skyforger - kurshi
0
varbuut kaads veel nav redzeejis ;)
www.youtube.com/watch?v=73gZSuQuq9c...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
/forum/70404/

varbūt, ka ir gan ;)
0
Tak vecs jau.
Bet ko varu ieteikt - doties uz LMK topu un par šo klipu nobalsot ( www.lmk.lv/video/voting.php... ). Balsot var reizi dienā. IMHO ir diezgan pozitīvi, ja LMK TOP 20 ir arī kāds pasmagāks klips.
0
Sanktimoņu klips jau bija megapopulārs :D
www.tvnet.lv/izklaide/music/lvmu...
0
Savulaik man sanāca iegūt šo klipu diezgan pamatīgā izmērā - ap 0,5 GB (cik sapratu, nebija vēl kompresēts) un kvalitāte priecēja manu drūmo sirdi.
0
Liekas, ka nākamā fīča jātaisa būs linku pārbaude pirms posta :P
0
jasna :D
0
nav kur večiem rokas likt taj klipā, jūtami, LOL!
0
Mazais laikam klapē neredamoz lietuvēnus :D

Labi, ka ir, kas tādus klipus filmē, bet režisoram gan ieteiktu vēl gudrās skolās paiet
0
baltic beach metal :))
0
Paklau, bet tiešām - kādēļ tad tieši "Kuršiem" to pirmo klipu taisīja? Neba nu slikta dziesma, bet vai tiešām Skyforger potenciālu pilnīgāk atklājusī?
0
Pfff, labrīt!? "Kurši" ir viena no labākajām Skyforger dziesmām kopā ar tādiem hītiem kā "Kauja garozas silā", "Svētais ugunskrusts", "Viestarda cīņa pie Mežotnes (UZ THĒRVETTĪĪ!!!!)", "Kalējs kala debesīs", "Senču ozols"

KO TAD TU VĒL GRIBI?!
0
Tak es jau ar teicu, ka laba dziesma; klips arī gana atbilstošs. Tomēr grupas prezentēšanai plašas (lasi - ne(vienmēr)metālistu ) publikas priekšā, kaut vai tai pašā LMK, noteikti derētu kas no "tīrākā vokālā perioda".
0
pffff fukk tevi, fukk to publiku
0
fukked in the head
0
brain pukked :D
0
BigUgga, tu laikam pa vakariem dirs zirgābolus, jo tas taču katram lohatronam ir skaidrs pat skaidrā, ka labākās Skyforger dziesmas ir tādi hīti kā Zviegtimn Zviedza Kara Zirgi, Sešas Ārprāta Dienas un Čūksu Sietieve!! Muļķi te mētāt sadomājies...

A tie dziesmu tulkojumi vietām smieklīgi. Colonel Briedis, hh. In the Tīrelis Swamp (tirlipirli dzīvsudraba purvā)
0
Da nu nafig dirsties; ņems vēl un nobanos. Mans iet gulēt nedirsis.
0
Nezinu, kas nefolkam tur nepatīk ar Colonel Briedis, bet daži SF dziesmu nosaukumu tulkojumi tiešām ir jocīgi. Teiksim, man līdz šai dienai nav saprotams, kāpēc "zemgaļi" ir "semigalls" (nevis "zemgalli"), bet "kurši" nezkāpēc pārtop par "kurshi", lai arī angļu valodā viņu nosaukums ir "curonians".
0
Tāpēc, ka daudzos vecajos drukājumos Zemgale ir Semigallia, kas nāk no latīņu valodas, ja gribi pārbaudīt, primitīvākais, ko var paņemt ir tā pati Indriķa Pidriķa hronika :)
0
Vāciski - Bauer
BAURI baigi brutāls nosaukums vispār, es gribētu dzirdēt bauru metālu, tādu riktīgo sūddakšinieku he he, iesakiet kko (jābūt kantrī elementiem!)
0
Liega, ne jau to es apstrīdu. Bet "kurši" angliski ir "curonians", bet nezkāpēc pārtop par "kurshi". :)
0
jā, vispār, baigi nesakarīgi ar tiem nosaukumiem, burtiski tulkojot kurši sanāktu kuronieši vai kurlandieši, viņi vienk ir izdomājuši šito saīsināto formu, jo "kurshi" priekš angļu valodas ir jaunrade...
0
nu jā, to es sapratu pēc pogas "pievienot" nospiešanas... laikam jāiet jāpaguļ kāda stunda, kursadarbs nomocījis :)
0
nefolk2, tu skaidrā? hmm...
0
Nē, bet es jau pielaikoju Trūmetāla jauno seju, neviens nezin, ka Sonnenmensch ir mans mentālais skroderis he he
0
Čūksu Sietieve :D Vispār viena no sūdīgākajām Skaju dziesmām.

Man ar bija pārsteigums, ka tieši -Kuršiem- klips uztaisīts. Loģiskāk būtu no pēdējā albuma (Asinslauks) vai kādu koncerta / rādžiņa hītu kā -Ūsiņš-, -Migla, migla ...- vai -Nāves Sala-
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas