Angel's Tears
0
Nepasen manās rokās nonāca Melnās Piektdienas 4. izlase. Lielākoties tur bij Bullshits (ar dzelzsvilku priekšgalā), bet šis un tas man patīkās. Īpaši sirdi cepija pirmā dziesma no izlases "Heresy" ko izpildīja Angel's Tears. Jocīgi, bet par šo grupu neko iepriekš nebiju dzirdējis un arī metal arhīvos nebija nekādas informācijas. Varbūt kāds varētu man šo to pastāstīt sīkak par viņiem?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
as tev pret dzelzs vilku?°o_0
0
Nepatīk un viss. Nezinu pat kāpēc, vnk nepatīk.
0
google atrod, ka esot šiem pat bijis tāds:
ANGEL'S TEARS Zem sarkanām debesiim 2004 Funeral For My Baby cdr

Bija laikam 1 dziesma arī tādā izlasē kā Beneath the Gravestone.

Tur darbojās tāds Artūrs Bērziņš, ja atmiņa neviļ; šķiet, ka šobrīd viņam ir kāda saistība ar projektu Diadema.

0
Jep, iekš DC varēja atrast Diadema mp3, kur arī bija tas pats Heresy (skanēja gan sūdīgāk nekā Angel's Tears izpildījumā).
0
tas Diadema vispār ir nenormāls sūds uz kociņa!
0
Naz, tas Diademas gabals, kas bija Melnās Piektdienas izlasē - pēdējā laikam? - bija itin patīkami skanošs.
0
nu lai tā būtu...
0
Kāda būtu šamējo diskogrāfija?
0
Tas Artūrs Bērziņš starp citu ir neslikts mākslinieks, LMA studē un tīri glītas bildes zīmē!
0
Principā jau tas "Heresy" bija Nine Inch Nails kavers. Man kaut kā oriģinālā tā dziesma labāk patika.
0
"Latviešu gotiskais mākslinieks Artūrs Bērziņš"
ankh.id.lv/viewtopic.php?t=899...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Dethecrator
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
Viskas