Metsatoll 12.04.2008.@MP
0
Sestdien, 12. aprīlī Rīgā, klubā „Melnā Piektdiena” IIVAKIVI TUUR 10221 ietvaros uzstāsies Igauņu pagan metal grandi Metsatoll!

Pirms koncerta uz lielā ekrāna varēsiet vērot grupas koncertierakstus, kā arī DVD “Lahinguväljal näeme, raisk!”

Resursi internetā:
www.metsatoll.ee
www.myspace.com/metsatoll

Iesildīs Cryptid.

Sākums pl. 20.00
Vaļā no pl. 18.00

Ieeja Ls 5
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Nu tad beidzot kāds ielika arī te! :)
0
A pats ko bremzēji ?
0
Bija zajebis.

Cryptid kautkādu ķipa folkmetālu spēlēja, kas pēc 30min apnika. Muzons būtībā OK, bet nekā tāda atmiņā paliekoša. Vokāls garām.

Metsatool nospārdīja zvērā. Superīga koncertbanda. Jau izlaiduši otru DVD - šoreiz ar vīru kori. Baigi labs.

Igauņu bandas varētu daudz biežāk braukt (par Leišiem to pašu var teikt).

Bildes (42MB)
foto.inbox.lv/bladeofdarkness3/Me...
yy.lv/download.php?f=1224...
0
Jā bija zajibis. Cilvēki ar bija normālā skaitā savilkušies, ne tā kā citām reizēm. Varbūt tiešām vaig vairāk kaimiņus aicināt spēlēt?
0
Prasījās vēl kādu grupu dzirdēt, bet, vienalga, "lēnie" igauņi spēcīgi nodeva pa bundžām...
0
Varbuut es maldos, bet vai Metsatool nekopee muusu pashu SF?
0
Man liekas, ka tu maldies gan :)
0
kas tā par paranojisku pārliecību- ka ja paņem kaut ko no folk un pieliek klāt smago metālu tā uzreiz tjip līdzīgi Skaiforgeriem???
0
Tu laikam nemaaki lasiit, ja jau uzreiz uzskati to par paranojisku paarlieciibu...Es rakstiiju, ka iespeejams es maldos...
0
Bija kādi 150 (max200) cilvēku. Ja laicīgi sāktu, tad būtu pavisam OK. Skaņa bija ļoti laba (atskaitot daļu pirmās dziesmas, protams).

Ja neskaita Skyforger, Latvijā jau nav citas Folk/Pagan bandas ko pielikt klāt ...
0
Bija labi! Daudz pozitīvu emociju! :))
0
Es jau nesaku ka ka tā ir tikai kurrata paranoja, manuprāt daudzi tā uzskata par Skyforger kopēšanu...
0
Bija itin labs koncis , jā.

Cryptid sākumā it kā likās tīri labs, bet tiešām baigi ātri piegriezās, kaut kā likās, ka visu laiku vienu un to pašu žļembā. Heh, un pat metālā tik bieži izmantoto Phantasm tēmas melodiju bija pamanījušies apspēlēt. Ģitārists tipa-slāvu-kreklā un kiltā izskatījās kaut kā jau nu dikti jokaini.

Metsatoll nodeva baigi spēcīgi, šķiet, pirms tam iepriekšējo reizi biju viņus redzējis 2004. gada nogalē Tallinā, nu līmenis ir pacēlies pa šiem 3 gadiem. Dikti mīļi izskatījās basista hedbangs ar biželēm :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas