Melodija
0
Mjā, te par leģendāro, ja nemaldos, lielāko vinila leiblu pasaulē, kurš atradās Rīgā un, sabrūkot kopienu iekārtai, tika kaut kā tik zibenīgi nošārēts, ka jau tad, kad drošsirdīgie LV pagrīdes ugunsdzēsēji interesējās par vinila iespiešanas iespējams, visas tehnoloģijas jau esot bijušas tu-tūuu...

Nu, piemēram, mani ļoti interesē jautājums, kam pieder autortiesības (ja tādas vispār) uz visādiem sviestiem, ko tā Melodija izdeva, piem., folkbunker.nnm.ru/pionerskie_pesni_1... vai , teiksim, kautkādas mistiskas revolūcijas dziesmas.

Varam arī pastāstīt, kuras ir tās vērtīgākās plates no Melodijas bezgalīgā kataloga, kas ir jūsu īpašumā. Man, piemēram, ir visa krutā 80-o beigu estrāde vinilā, tie Jumpravas 2 albūmi, Pērkons, Zodiaks, Mikrofona izlases, Līvi, utt.. Bet bija jau uz Melodijas arī licenzētie labumi daži - The Doors, Bītli, Led Zeppelin - ar tulkotiem dziesmu nosaukumiem, kas bija ļoti smieklīgi. Vispār sentimentāls ugārs atceroties, pacilāt reizēm

??
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
pie vecvecākiem vēl ir čupiņa ar Melodijas platēm. pārsvarā, protams, oldskūlā LV estrādes mūzika, precīzi neatceros, tikai to, ka man patika viņus pagalmā mētāt - tas gan.
0
ā, jā, vēl tur atskaņotājam bija adatiņa nozudusi nebūtībā, a jaunu nekur dabūt nevarēju. kad biju mazāks, baigi gribējās paskatīties, kā tas plašu verķis strādā, nesanāca paklausīties to visu kolekciju pašam.
0
Par tiem pionieriem šodien paspēju jau norēkties. Moš novilkt, ko pa pjankām klausīties ? :D

Pašam vēl kāds 100 plašu mētājās. Slinkums bija uz miseni stiept. (Līvus gan nemetīsu ārā)

Aurotiesības laim MicRec mantoja, cik atceros.
0
novelc, man baigi jautri bija klausīties, pat aizdomājos, kas būtu, ja nebūtu sagruvusi padomju savienība, nesēdētu te, nebūtu trūmetāla, nepīpētu zāli, varbūt pat pioneru vadītājs būtu LOL
0
Bla,jo vairāk domāju,jo vairāk liekas,ka nevarēja nesagrūt..:(
0
Njā, nefolks - pionieru vadītājs, būtu pārāk nežēlīgi :D
0
Normāla dresūra :D
0
Labi, labi, es padomaaju un sapratu, ka iisteniibaa tas buutu paaraak nereaali - buutu sporta zhurnaalists, liekas, taads bijas tas psrs-beerniibas sapnis

par to man arii toreiz bija vislielaakaa saape (principaa biju PRET neatkariibu savtiigu iemeslu deelj) - ka nebuus vairs tie visi forshie PSRS chempionaati, 2., 3. liigas, Metaljurgskije Shahtjori, Mineralnije Vodki, etc. Biju statistikas fanaats tolaik. Principaa arii ar PSRS beidzaas taa apseestiiba, vieniigi veelaak NBA skatiijos, bet nu jau es aizeju @ bobijaa . sentimentaala teema tomeer
0
Quorthon, tā plašu mētāšana var beigties bēdīgi, ka kādam viņa ieduras pierē. Vienreiz vienam pāķim gadijās. Zaibis bij. ;D
0
0
mja, basketbolists mani ir miris, ka saka
0
nefolk2: tagad tak būs Rīgas Dinamo. Varēsi atjaunot savas statistiķa prasmes.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas