Audz!
0
Eu, biedri, nav kāds ieteiktums - ir vēlme dabūt atpakaļ kārtīgu kratāmo pačku, bet mani sari aug dikti lēni. Varbūt ir kāds ieteikums?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Lēni lēni bērziņš auga... parasti mati paši izaug, bet ir gadījies dzirdēt, ka esot kaut kādi zieķejamie materiāli, kas stimulējot apmatojuma augšanu. Jebkurā gadījumā man šajā lietā var līdzēt tikai matu stādīšana. :D :D :D
0
Pilnvērtīgu pārtiku vajag- ja netrūkst minerālvielu, i mati, i nagi aug ļoti ātri. Ir kaut kādi augšanu veicinoši šampūmi, dzirdēts arī par kapsulām, bet šaubos, vai tie ko līdz.
0
bet kā garus matus dabūt vēl garākus? Man visu mūžiņu ir gari mati, ik pa laikam nošķinu galiņus, bet tā arī līdz pakaļai nevar izaudzēt, tāda sajūta, ka man mati nemaz garāki neaug :D
0
Palasi šitās gudrības. Tur nav laikam tikai spermas ziešana ieteikta :D

ankh.id.lv/viewtopic.php?t=791...

0
oi, es spermas procedūru nemaz negribu mēģināt, baigi grūti no matiem dabūt ārā :D :D
0
He, he. :D Nez, tos Dzintara smērus mēģināt? Aj, aj.
0
Ģenētiku neapmānīt- Liega, ej uz salonu lai pietamborē tās šķipsnas :) Turoties laikam gadu.
0
es gan esmu dzirdējusi kko par pāris mēnešiem, bet tiem čurku matiem ir jāievēro specifiska kopšana, pareizi jāķemmē (jo viņi vispār ir jāķemmē :D )
-1
ja uz geniem daudzkas
personigi es pa 4 gadiem esmu izaudzejis nu lidz maksimali pusmugurai
bet citam tas pa gadu izaug :/
0
Ar tiem matu minaralmēslu šmpūniem jābūt piesardzīgiem, beigās var palikt vispār bez matiem...

Bobij da pasaki kuram pa gadu izaug līdz pusmugurai, atkal būsi k-kur iespiedies...
0
Esmu dzirdējusi par rīcineļļas efektivitāti. To mēdz smērēt arī uz skropstām, bet vispār tā paredzēta kā caurejas zāles. XD
0
pielīmē matus pie griestiem un karājeis līdz ko izstaipīsies gari :D
0
nu tur +/- šī lieta ir genētiska un visi tie līdzekļi neko daudz nedod
0
ko vaitāk uztrauksies un domasi,jo lēnāk augs,ja nedomāsi un aizmirsīsi,pats ieraudzīsi ,ka saks augt paši,
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas