IT help!
0
slinkums reģistrēties visādos boot.lv, te jau ar viedie ir.

Kāpēc mans FIREFOX domā ka esmu Igaunijā? Gan mans google tool-bars met mani uz .ee gan šajā vērtīgajā lapā : www.yesnogod.com/ mani uzrāda kā Igaunijā tupošu. WTF?

Visi regional & language settingi ir salikti LV.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Pameeggini izmest cookie laukaa, zinu, ka google storee info par tavu izveeleeto valodu ieksh cookie
0
Es vispār riktīgs tējkanna datorpadarīšanās, un nemāku izprast līdzīgu problēmu: it kā ieinstalēta angliskā Firefox versija, tomēr podziņas "Erste Schritte" un "Aktuelle Nachrichten" rīku joslā noformētas vāciski.
Kas par cūcību?
0
Tev varbuut vecteevs leggionaa dieneejis ? :)
0
A moš tev igauņu provaiders :) Iztīri cash u.c. Gūglei jau preferncēs var salikt, ko un kā gribi. Man teiksim uzliks, ka Google.com ir defaltais ... A par tām friču fīčām kādā firefox forumā pajautā (ar skrīnšotu), moš vēl balvu dabūsi :) (uztaisi tīro instalāciju, ja tas traucē).
0
un pat draugos.lv uzrāda ka esmu Igaunijā..
0
bet tu toč neesi Igaunijā? :D
0
tu zini, nē. :)
0
visas lapas kuras "saprot" no kurienes es nāku domā ka esmu EST. sūdi. aa un tas jau vairākas dienas tā, ja kāds iedomājās par aprīļa jociņiem.
0
cookie un cache dzēšana neko nemainīja..
0
Prasi savam provaideram ...
0
Vectēvs man sociālistiskā darba medaļnēsātājs bij; un nu mani šitā... Pamēģināšu ar' tais forumos noskaidrot, kasparnah.
0
kāda FIREFOX Mozilla versija tev stāv uzlikta?
0
infestus: uzspied labo peles taustinnu uz to vaacu vaardu, pannem properties un nomaini kaa tiik, es nemaz neizmantoju to Bookmark toolbar, principaa laikam esi kaut ko palaidis, kas ir tavus bookmarkus izchakareejis uz vaacisko valodu
0
start > control panel > regional settings - tur visu Latviju saliec.
0
ja darbā, tad nav tev kāda igauņu apakškompānija, parasti tā gadās, ja viss iet caur lielajiem. Es piemēram esmu no Somijas (vēl lielāks bremze)
0
2.0.0.13 pēdējā, aa bet exploreris tāpat darās, mb BoD taisnība un provaideris tas suns..
0
darbā, jā, bet google toolbārs vislaik tā nerīkojās.. tas jau man vienīgais kas rausta, tā jau būtu poh.
0
Gan jau Igaunijas izejošā IP adrese. Ja baisi sāp, atrodi kādi LV proksi.
0
Death Angel, paldies par patvāra apgaismošanu :)
0
IP ta kāda? Var gadīties, ka trāpīji uz IP, kas pēc visiem datiem ir reģistrēta Ēstijā.
0
IP dajoš!!!
0
ā, dō... es tak pats varu redzēt. IP=>LV
0
mja? khe, izrādas visiem biroja kompiem tas tā. Ok, sadošu vietējam adminim un gan jau.
0
ja kompanijas/firmas/uznejmum... serveris atrodas arzemes tad ari atiecigi uzradisies ka tu atradisies taj vieta kur serveris...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
Sonnenmensch
Bibo
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas