Dzivoklis (īre)
0
Nezin vai iistaa vieta bet nu tomeer esmu izmisumaa - veelos iireet 1 ist. dz. centa, VEF, Teikas vai Deglava tilta rajonaa liidz 100 Ls + kom. Vai varbuut kaads var ieteikt pie kaa griesties (iznnemot maaklerus)??? qwe234@inbox.lv
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Kurā gadsimtā tu dzīvo? Pa 100 LVL + komunālie vari uz vienu istabu komunalkā, nevis dzīvokli centrā cerēt.
0
Nu nu drugans atrada 1 ist. dziivokli pa 70 Ls kuraa ieklautri komumaalie, protams, maskavas prieksspiseetaa - Daugavpils ielaa aaa un veel neko dizzu nemekleeju...
0
100ls <- hahahaha

Varu piedāvāt zem vef tilta. Derēs? Plus komunālie!
0
njaa pa 100ls labak tocna labak zem tilta sedet neka sapuvusas kojas, ar visu labo smakeli un parejiem iemitniekiem
0
100ls un komunalie ieklauti muahahahahaha :D
visrealak ir dabut istabu
lai dabutu tadu dzivokli ka minumums 2 sotakus vajag
ok ir vel alternativa :)
tb painteresejies par garazham tikai nezinu ka tu ziema apsildisi? :)
atceros viens kex no banditiem slepas vairakus menesus un uzturejas garazhas
lielakoties gan tie maitas prasa lai tu nosledz īri piem uz 4 gadiem gadiem un ka tev jamaksa piem 2000ls skaidra un no sakuma :D
0
Kas nav kojās dzīvojis, daudz zaudējis.
0
jā - zaudējis iespēju dzīvot vienā 4x5 metru lielā telpā ar vēl 4 cilvēkiem (šitā vismaz dzīvo LU PPF kojās :D )
0
nu ja runa ir par tadam kojam, tad man vel varbut viss prieksa, lai izbauditu, koju dzivi :D
0
Varu piedāvāt koka mājā divas istabas...auksais uudens, gaazes nav, ir elektriiba.....100Ls+komun... liigums ik peec diviem meeneshiem....
kaiminjos alkaani, kas pa nakti trokshnjo :)
0
tualete trepees, dushas nav....
0
kur tad lai dirs? celefana maisina vai jane omas podins lidzi?
a vispar ta vairs nav Shmignes problema :D
0
* janem
0
man jau principaa vienalga...jo lasos no turienes prom....un ja neviens negrib tad lauzhu savu bezterminja iires liigumu...
0
psc Shmigne, tu stāsti par to kur tu dzīvoji 1943.?:D
0
Chaos :) tas ir kā ar relikvijām :)

No dzimtas uz dzimtu,
No rokas rokā nodots, mazgāts un vēl dzīvs :)
Tas ir mūsu dzimtas prezervatīvs..

Nju nav jau tik traks tas dzīvoklis :) studentam pietiek :) griesti nebrūk iekšā, internets man arī ir :) kabeļtelevīzija, jotulnieku iebāzu...u.t.t. vnk peerku dziivokli sev....
nez...paskatiishos vai vispaar ir iespeejams vinju kaadam iziireet...
0
OMFG!
0
Eh- kādi memmes izrādās matainie. Ak šausmas, dzīvoklis bez ūdensvada un dušas. Dažs labs aizmirst, ka Latvijā ir ļoti, ļoti daudz māju un dzīvokļu, kuros nav vannas istabas uz mazgāšanās notiek kombinējot ūdens sildīšanu, liešanu lielā bļodā vai vannā un visbeidzot izliešanu podā vai bedrē pēc procedūras beigām. Tādēļ jau neviens nestaigā apaudzis piepēm.

Kāda mana paziņa savulaik dzīvoja leģendārajā dzīvoklī pie tā saucamās "Aušvices"- līdzīgi apstākļi, virtuve kopīga ar kaimiņiem. Nenomira no tā. Vēl pat sajūsminājos par atmosfēru, kad tur ciemojos- ne katram mājās ir pentagrammas formas kroņlukturis.
0
atkariigs kas pa rajonu
0
neies mazgāt dirsu alumīnija bļodā
0
Arī ne tad, ja tā būs vienīgā opcija?
0
heresy: kad man dega blakus kvartaalaa mjaaja :) ugunsdzeeseeji piesleedzaas pie centraalaa uudensvada, un man visu vakaru teceeja ruusains uudens :) nju i kas :D zobus tiiriju izskalojot ar alu :)
0
nu tas jau viss ir jauki un romantiski, kadreiz jau varetu izbaudit sadas ekstras :)
0
Pierast jauvar pie visa kā, un zināmas priekšrocības ir arī trūkumiem :D
0
priekshrociiba? nju jaa varu gries gichu kaut visu nakti....viss po neviens mentus nesauc....
0
Nu man vecajā vienistabas Brasas dzīvoklī, kur būtībā uzaugu, arī bija tualete un vannasistaba treputelpā, kas turklāt bija jāšārē ar kaimiņiem. Pēc tam arī komunalkā esmu kādu laiku padzīvojis. Kaut kā par brīnumu tomēr izdzīvoju... ;)
0
BigUgga, vakar, plkst. 22:21
neies mazgāt dirsu alumīnija bļodā

Un ar 1975. gada veļas ziepēm, tām lielajām, kantainajām...
0
es, piem., visu mūžu dzīvoju bez karstā ūdens un ar krāsns apkuri, un kaut arī apskaužu tos, kuriem tas karstais ūdens ir, tomēr absolūti nesūdzos.
0
a tās klučveida veļas ziepes arī tagad ir pieejamas ja kas un daudzi ar tām mazgajs :D
0
Ja jau te sākas krāna staipīšana, es varu pateikt, ka divas ziemas esmu vispār bez apkures izdzīvojis.
0
Bļe, es arī. Tieši divas. Sasala ūdens tējkannā un dārga cilvēka dāvātais istabaugs nolaida spārnus.
0
Nu ja, 2002/2003 gada ziemā atnācu pēc pāris dienu svinēšanām mājās, konstatēju, ka virtuvē sifons sasalis... kopā ar visiem traukiem izlietnē... hell yeh...
0
"BigUgga, vakar, plkst. 22:21
neies mazgāt dirsu alumīnija bļodā

Un ar 1975. gada veļas ziepēm, tām lielajām, kantainajām..."

izklausās skābi >:)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas