Blind Guardian
0
kas par sviestu - Forgotten Tales? ko juus sakat par sho albumu?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Neko neteikšu.
0
Tas ir dažādu kaveru, akustisko versiju un reto ierakstu apkopojums. No vienas puses var teikt - sviests; no otras - labais.

"Surfin' USA" - labs gabals.
Akustiskais "Bright eyes" - absolūti lielisks. Diezgan bieži klausos.
0
follow the blind un tales from the twilight world ir kas man patiik no blind guardian
0
Man no Blind Guardian ļoti patīk visi albūmi, bet pēdējais "A Night In The Opera" tā mazāk. My favourite ir "Imaginations From The Other Side".
0
Es dodu priekssroku Somewhere far Beyond
0
Vislabaakais albuums manupraat ir Nightfall in middle earth bet par gaumi jau nestriidaas!!
0
Viena no retajām power grupām, ko joprojām klausos ar prieku. Mans BG albumu tops:

Somewhere Far beyond
Tales From The Twilight World
A Night At The Opera
Imaginations From The Other Side
Nightfall in Middle-Earth (ir patiešām jauki gabali, un tomēr pārāk daudzi - neievērojami)
Forgotten Tales - šis un tas ir patiesi izdevies... man ļoti patīk, piemēram, To France un The Wizard kaveri... bet īpaši nopietni neuztveru
abus pirmos diskus es tikpat kā neklausos. Kaut kā negāja pie sirds
0
irc.delfi.lv #True-Metal [jauns kanaals metaalistiem!]
0
Blind Guardian ir laps, bet dodu priekshroku Nokturnal Rites.
0
šitais grupiņš ir baigi laps, var likt pie jebkāda noskņojuma un vienalga patiks... baigi arī patika kk:(- kaukur bija lasījis par to pēdējo albūmnu- going for gold, getting bronze... tā jau ir skaņas pārbagātība ir sasniegta pamatīga, it kā pat veči neatceras visas partijas, kuras saspēlētas... >:)) man vislabāk patīk vidējie albūmi, bet besis visus tagad saukt...>:))
0
SFB
IftOS
NiM-E

Prīmā.

0
DVD "Imaginations Through The Looking Glass" ir vienkārši grandiozs!!!!
0
Jā, tas gan ir tā vērts, pat nopirku to DVD! Šamajiem tagad top arī jaunais albūms, itkā būšot pavasarī. Arī būšot labāks par ANATO.
0
Jā, DVD arī nopirku - pārāk jau labs bija, lai tāpat divxā blenztu ;) Un nenožēloju, baigi smuks ira.

BG faniem iesaku šādas viņu pakaļdarinātājus:
Manticora - dāņu blice, pēdējos diskus BG kopēšana ir mazāk jūtama, un tieši pēdējos divus arī iesaku.
Persuader - ir divi albumi, abi baigi līdzīgi agrīnajam BG, arī vokāls ir 100 procenti Hansi. Abi ir ļoti OK albumi.
Savage Garden - BG bundzinieka grupa ar Persuader vokālistu un Piet Sielck no Iron Saviour. Totāls Tales... laika BG. Un ļoti labs arīdzan.

Ir viena krievu grupa, kas taisa pakaļ Gārdjeniem, bet viņiem ļoti sūdīgi veicas ar instrumentu rokās turēšanu :) Es pat uz sitiena esmu aizmirsis viņu nosaukumu. Vokālists arī ir pilnīgs Hansi, tikai ar ļoti manāmu krievu akcentu ;)
0
Krievu grupa ir EPIDEMIJA - jau te vairākas reizes dažādos topicos pieminēta....
0
Labojums, nevis 'Savage Garden', bet SAVAGE CIRCUS, vinju nesen laida pa Beverīnu, DC nekur Latvijā nav atrodams. Nav nemaz slikts, daži pat saka ka esot labāks kā BG.
0
fkk, nu protams, Savage Circus :( kaukas nesaslēdzās pareizi galvā :D
"Labāks" - to parasti saka tie, kuri dod priekšroku agrīnajam, drusku vairāk thrashīgajam BG, nevis A Night Of The Opera milzu koriem :)

Mmm, nē, tai krievu grupai bija cits nosaukums... es pat nezinu, vai viņi vēl pastāv. Epidemija bija samērā OK pat.
0
EPIDEMIJA ir ritīgī laba tāpat kā Blind Guardian
0
Hmmm, interesanti, kas tad vel ir par krievu brunumdariem... ??????
0
Nupat kā novērtēju to Epidemiju.. Tas noslīpētais progressive/power var nākt tikai no Vācijas, mož arī Skandināvijas, tikai ne cituriens IMHO. Bet tā veči ir centušies, malači.
0
Tie krevu brīnumdari liekas Hostal Breed vai kaut kā tā saucās,mājās paskatīšo,man kaut kur bija kaut kāds raksts par jamajiem,bet dzrdējis neesmu. p.s. No BG daiļarades dodu priekšroku Batallions of Fear un Imaginations from the Other Side.
0
Tie krevu brīnumdari liekas Hostal Breed vai kaut kā tā saucās,mājās paskatīšo,man kaut kur bija kaut kāds raksts par jamajiem,bet dzrdējis neesmu. p.s. No BG daiļarades dodu priekšroku Batallions of Fear un Imaginations from the Other Side.
0
Iesaku sameklēt krievu grupu AMBASSADOR 21, baigi intense + female vocals, redzēju klipu, baigi iepatikās
0
A kads tiem sakars ar Blind Guardian????
0
4.septembrī iznāk jauns BG albums, nosaukums - A Twist in the Myth.
www.blind-guardian.com/new_version/images/... <== albuma vāka noformējums

Dziesmu saraksts:
01. This Will Never End (5:07)
02. Otherland (5:14)
03. Turn the Page (4:16)
04. Fly (5:43)
05. Carry the Blessed Home (4:03)
06. Another Stranger Me (4:36)
07. Straight through the Mirror (5:48)
08. Lionheart (4:15)
09. Skalds and Shadows (3:13)
10. The Edge (4:27)
11. The New Order (4:49)

Un tikko parādījies arī pirmais videoklips - www.youtube.com/watch?v=qQUL6AGFk-4...

Vērtējiet paši!
0
Labāk lieku reizi paklausīties ''Imaginations...'' vai palūrēt dvd (tas viņiem tiešām baigi labs koncerts),bet šis jaunais liekas prosta atražošana,vismaz pēc pāris reizēm galīgi necepī.
0
nu es pat iedomāties, ko viņi pilnīgi oriģinālu un svaigu varētu saštukot... bet ja izdodas labi sevi atražot, ar prieku paklausīšos, jo muzons jau viņiem ļoti patīkams :)
0
gaidu,kad parādīsies kaut kur versija bez voice over šim albūmam,tad arī izteikšu savu viedokli.Bet pēc tām pāris dziesmām,ko noklausījos,mani galīgi nepavilka.Tas tomēr nav "Tales.. "
0
Nu vecā Blind Guardian cienītājiem iesaku Savage Garden!!! Man jaunais BG arī tā ne visai, bet vēl jānoklausās viss jaunais disks būs!
0
Balrogh, Wrong Tale pirms vairāk nekā pusgada kļūdījās tieši tāpat kā Tu :DDD
0
cik saprotu tad šie ir tie Savage Garden kas močī ka aklais sargs ja?

www.savage-garden.net/
0
Mēģini vēlreiz!
0
Tfu tu, idiots es, Savage Circus, bļa, nu kā es šitā:(
0
ha ha ha... ku labs misēklītis :)
0
mjā,atkal kāds kļūdījās.Bet nu Savage Circus tiešām ir baigi ok.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas