Blacklodge
0
Nu, šitas ir viens rīktīgs ieteikums pa tēmu - BLACKLODGE BLACKLODGE BLACKLODGE - ieper savas austiņas ar šiem infernālajiem traktoriem -
last.fm ir 2 dziesmas, bet gan jau, ka viņiem kāds maispeiss un torents oficiālais arī ir...

www.last.fm/music/Blacklodge...

- Industrial Black Metal (Francija)
Ui, visu cieņu kā cenšas, Aborym nobāl ar visu Attilu, Mysticum legacy nepieviļ, vokālists arī cenšas tā ka prieks, elektriķi pilnīgi narkomāni, nu, vienvārdsakot - iesaks!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
bļin, kaukas bi kapput, taga tik pamanīju. safixoju.
0
Žāvs, šis nu gan nav tā vērts, pats ar iečekoju, kādu labu laiku atpakaļ tikai dēļ žanra un bij pilnīga vilšanās - ļoti vienveidīgi un garlaicīgi, tad jau labāk baudīt The CNK(ne tik bleķīgs) vai pat ieteicamāk agrāko veidojumu no šās grupas Count Nosferatu Kommando.
0
nez, tu drošivien metālā kko citu meklē, bet es ceru, ka citiem fatduude komentārs nesabojās vēlēšanos pakutināt savus dzirdes orgānus ar šitiem malačiem

p.s. BigUgga - no worries, tā nav tavu serveru vaina, bet Blacklodge kibersātanisms - tie mp3, kas man no slsk atnāca bija pilnīgi gļukaini un, kad ar 3x nesanāca piespamot šeit, nemaz neizbrīnījos

daži dziesmu nosaukumi:
Psychoactive Satan
Teknoshaman 666
Login: Satan
WYNFS (Whiten Your Nose For Satan)
(un pats labākais, manuprāt:)
An Error In Darkness (!1!)

u kant go wrong there, baby..
0
ņe, te jau es pats kauko safixoju tā, ka jaunas tēmas nerādījās :D
0
Login: Satan :D :D
0
jah, jaunākais >solarkult< galvastiesu labāks par to login, st. citu
0
0
ui, solarkult.nexus (man neiet, ja kādam aiziet, pasakiet, ko tur var dabūt, virtuālās šļirces ar glicerīnu, vai ko tādu, nex? :)
0
0
Cik nu mazliet kādreiz biju klausījies, par šo grupu nevarētu teikt nevienu labu vārdu. Tad jau Aborym 2x labāk klausos.
0
kibersātans, jopcik mīz... skaņa pretīga, bet dziesmu tēmas ir tīri uzjautrinošas.
0
Es tā jūtu, ka kāda persona cenšas iebarot šejieniešiem ko savdabīgāku- apsveicami visnotaļ.
0
pox
0
nevienam nepatīk
0
= man patīk (iepriekšējais - obligāts priekšnosacījums ;))
0
Eu nu neej raudāt kaktā tas nav trve.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Intars
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas