiivs un speeciigs. Dabaa nav taa, ka miikstpeedinjsh meegina izstiities peec krutaa chubura. Miikstie vienmeer arii izskataas peec miikstajiem.

Es tev iedoshu labu ieteikumu - tevi sit, jo tu lien uz aareshkjiibaam. Ja tu sanjemtos un noskuutos un apgjeerbtos kaa normaals, cieniijams pilsonis, tev neviens neliistu virsuu. Jo lien parasti tiem, kas meegjina izskatiities krutaak par paareejiem. Nafig tu vispaar gjeerbies kaa kaut kaads uuber blekeris, ja smagaakais, ko klausies ir suuda Within Temptation un Rammstein ???
0
"Dabaa nav taa, ka miikstpeedinjsh meegina izstiities peec krutaa chubura" <-- dzīvnieku pasaulē ļoti izplatīta parādība, piem. nekaitīgas čūskas, kas izskatās tāpat kā indīgās utt.

0
Bobij, draudiigs metaalists ir taads metaalists, kursh tevi sit. Tad, kad taa notiek, apskati vinju taa labi!
0
Intars, mees cilveeki ar kaut ko tomeer atshkjiramies no dziivniekiem. Galu galaa muusu dziives liimenis ir krietni uzlabojies pa >2000 gadiem :)
0
''Tu neredzi pretrunu?? Jo matainais, kursh izskataas nikns, realitaatee arii ir nikns, agresiivs un speeciigs. Dabaa nav taa, ka miikstpeedinjsh meegina izstiities peec krutaa chubura. Miikstie vienmeer arii izskataas peec miikstajiem.''
Tur ir zemteksts, ka visi, kas neizskatās pēc matainaa ir miikstie? :D
0
nu nez nez. ir nācies dzīvē redzēt kā necils čibriks iedot pa ķobi pēc skata spēcīgam tēvainim.
0
Par to, cik lielā mērā atšķiramies no dzīvniekiem, ir atsevišķa saruna, bet uzskatu, ka būtiskās štelles diez ko neatšķiras.
0
Tur nav zemteksta. Tu vari buut vai nu miiksts, ciets vai neitraals, nevis viss vienaa, - universiaalais bobijsxxx variants:)
0
Par to "nesit jau mani tik bieži" jau trejkrustiņš tev veiksmīgi karmisko diagnozi uzstādīja. Rekur Fauns nāk ar' viņam palīgā. Bet tev jau viss pa vienu ausi iekšā, pa otru ārā. Ļauj jautāt - kāpēc tu vispār uzdod jautājumus, ja atbildes tevi neinteresē? Pēc tavas bildes spriežot, draudīgs matainais no tevis neiznāks - iesaku noskūt galvu, un tavas problēmas būs atrisinātas.

<--------

man interese atbildes un padomi tikai sakarigi nevis kautkadi murgaini kuros tieku triskart apvainots un nereali nolamats.
konstruktivas atbildes,
par piemeru citur man ieteica sabazst jakaa lupatas lai izskatitos budigaks.
tas jau ir uz risinajuma pusi!

mazais

es nekur neteicu par pamatpostulatu ka mani sit

tas no tavas puses skan aizvainojoshi tapec priecatos ja tu aizvertu knaabi un aizvainojoshas replikas uz manu pusi par to kaa es itka esmu teicis nerakstitu.

tad daba ir tikai miikstie un draudigie?

viduscela nav?

starpcitu tu esi loti aprobezhots

mazais ko pie velna zini ko es klausos.

atkal iesligsim diskusija par to kaa gerbjas blackeri?
nu sry es kjeedes neneesaaju un nekad neesmu neesajis

tapec nesien te man mulkibas klat

ok man ir unikaala jaka taadu visa riga nekur neesmu nevienam redzejis
jaa sver vinja 7kg

bet pirku vinju nedomajot ne par kadu piederibu kadam metala stilam.

nezinaju ka tikai bleckeri nesaa aadas bikses kaa es to daru

kas tad vel man aa kerzi
melna cepure ko katrs urliks var nopirkt mednieku veikala

melni adas cimdi ko katrs var nopirkt jebkur kur velas

nekas tads uber nav

0
par piemeru citur man ieteica sabazst jakaa lupatas lai izskatitos budigaks.
tas jau ir uz risinajuma pusi!

super! tā arī dari :D
0
Bet tu, bobijxxx, varētu būt labs pierādījums alķīmiskajam new age pieņēmumam, ka, "ja kāds kaut ko ļoti ļoti vēlās, visa pasaule klusībā sadodas rokās, lai viņam palīdzētu" uztvēri? ;)
0
un vispār parasti tie kuri bez iemesla augumā brauc labi apzinās ka ir tiesu spēcīgāki par savu upuri vai arī neierobežotā vairākumā.

0
man tāda sajūta ka bibijam ir 12 gadi un viņš mammai cenšas ieskaidrot, ka viņš nenēsā 7 kg smagu jaku tādēļ, ka viņš ir metālists, bet gan tādēļ, ka tā viņam ir ērti un ka vispār viņš jau tik ļoti neizskatās pēc metālista tādēļ lai viņu neapvaino. viņš ir pilnīgi parasts skolnieks. nejau tākā tie citi stulbeņi, kuri nēsā citādas drēbes. un vispār es klausos to kas man liekas foršs... mammu es tad varēšu iet pie kaspara uz dzimšanas dienu?
0
kaspars ir iedomāts tēls...
0
Ejam sist Bibiju ?
0
Tev, bobij, vajadzētu kādreiz saņemties un kādam pāridarītājam tomēr ievilkt, cerībā, ka no tavas pļaukas viņam sanāks smiekli, un liks tevi mierā. Vēl jo vairāk, ja no piedurknes izkritīs kāda švamme. :))
0
"varētu uztaisīt filmu par bibija ikdienu... kā viņu guļošu sit tramvajos un pēc tam viņš nāk prasīt ko darīt lai viņu nesistu... manuprāt varētu sanākt laba fantastikas filma... :)"

kāds jau paspējis:

www.creepygif.com/images/full/115.gif...

0
0
Kā izskatās, tad tev biežāk sanāk iekulties problēmās kā citiem.
Kā tu to dabū gatavu? Jāatzīst, tur jābūt dabas dotam talantam.
0
"par piemeru citur man ieteica sabazst jakaa lupatas lai izskatitos budigaks" - ideja kā māja. Ja tu to vēl apvienotu ar biksēs iebāztu gurķi vai burkānu, tad tev būtu arī nedalīta uzmanība no meitenēm!
Padomā par šo.
0
tikai neibāz gurķi biksēs no mugur puse3s-tad meiteņu uzmanība atkrīt
0
kad nav ko darīt ieeju formumā un vienmēr atrodas kaut kas par ko sirsnīgi varu izsmieties :D :D :D
0
Labi, ka es neieķeksēju pie opcijas - nerādīt Bobija komentus... :D :D
0
"mazais ko pie velna zini ko es klausos." - tev skaipa profilaa rakstiits, ko tu klausies. Un tikai tagad nesaac man murgot, ka tu neesi apdeitojies vairaakus gadus.

"nezinaju ka tikai bleckeri nesaa aadas bikses kaa es to daru" - aadas bikses un mati liidz pleciem jau aareeji tevi padara par mataino. Mana galvenaa domaa paliek taa pati - nav ko teelot mataino, ja ieksheeji taads neesi.

"starpcitu tu esi loti aprobezhots" - nee, aprobezhots esi tu ar savaam trulajaam ikdienas interneta aktivitaateem. Cik ilgi tu speetu bez vinjaam iztikt? 3 stundas?
Galu galaa ir daudz interesantaakas lietas, ko dariit, bet es tachu esmu aprobezhots:))

"tas no tavas puses skan aizvainojoshi tapec priecatos ja tu aizvertu knaabi " - te ir skaidri un gaishi rakstiits "komentaari". Tu man tagad teiksi, ko man rakstiit un ko nee? Tu paskaties apkaart un padomaa, kur atrodies. Tu sheit esi viesis nevis es.

Ja jau saac raudaat par to, ka tevi sit un veelies buut kruts, tad saac arii uznjemties to nastu, kas naak cilveeku viedokljiem!
0
doma*
0
padomasim man profila rakstits sitas te ieksh skype
klausos sito vismaz kkad klausijos
Rammstein , Queen , Therion , Within Temptation , guns'N'roses , AC/DC , Rahowa , Landser , WOW sound effect , Vilki , Skyforger , Blind Guardian , Nazareth ,

es pat neatceros kad to rakstiju pie tam tas niks man jau ir kopsh 2005.gada rudens vai vel atrak :)

gaume mainas un protams vertibas paliek
vispar ja taa interesejies par manu muzikas gaumi tad sis un tas jau butiba ir nacis klaat

tikai man gruti ta nosaukt kas un kaa un nedomaju ka tas ipashi ir vajadzigs

ZINI KO

es neiesligstu stereotipos par to kadam jabut matainajam es vienkarshi velko aadas materialus es vinjos labi un eerti juutos
un ta es dzivoju
garus matus es jau audzeju daud atrak neka saaku klausities metaalu

pirms metala es praktiski vispar muziku neklausijos un tapec man ari ir diezgan niecigas zinasanas par muziku ka tadu kaa ari man nebija tada pokemonu perioda jo nesaskatiju tam jeegu.

netuseju apkart un nedzerstijos bet klausijos un iepazinu metalu tads kads vins man likas

rezume esmu matains un viss ipashi sevi ar matainajiem neasocieeju ja varat mani ka cilveku pienemt tad pienemiet un busu ar jums ja nevarat nu tad neko :/

tapatas nav nekas tads kas vienotu matainos musdienas un piem atskirtu vinus no visiem citiem sabiedribas elementiem

nu diemzhel nekaa taada nav

varbut pirms gadiem 5-6 kautkas tads bija bet tagad NAV

es runaju par TAVU aprobezhotibu domasanas stilaa
nekadam darbibam ko mes katrs diena daram es nepieversu uzmanibu.

ir jau lietas ko var darit tikai paslaik taas nav aktualas un tapec ir laiks pasedet netaa un pavarities truumetal offtopic meercee

Par to viesa bushanu es nesapratu ko pie velna iedomajies no sevis?
smiekli naak

es nesaaku raudat es vienkarshi izdomaju lugt palidzibu saviem ta saucamajiem matainajiem braljiem no trumetala

palidzibu realu palidzibu nez tad jau laikam labak vajadzeja prasit palidzibu vietejaa rajona nevis sheit jo te neredzu neko taadu kas tiesham kautvai
emocionali palidzetu

kas mes par subkulturu pie velna esam ja sita skelamies

mees metalisti LV esam saskelti un apalas nulles
nekas mees nesam ja sadi skelamies

0
Tavi "matainie braalji" tevi diezko nemiil :)

Domaa, ko raksti nevis vienkaarshi raksti!
0
Un tevi kads mil?
Vai preteklim buut ir vienkarshi tavas ikdienas pashapliecinasanas?
0
nu ja lietai pieiet nopietni, tad vienīgais efektīvais variants (^ jau kautkas ieteica) būtu noskūt pauri. Bet cik noprotu, bobis to darīt nevēlas. Tātad gribi par katru cenu būt matainis?
Iesaku tev naktīs un vakara stundās tēlot meiteni. Meitenes tomēr krietni mazāk aiztiek :)

p.s. ņemot vērā to, ka tu izskaties pēc +/- puiciskas meitenes, tev to būtu viegli izdarīt. Noskuj sejas pūkas, izmazgā matus, biku meikapa. Un lupatas bāz apenēs, lai padarītu sievišķīgākus gurnus. Un jakā priekš būdas lupatas nestīķē... ja nu vienīgi krūšu formai.
Iespējams, ka tad tevi beidzot liktu mierā visi tie nelieši. Kaut jupis būtu viņus rāvis :E
Bet pats galvenais- tu būsi saglabājis savu metālista identitāti.
0
Humanitārā palīdzība bobijam - varbūt savācās daži draudīgi metālisti un izčeko, kur tas īblis dzīvo un pie reizes pieteš viņu līdz bezjēgai - ja nu prātā pieņemas... :D :D :D
0
domāju, te gadījums ar diezgan sliktu prognozi... nu nepieņemsies prātā, nu ne.
0
bok, tavam ieteikumam ir cits mīnuss - viņu var tiešām noturēt par sievieti un izvarot.
Tas būs vēl nepatīkamāk.
0
ja es uzrakstīšu scenāriju jūs brauksiet vasarā uz lapmežciemu taisīt filmu? kuram ir kamera? kurš tēlos bobiju? kurš būs dators? un kurš modems?
0
warpath mans nams mana pils
pie tam jaunie notiekumi par shotgun turesanu kuru katru bridi var tikt apstiprinati un tad visiem nelugtajiem visiem var gadities pamieloties ar skroshu partiju
mikstakaja vieta!
0
man liekas ka bibiks izmanto wap.truemetal.lv :D
0
Ko visi tā uzēdushies uz bobiju? Viņš jums pāri nodarījis vai? Pat urlas tā nenodirš viens otru.
0
dani, pavēro kādas 30 pēdējās bobija taisītās tēmas un tad sapratīsi kamdēļ...
0
Блядь...
0
"Un tevi kāds mīl?" nu kur vēl tālāk,saki cik tev gadu?
0
njaa... man arii saak likties, ka drukaa mazgadiigs iiblis ar 8 klashu izgliitiibu, bet nu galvenais, ka pasham gandariijums no taa, ka pretii uzdirsh :))

Galvenais ir raudziities uz lietaam taa, kaa pasham patiik.
0
āāām.
bobij? drīkst Tev izteikt vienu mazu lūgumiņu? [nu bļa, paskaties, kāds humānisms manī un tolerance valda]...

LŪDZU,LŪŪŪDZU. PAKARIES.
nu ja Tevi sit, iedomājies, tas nozīmē,ka Tu neizskaties draudīgs. un draudīgums jau no iekšienes nāk..tā kā...neizdosies, nē.nē.

0
bobiit :) es Tev pa lēto uzmeistatrošu krekliņu ar uzrakstu....
liels varens un draudiigs :)

....un katru reizi kad tevi ieraudziishu, smieshos liiks :D
tas taapat kā kāmis vārdā Kanibāls ;)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
krabathor
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas