Urskumugam
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ir tur vēl viens pantiņš/variācija, piemirsu, bet uz ausi izklausās tā

Back to the marshes
Rejoice in death
We'll make you suffer
Till your dying breath

Your death is near now
Take a breath of your lungs (??)
We'll make you see Reality
(like? as?) None before

0
Ei tu nost ... kas tas par sūdu ?

Tad jau labāk lai kādu no šitiem nokovero:

www.youtube.com/watch?v=gzyFmilkd80...
www.youtube.com/watch?v=TPvsHo4NPNo...
0
Lai kaut ko nosauktu par sūdu, pašam nav jābūt Amadejam... ai, miers ar tevi, Eitunah!
0

BladeOfDarkness,

tu nedaudz esi nokavējis, jo tevis minētos piemērus jau gan grindkoristi, gan detinieki ir nokaverojuši.
0
Esmu pat dzirdējis :)

OK, nefolk, tev tas patīk, bet nafig to par Black Metal sauc (MA) ???

Hm, a kāpēc popsa Death / Grind / Black nekovero (atskaitos CC kas šeit bija) ? Sanāktu nesliktu. Šeit viens tāds singalong gabaliņs :D

www.youtube.com/watch?v=qliWQfIupaU...

un oriģināls

www.youtube.com/watch?v=4t66gHVyuVg...
0
Ir jau visādi.
Piemēram, Windir gabals Mørkets Fyrste ir nokaverots, to izpildīja nezkāds brīnums E-Head (totāli elektronisks).
Atrodams albumā Valfar, ein Windir
0
parādi man bleidi kur es to par black metālu nosaucu, tas ir ieteikums coveram, neesmu vēl dzirdējis nevienu EBM-black metal cover, mighty original būtu, bet te jau par spiritu ir jautājums, nevis mūzikas stilu - Grendels, Grendelis, Beovulfa naidinieks, nu tāds kā sumpurnis, urskumugs krc
0
^Machinerie Perfect "Hellraiser".. es jau nez (EJN), cik tur tas skaitās mega mūzikas pazinēju (MMP) vidē, bet EBM black koveris, it kā (IK), būtu uztaisīts (BU).
0
Točno!

Ja kas tad Hellraiseru ir vairākas metāla grupas koverējušas.
0
Tu , nefolk, tiešām neko tādu neesi teicis. Ja neesmu sajaucis grupas, tad Grendel (IT) - Beowulf Metālarhīvos ir par Black Metal nosaukts. = www.metal-archives.com/band.php?id=94583...

Bet ar to koverošanu atšķirīgu stilu starpā vajag uzmanīties - jāmēģina tomēr saglabāt dziesmas "garu" un atpazīstamību. Jēgas no kovera, kas izklausās pilnīgi tāpat kā pārējie grupas gabali, ka nevar pat atšķirt un atpazīt ...

Die Krupps bija neslikti par Metallicu paņirgājušies.
0
Esi sajaucis. Grendel (NL-BE) - Harsh EBM/electro-industrial ar tādiem dancefloor hīt'iem :) kā Strangers, Harsh Generation un Zombie Nation
0
Arī Aborym ir Hellraiser kaveris.
0
Nu, sorry :) Ar tiem grupu nosaukumiem jau ir kā ir, visa vārdnīca jau aizņemta ...
0
Entombed - Hollowman - Hellraiser
0
par kādu Hellraiser jūs te runājat? to ko Lemmijs sacerējis un ar Motorhead iedziedājis?
0
Cik zinu, viņš uzrakstīja tekstu priekš Ozija Osbourna dziesmas Hellraiser.

Bet te iet runa par to -Helraiser-, kuram naglas galvā :)
0
kas te vispār notiek ?
0
āāāā, par Pinhedu:D
0
nu jā, to dziesmu izpilda gan Ozijs, gan Motorhead. Motorhead versija protams labāka
www.youtube.com/watch?v=irtAfnPzxHg...
0
Suicide Commando - Hellraizeris, tas bija domāts :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
skru (9 gadi)
M (jauniņais)
Viskas