Vai jūs zinājāt, ka...
0
...vārds `es` sastopams ~18%, bet vārds `man` ~17% no visiem komentāriem forumā vai pie rakstiem? Biežāki vārdi ir tikai - `un` (~33%), `ir`, `ka`, `bet` (21%)?

Toties vārds `tu` (9%), 'tev' (5%)

:)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
hmm
0
Tas laikam mums, foruma dalībniekiem, īpaši neglaimo. :D
0
un cik procenti ir 'LOL'? :D
0
rofl rofl lolololol
0
LOL (un variācijas) - 0.3%
0
un kā ar lamuvārdiem?
0
piem, bļe, bļē, bleģ?
0
Nu un???...
0
tev, Vārpata, nav valodnieciskas intereses, tas ir tas nu un.
0
"Un" vispār ir visbiežāk sastopamais vārds latviešu valodā. Personas vietniekvārdu biežais lietojums acīmredzot liecina par foruma lietotāju stabilo pašnovērtējumu un personiskā viedokļa neslēpšanu.
0
nēēēe,nē, tikai to, ka visi ir uz sevi centrēti. :D
0
jaja egoisms un nenoveerteetiibas sajuuta kas liek klaastiit par sevi itkaa tas kaadu intereseetu
0
hehem, šeit jau saak tikt paarstaaveeti arii dazjaadi sievieshu zjurnaali, taa teikt :)
0
peedeejie modes kliedzieni
0
Un cik bieži ir pārstāvēts vārds "bobijs" dažādās variācijās?
0
bobis visās variācijās - 0.01% (963 reizes)
bļēģ biki mazāk

pēc reižu skaita, `es` un `man` sanāk attiecīgi 17573 un 16031
>:]
0
A kā ar "true", "trve" un "metal"? :)
0
Šai forumā takš par metal vispār nerunā!
0
Metāls pieminēts ir relatīvi daudz - 0.06%, bet ~5000 reižu :)
0
Visriebīgākais vārds, kas ir izdomāts ir "... bet, ...", jo pēc tā parasti seko viss, kas ir izcili nepatīkams. Otrais vārds šajā riebīguma topā ir "tikai" - gandrīz tikpat riebīgs cik "bet", tikai mazliet pielaidīgāks.
0
Aprobežota mums tā valodiņa!
0
dzelone: kam - mums?
0
Normāli. Katrs par sevi runā. Piemēram, nevis raksta "Manowar ir banāli", bet paziņo, ka "man, heresy, Manowar šķiet banāli, es domāju, ka viņi ir samāksloti".

Es šajās tendencēs saskatu tikai un vienīgi pozitīvas iezīmes- labi vien ir, ka uzrunu tik maz. Secinu, ka tādejādi ārkārtīgi maz savstarpēji koķetē un izsaka personiskus apvainojumus- šīs lietas spēj nokaut jebkuru forumu.
0
Jā, iespējams, ka to "es" un "man" būtu daudz mazāk, ja cilvēki nebūtu pieradināti (iebaidīti?), katrreiz pasakot kaut ko pretrunīgāku, uzsvērt ka "Es personīgi domāju, ka..." un tas ir "tikai MANS viedoklis". It kā tas tāpat nebūtu skaidrs.
0
kk:(, Bet Tu tik paskaties, kādas egoistiskas individualitātes ir ieaudzinātas!!! Pat vispāratzītos jautājumos viņi ir ar mieru stāvēt un krist par faktu, ka tā ir viņu katra paša ideja, kas tikai lielos vilcienos sakrīt ar kopējo viedokli.
0
Bet tas tak ir pozitīvi.
0
Reāli besī, ja forumos aiz katra teikuma sprauž visādus IMHO. Ja tās nav tavas domas vai viedoklis, pieliec atsauci uz citātu, bļin.
0
IMHO jau nenozīmē citēšanu.
0
IMHO jau parasti liek, ja nav pilnīgas pārliecības par savas domas pareizumu. Un tad visi IMHO un AFAIK ir tāds kā sagatavots atkāpšanās ceļš, ja esi iebraucis auzās. :)
0
Ņehuj dirst, ja fišķu necērt ...

P.S. Es labi zinu, ka IMHO nozīmē "In my humble opinion". Ja tu kādu necitē, tad tas ir IMHO ...
0
Atslēgvārds ir "humble", ar ko mēs uzreiz samazinam sava izteikuma svaru. Varētu piekrist, ka jebkura necitēšana ir IMO, bet tai nav jābūt IMHO.
0
Šai niansei nebiju īpašu vērību pievērsis. Vēl jo trakāk. Latviskojot, tas skanētu apmēram tā: Es jau fišķu necērtu, a bet padirsties gribas, tāpēc vot tā banda ir kaka, jo viņiem gejisks logo, IMHO.
0
Sen senos laikos vienā citā forumā teicu, ka diskusijā mācos no cilvēkiem, ar kuriem diskutēju.

Piesviežot savu puspatiesību, kuru kāds pielabo, sarunā iegūst jaunus, pilnīgākus priekšstatus. Tājā IMHO ir ietverta gan cieņa pret pārējo viedokļiem un piemēriem, gan arī jau minētā nedrošība. Es kā dialektikas piekritēja vispār neticu, ka kaut ko ārpus fizikālās pasaules var skaidri nolikt kādā vietā.
0
Ja visi power- metālisti, blekeri, dūmeri u.c. sāktu nelokāmi pastāvēt par savu viedokli, mums šejienes gudrākie prāti sen būtu viens otru apkāvuši.
0
Ņehuj dirst, ja fišķu necērt... :D :D :D
0
Man vienmēr licies, ka IMHO smahivajet uz mazvērtības kompleksiem - "mans necilais viedoklis". Tfu. Kāpēc gan uzskatīt, ka savs viedoklis ir nevērtīgāks par citiem, pofig, pareizāks vai mazāk pareizs, tas tik un tā ir tikai viedoklis. Opinions are like assholes - everybody has one.
0
Manuprāt IMHO ir ironiska konotācija. Nu, tas tā, IMHO. Un, Intar, Tu pats šeit to esi lietojis.
0
Var jau būt, es jau nenoliedzu, ka man ir mazvērtības komplekss :D
0
Bet kas ir AFAIK?
0
mzgd...
0
Par AFAIK amīšu jūras kājnieki dziesmiņu seriālus taisa:
"I don't know, but I was told:
Eskimo pussy is mighty cold ... "
0
AFAIK - as far as i know, IIRC :D
0
ja kas, www.acronymfinder.com ir tavs draugs.
0
Un vēl gūgles tantei ir tāda forša fīca kā definīciju meklēšana - www.google.com/help/features.html#...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas