Skudras & koki - konspirācij
0
Bļe, depčer, tu apzinies, ka tas ir Tevis dēļ KAD es jūtos piespiests pievienot jaunas tēmas, lai atbildētu uz jautājumiem tevis piespamotajās, šodien toč jor slitrist iz iminent, make sure about the liquid painkillers first ;(

Krc - atbilde BladeofDarkness:
Neāksties nu! Pats vēl nesen rakstīji, ka skudrām pie kājas, tic viņām cilvēki vai nē, lokās vai pārceļ viņu tempļus par 100 m uz dienvidiem, teiksim, viņām ir savs zens un viss, neko nevajag pielūgt, pielūgt vari kokus, piemēram, viņi ir vēl pārāka rase, jo dzīvo ļoooti ilgu mūžu

(Nē, tas, ka tu tos vārdus rakstīji citā secībā, neko nemaina!)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Es rakstīju, ka cilvēkiem ir pofig, vai skudras iņiem tic vai nē. Jau notiek dezinformācija!
0
f.. vari griezt seklāk
0
f.. vari griezt seklāk
0
f.. vari griezt seklāk
0
sviestojam... bekojam... ko veel?...
0
Deathperado, aizvakar, plkst. 17:09 [Profils] [Link]
Es rakstīju, ka cilvēkiem ir pofig, vai skudras iņiem tic vai nē. Jau notiek dezinformācija!

Tas, ka to rakstīji tu, arī neko nemaina, bet es, protams, atvainojos par pirmavotu duļķošanu :)
Un, ja jautājums nav par to, vai skudras tic/netic cilvēkiem - jeb vai cilvēki tic/netic skudrām - bet par to, ka abiem ir pie kājas (taustekļa?) otru ticība/neticība, tad jau nekas it kā nemainās?/?
0
Ir pāris gadījumi, kad cilvēkam nav pofig pret skudrām - kad skudras ieviešās virtuvē un tad, kad telts uzbūvēta blakus skudru pūznim :D
0
Nu tad jau arī skudrām nav pofig par cilvēkiem, ja tu viņām uz galvas telti uzbūvē, tas tā kā būtu saprotams, bet tas nav ticības jautājums, bet kautkāda pohujisma/nepohujisma aporija
0
"And you are also accused of bringing the.... dreaded yellow RAIN!"

- no animācijas Ant Bully (2006)
0
Kas notiktu, ja visas pasaules skudras apvienotos monolītā cīņā pret cilvēci? Ar tankiem nesabrauksi, metīs napalmu uz savām mājām, haha, to gan es gribētu redzēt

Skudras ir elitāras arī tāpēc, ka viņu sāpīgākais ierocis ir čuras!!1
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas