Metallica's Iesildiitaaji
0
DOWN and THE SWORD will be with 'Tallica in Europe

METALLICA has issued the following update:

"Since the second part of our little European summer vacation does not include any festival shows, guess what... we get to pick who we, and you, get to spend the day with. So we're psyched to share with you that our old friends in DOWN and our new friends in THE SWORD, one of our favorite bands of the last few years, have agreed to come along for the ride. Look for 'TALLICA, DOWN, and THE SWORD starting on July 16 in Bergen, Norway through July 25 in Sofia, Bulgaria (except in Bucharest, where it will be just 'TALLICA and THE SWORD)."
METALLICA, DOWN, THE SWORD tour dates:

Jul. 16 - Bergen, Norway - Koengen
Jul. 18 - St. Petersburg, Russia - SKK Hall
Jul. 20 - Riga, Latvia - Skonto Stadium
Jul. 22 - Bologna, Italy - Parco Nord
Jul. 23 - Bucharest, Romania - Cotroceni (no DOWN)
Jul. 25 - Sofia, Bulgaria - Vasil Levski Stadium
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
0
0
down with teh sword ha ha ha
0
the :)
0
reku tak jau bij pa to temu
/forum/87719/
0
a kāds te sakars ar Metāliku?
0
Pēdējā laikā daži man pazīstami vairāku mūzikas veikalu pārdevēji stāsta par krietnu daudzumu turīgu pilsoņu, kuri it kā iegādājušies biļetes uz metallicu (un izrunājot to tā kā tas skan latviski - ar "c"), ļoti gribot zināt, kas tā ir par grupu, tāpēc nāk uz mūzikas veikalu un lūdz šo grupu atskaņot. Pēc skata šie pilsoņi vairāk atgādina no metāla aprindām tālu stāvošas personas, kā arī to informācijas līmenis par to liekot izdarīt arī attiecīgus secinājumus. Vai tikai nesanāks tā, kā esot noticis Tallinas koncertā, kur švītīgi ģērbies urla ar puspliku beibi pie sāniem metaļikas koncertā esot iekaustījis kādu metālistu par to, ka tas moshing-ojot esot viņam uz baltajām biksēm kokteili izšļakstījis.
Nezinu, vai tas tiešām būs metāla koncerts, jo publika, kā šķiet, tur būs 70% nemetāliska.
0
Bet nu tā tak ir ar visiem lielajiem smagākas mūzikas koncertiem.
Atbrauc Aerosmith vai Alice Cooper un liela daļa saskrien skatīties, kas tie par zvēriem.
0
pupu mizas I.T.Warpath, kādi 70% procenti, nu un pat ja atnāks tie naudīgie urlas, kam traucē? Ble tur tak būs tāaaaaads savējo tusiņš notiks! TAK VISI TUR BŪS!

ko tur saspringt par visādiem sūdiem. Skaistā vasaras dienā visi kopīgi patrekterēs alu un paklausīsies ne to sliktāko muzonu. Kāda vaina?
0
ak, mana gramatika :(
0
Ok, lai jau jums izdodas. Manis tikpat tur nebūs - metallica jau sen man neskaitās "laba mūzika".
0
NU BET TĀ ARĪ BŪS! Naivi būtu cerēt ka sanāks savākt pilnu skonto ar matainajiem. Uz to pašu veco perdeli Oziju taču puse prakstiski bija šitādā sortes "tālu stāvošie" kuri dēļ Dreamer tikai gāja (žetons ka nenospēlēja). Uz Aerosmith bija vispār pink party. Uz Metallicu Dreamer vietā Nothing Else Matters gaidīs.

A: Tu klausies metālu ja?
B: Pārsvarā gadās, jā
A: Es arī klausos, bet ne tikai. Es kalusos visu. bet arī metālu
B: un ko tad tu klausies no metāla?
A: nu Metallicu tur... un vēl (cenzūras piiiiiiiiiiiiiii)
B: Metallicu? Kurš albums vislabāk patīk?
A: Es nezinu kurš albums, bet dziesma ir Nothing Else Matters

Karoch sapratāt kas tur būs
0
roof un ko tagad darīt? neiet un mājās raudāt, ka viss slikti? Manis pēc.

neatceros kurš to teica, bet vecs, labs truemetal citāts:

"Tas kurš kaut ko klausas vai neklausas tikai tāpēc, ka to klausas visi vai neviens, vēl nav izaudzis no autiņiem."
0
Ko tu man piepisies? Es teicu ka vajag kaut ko darīt? Es teicu ka viss ir slikti? pateicu ko esmu novērojis līdzīgos koņčos un to ka tie 70% bus pavisam reāli
0
Nu tas jau loģiski ka tur pilns ar saldajiem būs,
par to ozzy konci man no vienas puses ar kautkādi jākļi stāvēja un sūdzējās ko šeit sanākuši tie matainie smerdeļi, ka vispār tiek pieļauts ka viņus šeit ielaiž :D
Daļa tik tiešām īsti nezin kur atnākuši un uz ko atnākuši
0
ui, nelieto sliktos vārdus roof
0
Tieši tā roof, ņehuj sliktos vārdus lietot, bļeģ. Pa pimpi vēl sados.

Atceros kā pirmajā Apocalyptica koncī kad es kratīju pačku, kaut kādas kazas man stāvēja aiz muguras un grūstīja - uz filharmonuju laikm domāja ka atnākuša, a te matainais kratās, fui!
0
roof, ozijs nospēlēja dreamer. bet tas ir tik sudigi pa tam urlam un celkām, vnk vemt gribas redzot kadu taa atnakam uz samara normalu vai pat labu konci
0
Tad es biju iztesies kaut kur gaitenī uz to brīdi jo līdz šim biju gandrīz drošs ka viņš nespēlēja to gabalu. Tad tomēr maigā publika arī dabuja savu dziesmiņu ehh

Bet īstenibā jau tā publika pie kājas kas tur iet. Gelvenais lai nečakarē pasākumu
0
ar vieniem matainajiem tāvaita končus šeit nepavilks, tākā vainu ar saldajiem, vai vispār nekas
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas