Zimmer's Hole - 2008.03.11.
0
Zimmer's Hole - When You Were Shouting At The Devil...We Were In League With Satan

1. When You Were Shouting At The Devil...We Were In League With Satan 05:15
2. We Rule The Fucking Land 03:51
3. The Flight of the Night Bat 02:41
4. 1312 02:53
5. Devil's Mouth 03:19
6. The Vowel Song 02:00
7. Fista Corps 03:15
8. Anonymous Esophagus 03:00
9. Alright 03:11
10. Hair Doesn't Grow on Steel 03:52
11. What's My Name...Evil! 06:33
T.T. 39:50

Stils: True Metal
Valsts: Kanāda (Vankūvera)
Izdots: Century Media Records, 2008.03.11.

Reizēm tā gadās, ka sāc klausīties kādu albumu, bez jebkādām cerībām uz ko labu (jo esi ticis pie tā nejauši, turklāt iepriekš iegūtā informācija nav īpaši iedvesmojusi) un esi uz pakaļas. Iepriekš man tā bija ar Hollenthon, ko savlaik dabūju, kā bonusu pie Latgalītes Mp3 diska ar visu Pungent Stench daiļradi ;) Un tā tas šobrīd ir ar jauno Zimmers Hole albumu, kas oficiāli iznāks 11.martā. Līdz viņam es nonācu pa līkumainu ceļu: sākumā vienkārši izmantoju iespēju ievērtēt kādas ne pārāk sirdij tuvas bandas DVD, kas izrādījās tīri labs. Tad, pētot viņu lapu Metālarhīvos, uzzināju, ka pēc grupas iekonservēšanas, divi tās dalībnieki nolēmuši nopietni pievērsties savam blakusprojektam Zimmers Hole, kas jau bija izlaidis pa albumam 1999. un 2001.gadā un aptuveni spēlē manu mīļoto Thrash Metal

Grupas stilu var vienkārši raksturot ar neko neizsakošo „True Metal”, kas šajā gadījumā ir nikns Power/Speed/Thrash/Death Metal mikslis ar (kā jau cerams nopratāt no dziesmu nosaukumiem) jautriem tekstiem. Džeki mierīgi varētu braukt tūrē ar Nanowar un Excrementory Grindfuckers :D. Lai gan teksti ir no metālparodiju žanra, tie nepārkāpj robežu aiz kuras liktos prasti vai debīli. Mani noteikti tie uzjautrina.

Atgriežoties pie mūzikas, tā ir tiešām lieliska un daudzveidīga (ņemot vērā šauros True Metal rāmjus). Zimmers Hole nesagādā grūtības ļoti harmoniski ietvert savās dziesmās augstāk minēto stilu elementus, pārejot no episka Povermetāla uz Nāvenieku blastbītiem. Praktiski katra dziesma ir īstens spārdeklis, vairāk izceļas varbūt 1,2,3,5,7,8,10,11 … Pēdējais episkais monstrs labi iederētos arī Morbid Angel -Covenant- albumā (īpaši nejokoju).

Ja pēc visa šeit sarakstītā jums liekas, ka esmu sagājis sviestā un fanoju par kādu kolhoznieku bandu … nu varbūt. Bet grupas dalībnieku varoņdarbu saraksts vien pus lapu aizņem (sevišķi vienam kungam no „drumwhore” saimes) ;)

9.5/10

Chris Valagao - Vocals (session for The Berzerker)
Jed Simon - Guitar (Tenet, Armoros, Strapping Young Lad, Devin Townsend, ex-Front Line Assembly)
Chris Stanley - Guitar
Byron Stroud - Bass (Strapping Young Lad, Fear Factory, Devin Townsend, Caustic Thought, Unit: 187)
Gene Hoglan - Drums (Dark Angel (US), Tenet, The Almighty Punchdrunk, Death, Testament, Devin Townsend, Old Man's Child, Phantasm, Wargod, Daemon (Dnk), Just Cause, Naphobia, Meldrum, Unearth, Dethklok)

Produced by Devin Townsend

P.S. ZH iepriekšējie albumi ir tīri labi, sevišķi otrais (2001.gada) veikums.

www.legionofflames.com/
www.metal-archives.com/band.php?id=1742...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
thepiratebay.org/tor/3933207/Zimmers...(Parody_Metal)

Tjipa šitais? Kādā sakarā kautkāds parody metal?
0
Dethklok tomēr krutāki.
0
Parody ir domāts par tekstiem. Deathlok man īpaši nepatika.
0
mjaaa... speeciigi juutama Devin Townsend ietekme. Bet baisi labs.
0
... iipashi jau atshkjiriiba nav, SYL vai shitas
0
Istabas caurums :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas