Festi
0
Kurš un uz kurieni šogad plāno doties ? Pats domāju uz Obscene Extreme, Death Feast un Brutal Assult.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Sīkāks info (kam slinkums meklēt):

Obscene Extreme - 10.-12. jūlijs - Čehija
www.obsceneextreme.cz/en/
-
Death Feast - 12.-14. jūnijs - Vācija
www.deathfeast.de/
-
Brutal Assault - 14.-16. augusts - Čehija
brutalassault.edgedesign.cz/index.php?english=p...
0
Izskatās, ka Blomi šogad izlaidīšu. Bet vēl lietas var mainīties.
0
laikam blome tik sanāks , finanses vienkārši ar nevelk līdz velmēm
0
Kilkim Zaibu un varbuut veel hard rock laager (jaaskataas kas tur buus bez jau pazinotajiem chubrikiem), blomi gan laikam izlaidiishu.
0
ShIzzz...
laikam nesanāks, jo 12.07. dziesmusvētku noslēguma koncerts, man vnk vitāli nepieciešams dzirdēt "Saule, Pērkons, Daugava"

Vot desu fests ir pat ļoti mmmm :) čekošu kā ar finansēm :) ja kas ta jau kauko sadomāsim :)

Brutāls? Nju ar vēl nezinu...

Ja par blomi...tad izskatās, ka šis pasākums lēnām kļūst nevis par TRUE bet par gluži parastu Punk/rock/metal pasākumu...
kas nebūt nav labi :)
0
Plānos ir W:O:A, kā arī Magic Circle Festival ( /forum/80479/ ). Pirmais ir 100%, biļetes tapa pasūtinātas, par otro vēl var pārdomāt, atkarīgs no Blomes galīgā grupu sastāva (jo abi festi pārklājas).
0
• 20,000 free beers - OOO JAAAAAA
-
• 20,000 free copies of the new MANOWAR single - OOOO NEEEEEE
-
• 4 Custom Built Choppers owned by MANOWAR band members given away - OOOOO JAAAAAAAAAA
=========
Tiktāl no blomē paredzētajiem man vienīgais ieinteresēja "In Mourning", nu labi ... vēl Sinister un protams Skyforger gribētos paklausīt.
Cik dzirdēju uz WOA tāpat biļešu vairs nav un parasti atgriežoties visi brēc par gaļas mašīnas efektu :D Kādreiz jau uz WOA vajadzētu tīri tā ķekša pēc aizšaut.
=========
Par tām finansēm mēģinu jau lēnā garā galus savilkt kopā. Tad jau manīs kādas būs aptuvenās izmaksas. Varbūt būs no kautkā jāatsakās.
0
Eh, būtu laiks.... tad droši vien sanāktu visu vasaru pa festiem vien :D

Plānoti pagaidām ir

Kilkim Žaibu
Hard Rock Laager
Blome
W:O:A

Ja laiks atļautu, gribētu vēl pieķert klāt vismaz Party San Open Air (7.-9. augusts, Vācija) www.party-san.net/openair/ un varbūt arī Brutal Asault.

...un tad vēl Hellfest (20-22. jūnijs, Francija) www.hellfest.fr/ un vēl kādus 4-5 :D
0
Intar, varbūt Tevir plāns kā uzlauzt banku?
0
Bloddbath iekš Party San !!!!!!! ZOMFG !!!! Beidzu biksēs :D
Izskatās, ka tūdaļ festlisti modificēšu.
0
Shmigne: nē, tāpēc arī jāsamierinās ar laika trūkumu - lai arī nākotnē šāds plāns nebūtu nepieciešams. Daudz naudas un daudz laika parasti nav sevišķi savienojami jēdzieni, diemžēl.
0
nju ir vēl kredītkarte....tik atmaksāt pēctam...njā...
un atvaļinājums ar tik mēnesi :D
0
Pagaidām zinu, ka jābrauc uz Kilkum Žaibu un W:O:A. Blome laikam šogad izpaliks, ja vien kas tiešām garšīgs neparādīsies...
0
Bloodbath ir spēks! jaunais EP Unblessing The Purity norauj jumtu
0
Es tik tagad daudzmaz nomierinājos no lielās sajūsmas pēc Bloodbath jaunā materiāla noklausīšanās. Ļooooti iepriecināts esmu. DVD un šito MCD domāju tagad pasūtīt. Tad vēl arī tas DVD jāpasūta!
0
Thehehe, es kad novilku to jauno Bloodbath EP, tas izrādījās Circle of Dead Children 2003. gada albums, ko nahrenizēju apmēram pēc minūtes.
0
kam negadās :D
0
Zvērā2008! :D
0
KŽ, WOA, BA

? HRL, B ?
0
Blome
loti gribetos tikt uz fuck the comerce
0
Kunigunda Lunaria - www.kunigunda.lt/
Kilkim Žaibu - www.kilkimzaibu.com/
0
Jāsaka paldies Metalshow večiem; koncertu Latvijā nu ir pat vairāk, nekā dažs labs provinciālis spējīgs apmeklēt; tādēļ vismaz šogad nekur tālāk i netaisos.
Bet par to Blomi - i ko patīk dirst! Šodien darbā paklausījos Exploited "Beat The Bastards" - tas tak ir varāk true, nekā 90% no tā metāla, kas mūsdienās iznāk. Ja gadus 10 atpakaļ tiem, kas toreiz zem galda kājām nestaigāja, teiktu, ka šie spēlēs pie mums, tautas pavestos moš kā tagad uz Metallica, bet nu... KIā var klausīties Slayer un nefanot par šitiem? Come on, izlepuši tak esat :)
0
100% - WOA www.wacken.com/ biļetes jau kaut kur ceļā!
Uz pārdomu letes vēl nolikti:
Summer Breeze(pašam šis saista noteikti dēļ iespējas redzēt Ahab, kā arī vēl pāris labām bandām, a kompanjoniem dēļ Helloween) www.summer-breeze.de/site.php
Party San(Bolt Thower, kas ta cits) www.party-san.net/openair/
Pats vēl dikti gribētos tikt uz Hells Pleasure www.hellspleasure.de/bands_en.php... bet diez vai atradīsies kompānija, bet tādas bandas kā Warning, Pagan Altar un vēl pāris manu sirdi labi uzsildītu.
Un runājot par Blomi Metalshow OA, nu pašlaik tur ir viena banda, kas ir manai gaumei(pat ne gluži, vienkārši patīk) In Mourning, tapē uz šo vēl pauzēju. Viena(dajebkāda) dūmbanda(ne Frailty), mani varētu momentā iemest apmeklētāju pulkā.
0
Uz Party San laikam būs vien 100% jādodas. Bloodbath, Facebreaker, Lividity, Bolt Thrower un vēl šis un tas. Laikam Obscene nāksies kanibalizēt no saraksta, bet vēl jāsarēķina aptuvenās finanses.
0
WFF - ļoti gribas tikt
0
WFF par daudz -kōra manai gaumei :P
0
Infestus ;) bez sāls bēršanas kerzos :)

Nav jau runa par blicēm vai gaumi...
Runa ir par fīlingu kuru dod šie pasākumi, bet jo tas kļūst multikultūrālāks (rock/metal subžanri), jo mazāk gribas to apmeklēt...(šis bija mans viedoklis)
Otra lieta - ko esi gatavs atdot, lai apmeklētu tieši to un nevienu citu pasākumu. Ir jau arī vēl tas, ka šobrīd pasākumu klāsts ir liels, līdz ar ko arī ir liela izvēle, tad nu arī cilvēks sāk ķidāt visu ko viņam piedāvā, jo finansiāli taču visus pasākumus pavilkt nevari, nerunājot par to kad ir darbs un citas lietas, kā arī atvaļinājums nav mūžīgs.

ShIzzz, solu un solu ar Tevi kaukad alu padzert, bet laika kā nav tā nav. Moš piektdien saskrienamies par desufestu pafunktierēt?

0
Bļe es iešu uz SUTAS BALSI, ja būs un vēl nah bļ uz Zvēru, kūl ne!? Ok nesanāca tik trū nozīmēties kā pārējiem, ba, na! un jopcik kas par grupām, aizdomas ka jūs tādu trū undergraundu nemaz neesat dzirdējuši, trūāk kā trūākais black metal. jē, mēn!

0
jāmēģina trāpīt uz Pain Blomē
0
Shmigne : vareetu gan kko pa 5dienu sadomaat. Jaameegjina sazvaniities buus.

Pain ir peedeejais, ko gribu redzeet. Galiigi nepatiik.

Bet ar tiem festiem ir taa, ka ir viskautkas interesants un bezgaliigas finanses arii nav izgudrotas taakaa atliek vien ciitiigi shkjirot.

Black es jau kaadu gadu vairs neklausos. Kautkaa vairs nepatiik. Taakaa peec "ticiibas" esmu death metal cieniitaajs.
0
Pain dzīvajā baigi labs, gandrīz pēc Death Metal izklausās :)
0
marle,pričom te blak metal?
zvērā un sukas balsī nekad nav bijis undergound's XD
taka nestreso,brauc uz saviem festiem,un nestreso par parejiem...
0
Shmigne, nu kam tu tik neiecietīgi - vai ta nebūs uzjautrinoši pavērot, kā jaunieši ar grebenēm lepni šķeļ pelēko metālpakaušu masu, bet, dodoties mājās, rātni paslēpj savu krāšņumu zem cepurītēm.
Bet ne jau par to - lai nu kas, bet savējie pasākumi jāatbalsta, lai citgad tie var augt!
0
cik ilgi jāatbalsta?
0
EXPLOITED. . . . . . . 2 i 2-i -i d-

)))))))))))))))0000000000
000
2d-d2i2d2d2d

muaa muaa muaa mua... a a a
0
psc! psc! psc! nu ir psc!!!!
0
Infestus, par to atbalstiishanu taisniiba jau ir :)
vnk dazhreiz nav ticiibas soliitajam...
...lai arii kaa to negribeetos teikt...
...un tas ir pieraadijies vairaakkaart...
0
Faunuci vai viss bumbās ? :D
0
0
Tas tuska ir ļoti vilinošs.
0
Kā katru gadu noteikti došos uz Menuo Juodaragis!
www.mjr.lt/
0
Hm, tīri simpātisks festiņš. Valmiera kubā. Neslikts raslabons pēc visādām Vakenā un Brutaļņikiem.
0
Man taa folk padariishana taa nevisai.
-2
Es piedāvāju Sutas Balss 2008 20. 21. jūnijā
kādas grupas būs vēl nav zināms, bet pārsvarā jau no Latvijas kā visus citus gadus.
-5
www.70000tons.com/artists.htm... <---- intresanta norises vieta festam
+3
Ja Despis vinnēs Viking loto pāris miljonus, tad mēs brauksim tajā kruīzā :D :D
+1
Sak, lai kāda džuse ar būtu uz kuģa? :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas