Panki un to veidi
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Veidi un to panki
0
panku klasifikaacija??? mh latvijaa pagruuti jo cik tad mums vinju ir.
0
Mums vinju nav daudz bet tomeer, ir Nuskool, Oldskool... hmm.. nu nezinu... CYBER! =DDDDDDDD
0
pokepanki ir diezgan aktuali...
0
Pokepanki (sic!) - labs saliktenis.
0
nu ja ir pokepamhi tad tikpat labi zem tiem pokepankeim var ietilpt gotpanki, blackpunk un ta talaka tajoprojam... klasificeet jau var dazhadi un visadi bet ta iisti jau nav ko jo panki uz vienas rokas pirkstiem skaitami
0
Ir arii NaziPunk :DDD
un ir arii hidrocifalius...:PPP
0
To raksta "Hydrocephalus".
0
jaa jaa bet tu jaw winju nepaziisti... :D a warbuut paziisti?
0
peec skolas - new un old (es new-school neuzskatu par pankiem)

peec politkas - anarho, nazi vai nepolitiskie

peec klases(cits nekas neienaaca praataa) - Oi! panki un plastiskie/pop/MTV/poser panki (nu principaa tos nevar uzskatiit par pankiem)

tad veel ir taadi kaa gutter panki(bez maajaam), gothic panki, crusteri.... nu karoch visaadi suudi veel...

pats esmu old-skool, anarho(driizaak nepolitiskais, jo man iipaashi politika nekrata) Oi! panks....

aaj cerams ir kautkaada jeega shitam komentaaram :)... Oi!
0
jee palags teb skaahead
0
ir ari panki kas vienkarshi dzer drinkpunk :)
0
nu tie vareetu buut pohuj-drink,drank-panki... :)
0
drin drank panki dziiwo uz meenes
0
palag tu doma tadus ka ivo, kuri nodirsh latvieshu varonjus?
0
nu ja, shaja gadijuma trukst vardu..
0
Da pa muti taadiem , kaa vispaar var nodirst cilveekus kuri par tavu naakotni un eksistenci ir atdevushi dziiviibas...??!!
0
a ko citu sagaidisi no tadiem kas sez krumos un skatas ka vinja draugu pizdjii???!!!!
0
Nee nu naw ko teikt normaali keksi....
0
un vel pashi priecajas par to... skumji..
0
Iisti panki ....!!!! Un no cik bulljiem shie nomiiza????
0
iisti nezinu, cik urlu bija, bet Ivo baigi stastija un priecajas ka vinsh krumos sedeja...
0
Ta tu ap 15.00 maajaaa buusi????
0
ap 16:00.. makten aizgulejos sodien...
0
patiesibaa savadi - ik pa briidim ir lasaami komentaari ka pokemoni saliek stulbas teemas kas neiederas truematal lapaa u.tml. bet paska ko ik pa briidim dara "veteraani" - izmanto forumu privatu lietu kartoshanai. lai gan... varbuut jau tie tie pashi pokemoni vien ir
0
...he, he, tā teik jo vairāk lasi, jo lielāka rēka nāk...
0
veiss, atdewushi dziiwiibas newis par TAVU naakotni un existenci, bet par naaciju liideru pelnju :) atwer tachu acis :)
0
veiss un pitchfork - abiem jums taisniiba :)
0
kas tas par ivo?
0
ir viens taads :D
0
driizaak jaw taada. :PPP
0
Bljaaa tu idinj gribi teikt ka briiviibas ciinjaas latvieshu karaviiri ciinijaas par kaukaadiem suuda liidriem nevis pa briiviibu!!!! Nu kretiin atver pats acis panjem graamatas un pastudee veeesturi pajolinj!!!!
0
weiss - vinji ciiniijaas par valsts "briiviibu" - nu personiigaa viedoklja diengan liela verdziiba... un pie tam vinjus izmantoja nelietiigi - kaa lielgabalu galju... man ljoti zheel un riebj, ka taa izdaraas... un no tagadeejaas "briiviibas" skatoties, vinju naaves bija veltas - korporatiivais amiishu kapitaalisms uzvaras njem pavisam citos kaujas laukos... tapee taagad vergi turpina vergot... vergiem vergu rokenrols
0
Nu jaa protams ka tagad nav nekaada briiviiba, pilniigi tew piekriitu, bet toreiz vinji to zinaaja??? Vispaariibaa pateicoties tam ka vinji ciinijaas K.Ulmanis naaca pie varas , ja nejem veeraa to ka vinjsh krievus ielaida, tas bij pats labakais kas a Latviju bij noticis , Ulmanjlaikaa Latvijas valsts attiistijaas tik augstu kaa nekad ieprieksh!!! UN veel kas , streelniekus izmantoja kaa lielgabalgalju nevis briiviibas ciiniitaajus!!! Briiviibas ciinju laikaa virsnieki un augstaakie komandieri bija latvieshi!
Bet iisteniibaa jau runa neiet pa to kaadi rezultaati bij peec shiim ciinjaam , bet gan pa to ka toreiz cilveeki bij vienoti , ciinijaas pa briviibu neviens jau nezinaaja kaada buus taa briiviiba, labaaak suudiiga briiviiba nekaa veel p[aaris gadsimti zem komunistu zaabaka!!! Ideaals piemeers ir Ukraina kura peec 1.Pasaules kara palika PSRS sastaavaa kaa rezultaataa puse no ukrainjiem vai nu tika izsuutiita vai nomira badaa!! Nu luuk un Latviju buutu sagaidiijis taads pats liktenis, tapeec cilveeki ciinijaas un gaaja bojaa lai tas pats ivo vareetu te mieriigi dziivot , bet kaa pateiciibu par briiviibu un savu dziivi(diezvai vinjsh piedzimtu latvijaa ja komunisti tolaik dabuutu varu) vinjsh panjem un dirsh vinjiem pa to virsuuu!!! Peec manaam domaam tas nav normaali!!!
0
Mjaa man tagad baigi naak miegs un tapeec tajaa tekstaa ir iespeejamas daudz kljuudas un diezgan nelogjiskas fraazes!!!! 88
0
veiss.... isteniibaa KATRS siikums veesturi vareeja paveerst PILNIIGI citaadaaku.... man vienkaarshi it respekts pret shitiem cilveekiem ka vinji mira aizstaavot savus uzskatu(arii vinjiem uzspiestos uzskatus) un es vinjus neapdirshu, jo MAN personiigi vinji neko sliktu nav izdariijushi...

taa luuk! sanaaca koments gandriiz bez jeegas :D
0
Paga tu pa manu komentu runaa tipa ka es vinju beztolkaa uzrakstiiju???!!!
0
nu nez - es ir dzimis komiishu rezhiima laikaa, ljoti iespeejams, ka ja buutu cits rezhiims, mana mamma nemaz nesatiktos ar manu teeti - tobish es nebuutu piedzimis... nu ok - man jau sen sirdii miit bezgaliiga pateiciiba lielajiem vadonjiem, tagad es zinu par ko... :) BEZSAKARS weiss tev ar to piedzimshanas pamatojumu sanaaca; imho;
0
jums nešķiet ka šī tēma ir izsmelta?
0
Jaa, dziive gadsimtiem ilgi zem komiishu zaabaka ir bijusi muusu tautai gandriiz letaala, fataala un fekaala. Labi ar, veiss.
0
veiss... nee es to teicu par savu komentu...
0
jaa, jaa....
A Ivo tomeer ir forsh dzeks :)
0
eksistence briiviibaa ir FAKTS, newis tiesiibas, par ko jaaciinaas. likumi gan taa nedomaa, ar kuru speeku arii izdodas pakljaut cilveekus idiotiskaam ciinjaam par zemi, kuras pilniigi pietiktu mums visiem.
0
Visur eiropā skini dauza pankus tā pat kā citus antisociālus elementus. Un pilnīgi pareizi dara- viņu deģeneratīvais paskats (tā pat kā visu to hipiju un viņiem līdzīgo) vien pazemo āriešu cilvēka cieņu.Bez tam parasti panki ir visādi kreisie, anti-fa, anarhisti, pacifisti un tamlīdzīgi. Ja viņi arī nav tādi, tad viņi vismaz narkomāni un parazīti. Un vispār- dauzīt viņus vajag jau par viņu kretīnisko izskatu.
0
14/88

man nav neviena no taam nosauktajaam paziimeem... :) khe khe... abloms....
0
ak intelekt, kaa tu spiidi :D
0
palagam, manuprat,ir pat loti pareiza domashana! :)
0
mana domaashana gan laikam nav pareiza.a ko padariisi ka esmu nazi un WP he he he he
0
ljaunais dublis.. ;) wp jau ljoti labi, savukart nazi man neskiet seviski simpatisks, bet ari antifa nu nekadigi neesmu...
0
Man savukaart shkjiet, ka "14/88" ir redele pa biezu, un vinju vajag paretinaat.
0
a tev bekon gan vajag otraadaak tobish pabiezinaat redeli ;P
0
Es laikam neiebraucu. Vai kāds man var paskaidrot, kas ir redele?
0
redele= zobu rinda (iisto) ;D
0
eu bekon ieksh trinstokas tu smuks tanii kleitaa biji :)
0
Kaa juus te smuki apspriezat Ivo un vinja domas. Taatad vinjs nodirsh visus tos LATVIJAS karaviirus, kas devaas uz uraaliem lai ciiniitos pret sarkanajiem, jo Lenins soliija briiviibu? Nu jaa Latviaehiem nekas cits neatlika, vinji jau taa bija piespiesti pie sienas. A paaris gadus veelaak Lenins iebruka atkal Latvijaa. Lai Ivo aiziet un aizstaav tagad Latviju vinju vietaa. Shaubos vai vinjs taa vienkaarshi panjems armijaa ierosi un shauis, tad jau driizaak mizos kartupeljus visus 2 gadus! Aaa, un nu juus veeljoprojaam GLUKUCI tramdat?
0
O jaa, runaajot par K.Ulmani - ja vinjs tagad buutu starp dziivajiem un veel prezidents, tad ES vareety nahuj iet...
0
Paari sstepeem un krievijas purviem, latvju sobens uz uzvaru trauc
Paari ciemiem un austrumu saadzhaam, karogs SARKANBALTS ciinjaa muus sauc.
Vari aizmirst visuus uz zemes, vari aizmirst zvaigznes kaa mirdz.
Tikai LATVIJAS dzimteni savu, latviets miilees liidz apklusiis sirds.
Paari Volgai un uraalu kalniem,
Paari taigai veejsh vientujsh kur skrej.
Pretii naidnueku slepkavu bariem droshi LLATVIETS ar zobenu ej.
Kaadreiz atausiis uzvaras diena, kaadreiz sabruks shis sarkanais drauds,
briivaa dzimtenee meitenju balsis, savus zeenus no sveshuma sauks.... :)
0
Bekon: tu esi bezzobains deģenerāts!
0
man saap zobi un es ,kad buushu riigaa visie
0
PUNKS NOT DEAD
0
nu ja
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas