On stage
0
Jautājums sekojošs: ja būtu iespēja, kādu metālmūziku vislabāk izvēlētos spēlēt un kuru štrumentu arīdzen? Un kā ar mūzikas rakstīšanu? Viens pats drukātu vai tas būtu teamwork
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Es noteikti būtu basists, neko nerubītu no tā, kas mums par stilu, saprotams, neko pats arī nerakstītu, bet vienkārši uz skatuves pāršķirtu bundziniekam notis.
0
Es jēdzu tikai dziedāt un rakstīt tekstus. Izdariet secinājumus.
0
Atkarīgs no daudzkā, ... ja taa tad šitā , bet ja tā tad citādāk.
par cik gribu apgūt un apgūstu vairakus štrumuļus tad nu arī , ar visiem gribētos kurbulēt pa skatuvi, protams ar katru savā bandā,
un par novirzieniem, par cik daudzi iet pie sirds , tad nu tur ar varianti būtu vairāki + protams gribētos atrast savu skanējumu utt
par muz rakstīšanu , domāju ka izskatītu visus variantus :D protams ja savs solo projekts tad jau pats darītu visu
:D nu kautka tā
0
es spēlētu grind un izvēlētos trijstūri...
0
Nešaubos ka tevi mīt īsts trijstūra virtuozs Liega :D
0
gandrīz vai atsevišķa ritma sekcija sanāk. Bet pirmajā koncertēšanas reizē es varētu slēpties aiz buņģiera vai kkur aiz basbočkas
0
Nu ja, zini kā sakuma drudzis jāpārvar. Bet vēlāk tu notiekti ar īpašiem gaismas efektiem tiksi izcelta un tās būs tavas fantastiskās trijstūras solo partijas hehe Un tad vēlāk vēl satriani atskries un būs T3
0
Pofig kāds stils, galvenais, ka būtu "all girl band" menedžeris :D
0
:D :D es būšu zvaigznīte ar trīcošām kājiņām!!!
0
BladeOfDarkness
Es kaut kur dzirdēju ka tāda grupa top. Brasas allstar projekts
0
Tur vajag trijstūri?!!!!
0
Mauksim kārtīgu dzelzceļnieku roku !!!
0
Liega
Es domāju ka noteikti. Kādam taču vismaz kaut kas ir jāmāk spēlēt hehe
0
Ā, trijstūris ir muzikālais instruments ! Nu, OK, tad es vau ar sliedi pa sliedi pasist. Industrial ķipa. Trve kvlt.
0
Ja nopietni man kādreiz likās ka būtu kruta ierakstīt un samiksēt sliežu čikstēšanu, vilcienu grabēšanu u.c. skaņas.
0
tubu.
0
tubmetal
0
Heresy, Einstürzende Neubauten kaut ko līdzīgu jau ir darījuši.
0
vari atsviest linku uz kādu piemēru? Man slinkums meklēt.
0
Slinkums sviest to linku :D
0
es vareetu miertiigi mochiit kontrabasu!
0
Ja nopietni, neatceros vairs, kur vilku - grāmatzīmēs nav. Wiki:
en.wikipedia.org/wiki/Einsturzende_N...
0
Labi, rīt meklēšu.
0
es noteikti būtu bundzinieks un močītu vis kaut ko, dažādos projektos. gothic metal-old school death metal
0
To sauc par "drum whore".
0
Ganjau tāpat kā tagad - bass ģitāru
Pagan/viking/folk/black
Liriku gan nerakstītu , nekad nav padevies šis darbiņš...
0
būtu pasists-basists The Tea Party tribjutgrupas prodžektā :)
0
Gribētu būt buņģieris, spēlēt THRASH metal grupā. Nu kautko līdzīgu Anthrax, Death Angel un Sacred Reich.
0
"Ja būtu iespēja"? Iespējas ir vienmēr. Nopērkam instrumentu un kaut Googlē tutoriāļus atrodam un mācamies. Ja atrodam ieganstus, kāpēc mums "nav iespējas", tātad sirdī nemaz tik ļoti to negribam un varbūt arī nav vērts.

Pats ar ģitāru nedaudz ņemos.
0
Toties cilvēki ar vainas sajūtu par pašu slinkumu mācīties instrumentus ir kaismīgi fani un ar savu naudiņu uztur mūziķus pērkot biļetes, CD u.c.

Kauns jau ir, ka padevos. Giču atdevu vienam čomam un paziņoju, ka es jau kreile un ko ta es. Tikai tagad kojās dzīvoju ar vienu tādu kreili, kas spēlē un komponē.
0
Nu ja, kreiļiem jau speciālas gičas vajag = piķa vajag vairāk :(
0
Principā jau nevaig, saliec stīgas otrādā secībā un močī. Kā Hendrix.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas