nepieciešams vokālists
0
Grupai ar nelielu pieredzi (esam 2-reiz spēlējuši koncertā) vajadzīgs vokālists. Mūzikas stils - melodisks death/thrash. Vēlams, lai varētu izspiest pamatīgu, dziļu growling.
Vecums nebūtu īpaši svarīgs. (pārējiem grupā ir ap 21/22)
Mēģinājumi notiek Rīgā (pagaidām sākums ir 4-os), maksas telpās.
Ja augstākminētais rosina vēlmi mēģināt, tad sūtiet e-pastu uz nailbomb@banda.lv vai zvaniet 7360288.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Nu, kas i? Končos tak lielākā daļa bļaustās kā traki. Kāpēc nepamēģināt darīt to pašu tikai uz skatuves? Tā taču ir labāk. Ne?

Vai varbūt visi baidās no tā ka mums ir pāri 20? (Es piemēram vēl neesmu aizmirsis, ka arī man kādreiz bija 15).

Vai arī visi grib, lai kādi lielie ārzemju "stāri" ņem pie sevis grupā? Latvijā jau nekā nav... :)))))

Vai arī visiem vienkārši po...? (Arī tā gadās)

P.S. Ja jūs rakstāt uz e-pastu, tad iemetiet te kādu ziņu, lai es zinātu, ka ir vērts skatīties pastkastē.
kk:(
0
hehe, bljaustiities ta bljaustaas, a uz skatuves jau bik arii jaamaak bljaustiities
0
Njāa, tā jau ir gan...
0
Vokālistam tomēr arī jābūt mūziķim (savā ziņā).
0
Ne tikai vecums, ne arii "zvaigžņums", ne arii po... vismaz man neliek tev kk ar druumo smaidinnu dot zinnu ka veelos pakviekt, bet gan taapeec, ka pastaav laika truukums un arii tas, ka jau tieku izmantos grupaas... Taapeec, gribu teikt vienmeer pastaav alternatiive (ne viss ir taa kaa izskataas)
0
Nu tas viss, ko es tur sarakstīju, jau arī nebija tik nopietni, kaa izskatās. Joks vien bija. Vienkārši slinkums visur likt tos smaidiņus.
0
paarbawdi meilu ;)
0
wwwooooow,ta nu gan shis te ir riktiig wecsss juuulijs..njaa..
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas