Aborym (666)
+2
Tātad izvirzu siloģismu:
Ja [p1] Aborym (666) ir industrial black metal, tad [c] arī Urskumug ir industrial black metal, jo [p2] no industrial tur ir tikai tik, cik bungmašīna un tās kosmiskās skaņas, vienīgi vokāls vairāk sadistortēts.

Īsumā, mans primārais verdikss: ABORYM - tīru tīrākais post-black metal >:] bet jāpaklausās vēl, katrā ziņā taisnība tiem, kas saka, ka Generator = "manta" (c) fauns. Blacklodge tomēr ir reizes četras industriālāki. Aborym pavelk līdz Mysticum (sakņu) un agrīnā Samael (pirmo darkwave gabalu) līmenim varbūt:
Re: www.last.fm/user/IPonly/journal...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Hui, tas nav tas žunālls, nu nahuisarvīnu - bija cits, kurā bija viss industrial blekk pa kateqorijām, pohuisarviinu!
0
To 666 vari nelikt, Aborym saucas vienkārši Aborym.
Ja tu gribi vairāk elektronikas, klausies With No Human Intervention.
Generator ir labs, bet mazāk ar industrial piesitienu.
0
Zinu zinu, 666 ir tikai logo, vot es arī imitēju logo tēmas nosaukumā

Aborym - post-black metal ar highly(hh) oriģināliem vokālaranžējumiem (joma kurā tādi Urskumug Atillam pakāš nevāji ;), tas st.citu arī mans ieteikums Urskumugiem - piestrādāt pie vokāla, nu vismaz sadistortēt, lai nau tas sausais kāsis, kas Am Nodr)
0
Lai nu kā, manuprāt iekš Aborym elektronika ielikta diezgan gaumīgi. Nav par daudz, nav par maz...nav jau īsti nekāda prieka klausīties tunc-tunc ar mazlietiņ zāģa vai arī zāģi, kur 3 vietās ir kautkas elektronisks (kā lielākajai daļai tā saucamo "industrial black" grupu).
0
vispār es arī tā diezgan apšaubu to industrial kabināšanu pie Aborym. Kaut gan ir gabali, kur tas ir ļoti jūtams, bet tad jau viņus varētu saukt arī par drum'n'bass, trance, jo arī tādas iezīmes šur tur viņiem. Bet laba un interesanta grupa tie Aborym. Viena no manām favourite.
0
O_o Aborym arī piedēvē pie "alien black metal"
0
Tas jau Oxiplegatz :)
0
Ieklausos tagad un ir gan industrial, gan labs
Jānozog vēl pārītis
0
Aizgāju zagt un uzdūros šitam:
rockeiragem.blogspot.com/2008/04/ooo-stn-nuc...
Jau nāk :9
0
Eh, nekā tur nebija, pat no tā vidējā O
Taču atradu, ka man ir tāds IPERYT nokačāts, pirmie akordi kaut kur random gabalā no vidus pagaidām ieper nevāj
0
nefolk chekkaut legionz ov hell
0
Ja runājam par Aborym tad Generator nav slikts, bet vislabākais ir un paliek Fire walk with us. Tur tā industrija ir vairāk jūtama, bet tikai piedod tam visam asumiņu!
0
Aborym ir jauks. Bet depresīvs :(
Juh, Generator noteikti nav slikts albums.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas