Žoklis atkārās...
0
www.graspop.be

un žoklis aizvēries mēnesi pēc festa... X-)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
?
0
Nu Wacken saraksts ir lielāks un labāks, man liekas, ka gandrīz visas grupas no šā saraksta un plus vēl kādas desmit vai vairāk.
0
Kašmars! Pamatīgi ielikuši Wackenam...
Ai, labāk nebūtu skatījies, tāpat nepagūšu sagatavoties...
0
nja pagashgad radas iespeja so apmeklet bet nu jaa taa ari to neizmantoju butu halavu iespejams ticis pie lidenes biletem lidz BE
:D
0
a ko wacken liek pretim judas priest , kiss , iron maiden?
0
Bljā, Forbidden un Symphony X maitām ir. Bet IM arī WOA būs. Un vēl 50 ZB bandas.
0
fak šit!!!! laikam būs jāizsver kaut kāda iespējamība... a kurš vēl domā tur kratīties?
0
manā skatījumā Wackenā šogad nav vērts maksāt par tām pāris labajām grupām un mīcīties tajā gaļasmašīnā.

Nu pagaidām organizējamies 3 cilvēki un turieni... :D :D
0
Apsverams variants.
0
Pāris labu grupu ? Nav ko piebilst ...
Ak tad WOA ir gaļasmašīn ? Un ko tu par šito teiksi : Attendance breached the 100,000 barrier this year! Although this is a new record, but in view of our 2007 lineup (Iron Maiden, Ozzy Osbourne, Aerosmith, Heaven and Hell, Korn, Slayer, Life of Agony, Black Label Society, …) this can hardly be called surprising!
0
Iron Maiden, Ozzy Osbourne, Aerosmith, Heaven and Hell, Korn, Slayer, Life of Agony, Black Label Society
sis grupas bus WOA?
blee nu laikam organizetajiem vairs nepietiek, pelnit no metalistiem, salidis visadi korneri u.t.t traki traki
0
Nē, tas grupas uzstājās GMM 2007.
0
WOA es salīdzinu ar gaļasmašīnu tādā aspektā, ka tur ir ahujēna daudz cilvēku, ka beigās nesaproti, kur esi nonācis. Piekrītu, ka vismaz vienreiz mūžā ir jāredz Wacken, lai sajutu tos barus, to atmosfēru. Bet tā kā es apzināti izvairos no lieliem cilvēku pūļiem, man būs ļoti ļoti jāsaņemas, lai to izturētu un nesāktu kādu slepkavot :D :D Bet šogad uz WOA nav īsti kā dēļ saņemties, lai uz turieni kratītos...
0
eu te jau arii cavalera conspiracy buuus!!un immortal!,jopcik daudz njammiigaaks par wacken!
0
Bet, Liega, WOA "tikai" 65 000 cilvēku pagājšgad bija, bet Graspopā 100 000 ...

A kādā sakarā Cavalera Conspiracy pie baigiem hedlainerie, pieskaitīti, viens albums tik ? Vai tur atkal kāds niga vecos Sepultūras gabalus kropļos ?
0
Tur droši vien paši Kavaleras vecos Sepulturas gabalus kropļos :D
0
Nu grupām nav ne vainas- Iron Maiden, Judas Priest, Kiss būtu lielie headlineri WOA katru gadu (nemaz nerunājot par SUXON), Immortal, Morbid Angel, Nile, Obituary, Rotting Christ, Cavalera conspiracy- tik daudz labas gaļas uz WOA sen nav redzēts, My Dying Bride un Novembers Doom doomeriem ļoti garšotu.
Kopumā aptuveni trīsreiz vairāk grupu ko es vēlētos redzēt nekā WOA.
WOA jau sen nav nekas vairāk par tusiņu, kur katru otro gadu uzstājas vienas un tās pašas grupas, kurām ir labas attiecības ar koncerta organizatoriem un ne īpaši daudz prasa.
Un pats galvenais- tur ir biļetes :P
0
ahujeķ... gandrīz bikses pielaidu...
0
Par biļetēm taisnība, bet praktiska visas krutākās bandas (~20) būs arī WOA vai jau bija pagājšgad.
0
Kaut kā neatceros, ka pēdējos piecu gadu laikā WOA uzstājās Judas Priest vai Kiss :)
Bet ja nopietni, tad Graspop visu laiku bija labas grupas, tikai sanāca dārgāk nekā WOA, tikai tagad tā starpība ir var teikt nekāda :)
0
Graspopu apmeklē vairāk cilvēku nekā WOA???!!! Ak nēee, es tur nosprāgšu!!!! :D :D
0
Bet Beļģijā jau viss ir nedaudz dārgāks nekā Vācijā.

Dīvaini, ka JP nav bijuši, bet KISS jau īsti neatbilst WOA formātam, kautgan visādi Rose Tatoo u.c. popsariki ir uzstājušies.
0
Liega cik aptuvenas izmaksas?
Doma ir ka varētu piebiedroties ja vien vēlme ir?
0
Lielākajā daļā festu ik pa laikam uzstājas vienas un tās pašas grupas, tas jau nu poh. Lainapa ziņā lielāka līdzība ar Graspopu ir Hellfestam, tikai veco sakārņu mazāk.
0
Mēs rēķinām, ka apm 160 ls + ēšana, vietējais transports u.c. prikidi. (biļete 90Ls uz visām trijām dienām + ~70Ls lidmašīna (skatamies turp atpakaļ lētos lidojumus, tāpēc plānojam vēl vienu dienu pavazāties pa Briseli)). Biļetes uz festu gribam pasūtīt jau tuvāko divu nedēļu laikā. Pagaidām esam 4 purni :)
0
Nja varejat atrak pateikt bus gruti sakasit 90ls tik isaa laika :D
kura tad lidene sanak pa 70?
es cik skatijos mazak pa 150 nesanak :/
Tad var ar jums ja dabuju naudu?
0
Vietējais transports pieliks kārtīgus mīnusus, 100 km attāļums- rēķinātos ar 60 EUR vismaz
0
Starp citu, vietējais transports cik sapratu ir 3d biļetes cenā iekļauts, laba fīča. Ļotene gan baigi lēti. Nav kāds Rinairs, kuram Briseles lidosta ir kaut kur pie Bonas :D ? Transports no lidostas līdz pilsētai ar parasti ir padārgs.
0
autobuss no Briseles lidostas līdz Šūmaņa laukumam ir 4 eiro, bet vilcienu var uz centrālo staciju aizbraukt un tam arī apmēram tā pati cena.
0
Ta jau baigi lēti.
0
nezinu, kas tā par kompāniju, tāpēc pēc tam vēl dienu pa Briseli jāklīst, ja grib pa lēto atlidot...
Nuuu, man vēl jāpaprasa tad pārējiem par pievienošanos. Tev būs bonuss, ja apsolīsies par daudz nemuldēt un neizmantot Ctrl C + Ctrl V textus :D
0
ok ja painformesi tieshi ko nevar teikt tad viss bus kartiba :)
0
Pietiks ar to, ka vienk daudz nemuldēsi, lai nekristu uz nerva :D :D
0
tu par to runasanu doma irl vai online?
0
sorry, Bobij, es Tevi sūdīgi pazīstu, lai varētu teikt, ka nepazīstu nemaz. apspriede pa Skypu vēsta - nolēmām, ka vismaz turp brauxim tikai savējie, jo esam tādi kādi esam un kasamies pat savā starpā. X-)
Ā, bet ir vēl izredzes! Jāsūta sava bilde + ģimenes stāvokļa apraksts. :D :D kompetentā žūrija sniegs galavārdu. Varu bilst, ka garmatainiem blondīņiem ir priekšrocība (krietni papildpunkti no manas dzīvesbiedres, it īpaši, ja blondais grēks ir Kārlis, tad noteikti grābjam līdzi :D :D :D) *****bļāā, mani noslānīs par šo textu :D :D*****

Bet tāpat var sanākt, ka beigās visi no letu zemes festā dzīvojas kopā :) Mājupceļā jau viss būs vienalga...
0
nu tu man draugos atraksti sikaku info, man id 31385
redz ja nebraucu kompanija tad nebraucu vispar ar to ir viss pateikts nav jau spiesta lieta, ja kas atmet info
0
kādu info Tu gribi?
0
es vnk neko nesapratu no ta ko tu te uzrakstiju paskaidro sikak
0
Bļin, panesās jums te. Epastam ir inbox.lv un tamlīdzīgi.

Sieviešu loģika, tas i spēks: "... es Tevi sūdīgi pazīstu, lai varētu teikt, ka nepazīstu nemaz".

Visi Kārļi tagad steidzmi balina matus, lai varētu doties ceļojumā kopā ar lezbietēm :D
0
Maz, bet šo un to klausīties varētu.
0
Apskatiijos un briivaakaa briidii izpeetiiju - WELLLNS PARAAAVIS!!!!! :D :D :D
0
hmz, pat mani interesē 2 no tām grupām >:)
0
Bobij, aizlien apsties, es Tev e-pastu nosūtīju, jo apstāklīši ir mainījušies. tagad varam konsultēt un pat savākt arī neblondus kārļus :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas