Cilvēki
0
Cilvēki reizēm man liekas tik stulbi, ka paši to nesaprot (cik stulbi ir), bet no otras puses viņiem ir tiesības tādiem būt un tāpēc man nav tiesības viņiem to pārmest...
Kāpēc tā ir? Kā jums liekas?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
man liekas tu esi tipisks cilvēks
0
Nu jā es arī esmu stulba kaut kādā ziņā, tu arī noteikti, bet es domāju par to, ka mums katram ir tiesības tādam būt, nevar taču uzreiz piedzimt gudrs, dažiem vienkārši vēl nav pienācis laiks kaut ko saprast, lai būtu mazāk stulbi, tāpēc nevar sodīt? Bet gribās!
0
man arī liekas tu esi tipisks cilvēks, stupid_stupid
0
Tu esi viscilvēciskākais zemcilvēks un sodīt tevi par to nevajag... Mātes dabas roka izlem, ko daŗit ar tevi :D Nah šito topiku vispār? Ja problēmas, ej pie psihologa. Te ir Metāla forums, nevis kautkāda čerņa. Kā mums liekas? Ja liekas, tad var sasisties (mans viedoklis), vai arī vari paprasīt Dr. Uggam...
0
Ja nav ko pārmest, nepārmet. Bet šitā jau var pāršaut pār strīpu - var, nevar, kautkādus noteikumus izdomāt, principus aizņemties... dari kā liekas pareizi un nax citu viedoklim, un tiešām šī nav īstā vieta, kur tādus viedokļus meklēt, pamēģini ankh.idiot.lv
0
es pat laikam zinu, kas ir stupid_stupid, jo vienreiz jau kko precīzi tādu atklausījos pie pusdienu galda... :p
0
Schzizzel, topiku uzsāku pēc spontānu radušās vēlēšanās par to parunāt. Vai tad forums nav tam, lai padiskutētu ne tikai par mūziku?
nefolk2, nepiekrītu - manuprāt metālgalvas ir vieni no vissaprotošākajiem cilvēkiem, jo viņiem kopā ar savu alternatīvo mūziku nāk līdzi alternatīvi atvērts prāts, mani patiešām interesē kulturālo minoritāšu viedoklis, jo patiesībā jau kultūru arī veido - minoritātes!
liega, kas tu esi? esmu ieturējusi pusdienas pie tik daudz galdiem :D
0
Eh, ja man jūsu problēmas būtu, jaunkundz!.. :)
0
Jā es esmu stulba. So what? Blondīnes ir seksīgas, neesmu blonda un man arī gribas būt seksīgai :p
0
Izģērbies !
0
a kas teica, ka blondīnes ir seksīgas? :D :D
buļļkakas! pie tam - pilnīgas.

da nejau krāsā tā sāls..
izbalināt matus var jebkura (kā to masveidā tagad dara) - tas jau viņu uzreiz nepadara par pievilcīgu.
0
Jā, galvenais, lai vispār ir mati
Skūtās nav tik foršas ^%^
0
es gribu seksu
0
kaa man patik skutas, protams pežas
0
(cik) es gatavs maksāt?
inputam jābūt jau pirms tā otra input, saproti?
0
Lai gan, nav žēl, lūdzu, sekss par velti
www.last.fm/music/Gas+of+Latvia...
:D
0
A kurš negrib seksu?

Man jau liekas, ka visi grib :o
0
mmmmmm sex
0
Man gan labpatīkās apzīmējums "Pārošanās"
0
Ēst, dirst un vairoties!!!!!
0
Ja trijatā vai piecatā, tad pa pāriem nesanāk :(
0
To Stpid_stupid, vienk pirms neilga laika no savas kursabiedrenes dzirdēju precīzi šādus pašus runas plūdus par citu cilvju stulbumu, vainošanu/ nevainošanu un savu stulbumu.

Es viemēr esmu atzinusi, ka esmu stulba. kaut gan labāk parasti labāk ir izlikties par duraku X-)
0
Kopošanās :)
0
Ibio, toč gribas pāroties... huh, jāaiziet jāpavirina ledusskapis un jāpaskatās, kas tur ir mans, varbūt sexīgās domas nomāks inflācija :D ;D
0
Opā, tad nu skaidrs...
Jāņem dakšas, mieti, izkaptis, rungas un jāiet likvidēt inflāciju Liegas ledusskapī...
0
atradu svaigu gurķi... :D nē, nē, tas netiks izmatots par drāzeni!!!
0
svaigs, pirms diviem mēnešiem ķīnā novākts gurčis :)
mūsu ikdiena :)
0
sex sex sexz

yaaaaaaaaa
0
Nē, manējais nāk no LV, cienu vietējos gurķus (krānus arī :p )
0
Man ir talants iekustināt publiku... Varbūt sākt taisīt "stand up comedy"?
0
Man vakar uzdāvināja trakokreklu un grāmatu ar nosaukumu "Pašapmieirnāšanās ekstrēmos apstākļos" :)
0
A mani vakar pasūtija bars cilvēku, ar kuriem gribēju satusēt. Kas man kaut kāda nūģa slava veļas pa priekšu, jopcik?
0
"sit down comedy" mwhwahahah
sēdies, pieci, heresy
0
+1
uzjautrinoši, protams, novērot, kā šādi jautājumi jūsos (kas izteicās) izraisa vēlmi pāroties un ēst :))
Bet es vēl aizvien nepadodos, ticot, ka ir šeit arī vairāk saprotošu un domājošu metālgalvu (es ceru, ka "domājošs metālgalva" nav oksimorons >:)
Tas tā kā tajā dziesmā par to, kā nedrīkst izdarīt priekšlaicīgus pieņēmumus:
"Well, everyone says I'm a dangerous freak
But I can play my bass with my talanted dick
They think I'm crazy and unbearable fool
But I can play the bass real cool" >:)

Liega,
ko tu studē? Palika interesanti... gastronomija acīmredzot tā na :DD

Lūsi,
un kādas "problēmas" tad ir tev, un ar ko viņas ir citādākas (labākas? sliktākas?) par manējām? Un kā tu zini, ka es esmu jankundze?? Varbūt man ir vīriņš kaut kur pie rokas, tāpēc arī nemāc arī tādas problēmas kā vairākumu šeit pausties spējīgās publikas? Nezinu, man vienkārši patīk domāt, apmainīties domāt, padomāt. Ir cilvēki, kuriem patīk slepkavot un graizīt, man patīk rakstīt - to, ko domāju - lasīt to, ko domā citi. Nevis kautkādas primāro instinktu atraugas ^^^
0
Stupid_stupid ārkārtīgi līdzīgs stils man zināmajai personai cenšoties izlikties par ko citu :D :D + plus ārkārtīgi pārdomāta svešvārdu izvēle, ieprieš vēlreiz pārliecinoties, ko tas tiešām nozīmē :D :D lab, lab, man ta vienalga. Bet iesaku savas personības problēmas/ domu krīzītes tomēr risināt citur, varbūt sevī...
0
sevī tāpēc, ka tas sākuma teksts IR JAU patālu no man saprotamas filosofijas, lai gribētu uz to kkā eriģēt...
0
Pag, pag, es neko nesaprotu :)
Vai tad rakstīt gramatiski pareizi un apriori apdomāt rakstīto ir kaut kas aizdomīgs??
0
nē, vienk tai personai, kurai Tevi sākumā pielīdzināju, piemīt tāda īpašība un tads viņu un tekstu savā ziņā padara smieklīgu, mākslīgi cenšoties izspiest kko gudrāku.
0
Labi labi, Liega, paliek jau interesanti ;)
Ja tu mani esi atpazinusi, pasaki man to, kad nākošreiz mani satiksi
Ja trāpīsi, alus no manis
Tu ko, divi aliņi ;)
Vai viena monastirka
Ha
0
Nu tad jautājums, kāpēc Tu izliecies, ja (pieņemsim) pazīsti mani un grib spēlēt šo spēlīti? jo mani ikdienā nesauc savādāk.

Bļāviens, teikuma konstukcija arī līdzīga... Vienīgi man nelīmējas kopā daži fragmenti...
0
Tur jau tā sāls ;)
Tu it kā zini, bet tomēr līdz galam, nezini
No shēmas lekt laukā var visādi speciāli fabricēti fragmenti (it kā netīša pārrakstīšanās, mājieni) utml. ;)
Dzirdēju, ka slepkavas vienmmēr atgriežas nozieguma vietā
Nu man liekās, ka tā ir Holivudas izdoma, bet es ceru, ka tas nav tik nesmuki kā Bībelē uzrakstīts par suni, kas atgriežas pie sava vēmekļa (fui)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas