TIAMAT Viļņā
0
Kam nebija iespējas pagājušogad Blomē ievērtēt, psihodēliskā metāla dinozauri būs Lt gōtu festivālī.

www.kunigunda.lt
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
man pēc blomes kautkā vispār negribas viņus ....
0
Par Sestdienu varētu padomāt.
0
man Vilkduja ir lielā cieņā personīgi, aŗi
0
Amanethes ir ahujeķ, man pietiek jau ar 2 pirmajiem dziesmām, lai nonāktu pie klimaktiskas apokalipses (grieķiski - atklāsmes) par to, ka šī vise ir Radītāja iecere, un viss saliekās pa plauktiņiem uzreiz un viss ir ak tik vienkārši, 2006. gada labākais albūms - Thornography, 2007 - Solar Soul, 2008 - Amanethes. Ļoti interesants albūms ar multislāņainām ietekmēm no gotiskā, death rock līdz pat black metal.
0
un pat to "obsessed with the taste of flesh" samplu pamanījies iebāzt edlunis
0
:( 666
0
Principā, laba doma Lietuvēniem par šādu festu rīkošanu :) un cenas pasakainas :) tik bandlists....nju tā :)
Letiņi varēja ko līdzīgu izdomāt :)
kādu trīs dienu brutaļņiku ar labiem Kedlaineriem :D katrā dienā :)
0
Blomi neapmeklēju, bet pēc tam, paskatoties bildes ar tām noplukušajām džinsiņām un tizlo apgaismojumu, sapratu ar, ka neko nezaudēju, cerams, ka uz lt gōtu festivāli viņi smukāk sapucēsies >:)
0
nebij jau Blomē nemaz tik slikti >:)
diezgan daudz no Wildhoney nospēlēja.
un Edlunīc jau i resniņš un vairs nevar tā ģērbties jeb neģērbties kā agrāk :>

jū, būtu labi, ja letiņiem būtu līdzīga stila festiņi, bet nu nav jau :)
0
vērienīgākais LV, manuprāt, ir Skaņu Mežs
0
Kas bija pagājušogad Vecmokās?
Šogad būs labāk, domāju pēc gadiem 3 B-Maskarādes openair pacelsies tāpat kā Blome
0
Skaņu mežš ir jauki, protams, bet, atvainojiet, galīgs bardaks. Gailītis aicina savus mīļākos mūziķus un pajāt, vai kāds cits par viņiem ir/nav dzirdējis, par laimi, viņa muzikālajai gaumei nav ne vainas :)
0
Vecmokās bija slikti organizēts, kaut labi domāts. Mani atbaida nenopļauta zāle, norāžu un teritorijas apgaismojuma trūkums, neskaidrs pasākuma plāns un pasākuma organizētāju nespēja nodrošināt bufeti, kur vēsā naktī iedzert karstu kafiju. Laiks bija patrāpijies pretīgs- vēsa, lietaina nakts un svelmaina diena.

Nākamgad būs labāk, esmu par to pārliecināta, taču līdz Blomes līmenim viņiem ir tālu. Pasākuma ideja bija laba, bet kaut kā šķita, ka iecerētais nesaskan ar reālajām iespējām.
0
patvirtintos paskutinės 2 festivalio grupės:

HEAVEN GEY (gothic/doom metal, Latvija)
SYMMETRY OF ASYMMETRY (electro-industrial, Latvija)

taigi, visa pagrindinė koncertinė programa bus tokia:

2008. V . 02 - penktadienis - klube "L'amour"
MIMETIC (industrial electronic, Helvetia) - www.myspace.com/mimetic
NAEVUS (neofolk, UK) - www.myspace.com/naevus
VILKDUJA (neo-cabaret magic, Lietuva) - www.myspace.com/vilkduja
SYMMETRY OF ASYMMETRY (electro-industrial, Latvija) -
VIHR (drone ambient metal, Lietuva) - www.myspace.com/vihr

2008. V . 03 - šeštadienis - klube "..."
TIAMAT (gothic rock/metal, Sverige) - www.myspace.com/tiamat
GOTHIKA (new wave electronic, Japan) - www.myspace.com/gothikatok...
SIELA (gothic rock, Lietuva) - www.myspace.com/sielaband
HEAVEN GREY (doom/gothic metal, Latvija) - www.myspace.com/heavengrey
DEGRADATONIA (doom/gothic metal, Lietuva)

2008. V . 04 - sekmadienis - klube "L'amour"
DANDELION WINE (ethereal electroacoustic, Australia) - www.myspace.com/aninexacts...
LAKISSOVA (glamour, Eesti/Latvija)
JUPITER MAKES ME SCREAM (trip-hop electronic, Lietuva) - www.myspace.com/ishejas

+ panašu, kad 3DX bilietų turėtojų laukia dar vienas nedidelis intymus muzikinis vyksmas... informuosim. :)
0
pilnīgi neinteresē.
neiešu.
0
Super Jābrauc!
0
Nu pēc pērnās Blomes mani TIAMATs interesē tikpat maz kā pērnais sniegs, un tā laikam arī paliks, ja vien Jāņonkulis Edlunds neizdomās taisīt atpakaļ "lielo lēcienu uz veco stilu".
Pārējais tas Ļietuvas fests arī tāds... ka galīgi nav kur aci piesiet... (pheee...)
0
Blomi izlaidu, nebiju LV, bet kā jau teicu - pēc redzētajām bildēm nenožēloju, jo siena šķūnis ar lauku diskotēkas gaismām vairāk Lucyfire piestāv, nesen draugos saņēmu šādu vēstuli:
"Destrukts, teica, ka Blomee TIAMAT esot bijushi galiigi garaam ar to ka suudiigi speeleejushi, taa itkaa nebuutu gadu meegjinaajushi ..."
Varētu būt ar, ka 3 gadus nebija mēģinājuši, bet tagad tak, albūmu rakstot, tā kā vajadzētu būt tam kulakam ietrennētam.
Tik nesaprotu, kas tie par SYMMETRY OF ASSYMETRY un kāpēc par viņiem LV nekas nav dzirdēts? %?
0
Uhu, Edluns skatās uz grupas biedriem, un trennē kulakā :D
0
Daini, man pat bez paraksta izlasīšanas uzreiz bija skaidrs, ka tas ir tavs komentārs. :)
0
Mik, pēc pāris aliem, tu ne to vien runā :D
0
Tas arī tiesa.
0
Dzeršana darba laikā? >:)
0
Ne šodien. Vismaz man.
0
Man nav jādzer, lai muļķības runātu :D Vakarā gan aizlikšu aiz apkakles, par rītvakaru nemaz nerunājot ...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas