Eirovizija
+1
Somi atkal izceelushies, shoreiz uz Eiroviiziju brauks Teräsbetoni:) nebriiniishos, ja somi atkal uzvarees.
www.youtube.com/watch?v=CLI4pl8YU9Y...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ja šie uzvarēs tad nākamgad moš arī citas valstis matainos sūtīs :D
un beigās tas vis pārvērtīsies par .... :D
+1
Dziesma tāda nekāda. Bet protams priecē ka šur tur maitainos arī par cilvēkiem uzskata. Vēl tas ka somiski, cepuri nost.
-1
O jā, es riktīgi brīnīšos / nebrīnīšos. Tā interesē, ka, bļeģ, gribās izkost nahuj tavu sānu! Lai dzīvo brīvība!
0
Obļa, Terasbetoniem būs otrais ārzemju koncerts! :)
0
A Tu Faun toč ej gulēt!
0
tb, faunīte ejīte gulīte
0
Pensionāri šito troxni "hujovīzijā" var arī nesaprast, tāpāt kā tucīti cienoši čurkas, kas ir pilla Europaaaa
0
Bet, nenoliedzami, gabals klausāms, varbūt viņu dēļ tāpēc arī ieskatīšos, kas notiek tajā šovā...
0
Dziesma patika, pat ļoti, tik nez kāpēc man radās asociācija ar krievu roku.
0
Varbūt tāpēc, ka to mēdz dēvēt par "говнорок"?
0
Maybe
0
Labs, vismaz nebuus tikai smirdiiga popsa
+1
Šie nevinnēs, šitiem parastas drēbes.
0
Man jau blice baigi patīk, bet šī nav tuvu viņu labākā dziesma. Šitas gabals gan varētu vinnēt, ja nebūtu pirms pāris gadiem izdots. Samowar atsūkā kaktiņā :D

www.youtube.com/watch?v=thcVdvDl3GI...
0
Nō, šis vēl labāks: www.youtube.com/watch?v=923YgTwmQ7s...
0
Vācieši savukārt sūtīs šos: www.youtube.com/watch?v=PbJYYL5Puh8...
0
ew liekas es šogad ar skaīšos eirovīziju un būs vismaz parko iebalsot

a vo LV dziesma kārtējo reiz galīgi neper, nu mans viedoklis :D
0
LV dziesma vispaar ir nozjeelojama, kaut kaads leets klubnjiks. :D
0
tie pirāti, ja, tur neviena latvieša man liekas nav nemaz, vai ir?
0
dziesmas un tekstu autori arī kautkādi andersoni hujandersoni, dj bobo stila imports un viss, bet tā jau par valsti daudz pasaka - latviešiem galvenais ir šovs - par saturu pajāt, saturs biksēs.
bet man liekas, ka ir ok, labāk nekā lietuviešiem, kur tas matainais (izstās tip kā no obtest pa taisno) kautkādu zamudrītu balādi gaudo
0
Man patika tie azerbaidžāņi :)
0
Vispār radās doma, ka Terasbetoni varētu vinnēt, ja visas Eiropas metālgalvas, kas parasti Eirovīziju neskatās, šogad saorganizētos un visi nobalsotu. :)
0
Faun, observē manus raightus uz inteliģentu tīklojumvietnes contentu ! padla.
0
Es ta drīzāk par Subway to Sally balsošu. Viņiem dziesma rullē vairāk.
0
fui, viņi ir rupi tēviņi
visa vācijas fokmetāla kauns un negods,
manuprāt
0
Kas? Tipa vel kāds metaļorus sūtīs?
0
Diesma jau ta Subway to Sally ir drusku labāka nekā terases betonam, bet sviests tā vai tā.
0
Eh- metalizācijas asimilācija popkultūras visu aprijošajā sviestā?
0
Pēc pāris gadiem visi sasūtīs visvisādus poproka bendus un novinnēs tā valsts, kas vienīgā būs aizsūtījusi prastu TUNC TUNC!
0
vai ari uzvarēs kāda seksuālā minoritāte kā jau bieži vien ir gadijies. Eiropai patik demokratiski uzsist pa plecu sakot "mēs tevi atbalstam meitiņ kā puisi"
0
Kalusiities jau Teräsbetoni var, turpat Youtube paklausijos shamo dziesmu - Orjatar, interesants klips, bet man liekas ka smagi vel uz Manowar - Warriors of the World pusi, bet nu labi!
0
Nja, var jau būt, ka politkorektums paņems visu.
Ideāls sastāvs - homoseksuāls nigers, tad vēl transvestīts aziāts un (varbūt) arī kāds baltais (vēlams ar kādu sevišķi retu reliģisku pārliecību).
Ja nevinnēs, tad būs vai nu rasu naids, homofobija vai arī reliģiskā neiecietība...
0
graver, jāatzīst, ka dziesmu līdzība ir tiešām apbrīnojama!
0
Teräsbetoni iepriekš bija dzirdēts, tos tā kā pat varētu sūtīt uz tādu pasākumu, bet tas, ka vācieši sabalsojuši Subway To Sally gan man bija pārsteigums. Skajus uz Eirodziesmu 2009! :D :D :D
0
Man gan tas nav pārsteigums: divus gadus pēc kārtas kā hedlaineri WOA uzstājas paši pēdējie. Un tautas uz viņiem (vieniem pašiem) 2:00 bija tikpat cik uz Scorpions, Immortal, Sodom vai Saxon ... Brīnums, ka jau agrāk nav aizsūtīti.
0
Nu nez BoD, pagājušajā WOA uz viņiem nemaz ar tik daudz vairs tautas nebij. Un spēlēt kā festa pēdējai grupai diez vai njozīmē, ka esi headliner... Bet vispār jau vāciešiem šāda veida mūzika ir cieņā...
0
Lash, tajā hipotētiskajā trio trešajam ir jābūt žīdam, tas taču pilnīgi skaidrs.
0
Trešajam jābūt vārdā Mu-hāmeds!
0
Labi, lai būtu četri. Es gan nezinu, kā vienā ansamblī žīds ar arābu sadzīvotu.
0
Intar, par šitādiem neonacistiskiem izteikumiem Vācijā jau uz tevi drošības iestādes skatītos. ;)
0
majors, parādi, kurā vietā ir minēts tavs vārds, ka tev liekās, ka ar tevi kāds komunicē. aldap!
0
Intar, esmu vainīgs, ka žīdu aizmirsu!
"Es gan nezinu, kā vienā ansamblī žīds ar arābu sadzīvotu" - nu naudas dēļ visu var!
0
Orphaned Land sadzīvo.
0
koncerta beigaas ziids ar araabu riktiigo sovu ar efektiem vareetu uzlaist Allah Akbar... kam seko liels booom..!
0
labaak tad jau buutu uzmetushi stratovarius'u.
0
Varbūt Stratovarius uz tādu balagānu nemaz iet negrib.
0
interesanti, ka vokālam ir kreiliskā ģitāra...
0
A kas tur tāds? Pie tam tā ir basene.
0
A ko latvijas rokgrupas nepiesakas šim pasācienam, tik tiešām visi tik lepni un trū.!?
0
Ir jau laikam daža laba savulaik pieteikusies. Atceros, ka vienugad, laikam tajā, kad Mednis tika uz Eirovīziju, otro vietu nacionālajā atlasē ieņēma grupa Sliede, dziesma laikam saucās "Wind". Cik varēja noprast, tas gan bija tā kā prikols, jo teksts bija diezgan sviestains, un angļu valoda pabriesmīga.
0
Nu, visādi Melo–M un Ķiģeļi jau itkā ir spēlējuši. Oculārus vai Frailty gribēji? Idejiski jau varētu pieteikties, bet nez vai to pašu pirmo (laikam kritiķu) atlasi izietu. Ja pareizi atceros, tad visi kas piesakās automātā netiek. Principā nebūtu slikti, vismaz blicei būtu kvalitatīvs video materiāls, ko tautai parādīt ...
0
LOL, jā es domāju, ka, piemēram, Frailty kā reiz piestāvētu šitāds videomateriāls :DDD
0
Ar ko viņi par kādu Kantoris 04 sliktāki ? Pakratītu pačkas popsariku priekšā :)
0
marle jaa lv rockgrupas ir parak true

neatceros kur bet kautkur es diskusiju liku kapec skyforger nevaretu piedalities un tad tur bija vesela virkne attrunasanos.
laikam specigaka bija par to ka dziedat ar fonogrammu ir tads pazemojums ka nespejot to izturet grupas nevar piedalities eirovizija :D

nu zhel ka mums tik aizspriedumaini cilveki :)
0
Once again - Eirovīzijā dzied dzīvajā, fonogramma ir pavadījumam.

Un ja nu tavam vakuumam starp ausīm tas nedalec, ne visiem vispār ir tāda interese piedalīties eirovīzijā.
0
Tur noteikti apratūra ar nepavilktu ja kārtīgs death uzlīstu un kamēr noskaņotos... a tur man liekas instrumentālo laiž fonogramā, jo nav manīts ka kāds skaņotos, piem tie paši Lordi uzkāpa pēc popseļa un mauca. kā tur ir?
0
Nē. Pārāk sūdīgi Lordiem skanēja, lai tas būtu ieraksts.
+1
Nu tieši tā arī ir - dzīvajā iet tikai vokāls, pavadījums ir fonogrammā, jo, tā kā pārraide iet dzīvajā, nav laika katram krāmēties un skaņoties.
0
mēsli...
0
Islēm... Vienkārši pateicu 'mēsli' no otras puses.
0
Ak, nē, nesanāk tā. Atvainojiet. Piektdiena uzņem gaitu.
0
Aizsūtam labāk ozolu :P
-1
tiešam neietu sliktumā ja Skaji sadūšotos
0
tā, jānokačā...
0
he, nakamajā gadā pēc Lordu triumfa bija krietni daudz smagskanīgo gabalu Eirovīzijā.. Tomēr somiem ir savs unikālais stils, ta neviens to pat gribēdams nevarētu atkārtot...^^
0
-2
Nu kadas domas - par uzvaretajiem?
+8
Pilnīgi un absolūti nekādas.
0
neesu dzirdējusi to dziesmu:)]
kādas tev pašam domas?
0
ja tā godīgi - IMHO, baigā nulle.

Tad jau būtu labāk Reiniku aizsūtījuši - to Ribaka pakaļdarinājumu. Tam vismaz kaut kādas cerības būtu. A šis gabals ir absolūti neaizķers nevienu.

Bet man pleioffs šobrīd ir svarīgs. Nevis evrovižn.
+1
:D personīgi mani tā Reinika dziesma tracina:D
0
^ kā ar pārējām atlases dziesmam ?
0
Reiniku :hahahahaha: vai esat IZKUKOJUSI pratu vai mati jau sak augt uz iekspusi - nepietika ar 100000000000000 Es run run versijam - sitais, cik tagad tuba paskatijos ir tas pats RUN tikai HVZ kada valoda.
0
Jūs man nepiesiesiet Reinika patikšanu, lai kā cenzdamies :) to skriešanas gabalu es pirmo reizi dzirdēju pirms nedēļas.

Es tikai vērtēju objektīvi - kā cilvēks, kas tādus gabalus dzird pirmo reizi, un vai kas paliek atmiņā.

Trešā dziesma Pieneņu Vīna "You Are", IMO, arī nebija nekas. neviena hooka.
+2
Pievienojos Intaram - mani a šitas geju un mājsaimnieču iecienītais konkurss nepiš negramu.
0
Dziesma diezgan kakaina, bet tāpat visi pārējie varianti arī nekādi. Šogad no Latvijas nebija ko sūtīt.
+1
Reiniks varēs vecumdienās atcerēties: 20 dalības Latvijas eirovīzijas atlases konkursos, 10 uzvaras... un viss pa dirsu...
0
Ja Bigijs nebūto to Bandžo ielicis, tad būtu laimīgā neziņā par šito mēslu eksistenci.
0
O, pleijofs! Mani pārņēmušas pilnīgi epicus doomicus metallicus sajūtas.
P.S. Wrong Tale te pirmais sāka par hokeju runāt. Un pareizi darīja.
+4
Par Musiqq es jau uzreiz pēc viņu pirmā superhīta "Abrakadabra" sapratu, ka tas ir pēdējā laika lipīgākais un riebīgākais latviešu mūzikas ražojums. Principā abrakadabra man vēljoprojām ir nepārspēta - kā izdzirdu veikalā vai kur citur skanam, tā no zemapziņas dzīlēm ārā plēšas neracionāla vēlme plēst lietas un dedzināt cilvēkus. Otrajā topa vietā droši varu likt stulbās pandas "Instrumenti" ar to kanibālu dziesmu par apēšanu. Veh.
0
ko, kas? es pēc piektdienas beidzot nāku pie sajēgas un gribu zināt, kas ir muzīīīk?
+4
Laps muzīqq

www.youtube.com/watch?v=lhQyEV4ltn4...

(Jā - atvēru pateicoties tam donalddisnej vai kātur versijai)
+1
Es personīg nevienu no Eurodziesmām neesmu dzirdējis,kkā nerausta. Laikam nav mans pīrādziņš :)
+4
0
Es gan cenšos iespēju robežās paskatīties - tādus garadarbus ne bieži dzirdēsi.
Savulaik Neatkarīgās žurnālists Vanzovičs to visu komentēja aptuveni tā - nu re, tādas mums tās 10 atlasītās dziesmas. Ja zināms, ka šīs ir labākās (!) no iesniegtajām 100, tad varam vien minēt, kādas bija 90 neizvēlētās...
0
^^ tas video ir nenormāli smieklīgs, kādā veidā viņam var būt mīnusi? nacisti nevar pieņemt faktu, ka Hitleram patīk Lauris Reiniks, ko?
0
Drošvien tāpē, ka kaut-kur jau iemests :)
+1
Drīzāk tāpē, ka ir simtiem šitā video variantu ar dažādu tēmu subtitriem, un pēc pirmā redzētā vairs neviens nešķiet diži smieklīgs.
+1
Man no visiem šitiem Ādija video patīk tikai krieviņu uztaisītais par skype.
0
Intaram pilnīga taisnība. Pirmo vai otro vēl var paskatīties, bet pēc tam tiešām apnīk. Pie tam youtubē tādus var atrast ļoti daudz un visbiežāk diezgan idiotiskus.
+2
miljons.com/lv/11797/?p=2... - darbavieta brīvprātīgi piespiedu kārtā, liek atbalstīt un balsot par klientu.
0
pisec ...
0
Nahuj tad jāaizrkāso? Fake!
+1
kā reiz šis joks ar Lauri Reiniku ir smieklīgs, ja vispār noskatījāties. btw, man izrādījās taisnība - biju šito video ielicis draugos, un kaut kāds nacists bij novērtējis ar 1 zvaigznīti - ieeju viņa profilā - viss kā pienākas, Gustava Celmiņa centrs or whatever, Pērkonkrusts, utt, utjp.
+1
Nu un - man arī daudzas nacisma idejas ir tuvas, tas tak nenozīmē, ka nevar par Ādiju paņirgāties. :)
0
0
Ne gluži, jevrovīzijā tomēr jādzied pašam.
-2
nacisma idejas tika izdomātas, lai aizvāktu to kas traucē varai:)

tik tagad pilns ar šmurguļiem mētā baigos nacistus un vēl sazin ko:)
+2
Nez ko domāja aizvākt darkspell izdomātāji....
0
es jau zināju ka tu ko rakstīsi:D
0
^^^ Tā arī laikam vienīgā atšķirība. Ā - jevrovizijā piķis dakuja vairāk sabāzts, nekā skolas popielā.
+1
darkspell, labāk parādi pupus.
0
:D parādi tu ar:)
0
Kur es tev pupus raušu?
0
varam sarunāt kur:)
0
Nepiedienīgs piedāvājums?
0
pat ļoti piedienīgs:)
+1
werwolf? LOL?
0
Nu tad saki, kur un došos tavus apaļumus aplūkot. Vispār Bigijs tulīt sāks bļaut par privātu čatu forumā, dabūsi pa dibenu.
0
^^ :D:D:D
0
Vispār jau man sieva laikam neļaus iet darkspell pupus aplūrēt. No otras puses - vai man arī to vajag, pupi jau tomēr daudz dzīvē skatīti. :)
0
super pa dibenu dabūt vienmēr ir bijis jautri( burtiski)
0
:D nu lai sieva parāda
0
Davai es tev labāk ar siksnu uzšaušu?
0
:D man ir kas uzšauj:D
0
Pofig. Noķeršu - uzlikšu pār celi.
0
:D gaidu ar nepacietību
0
jūs te rāmāk- sievai šeit ir aģenti ;)
+2
u, Tu mani nodosi? :D
+3
liecies mierā, tu tak enģelītis :D mēs izrakstīsim tiem pupiem un dibenam pie līkā bērza ar stibiņu pa ribiņu, un miers :D
0
^ Daudz plusu Tev! ;)
0
jūs man barā uzbruksiet?
0
Grupveidā nopērsim. :D
0
vēl labāk:)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Dethecrator
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas