Deep Purple
0
Kapēc nebiju dzirdējis ka šitie vecie onkuļi būs Latvijā?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Dunno.
Biļetes pa 20 latiem jau esot pārdošanā (ja nav izķertas), ja pareizi atceros.
0
Jau ceturto reizi ? Uz divām jau biju ...
0
18. augustā, Arēnā Rīga. Biļetes 20-50 Ls.
www.bilesuserviss.lv/index.php?lang=lat&...
+1
fuj
0
Tieši tā kā uz dzimeni - paldies protams, bet ir labāki plāni:D:D:D
0
Pēdējo reiz pa Ls10 gāju ...
0
Pirms gadiem kādiem septiņiem, ne?
0
es gāju par 12 ls.

Solīja, ka pirmajās trijās dienās biļetes būs 9 Ls. Es pirku otrajā dienā, un man paziņoja, ka visas lētās jau ir izpirktas.

Esmu bijis 1x (tai pirmajā reizē). vairāk neiešu.
+6
Viena lieta ir ieiet beksteidžā un ieraut/uzpīpēt, bet...

Ian Gillan Admits He Used to Head Off to the Pub During Ritchie Blackmore’s Solos

The lead singer tends to get the lion’s share of the spotlight in rock ‘n’ roll, but the gig does have its drawbacks, including the question of what to do with yourself onstage while your bandmates are soloing. During Deep Purple‘s days of extended live jamming, singer Ian Gillan came up with a distinctive solution.

“I love extended solos,” chuckled Gillan in a recent interview. “I used to like them in the old days a lot, because it used to give me time to go to the pub for a drink.”

ultimateclassicrock.com/ritchie-blackmore-l...
+1
Kīts Emersons, leģendārais Yes taustiņnieks, izlidoja no grupas pēc tam, kad bija šo garo solo laikā pasūtījis no tuvējās ēstuves vistu ar kariju un turpat sēdēdams notiesājis. Grupa to uzskatīja par necieņu.

Bet Yes allaž bija diezgan iespringuši ar to muzikālo kvalitāti. Tonijs Aiommi teica, ka esot ar šiem vienā turnejā braucis. Koncerta laikā neizbēgami gadās kādam nokļūdīties. Bet Yes gadījumā - tur esot skarbi skatieni uz vainīgo personu. ("There were daggers out")
0
Gan jau ka domāji Rick Wakemann - tas arī šajā rakstā par DP ir pieminēts.
0
jā, protams, Veikmanu. Kaut kā galvā sajuka abi vārdi.
+1
3. jūnijs nav tālu:

arenariga.com/pasakums/deep-purpl...

Stāvvietas pagaidām pa 37. Es domāju iet, jo iepriekšējā reizē netiku.
0
2x būts - bija ZB, bet 3x pa €37 īsti nevelk
0
Svētdien vakarā uz Arēnu! :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
kudars
Dethecrator
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas