Dvēsele
0
Varbūt jums liksies muļķīgs mans neoriģinālais jautājums (dažus pat varētu satracināt, bet ļoti lūdzu neuztvert personīgi, un, ja neinteresē, ar mierīgu sirdi doties pie nākošās diskusijas par mūziku, koncertiem un visko. :))

Tātad, vai jūs ticat dvēselei? Vai ticat, ka cilvēkiem (t.i. jums) tāda ir?

Par dvēseli ir daudz jau dzirdēts un rakstīts daudz gudrās grāmatās, bet pierādījumu tam vēl nav, tikai visādas anomālijas... It kā jau doma skaista (īpaši tā par dvēseles nemirstību), bet uz to paļauties ir tas pats, kas pirkt kaķi maisā. Apmēram tā - viena tante teica "Ir dvēsele" un tagad mēs visi uzvedamies tā it kā viņai būtu taisnība, lai gan pats dvēseles esamības fakta apstiprinājums pilnīgi neko nesaka par to, KĀDA tā ir, KAM tā ir, PRIEKŠ KAM, utt...

Tātad, ja ticat, ka ir - kā domājat, vai dvēsele ir nemirstīga?
Ja šaubaties, kāpēc?
Ja domājat (zinat), ka nav - kas tad vispār ir?

Mans personīgais viedoklis ir tāds, ka dvēsele ir tas pats, kas dzīvība - elpa, dvaša, sirds ritms, tas, kas tevi patur šajā pasaulē. Nekā cita nav, vai vismaz mani par to neviens nav pārliecinājis. Bet par nemirstību domāju tā - nomiršu, tad paskatīšos, kā tur ir - ir vai nav :D
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Mēsls!
0
es ticu ka man ir dvēsele
bet par tevi pārliecināts gan nēesmu
0
Par kaut kaadu tur dveeseli nezinu. Varbuut kaadam arii kaut kas tik vaarguliigs pastaav - man po!
Personiigi man ir gars.
0
Tu šeit labi nebeigsi.
0
vo vo... jau sāk uz bibīša pusi vilkt... tikai netiek pielietota kombinācija: ctrl-c ctrl-v
0
Wtf? Nefolks ankhu iztramdja un truemetālā ieklīda kārtējais wannabe filozofs, kas uzdod jautājumus un grib izlikties baigi kūlais?
0
hell yeah!
0
Hell yeah, paskatieties, kādas tur tēmas
ankh.id.lv/viewtopic.php?t=224...
38 lapaspuses vērtīgas info, es ģībstu (man negaršo, ja kas)
0
30, sorry
0
var arī klasiskās
"esmu gan ievērojusi, ka lielākajai daļai patīk tieši melni mati. bet kāpēc visi iedomājos, ka melns piestāv visiem? esmu ievērojusi, ka ir jau daļa, kam nemaz tā īsti neiet kopā. jo ir piemēram, kad tiešām dabīga blondīne nokrāso melnus, nu nav īsti kaut kas, kaut vai tas, ka gaišas uzacis un tādi mati.bet okei, tā man liekas. Twisted Evil"
ankh.id.lv/viewtopic.php?t=888...
0
Kas te notiek?
0
nekas, sajaucu tēmas
spied refresh
0
Lab, šodien tikai nesen piesēdos pie kompa un tad jau kkas jāuzdrukā...
Mana doma ir tāda, ka cilvēki spēj radīt bioloģisku organismu, funkcionējošas šūnas. droši vien, ka var mākslīgi izaudzēt pieņemsim suni, bet nevar nekādi to pataisīt dzīvu, iedvest tajā dvēseli vai garu, jo cilvēks vēl nav atklājis kā to izdarīt. Tāpat arī robots var funkcionēt, bet tas nekad nebūs dzīvs un nespēs just un domāt kā cilvēks vai attīstītāki dzīvnieki, tāpēc, ka robotam nav dvēseles, tas vienmēr paliks tikai mēhānisms.
Par dvēseles nemirtību neņemos spriest...
0
Zinātnieki nespēj radīt "dvēseliskas" radības, jo ar mūsdienu tehniku vēl joprojām ir gandrīz neiespējami pietiekami labi izpētīt sarežģītās smadzenes. Bet varbūt es kļūdos un šis www.genpets.com/index.php tam ir par apstiprinājumu.

Dvēsele? Nē! Enerģija? Jā! Tā uzskatu es.
0
Kāpēc tu visu šito mēslu posto mūzikas sadaļā?
0
Vispār kapēc cilvēki tic visādām šādām muļķībām par dvēselēm, dieviem un citiem mēsliem?

KAPĒC???!!!

a man ticat?

0
enerģija
0
21 grams... ibio...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas