KYPCK
0
tas jūs izdrāzīs. iesaku klausīties pie graņonkas ar šņabi. www.myspace.com/kypck
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Krievu dūms no Somijas :D Ir dzirdēts šitais...
0
hmm, tur čalis no Sentenced S. S. Lopakka...jānovelk.
0
nav nevainas
0
Labs
0
Starpcitu man tas Demon sākums nu baigi kaut ko atgādināja bet nevarēju atcerēties un tad Chaos par Sentenced pateica
0
Vakar par šito ierēcu! Klipu kaut kādu blenzu - tur viss ir tik "krievisks", nu tik "krievisks" - tikai pašu krievu tur nav - kā saka "russkuju dušu ņeobmaņeš". Bet ierēkt var labi - sevišķi par tekstiem... :D :D
0
a kas tur rēcīgs?
0
Nekas. Vienkārši uzreiz var iedomāties, kā kādam anglim / amerikānim izklausās mūšu pašu zemes vai tuvāko kaimiņu centieni vervelēt angliski ...
0
phe, Cojs labāks, pat Krjugs savos demō.
0
Oi, bļa, nax tu to Krugu pieminēji :( Vakar slēdzelējot TV kanālus uz kakainā 1 atkal kautkāds urlāts bija pasūtījis to atsaldeni: "Ģevočka paj, za stolom žigan ..." Bļā, ja jebu i plaču ...
0
nedirs opušenij!true zeku muzons :(

Kolshik, narisuj mne, ..kupola..
0
vel jau tas vladimerskij central :D riktīgs zeku šansons :D
0
Vladimirskij central
Veter severnij
Etapom iz Tveri
Zlo nemerenno...
0
ūjā dzirdeju šitas ir laps:)
+10
KYPCK @ Rīga / martā, 2015
vairāk info sekos.
0
kas notiek ? viens aiz otra reāli gūdiji parādās pie mums. Debijnieks ir monstrozs. Nizhe jau švakāks. Pēc tam nav vērts pat klausīties. Cerams, ka džeki to saprot un noraus Odin Den iz zhizhi Jegora Kuznecova, kas ir, manuprāt, visstiprākais KYPCK klucis ever.
+1
^ Nesatraucies, PēteriP, jau pēc nedēļas atkal kāds vaimanās, ka «pie mums jau nekad nekas labs un ahujennijs nebrauc spēlēt!»
+2
ANTITHESIS V? :)
+1
Antithesis V - vēl ne, uz rudeni, varbūt.
+1
izskatās, ka 21. martā, 2015
0
Gribēju iegādāties biļetes, neatradu. Vēl nāv pārdošanā?
+1
kādas biļetes, tā tak militāra zemūdene, tas nav Mežaparka izpriecu kuģīts, uz kura ar biļeti var tikt!
0
nupat jauno CD noklausījos - slinkums vecos pārklausīt, bet tur laikam nebija tādi alternatīvi - Tūliskie gājieni, kautgan nav galīgi sūdīgi. Mauc jau gandrīz bez akcenta. Muzons itkā Ok, bettā īsti neper (man gan arī iepriekšējie līdz galam nepēra).
+1
wait, wait, būs pārdošanā/
drīz.

-1
man musikali patik, nav problemas ar lyriku krieviski, bet man ir sajuta ka ta ir pro maskaviska grupa
-1
es to viņu piedūrienu dziedāt krieviski īsti neizprotu.
+2
a kas tur ko nesaprast - vokālists ir krievu valodas pasniedzējs Valodu skolā
+3
^^^ kā tad, ja dzied krieviski, tad jau nevar nebūt promaskaviska grupa. Ramštain tak ar ir fašisti, tāpat kā Kailija Minōga ir britu imperiālisma atbalstītāja, jo dzied tak angliski.
+2
turklāt, Rammstain tak ir promaskaviski fašisti, bet UDO, promaskavisks britu imperiālists
0
KYPCK - pabīdījās - RĪGA: APRĪĻA SĀKUMS.
precīzs datums, vieta sekos.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
Viskas