2008.gada labākie albumi
0
Tā kā es esmu konkrēti iebremzējis, un tik šonedēļ beigšu 2007.gada stafu pārvērtēt, varbūt var jau ieteikt kādus jaunos labiniekus (tūlīt jau 1/3 gada būs klāt). Priekš TOP10 tēmiņu decembrī varētu uzbliezt, kad viss jau būs pa plauktiņiem salits.

Vēlams arī ~ stilu uzrādīt.

No kādiem 10 šīgada albumiem, ko esmu dzirdēji varu ieteikt tikai:

Septic Flesh - Comunion (Symphonic Death Metal)
Zimmers Hole - When You Were Shouting At The Devil...We Were In League With Satan (Power/Speed/Thrash/Death Metal)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Vienīgais, kas pagaidām ir dzirdēts, ir Brainstorm "Downburst". Ir ok.
0
ja būs spēks - vakarā no mājas sapostēšos :)
0
xiu xiu - women as lovers
nick cave - dig, lazarus, dig!!!

(šie pavisam noteikti nav metāls)
0
Oh, Brainstorm ir vien no manām mīļākajām bandām. Biju palaidis garām, ka viņiem jauns CD !
0
Dark Fortress "Eidolon"
Kypck "Cherno"
0
Tiamat-Amanethes- viennozīmīgi. stils~edlundstyle
Septic Flesh-Communion- Atmospheric Death/doom
nu ok, Testament-Formation.....- thrash

vairs neko no 2008 neesmu dzirdējis, laikam.

nu un gaidam gaidam Moonspell, anathema, hypocrisy,my dying bride, motley crue u.c.
0
Coldworld - Melancholie².
Viena no sakarīgākajām grupām iekš tā dēvētā "depressive black metal"...
Tiešām izcils albums, kurā pat labi meklējot nevarētu atrast kādu sūdīgu dziesmu.
Ja kāds ir klausījies Coldworld albumiņu TheStarsAreDeadNow un atzinis to par labu esam, tad viennozīmīgi iesaku šo te!
0
Dzirdējis esmu pagaidām šos:

Arghoslent - Hornets of the Pogrom (death)
Belphegor - Bondage Goat Zombie (death/black)
Bloodbath - Unblessing The Purity (EP) (death)
Cathastrophic - Pathology of Murder (death)
Decrepit Birth - Diminishing Between Worlds (tech death)
Dismember - Dismember (death)
Exciter - Thrash Speed Burn (speed/thrash)
Headhunter - Parasite of Society (thrash/power)
Legion of the Damned - Feel The Blade (thrash/death)
Manilla Road - Voyager (epic heavy)
Mercenary - Architect of Lies (melodeath/power)
Paradox - Electrify (power/thrash)
Septic Flesh - Communion (sympho death/doom)
Testament - The Formation of Damnation (thrash)
Tiamat - Amanethes

rekomendēju - Arghoslent, Belphegor, Decrepit Birth, Dismember, Manilla Road, Paradox, Septic Flesh, Testament.
0
ak, jā. par Bloodbath EP un Dismember galīgi aizmirsu. Bloodbath EP ir zvērīgs.
0
jau minētie Dark Fortress (bleķis)
Ufomammut - Idolum (stonerdūūms) ir foooršs
Hate - Morphosis!!! (brūtāldesa ar elektroniskas elementu piesitienu) man ļoti gaidīts albums
Tiamat, protams

0
Pagaidām viennozīmīgi:
OBTEST-Gyvybes medis
TIAMAT-Amanethes
MOONSORROW-Tulimyrsky(EP)(... sebe EP 68 minūšu garumā!)

Avansā noteikti var jau piešķirt
SKYFORGER-tba
HUSKVARN-tba
MOONSPELL-Night Eternal

Grupas pazīstamas,domājams ka nav ko mocīties ar stiliem...
0
Man gan Tiamat uz gada vājāko albūmu velk.
0
pagaidām-

Septic Flesh - Communion
KYPCK - CHERNO
0
Reāli TYR gaidu.

Arghoslent, Exciter, Kyrck un Testament bija labi, bet ne vairāk. Paradox, Dismember, Bloodbath un Moonsorrow noteikti jāievērtē. Obtest ar jādabū.

Ā, jaunais Metsatool ar ir labinieks.
0
No dzirdētajiem, jaunais Origin - Antithesis baigi spārda. Warrel Dane soloalbums ļoti gaidīts, kaut nemaz ne tik labs ņemot vērā manu fanātismu uz Nevermore.
Lai ar sludge dūms nu nepavisam nav manis saistošs žanrs, bet Volition debijas s/t albums ir ļoti spēcīgs.
Pārējais lielākoties, ir bijis labs, bet ne tik ļoti, lai apmierinātu manu kretīnisko gaumi pilnībā.
Esoteric un Benediction(šķiet jau 2006tajā solījās) gaidu, kā arī daudz jaunu banu ar debijas albumiem, vai vismaz EP un dēmo, it īpaši dūmu, un konkrētāk fjunerāļu dūmu.
0
*"daudz jaunu bandu", bļeģ
0
Šogad vajadzētu būt arī Forest Stream un Void Of Silence albumiem...spriežot pēc iepriekšējiem veikumiem, tiem būtu jābūt labiem.
Bet tas tā.
0
Jaunais puveklis tā arī neaizgāja. Kas tā pa modi visiem zvetēt gaļu par maltu...
0
Void of Silence neiecepīja, bet Forest Stream ir labs. Starp citu, no Doom Krieviem pagājšgad neslikti bija Gardarika un Otkroveniya Dozhdya, bet The Morningside lieku pie gada labākajiem albumiem. Warrel Dane būs jāievērtē.
0
BOD, varbūt tu ne to no VoS klausījies (pēdējais albums jūtami atšķiras no iepriekšējiem). Lai nu vai kā - man patīk un pat ļoti.
Bet tas tā...
Vajadzēs rīt ievērtēt jauno Sorgsvart albumu. Iepriekšējais bija tīri interesants (lai gan par vokālu negribu izteikties - tie "tīrie" dziedājumi mazliet šķebināja dūšu).
Komentāri sekos.

Ak jā, šogad vēl būs arī Feigd un Sigtyr demo( Šķiet, ka pat tuvākajā laikā). Nezinātājiem - tās ir grupiņas, kas spēlē Windir stilā un zināma daļa no to dalībniekiem arī ir bijušie Windir mūziķi.

Tas vēl arī Nachtmystium drīzumā izlaidīšot albumu, kurš, ja vien būs Instinct-Decay stilā, varētu būt labs.

BŪS DAUDZ.
Bet laikam mazliet offtopic :D
0
2001 un 2004 klausījos.

Cor Scorpii (vai kā tur viņus sauca), bija galīgi garām, tā ka par tiem Windir mantiniekiem īpaši nesaceros.

Trūmetāls ir viens liels OffTopic, tā ka nestreso ;)
0
Chaos'am un pārējiem Crüe faniem - ir dzirdams jauns gabals, "The Saints of Los Angeles". Var pagūglēt, tai pašā jūtūbā ir jau papilnam variantu (bez bildes).

Jāatzīst, ka diezgan klsiskā Crüe stilā, ne tā kā tie pāris gabali te pirms dažiem gadiem.
0
jep, viņu maispeisā ar var noklausīties. foršs gabals, tipisks Crue no Sunset Strip. a pirms dažiem gadiem...hmmm...pēdējais viņu albums bija New Tattoo ap 2000. gadu, jāsaka, ka tas ar bij Crue stilā, riktīggs L.A. rokenrols. jāgaida jaunais albums, uhh
0
BoD, Sigtyr ir daudz labāks par Cor Scorpii. iemēģini Sjelefred, ja tas nepatiks, tad atmet ar roku šim novirzienam.
0
Visvairāk jumtu šo brīdi nonesa:
Septic Flesh, Kypck, The Monolith Deathcult, Hate

Plus vēl iesaku:
Arghoslent, Belphegor, Decrepit Birth

Būtu vēl jāievērtē Testament
0
mhm, septic flesh jaunais ripulis ir labs. ļoti labs.
vēl pie 2008. gada skaitās deathspell omega - manifestations, bet tas jau tikai apkopojums/izlase no 2000-2002.gada albumiem.
un dekadent jaunais 2008 The Deliverance Of The Fall man īpaši nepavilka. ar noklausīšanos divreiz pietika.
0
lash, ja ar "šo novierzienu" tu domāji Black Metal ko nezkāpēz daži par Viking Metal sauca (tikai tekstu dēļ), tad tam es sen esmu ar roku atmetis. Un Sigtyr Bleks vien ir.
0
Nu ne gluži to es domāju. Pie tā saucamā viking metal tiek pieskaitīts milzīg daudzums grupu, kuras spēlē kā nu kura.
Es biju domājis dažas grupiņas, kas spēlē līdzīgā stilā kā Windir savulaik spēlēja (vismaz es to uzskatu par ko diezgan unikālu un nav tik daudz grupu, kas spēlētu līdzīgi).
0
Tā...klausos Sorgsvart - Vikingtid Og Anarki. Līdz galam noklausījies neesmu, bet - jā, šī manta ir laba.
www.metal-archives.com/band.php?id=39267... - Sorgsvart.
0
Chaos, man liekas, ka viņiem bija kādi 2 jauni gabali kaut kādā "best of" kaut kad ap 2005. gadu. Vienam pat klips bija, If I Die Tomorrow, ja nemaldos...
0
^^^ laikam būšu palaidis garām. tāda stulba mode izdot Best Of un iekļaut pāris jaunas dziesmas. parasti tiem Best ofiem nepievēršu uzmanību
0
Njā, kopš 1989 viņiem ir 3 albumi, 5 bestofi un 5 DVD ... Laikam grib KISS un Deep Purple apsteigt. -If I die- (labs gabals) un -Sick Love Song- 2004/2005 kā singlus izlaida. Baigi laicīgi ...
0
bljuuu, es vispār neko vēl neesmu no šī gada muzona paklausījies, laikam jālabojas. Vienīgi jaunais Textures ir paklausīts, bet nez vai iekš Truemetal to vajadzētu minēt, jo tas ir progresīvais metalkors, bet baigi labais, kaut gan metalkoru gandrīz vispār neklausos.
0
Kautkad klausījos - nepatika (laikam tāpēc, ka pārāk navoročenijs)
0
Hmm, tas Hate Morphosis toč ir labs, kudi labāks, nekā gaidīju.

Visiem dūmdesas faniem - Mourning Beloveth ir jauns albums - A Disease For The Ages. Šobrīd klausos, pirmā dziesma pāri pusei, u šķiet, ka komentāri lieki - labs, labs. Ta jau manīs, kāds būs viss alboms.
0
Visu šeit ieteikto jau novilku, nākamnedēļ būs jāklausās :)

Aizmirsu pie 2008.gada labumiem pieminēt Ayreon (jo jau septembrī tiku pie viņa). Diezgan labs, bet Lukasens jau ir pie lieliskiem albumiem pieradinājis, tāpēc ir zināma vilšanās.
0
Gribētos vēl piemest Mournful Gust - The Frankness Eve, vakar visu dienu kurbulēju pa plejlisti, pizģec ku labs. It īpaši ja vēl saista melodisks desdūms, tad jumtu raus nost, sevišķi From Illusions And Jealousy dziesma.
Mourning Beloveth jau sadabūts, pēcpusdienā japaņem priekšā.
0
Isole jaunā ar ķipa baigi labā esot.
0
bļe, paar Motley Crue. šorīt ieslēdzu LNT 900sekundes, n tur rāda Motley Crue un stāsta, ka grupa sāks baigi ahujenno turneju. johaidī, domāju ja jau pa lnt rāda, tad Latvijā stabili būs. a huju, tikai pa ameriku. vot abloms
0
ou, official video Motley Crue-Saints Of Los Angeles-
kikass
www.youtube.com/watch?v=4sWpS8iSDIY...
0
Klipons labs, bet dziesma līdz singla līmenim nevelk. -If I Die Tommorow- daudz labāka. Bet visprikolīgākais klips šiem ir šis: www.youtube.com/watch?v=TRhyPe_ly4k...
0
If I Die Tomorrow bij mērena kaka Nickelback stilā, IMO.
0
nez, man tas muļķiks tā ne visai. šis oldskūl klips viņiem labais. skolas direktors rulzz:D

www.youtube.com/watch?v=PYhGi65Lijg...
0
noklausījos If I Die Tomorrow, nu īsti nav Crue stilā, tāds modernais amerikāņu roks. ok, koroč jāgaida jaunā ripa un jācer ka būs koncis Rīgā:)
0
Stormwarrior - Heading Northe baigi iespārdīja.

Bet Mourning Beloveth likās visai garlaicīgs. Nevelk tās pacmitminūtīgās dziesmas. Iepriekšējie jau ar nebija nekas super-dūper.

Agalloch strinkšņināšana pagaidām ar liekas baigi garlaicīga ...

Brainstorm labs, bet ieptriekšējās bija spēcīgāks.
0
Brainstorm kaut kā drusku apnicis, turklāt iepriekšējais bija diezgan pašvaks, tāpēc šo nemaz neemsu ievērtējis.
0
Septic Flesh!!!
0
nē, man gan tieši mouring beloveth jaunais patīk. labākajās dūma tradīcijās, garšīgi :)
0
Metot uz strīpas jauno Mournful Gust un Mourning Beloved, kas vairāk vai mazāk iet pa vienu taku, Mournful Gust ieliek smagāk!
Brainstorm jaunajam nav ne vainas, kaut arī zaudē Liquid Monster, kurš manuprāt nepelnīti te nopelts, bij vismaz tāds smagāks un lēnāks salīdzinoši ar šās grupas iepriekšējiem veikumiem - tuvāks Symphorce skanējumam.
0
*Mourning Beloveth
0
Manu mīļāko bandu tikai viens jaunskungs nopeļ, pazorņiks tāds. -Liquid Monster- bija zvērīgi labs.
0
Nea, tur bija pāris labas dziesmas, pārējais tāds pajēls.
0
par Stormwarrior varu tikai piekrist,tiešām labs.Vēl visnotaļ interesants škita jaunais Insahn,bet jāpaklausās vairāk.Un nedaudz ne par tēmu,bet Whitesnake arī galīgi nav miruši ;) Good to be bad skan visnotaļ spēcīgi.
0
Ihsahn pagaidām laikam labākais, kas šogad dzirdēts. Nu baigi tīk.
0
Jopt, abet tas jaunais Obtest - Gyvybes Medis arī ellīgi spārda! O.O Nu leiši tiešām pamatīgi pacentušies, un virzība speed metal virzienā, manuprāt, nāk šiem tikai par labu.
0
tu saki? Jaapagraabj tas Obtest. pēdējais tīri labi gāja pie sirds.

Ihsahn ... neaizķeras. Visi ingredienti ir vietā un patīkami, bet negrābj aiz smadzenes. Iepriekšējais gan man varen līgsmu prātu darīja.

samērā lielas cerības uz jauno Opeth - divi gabali, kas parādījušies, ir stipri labi.

Šogad labi spēruši:
Draconian - Turning Season Within
Kiuas - The New Dark Age
Dominici - 03 A Trilogy - Part 3
Neverland - Reversing Time
Benedictum - Seasons of Tragedy
Brainstorm - Downburst
un daži citi,

kā arī 2006. gada albums "Hope" no tunisiešu (!) grupas Myrath, labākās un perfektākās Symphony X kopijas, kāda vien dzirdēta, pie tam ar austrumnieciskām meldijām.
0
Mourning Beloveth - so so
Mournful Gust - so so

Tas pēc pirmās noklausīšanās reizes.
0
Oh, pupainā dāmīte jaunu albumu uzbliezise ! Jāievērtē !

Obtestu pašlaik klausos - liekas labāks par iepriekšējo ... jo mazāk bleka jo labāk. Speed metal forever !

Crematory arī ļoti labs albums, visai daudzveidīgs un savādāks nekā iepriekšējais, kautgan baigais super-dūper arī nav.

Un Draconian ar spārda - kļuvis dūmīgāks un daudz vairāk iemaukts arī veča vokāls, kas baigi labi saskan ar dāmītes balstiņu.
0
man Mourning Beloveth jaunais gan dikti tīk. pagaidām tik divas reizes esmu noklausījies, bet varu teikt, ka patīk. rifi ir smagi un sulīgi-patīkami
0
Jaunais Forefather - Steadfast vienkārši spārda jēlu dirsu!

Un klasiskā dūma piekritējiem ieteiktu uzmanību pievērst jaunai grupai kā Jex Thoth, kas šogad debitējuši ar s/t albumu. Vokālam izmantojot sievietes balsi(kas tradicionālajam dūmam nemaz nav tik ierasti) un ar labu devu psihodēliskā roka piešprici radījuši ļoti patīkamu darbu. Jūtama ietekme no Pagan Altar, bet tas nav nekāds pārsteigums, jo tieši pirmais Jex Thoth ieraksts ir splits ar šo grupu. Dziesmas kā Nothing Left to Die un Warrior Woman sasodīti smagi un sirdi plosoši gabali!
0
Izklausās pēc smaga stonera. Kačājam :)
0
No Dūma nevāji ISOLE iespārdīja - kārtīgas bēru himnas. FOREFATHER pagaidām ar izklausās labs, bet OBTEST vēl labāks. ARSIS is jauks Tekno, tāpat DECREPIT BIRTH. KIUS, RAGE, DARK AGE un KORPIKLAANI ir OK, bet nekas tāds ūber. AVANTASIA laikam labākais viņu albums, bet ar "ņe fontan" vokālistus jau sūros novācis, Khan un Alice Cooper ieskaitot ... BLOODBATH bez Svano palicis tāds pašķidrs un vokāls ar galīgs standars, bet klausīties var, ko nevaru teikt par DISMEMBER - vienveidīgs un garlaicīgs. ROYAL HUNT arī kaka.
0
O, izskatās, ka varēs droši ņemt klausīties visu desu, ko tu par kaku sauc :)
0
Royal Hunt ir OK, labākais kopš Fear. Diemžēl ietūcījuši pārāk daudz meldiju un atskaņu no pirmā Paradox albuma (kas man joprojām liekas viņu karjerā neaizsniedzams), līdz ar to kaut kā maitājas visa noskaņa.
Ja nebūtu dzirdējis pirmo daļu, otrā patiktu daudz vairāk.
0
Pagaidām viennozīmīgi labākais ir Cavalera Conspiracy - Inflikted.
0
vai arī nē!
es inflikted cauri nevarēju tikt. laikam jau gaumes jautājums, bet tas nav priekš manīm.
0
o jā, Cavalera Conspiracy bija pirmais nopietnais dupšspārdis.
0
ble, Benediction laidīs jaunu ārā!
0
Iepriekšējais bija negaidīti labs. CC gan nav klausāms.
0
TWRCH TRWYTH "Death Folk" (out in September)
MERKANTILAS KUCES "Māksla sūkā līko - M-Kuces spēlē klasiku ar 4 kontrabandistiem un ezi" (out in Cosmos)
0
Jex Thoth - atklājums. Trad doomz ar sievišķa!!! vokālu. Bik folk/pagan piesitiens. Labs, maita.
0
es to Jex Thoth ar intereses pēc novilku, jo piedur trad.doom, bet šitā visa padarīšana man nekādu doomgandarījumu nesniedza-tas viss kaut kā uzmācīgi man atsita kaut kādu drusku smagāku Dženiss Džoplinu:(
0
The Monolith Deathcult - Trivmvirate izrādījās interesants desenieks ar industriālu pisitienu. Nedaudz veco Crematory un The Project Hate atgādina. Pat dziesmiņa par fīreri ir ;)
0
Aarni - Tohcoth ir labais, bet to jau es zināju arī pirms noklausīšanās :)
0
Vai tad? Cik nu Tohcoth paklausījos, tad tas šķita kas monotons un bezcerīgs. Bathos bija stipri vien labāks.
0
tāds īpatnējs dūminieks ar trešīgu vokālu Excruciation-Angels To Some, Demons To Others- baigi labais.

metāla arhīvi stāsta, ka grupa izveidojusies jau 1984. gadā, bet pirmais albums iznācis 2007.gadā. tiem gan bijusi pacietība:D
0
Aarni būs jāievērtē. Jaunais Opeth tāda pati puskaka kā pārējie - garlaicīgi paredzams savā oriģinalitātē. In Mourning bez maz labāks.
0
Hail of Bullets - ...Of Frost and War. Piiiizģec.... vai ir atgriezies 1991. gads?
0
Starp citu The Cursed - Room Full of Sinners bija tīri jauks - stoneris / dūms ar Bobiju Blitcu pie vokāla.
0
^^^ šito ar biju novilcis, nedaudz uzliku, nobijos un izdzēsu. Blitz ar savu balsi tikai Overkillā der..
0
jūū, Blade Of Darkness, paldies par Isole-tā ir manta!!
0
Nu, ja tev Isole un Mirror of Deception iespārda, ta droši vari pirmo un pēdējo Yearning ievērtēt, kā arī ThunderStorm, Imago Mortis, Forsaken. Tādu klsiku kā Solstice, Sorcerer, Krux / Abstract Algebra un While Heaven Wept cerams ka zini ? World Below un Anthemon ar bij labi.
0
ui nē, tikai ne Yearning....man tā veča balss kretinē (domāju, ka būs kas mainījies, tāpēc biju novilcis arī to jauno, bet same old story:), turklāt tas jau vairāk tāds simfoniski/gotiskais dūms, ne klasiskais.Trad. doom tikai tagad sāku klausīties tā pa nopietnam, no taviem nosauktajiem dzirdēts ir tikai solstice, pārējos gan pačekošu. Man trad.doom pagaidām aprobežojas ar Cathedral, Mirror Of Deception, Solitude Aeturnus, tiem pašiem Isole, Reverrend Bizarre. Baigi daudz nosaka vokāls. piem Candlemass muzons ir kapitāls, bet nu es nevaru paklausīties to Messiah vokālu..
0
Tad jau Count Raven un Memento Mori tev nav nozīmes ieteikt ... Memory Garden gan iečeko. Cathedral gan ar stoneri pašķaidīts. No stonerdūmiem Acrimony un The Obsessed (1994) iespārda. Spiritual Beggars ar labs.
0
nu kādam laikam pietiks:D
0
Kautgan Count Raven - High on Infinity tomēr ievērtē, ja nav pretenzijas pret Ozija vokālu. Angļu Serenity ar tāds smuks ir. Seelenwinter visai interesants muzons.
0
ar Ozija vokālu viss ok. tur jau tā lieta, ka jāpaklausās, nav tādi kritēriji, ka nepatīk augsts vokāls vai spiedzoss. To tā grūti pateikt, tāpēc jāklausās, un tad jau pirmajās minūtēs var pateikt vai patīk tas vokāls vai nē. Teiksmi Solitude Aeturnus vokāls man baigi patīk, bet Messiah galīgi nē, tāpēc no cndlemass klausos tikai King Of Grey Island.
0
nu jā, lash, piekrītu, man arī Bathos labāk patika, bet tāpat forši, jo Bathos bija ļoti lieliski labs, Tohcoth ir vnk ļoti labs ;D
0
Vāciņš iespārda :)
0
Virgin Black baigi labs - labākais no visiem viņu albumiem. Interesants dūms ar noslieci uz Funeral un episki simfoniskām fiškā. Čiksa tik nedaudz piedzied.
0
Vo vo, labi, runājam daudz pa dūmu, tā tik turpināt!
Pašlaik labākais no dzirdētā My Shameful - Descent.
Un tas Hail Of Bullets veikums ar pamazām, bet tomēr ar vien vairāk sāk patikt.
0
Runājot par Hail Of Bullets un Van Drunen, arī Asphyx sarosījušies uz jaunu stafu: www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/ne...
0
Hm, My Shamfull - Of Dust nepatika, bet viss mainās ... tie HOB gan necepī.
0
Jaunais Pyramaze ar Bārlovu arī nonācis atklātībā; pirmajā piegājienā spārda diezgan spēcīgi, katrā ziņā vairāk nekā pēdējais Iced Earth :)
0
.. bet ne tik ļoti kā iepriekšējais, Legend of the Bone Carver, ar King'a balsi.
0
Jex Thoth – kā balzams manai 70to gadu smaguma mīlētāja dvēselei!! Ļoti patīkams muzons.
Jaunais Opeth – ne pavisam slikts, salīdzinot ar pāris iepriekšējiem alb., kas vispār neaizkustināja. Noklausījos dažas reizes – negatīvas emocijas viss kopumā it kā neizraisa (izņemot to saldo tīro vokālu – yuk..bjee), bet diez vai pievērsīšos viņam vēl. Vienalga tāpat kā līdz Blackwaterpark:am vairs nebūs.
0
Jex Thoth tiešām patīkams muzons (psihodēliskais dūmroks ?). Vispār maz klasiskā dūma ar sievietes vokālu - uz sitiena tik Skumring un Left Hand Solution (pirmais) nāk prātā.

No līdzīga muzona tīri labs ir ziemeļu bāliņu TAAK - Läbi halli kivi. Klsaisks dūms ar 70-to piešprici. No dūma vēl labs ir jaunais MAR DE GRISES. FRAILTY arī pamatīgi spārda.

Ļoti labi albumi padevušies SABATON, PERZONAL WAR un TORTURE SQUAD. Arī CELTIC LEGACY labs un CIRCLE II CIRCLE, tāpat SCHANDMUL un IZEGRIM (visai līdzīgs Arch Enemy sanācis). Jāpiekrīt, ka HATE - Morphosis ir tīri labs un visai tehnisks Death (nu kā jau poļiem pienākas ...).

DEZPERADOZ vēl jāpaklausās, bet nav vairs tas ... Kautkādi aizdomīgi ņūmetāli arī sabāzti dažās vietās :(

DEICIDE jaunais iesūkā, sevišķi dēļ garlaicīgā vokāla, un arī mūzika vairs nav tik laba. Arī IHSAHN ne šis ne tas sanācis, vokāls visai kakains un samocīts, turklāt tā arī nav izdomājis ko spēlēt - Poverīti vai Bleku, tāpēc tāds savārstījums sanācis. Labāk Mundanus Imperium vēlreiz paklausīties ...
0
ELUVEITIE baigi labs. Cruachan gan pamatīgi atsit, bet Celvetic Metal kā nekā, dūdiņas tak jāpapūš ...
0
Sabaton kā parasti savā elementā,tāpat kā Stormwarrior..
0
Un jo vairāk klausās, jo vairāk cepī ... To pašu varu teikt par PERIMETER - Odium Humani Generis, labs Death ar nelielu labo koru (Grind & Hard) piejaukumu. Pa pustundu kārtīgi ieplacina smadzeņrievas ...
0
Iesaku Sabaton, riktiigais war metal heavy/power stilaa ietureets, biskin arii doom, dzied par riktiigiem veesturieskiem faktiem iz II pasaules kara..>!
0
Immolation, Incantation un citu tādu drūmo desu cienītājiem rekomendēju Dead Congregation - Graves of the Archangels. Man kā Immolation fanam baigi cepī.
0
Eu, a kur tur dūms ? Ja labi grib, var sympho piepīt ... Tekstu ziņā tie paši vēži, kas Hail of Bullets. Bet pirmie divi šedevri -Fist for Fight- (pārrakstīts kā -Metalizer-) un -Primo Victoria- palikuši nepārspēti ...

MACHINAE SUPREMACY labinieks. Uzmaukuši pat aktuālu britu Spiras koverīti :D Sid Metal, bļeģ, ko tik neizdomā ...
0
Eu, Blade iesaki veel kaut ko liidziigu sabatonam...!
0
amerikāņi Daylight Dies uzbliezuši baigi feino albumu Lost To The Living. paralēles var vilkt ar Katatonia-Brave Murder Day-
0
Kas tur tajā Eluveitie tik labs? Tas pats, kas citās tāda veida grupelēs, kas pēdējā laikā aug kā sēnes pēc lietus.
Starp citu, Falkenbach dziesmas Vanadis coveris (no Falkenbach tribute albuma) šo izpildījumā ir vienkārši nožēlojams.
0
Es sen nesaspringstu par to, ka kāda grupa skan tāpat kā vēl čupa grupa, ja mūzika ir laba. Pofig ka Primal Fear skan kā -Painkiller-, no tā jau mūzika sliktāka nekļūst. šķipsna oriģinalitātes protams rullē, bet ar to ar nevajag pārcensties.

Īsti nezinu, kuram Sabatonam līdzīgu tu domā, jo pēdējais ir simfoniskāks nekā citi, kas ir klasisks Heavy / Power (vairāk Amīšu stilā). Circle II Circle pamēģini (visi labi, vari ar pēdējo sākt), Cage (2007 vienkārši super), Jag Panzer, 3 Inches of Blood, Astral Doors (ķip DIO), Chinchilla (nav ko rēkt, grupa spārda), Mob Rules, tas pats Primal Fear un Sinner kautvai, The Lord Weird Slough Feg (tagd vienkārši Slough Feg), Steel Prophet, Domine, pirmie White Skull (līdz 2000 ieskaitot), da figa vobšem. Aizmirsu vienu spārdekli, kuru visu laiku ar Sabaton jaucu.

A dzīvajā Sbaton konkrēti visus nospērda !
0
bleh, Mob Rules laikam bija visgarlaicīgākais power, kādu esmu dzirdējis.
0
Beidzot tā kārtīgi noklausījos to Kursk - vispār baigi feins. Akcents arī spārda :D
0
Bet tomēr pārsteidzoši mazs. Dažas krievu bandas ar lielāku dzied.

Angizia vispār bija pizģeckijs akcent, tik tad, kad kautkur izlasīju, ka šie ķipa Krieviski dziedot, to tik piefiksēju :D
0
Jag Panzer ir labais, ierindoju blakus Sabatonam, arii Circle II cirlce ir okei...!

Veerteeshu taalaak...!
0
LOST HIRIZON arī pamē'gini. -Awakenig the World- ir vienkārši super. Brainstorm un Symphorce jau bija laikam minēti. Must Have tā teikt.
0
jaunais Ministry, ja tas ir 2008
0
^Intar, tu kā Immolation fans, iečeko tādu bandu Drawn And Quartered, ja neesi paspējis.
0
baigi labs traditional doom The Gates Of Slumber-Conquerer-
0
Herrschaft - Tesla. Industriālis...vienreiz noklausījos un radās diktā vēlme vēl un vēl...
0
Netā paspurdzis jaunais un gaidītais(vismaz dažam) Esoteric - The Maniacal Vale! Pēc aptuveni divām noklausīšanās reizēm vakardien ir sajūta, ka būs pa pirmo zorti. Jāgaida tik 16. jūnijs, kad būs dabonams apaļa plastmasas gabala formā.

Turklāt šodien beidzot tiku pie šogad ļoti gaidītā Imagika - Feast For The Hated.
0
Imagika gan jāievētē.
0
Kalmah jaunais tīri labs poverītis. The Black Waltz gan vairāk iespārdīja.
0
Imagika ir zajebis. Vienīgi tā balāde tāds gaudulīgs sūds sanācis.
0
Yeah, beidzot atkal albums, kas normāli iespārda:

ORDEN OGAN - Vale

Tik pat labs kā debija. Kāds cirvis MA par Medieval Metal nosaucis ?!, bet ir tāds interts, Melodic Power / Prog Metal. Nedaudz Savatage atgādina.
0
...interesants...
0
SARATAN - The Cult of vermin - spārdošs Trešenieks. Džeki domā ka vēl ir 1987.gads - jo labāk.

SAATTUE - Jäähyvästi, ļoti labs Doom. Nedaudz arī labs sievietes vokāls.
0
Ew, jaunais Esoteric albums IR labs! Ne par vienu no iepriekšējiem nebiju spējīgs pateikt kaut vienu labu vārdu, bet šis man patīkas!
0
Keep of Kalessin - Kolossus ir ārā. Pašreiz klausos pirmo reizi, šķiet ka būs zaibis. Pagaidām, gan šķiet, ka Armada bij biš labāks, bet to redzēs pēc kāda laika, Armada man arī tikai ar laiku jumtu sāka cilāt. Šķiet gan, ka te bleka ir biš mazāk. Bet šķietami astoņa'm ekstremitātēm apveltītais buņģieris zvetē tāpat. Lol, pat iekš The Mark of Power, kas citādi būtu teju vai balāde, iet gandrīz nepārtraukti blāstbīti :D

Ai, nu karoč, ir labs, der iečekot, ja Armada patika.
0
Vibšem es esmu pilnīgā ķēmā, bet visiem Thrash metal faniem iesaku ievērtēt ABSOLUTION - The Revlation Diaries - baigi labs tradicionālais Thrash, ko nedaudz bojā tīrais vokāls, kas totāli iesūkā ...
0
TYR - Land
Iepriekš kad dzirdēju promo ar voiceoveriem-kaut kā neaizgāja, bet tagad normālā kvalitātē paklausoties(pagaidām lossless,ripuli iegādāšos bišku vēlāk)jāsaka stabils kandidāts šī gada desmitniekā.
0
Kalessin Kolossus? Hm, ejam zaqt...
Vispaar absurda teema, jo taapat jau skaidrs, ka 2008. labaakais ir AMANETHES
Bet veel man patiik jaunais Ladytron, nav gan tik labs kaa Witching Hour, bet tik un taa zupaa.
0
Labs vecskolas desas spārdeklis: Demiurg - The Hate Chamber. Grupa, kuras kodols sastāv no vokālista Rogga Johansson (Paganizer, Ribspreader, Edge of Sanity u.c.), pie gičas un taustiņiem Dan Swanö (komentāri laikam lieki), un pie bungām Ed Warby (Gorefest, Hail of Bullets u.c.), basists un viesis ar tīro vokālu mazāk zināmi; un kapā samērā prastu, bet dikti tīkamu zviedru death metal, ar epizodiskiem īpatniem izlēcieniem. Vajadzētu patikt visiem Bloodbath cienītājiem; vispār Johansona vokāls ir diezgan līdzīgs Akerfeldta rūklim.
0
Baigi labs albums. Man atgādina vecos labos Gorefest, Benediction, Grave un Unleashed. Iepriekšējais šiem ar neslikts, bet šis kārtīgāk spārda.

Interesants projekts ir Bassinvaders - Hellbassbeaters. Ģitāru tur nav, tikai basenes un 3 dažādi vokālisti (Peavy Wagner, Tom Angelripper un Schmier). Tīri interesants muzons:
www.metal-archives.com/release.php?id=1837...
0
+ vēl vokālisti no Firewind / Majestic un D.A.D.
0
Hevī/pouver metāla faniem ieteiktu ievērtēt jauno Grand Magus veikumu Iron Will. No šamo pirmajā albumā 2001. gada s/t dzirdamā dūma te ne sūda vairs nav saklausāms, bet tas nebija arī divos sekojošajos pamatvirziens, bet iznācis ļoti labs hevī/pouvers, ar sasodīti sulīgiem un spēcīgiem rifiem un prātā paliekošām melodijām, tāds līdzi dungojamais albums.

Un tiem, kas bija/ir sajūsmā par Isole Bliss of Solitude, noteikti patiks Ereb Altor - s/t, kas ir episkāka un vikingiskāka skanējuma Isole, un ne tik salkani melodisks. Turklāt iekš Ereb Altor dalību ņem tieši Isole vokālists.
0
O bla, šitie jāčeko.
0
Velns, nomisējās, Ereb Altor nav s/t, bet gan By Honour, tā to albumu sauc.
0
Ārprāc, bet as jau s/t paspēju novilkt ...
0
Iedomājies tik, a ja nu tu par naudu pircis būtu? Resnajam būtu jāsedz zaudējumi...
0
Resnajam gan par to būtu varen pofigs, turklāt izpelnītos no Resnā atzinumu par spēju atrast neeksistējošu plastmasas ripuli.
0
Ereb Altor akūni spārda. Vislabākajās ''Hammerheart'' / ''Twilight of the Gods'' tradīcijās.
0
Bišķi pārsteidz Dornenreich - In Luft Geritzt. Diezgan laba klausāmviela.
0
Aborted - Strychnine.213 zajebis!
Hypocrisy - Catch 22 (V2.0.08) tīri tā neko, katrā gadījumā labāk par citiem viņu ripuļiem patīk. tikko tieši izlasīju grāmatu ar tādu pašu nosaukumu - Catch 22, laba! :D
0
Laba grāmata, saki?

Vislaiku nevaru saņemties nopirkt. Amurikā jau tiek baismi slavēta.
0
ir, ir vērts izlasīt :)
0
Debauchery - Continue to Kill
zaibisais albums, 100reizes labas par six feet under un torture killer
0
SFU nav nekāds etalons ar ko salīdzināty citus albumus.

WTF ire Torture Killer ?
0
Somu grupa ar Bārnsu pie vokāla (agrāk), diezgan nesūdīgs detinieks ar kačku un meldiju.
0
mhm,Grand Magus ir spēks.. it īpaši "Silver into steel",tiešām dungojams līdzi.
0
BladeOfDarkness, es vinus ar SFU salidzinu tamdel, ka šie moči sfu manieree, vismaz man ta likas, kad saku klausities Debauchery.
Un jaa SFU tiešam nav nekaads etalons, tamdel jau saku ka 100 reizes labas..
Torture Killer - www.myspace.com/torturekiller...
0
DIez kapec Bārns aizpisas no torčer kiler?
0
Drīzāk jājautā, kāpēc viņs piekrita spēlēt Somu bandā :)
0
sim jautajumam ir atbilde, laikam, torture kiler majas lapa biografija bija minets kapec šis piekritis.
0
incrave-dead end
0
Equilibrium - Sagas tīri labs Humpa/Pagan/Folks. Dažs labs MA vienkārši apčurājies no sajūsmas www.metal-archives.com/review.php?id=19469... ...
0
P.S. Paklaus;ijos 2003.gada Torture Killer - galīgā garlaicība. Muzons vēl puslēdz, bet vokāls ir viena garlaicīga kaka. Tāds pats sūds, kā jaunajā Deicide albumā. Bentons ar Bārnsu var kaut duetā ducināt :(
0
Tur nu es varētu piekrist. Bārnsa vokālam galvenais pluss ir tie nešpetnie ķērcieni, pārējais diez ko pozitīvi neizceļas; bet Bentona vietā pēdējos kādus desmit gadus varētu mierīgi kaut kādu putekļusūcēju vai ko tamlīdzīgu izmantot.
0
Tajā Torture Killer nevienu ķērcienu nedzirdēju ... (laikam). Kanibāļos šis bišku daudzveidīgāk ņēmās. Vispār sen nav klausīti. Gadus 10 toč.

P.S. Interesanti, kāds moš jau ir putekļusūcēju izmantojis? Seborrhea džekiem varētu ieteikt labu Huskvarn parodiju - izstiept uz skatuves kādu veco putekļusūcēju un paducināt. Vienīgi vecajiem to jaudu nevarēja laikam mainīt :(
0
Unleashed ''Hammer Battalion'' - viens no labākajiem veču albumiem. Ir pat viena Līgo dziesma :)

Krisiun ''Southern Storm'' - negaidīti labs, konkrēti rauj jumtu nost.
0
No brutālgaļas baisi labs spārdeklis ir itāļu Hour Of Penance - The Vile Conception.
0
nea. man gan tieši tas Hour Of Penance jaunais nepatika. reizi noklausijos un izdzēsu.
0
Man principā tāda tipa brutālnieki nepatīk - piemēram, Hate Eternal es nepanesu, bet šis aizķēra.
0
Zero Hour ''Dark Deceiver'' baigi labs progresīviķis (samērā nikns, pietam).

P.S. Nolēmu ievērtēt pie reizes pirmo Krisun ripuli ''Black Force Domain'' - akūni labs gaļas gabals ar sviestainiem soliņiem un psihiski nepieskaitāmu dramingu !
0
Darkspace -Darkspave III
Blut Aus Nord - Odinist
Esoteric -Maniacal Vale
0
"Man principā tāda tipa brutālnieki nepatīk - piemēram, Hate Eternal es nepanesu, bet šis aizķēra."

Man Hate Eternal arī ne visai.
Labāk tādi kā Dying Fetus, Crytopsy, Aborted, Suffocation, Immolation, Incantation, Nile utt
0
Immolation un Incantation arii ir pastulbi..Tadus ka Beneathe the Massacre (Can) es vispar par muuziku nezuskatu..
Cryptopsy last album=bullshit, Aborted jaunais albbuums bullshit vieniigi pirma dziesma jeedziiga.DEicide bullshit, vairs nav neka jauka, viss ir aizgaajis pa pa pieskari...
0
Varbūt nedaudz argumentē, ko tieši tu iekš Immolation un Incantation uzskati par pastulbu?
Man tak pilnīgi vienalga, ko tu uzskati vai neuzskati par mūziku.

Ir daudz kas jaukas arī tagad, vai nu tu negribi to atrast un pieturies pie zaļās zāles principa, vai arī tiešām esi oldskūls :(
0
Varu piekrist corpse teiktajam (garlaiciga gaļa, par Cryptopsy jau atsevišķa tēma), vienīgi Aborted pēc 1 noklausīšanās nemaz tik slikts nelikās.

''Odinist'' jau 2007.gada albums ...
0
Sorry,Odinist 2007.gada, Blut Aus Nord sept bus jauns album out.
Kapec Hate Eternal TEvi neaizkjer?..jo tur daudz ka trūkst tajā mūzikā, priekš mani visa trūkst..Troksnis un viss..Apnicīgi spēlē, dziesmas vienadas.Neizmanto iedvesmu bet tehniskas iemanjas un precizitaati.Visas pārējas blices, kuras nosauci piekrītu iznemot pedejos albumus.
Tas KO Intars teica -Hour of Penance -arii nekā seviska nav, laikam esmu iesakjonjies...oldschool
0
nu jā, es jau arī neesmu pēdējā Cryptopsy un Aborted fans, tici man ;)

bet nu viņu vecie albumi ir vienkārši ū-la-lā!
0
toties jaunais Dying Fetus pat diezgan nopietni spārda
0
0
bļ, bet jānozog kaukur tas Crisis Theory no Hecate
kaut vai pašapmierināšanās nolūkos, labāks par Amanethes jau nebūs, bet tas tad, kad raudiens nāk, un ne jau vislaik nāk ;(
0
Hate Eternal klausījos pasen un likās garlaicīgs. Jūk vislaik ar Vital Remains. Tiem tās dziesmas pārāk garas, bet konča albums ir OK. Best off ķipa ...
0
o_0 šitas labs:

IBlkāddat Ni aNe esMi�dz -&cssaar Iiceove V�uzms ,e�gl m">I

p5ais, 22. maij20, plkst. 23:40 [Profils] [Link]

, 2tara dāte�lapl�a&. 1�, plkst. 23:40 [Profils] [Link]
īrno> M-Kuc0% va�te� �r iskrsW m4Ikon0aib">dddtepri), eos&qu t; (outmti Cosmos)e bandā :)

BladeOfDar2gaia dāte�lapl�a&. 2�, plkst. 19:42 [Profils] [Link]
ounCCi%">I Ladairs naau pe bandā :)

p2gaia dāte�lapl�a&. 20:23lkst. 11:12 [Profils] [Link]


Fs, f>p2gaia dāte�lapl�a&. 20:2plkst. 19:42 [Profils] [Link]

fat2gaia dāte�lapl�a&. ā,4plkst. 16:01 [Profils] [Link]
īm pe bandā :)

, 25aia dāte�lapl�a&. 2�,13lkst. 11:12 [Profils] [Link]
pt e plaCaval ebausVirecy -hInf�iet dte bandā :)

, 25aia dāte�lapl�a&. 17,3plkst. 11:07 [Profils] [Link]
Ims dzlāmn�iņcssaaņu rej o� Bl<��sMi�dz ms), ir diaW mtoar ubrk p m" o Viedaaarc7noskaņiesGAN -Jaaneš�. ekziree�k�iaiz k87 au�p, otltzk ct ani�aiudz�� neij te bandā :)

p25aia dāte�lapl�a&. 17,28>e band� [Profils] [Link]

BladeOfDar25aia dāte�lapl�a&. 10, plkst. 19:42 [Profils] [Link]
u Vrah gcssb="ru himnau pFOREFATHEh=klausotiesa mtzairs na n> u -tvirOBTESTB�="10> ptu pARSIS �ials,teiTņ -o V ct DECREPIT BIRTH k�IUSvaTAGEvaDARK AGEk), KORPIKLAANI plaOK -tvir ņcsso Vss ūe H pAVANTASIAn� tiimn> pt e v,k�rsWlbueu -tvirW m&qu t;or afo i�n&qu t; aJohanddtt ils,kdtoros7noa V, b, K s a), Al r ebaoom �epft kāo... BLOODBATH1b�zdSvaB87ik
0
Nesalīdzi hate eternal ar vital remains, kā tev var jaukties šis abas bandas..Hate eternal ir zero meolody
0
nu vital remains tiešām šajā gadījumā >
0
Abi amīši, abi kapā brutāli tehnisko desu ar garlaicīgu vokālu un pagarlaicīgu mūziku ...
0
Paklausies vecos VR, piemēram Let Us Prey. Pavisam cita štelle, un maz līdzības ar pēdējiem 2-3.
0
OK, tos neesmu klausījies. ''Hour of Penace'' nav slikts, bet nepaķēra ...
0
''Icons of Evil'' ir OK, kalusīties var. ''Into Cold Darkness'' pirms pusgada klausījos un nepatika.
0
Icons of Evil gan nekas labs nav. Tāds uzsildīts Dechristianize, kas pats par sevi būtu labs albums, ja vien nespēlētu katru dziesmu divas reizes. A tā - nu jā zloba, smuki soliņi, mhm, labi, eju gulēt :D
0
Ja dziesmas 2x saīsinātu, tad būtu baigi labs (un pāris izmestu) :).
0
Un ja nebuutu Glena Bentona juus domajat....
0
+5
0
Bentons manis pēc sen var iet penzijā. Iepriekšējais VR vokālists bija labāks. Faktiski, kurš gan mūsdienās nav par Bentonu labāks...
0
bļe Unleashed-Hammer Battalion- pamatīgi gāž no kātiem - baigi labs, vokalizē čalis arī nedaudz savādāk kā iepriekšējos albumos - tāds čerkstīgāks.

Grave jauno vienreiz noklausījos, īpašā sajūsmā neesmu, bet tas normāli, jo viņiem jau tāpatās ir tikai viens forš albums Soulless, pārējie visi tāds 3 ar mīnusu.
0
lai gan DVD Enrapture dzīvajā bliež normāli
0
Unleashed jaunais tīri labs; par Sworn Allegiance toč labāks. Midwinterblot neesmu dzirdējis. Vokālā gan īpašas izmaiņas nedzirdēju (ar SA salīdzinot).
0
Midvinterblot galīgi garām, stilistiski jau tas pats vien ir, taču kaut kā nepaķēra. Sworn Allegiance gan bij labs! pagaidām vēl grūti pateikt vai jaunais labāks, jāpaklausās sirsnīgāk.

0
p.s.par to vokālu - paklausies dziesmu-your children will burn-
0
Njā, -Hell`s Unleashed-, -Sworn Allegiance- un -Midvinterblot- bija tādi OK albumiņi, bet jauno es lieku vienā rindā ar savu līdz šim mīļāko Unleashed albumu -Where No Life Dwells-. Swedish Death Metal at it's best \m/. Pray to Odin, bļaaa !
0
Now, is my time!
Odin - set me free
This day belongs to me

p.s.
Hell`s Unleashed vienīgais, kas nav klausīts - vajadzēs pa kādu brīdi novilkt
0
0
Opā, ko uzgāju: ADX - Division Blindée. Baisi labs speed metal no Sprancūzijas. Pasaki tik vēl, ka franči nejēdz metālu rukāt... It kā esot kulta banda, bet laikam jau tas vietējiem, jo pirmo reizi dzirdu par šo, bet nu spārda varen.
0
1985. un 1990. man patika, bet 1988. gan ne. Klasificēju gan kā hevī poverīti ... Jāiečeko būs tas jaunais. Viena no retajām varžēdāju blicēm, kas man patīk.
0
Pārāk trešīgs priekš hevīpouverīša, bet pārāk viegls priekš treša - tātad spīds :P
0
ADX 2008 man ierulleja :)
0
Nezinu gan paer Grave Enrapture dvd filmeshanu, es biju taja koncii, nija viduveeha noskamja un pats koncis, bet skatoties dvd tas liekas tik pliks un tukshh..tiesham dzivaja viss ir 100x labaks neka any footage even perfect dvd quality.
0
Reāli labs jaunais ADX, bet palieku pie sava stila apzīmējuma. Var arī par Heavy / Thrash nosaukt, jo trešīgie rifi reiz pa reizei uzpeld. Uzreiz atcerējos Krievu bandu Zatmenie - www.metal-archives.com/band.php?id=31171... - šiem ar līdzīgs Heavy / Thrash stils, iesaku ievērtēt.
0
Khmmm, tomēr jaunais Keep of Kalessin sāk pamazām aizvien vairāk iepatikties. Nu jau vairs es neteikšu, ka Armada ir labāks; šis gan ir bišku mierīgāks un eksperimentālāks salīdzinoši, un vokālists laikam dikti daudz Motorhead klausās, tomēr kopumā spārda vareni. Sāku jau gaidīt konci. :)
0
Bļa, atcerējos ar ko Keep of Kalessin man juka - ar Crypt of Kerberos :D

P.S. Jaunais Amon Amarth spārda dirsu !
0
Jauno Amonu divreiz noklausījos. Itkā slikts nav, taču nekas izcils arī ne. Jānoklausās vēl kādu reizi, varbūt tā manta tad arī aizies.
0
Nu, izcilu albumu šiem nemaz nav ... ;)
0
No AA jaunā esmu dzirdējis tikai to 5 dziesmu promo, kas pirms kāda laika noplūda, pilnais vēl nav ievērtēts.
0
Novilku pilno, kur pirmās 6 dziesmas normālā kvalitātē, bet pēdējās 4 - 160kbps.
0
Daylight Dies - Lost to the Living
0
BoD, es ar to pašu jau dabūju. Spārda, ble.
0
Verjnuarmu - Ruatokansan Uamunkoetto 2008
Iznācis jau maijā, skaitās melodic/death metal, daudzviet tiek dēvēts par savo metal, jo dzied savo dialektā (somu valodas dialekts). Neesmu liels melodesas piekritējs, bet šis veikums ir labs,ir gan tur arī folks klāt. Vismaz licenzētais būs kaut kad jāiegādā.
0
Iepriekšējais bija ļoti labs un interesants. Nokristīju gan viņu par Dark Metal. Pēc Melodesas īpaši neizklausījās, bet varbūt mainījušies. Ja šie patīk, varu tādu daiļskanīgu bandu kā Verenpisara ieteikt.
0
Iepriekšējais nav dzirdēts, jāpameklē. Verenpisara nosaukums kaut kur manīts, arī pameklēsim.
Jā, Amon jaunais ar labs.
0
Amon Amarth albumu atzinu par labu esam pēc vēl vienas reizes.
Dikti pavilka dziesma Varyags of Miklagaard.
0
Par Holy Moses īpaši nefanoju (patīk tikai 1990 un 2002), bet jaunais ir tīri labs Trešenieks. Ja kāds domā, ka ekstremālie sieviešu vokāli sākas un beidzas ar Andželu, lai noteikti ievērtē vācu veterānus.

P.S. Viņu dēmuču nosaukumi vien ir pilnīgs kvlt !

Black Metal Masters Demo, 1980
Holy Moses Demo, 1981
Satan's Angel Demo, 1982
Call of the Demon Demo, 1983
Heavy Metal Demo, 1983
Death Bells Demo, 1984
Metallic Bunnys Split album, 1985
Walpurgisnight Demo, 1985
The Bitch Demo, 1986
0
noplūdis jaunais Poisonblack-A Dead Heavy Day-, kik ass gotik metall
0
Oh, tas labi. Pēdējais gan nebija tik superīgs, kā debijas ripulis, bet ar labs.
0
tas pēdējais bija vairāk tāds rokenrolliskāks. jaunais pēc vienreizējas noklausīšanās likās vairak uz to gotisko pusi. Labs, nevienu dziesmu nepārslēdzu.
pirmais jau protams ir labākais, šaubu nav. pirmkārt jau man labāk patīk kā dzied tas Charon vecis, vokāla ziņā spēcīgāks par Laihiala.
0
Moonsorrow iznācis EP Tulimyrsky, iekļauts For whom the bell tolls kaverītis, kas sanācis baigi labais.

Vēl ir labs Isole vokālista projekta Ereb Altor albums By Honour, tāds vikingisks dūminieks
0
Tas jau minēts pusmetru augstāk :) Tiešām labs. Moonsorrow sen jau ievērtēts, tāds bleķisks sanācis, jo pārakstītās dziemsas ir no demo laikiem (kad šie Black Metal spēlēja). Tituldziesma gan baigais klucis, tā līdz galam vēl neesmu tajā iebraucis...
0
Turmion Kätilöt - U.S.C.H
www.myspace.com/officialturmionkati...

Ņammmmmmma.

0
Ble, vēl viens CoB klons.
0
Jaunais Amon Amarth labs, kā jau visi šamo iepriekšējie veikumi, bet nekas vairāk. Zāģē gan šķiet nedaudz melodiskāk un fiksāk, salīdzinot ar iepriekšējiem. Free Will Sacrifice un Live For the Kill, labi iespārda, it īpaši Live For the Kill beigu daļā izskanošie čelli(šķiet), kā arī visai savdabīgais Where Is Your God?
0
Where is your god šķiet niknākā AA dziesma ever.
0
a šitais:
Aurora Black - And The Skies Dream Infinite Sorrow
kā jums?

Man likās samērā zimpātisks.
0
Turmion Kätilöt jau ir Industrial. Tā jau man patīk somu bandas un arī Ramšteinveidīgās, bet šitie pēc vienas reizes īpaši nepavilka. Ruoska labāka.
0
Var jau būt, es izdarīju secinājumu pēc vienas dziesmas, vairāk neinteresēja klausīties.
0
Fāk kādi vēl CoB, no viņiem ne smakas.
0
HAGGARD - Tales Of Ithiria. Vakar iznāca, ir nosperams, bet noteikts kandidāts cd iegādei. Tik varbūt varēja būt nedaudz garāks.
0
Noklausījos tos Haggard. Samērā labs.
0
Jaunais Waylander - Honour Amongs Chaos baigi labs. Interesants muzons, ko aptuveni var kā Epic Folk Black-Pagan Metal raksturot. Var ar Primordial, Suidakra, Forefather un agrīno Cruachan ~ salīdzināt.
0
Gudrīši to par Celtic Metal dēvē ... Izsmeļoši, tā teikt.

Haggards labs, bet -Awaking the Centuries- šiem nespīd pārspēt. Dzīvajā nevāji spārda - 2007 W:O:A stabili labākā banda.
0
Jaunais Poisonblack visai klausāms, bišk gan uz beigām tādas garlaicīgas un iemidzinošas dziesmas patrāpījušās, bet vismaz pirmās 2/3 no albuma - patīkama klausāmviela. Tik Laihiala's vokāls gan visai drausmīgs, kaut vai pat salīdzinot ar divus gadus atpakaļ iepriekšējo Poisonblack veikumu, vai arī Sentenced pēdējo ražojumu The Funeral Album.
0
Draconian - Turning Season Within
0
Iečekoju Haggard - Tales of Ithiria!!! Brīnos, ka tik ilgi nebiju pamanījis šito grupu. Noteikti būs jāiegādājas oriģinālais CD.
0
Paklausies viņu [2000] - Awaking The Centuries. Vo tā ir manta.
0
jau pasūtīju ebay :)
0
poisonblack gan iesūkā. Vokāls kā Sanctimony tik sūdīgāks. Liekas, ka čalis cenšas dziedāt kā Taneli Jarva, bet tik reizēm sanāk. Muzons arī mazsaprotams - nosacīti var par Gothic Metal dēvēt. Pirmā dziesma uz Power Metal velk, nākamās parādās gotiskas fīčas, bet vairāk lien visādi kakaini grūvi ārā ;(
0
Baigi labs (tāpat kā abi iepriekšējie) ir Grieķu oldskūlā Hevīpovera meistaru BattleroaR ( www.metal-archives.com/band.php?id=5121... ) jaunais disks ''To Death and Beyond...''. Nav tik episks kā iepriekšējie, bet tāpat tāds majestātisks. Var salīdzināt ar vidēji ātru Jag Panzer vai Manilla Road (iepriekšējā diskā MR čibis pat vienu dziesmu bija ierakstījis).

Nav jauns albums, bet kautkā aizķēra TechProg Desa (turklāt kristīgā) Aletheian - Dying Vine (2005). Nekas tāds super puper, bet šogad neko jaunu un labāku no šāda muzona neesmu dzirdējis ...
0
Emm,varu vēl ieteikt Wolves of Hate. Sanāca nopirkt Metalhammer žurnāliņu, tur bija promo disks. Šiem jauna plate - Battle Hymns and War Songs. ( vispār arī pirmā :D :D ) Tipa black metāls, bet ar interesantiem sitamajiem. Patīkami ausij :D

profile.myspace.com/index.cfm?fuseactio...
0
Funeral - As the Light does the Shadow
Neslikts turpinājums From These Wounds, skanējuma ziņā arī īpaši nemainīgs. Nav gan tādu uzreiz aizķerošu un sirdi plosošu gabalu kā no iepriekšējā The Architecture of Loss un it īpaši The Barren Skin, bet tomēr tāds vienmērīgs un patīkams skanējums. Albuma top moments noteikti In the Fathoms of Wit and Reason ar Robert Lowe vokālu, atšķirīgs, bet ļoti interesants un spēcīgs gabals. Noteikti jāpaklausās vēl!
0
Yo, aizmirsu vakar par šito ieklabināt (bija svaigi sperams). Pirmie albumi ar dāmītes vokālu patika daudz labāk, bet iepriekšējais ar veci ar bija labs. Šitam pirmās 4-as dziesmas nepaķēra tieši vokāla dēļ, bet 5-tā dziesma bija super, ar lielisku vokālu un tādu biezu Epic Doom skanējumu ... Tālāk nesanāca paklausīties, bet biju jau sacerējies ka arī pārējās dziesmas būs tādā pat garā, bet re kā, izrādās ka tik viens treks ar tēvoci Lovu :(
0
hm.. sen sen atpakaļ man kāds iedeva kkādu Funeral kaseti, un, nez, vai lenta bija izstaipīta vai arī tas bābietis šķībi vilka, bet kaut kas tur nebij īsti kā vajag. Moš intereses pēc jāiečeko pa simt gadiem vēlreiz.
0
Faunam noteikti trāpījusies kasete ar albumu Tragedies
0
Man ar tie ar bābieša vokālu diez kā nepiesaistīja. Bet From These Wounds bija dikti smuks; jaunais nozaKts ir, nav tik vēl apklausīts.
0
Pagājšgada albums, bet baigi iespārdīja

Finsterforst - Weltenkraft

(daži malači iemanījušies šos par FinsterfROst nosaukt :)). Visiem Equilibrium, Fintroll, Trollech, Kromlek, In-Grid faniem silti iesaku. Čaļiem viss ir kā pie cilvēkiem: ''Haunting vokilz, galloping riffz, wunderfulz soloz and great akordeongespielen'' !!! :)
0
BLOODBATH - The Fathomless Mastery promka jau nosperama(albums iznāk oktobrī).
0
^^ šito kā reiz aizvakar nospēru. manuprāt vislabākais šamo albums. Akerfelta vokāls ir tik sulīgs, ka prieks klausīties, skaņa vienkārši ideāla, atmosfēra ar pa pirmo!
0
Uj, Bloodbath velkas tieši >:)
0
vietām liekas, ka skan Morbid Angel kaut kas no Domination. nja, vecie zēni zin, kā jāspēlē kārtīgs oldskūls.

p.s. tas par Bloodbath
0
Nu, tas MCD nebija slikts, bet sajūsmu neizraisīja, būs pilnais jāiečeko.

No melodiskāka muzona baigi patika:

Silent Call - Creations From a Chosen Path (Melodic Progressive Power, var saklausīt līdzības ar Threshold un Powerty's No Crime)

Silent Scythe - Longing for Sorrow (Melodic Power-Thrash labākājās Imagika un Annihilator tradīcijās).

ThanatoSchizO - Zoom Code (melodiskāks par iepriekšējo un drīzāk nevis MA ierakstītais Atmospheric Doom / Death Metal, bet gan ~ Prodressive Metal, bet nu nosaukums labi raksturo muzonu ;))
0
Bloodbath vienreiz noklausījos, emocijas apmēram tādas pašas, kā par miņiku - ok.Jāpaklausās vēl, bet vispār Demiurg labāk patika. Tagad ķēros pie citu detušņiku ievērtēšanas - Necrovation, Father Befouled un Unconsecrated; redzēs, kādi šie būs.
0
Demiurg abi CD ir super !

P.S. Unconsecrated - gandrīz tikpat kruts nosaukums kā Apocatastakaāpsis ;)

P.S.S. Father Befouled - Piekāstais Fāterītis ? :D
0
Ble, tas Demiurg ir zvērs!

Starp citu, trašeriem ir iznācis Toxic Holocaust "An Overdose Of Death"
0
tas pirmais Demiurgs Breath of the Demiurg bij tāds nekāds, klausāms, bet ne vairāk. Jāievērtē būs tas jaunais
0
Nu noklausījos tos trīs; Necrovation ir labs, tie pārējie divi - nu tā
0
Toxic Holocaust baigi labs oldskūlnieks \m/

Necrovation ar pa taisno no 1990 izrāpiest (nevar tik īsti saprast, no Zviedrijas vai Floridas ;)) OK muzons, bet ne vairāk.
0
Iepriekš Bloodbath licies uzmanības vērts tikai dēļ superduper all star line-up, un ne tuvu dēļ materiāla, bet jaunais The Fathomless Mastery iespārda, vismaz pēc vienas ar pusi klausīšanās reizes. Nez, vai nu tie iepriekšējie varen draņķīgi, vai arī jaunais varen labs, būs jāpārklausa tie iepriekšējie. Akerfelda vokāls vienkārši fantastisks! Un dziesmas kā Mock the Cross un Devouring the Feeble uz riņķi vien gribas griezt.

Bet tas Demiurg gan visai nekāds, cik es to laiciņu atpakaļ klausījos, vairāk nav nekāda vēlme.
0
es kā reiz noklausījos jauno Bloodbath un uzreiz uzliku iepriekšējo Nightmares Made Flesh-atšķirība jūtama. Jaunajam ir tik neneormāli kruta skaņa, ka nu...bungas un vokāls tik zvērīggi labi skan. Vecajiem tā skaņa tāda pliekana. no jaunā man visvairāk cepī dīvainā Lesous, tad Drink from the Cup of Heresy, Mock the Cross, Treasonous utt. koroč labākais death metal albums 2008.-ajā.
0
Demiurgs, atvainojos, sūds
0
Nu, bledd, cien. kolēģi.. Ja Ressurection Through Carnage ir sūds ar sūdīgu skaņu, tad vai nu jūs uz sūda mini tumbiņām/austiņām muzonu griežat, vai arī.. nu nē, es būšu solīds. Tas ir viens no visu laiku labākajiem detuhas albumiem kāds jebkad ir ierakstīts. Starp citu par skaņu.. tad, kad devos meklēt sev tīkamas ausis, līdzi man vajag tikai divas lietas no muzona, lai sniegtu detalizētu aprakstu par to, ko kuras ausis ņem un pie kā nosūkā. Tie ir divi albumi: Lord Gore "Autophagous Orgy" un Bloodbath "Ressurection Through Carnage", kuri starp citu, bledd, cien. mūzikas mīļotāji un skaņas pazinēji, ibio matarārā, abi aiz dziļas cieņas un mīlestības pret šo mūziku, ir iegādāti oriģinālu CD formātā. Skaņa vienkārši ūber!!!

A par jauni albi.. man viņš no tā rapidshare nākot nomudrījās un tā arī nav vēl sanācis. Bet miņuks bij švaks... Tāpēc arī baigi nesaceros un neskrienu.
0
es jau neteicu, ka vecie ir sūds. vienkārši gribēju pasvītrot to, ka manām ausīm jaunajam skaņa ir ūberkrutāka, nekā Nightmares Made Flesh. jāpaklausās būs vēl Ressurection Through Carnage, salīdzināšanai. Nu paklausies to jauno!!
0
Njā, bet tas jaunais ir tīri labs. Vecie gan labāki, bet man pēc 3x arī miņiks daudzmaz aizgāja. Pilnais arī pēc pirmās reizes likās OK, 2x klausoties jau liekas vēl labāk ...

Nupat noklausījos veco labo

Resurrection - Mistaken for Dead (2008)

jauno veikumu - pagaidām divejādas izjūtas: no vienas puses, nav tāds jumtrāvis, kā "Embalmed Existence" (1993) (bloody introz vien ko vērti \m/), arī skanējums citādāks - tāds trešīgāks un ar Obituary ietekmēm (gan vokāli, gan muzikāli atgādina pirmos Nekrologu albumus); bet no ortras puses - ir tur iekšā ! Dažas dziesmas jau parāva. Arī, kādi nekādi, bet ''bloody introz'' arīdzen šeit iraid esam ...

P.S. Runājot par soundčekiem - ar esmu uzbliezis sev CD-R ar manuprāt šim nolūkam noderīgām dziesmām: Amon Amarth - Death in Fire un Children of Bodom - Everytime I Die tur toč un vēl savi 20 gabali, no galvas vairs neatceros (visādi Therion, Haggard, Lacrimosa ...)

P.S.S. Sūdīgi, ka krutie CD pleijerui matricas necērt ;)
0
Bļa ''Hades Rising'' ku atmosfēriski labs ! A pēdējais gabals vismaz sākumā baigi Edge of Sanity atgādināja.

P.S. Nupat pēc ilgiem laikiem noklausījos EOS - Infernal. Agrāk man viņš ne visai, bet tagad konkrēti ielika - tāda smagāka ''Purgatory Afterglow'' versija \m/
0
Ā, un jaunais Grave albis ar otrajā reizē tīri labi aizgāja - ''ņe fontan'', bet oldskūlnieki kautkā parauj ...
0
Ibionax, bet jaunais Resurrection ahūni spārda ! Baigais ugars.

P.S. Ja kāds grib palasīt par viņu pirmo (un līdz šim vienīgo albūmu) tad labāk nemaz nevar uzrakstīt: www.metal-observer.com/articles.php?lid=1&...
0
Nja, jaunais Bloodbath ir ļoti labs padevies. Kompozicionāli ļoti garšīgi salikts. Par to skaņu.. nez kas tur baigi labāks vai kā.. skaņa masīvākā nekā NMF, bet nu tam arī nebij sūdīga, tikai savādāka. Asāka. A vot RTN huj pārsitīsi, jo ideālu nevar pārsist. Bez tā miņuka gan viņi varēja iztikt, bet nu moš arī pēc 3x aizies. Ar Bloodbath ir tā nelaime, ka jau ar pirmo albi, šie ir tā uzcēluši latiņu, ka tur paši vairs nejaudā lēkāt. Bet, ja noņem klapes ar šo faktu no ausīm un klausoties to kā "vienkārši" detuhas albumu, nenoliedzami manta ir augstākā labuma.
0
paldies, ka atgādināji par Resurrection. biju jau piemirsis, ka šamiem būs jauns albis. dodos zagt
0
ja, Resurrection jaunais ir mans favorīts numur 2 šajā gadā iekš death metal. Manuprāt Obituary ietekme bija vairāk manāma pirmajā Embalmed Existence, jaunajā ir mazāka tā ietekeme. Kā man patīk, ka iekš death metal ietin dziesmā akustisko ģitāri, nevis tā, ka ģitāra viena pati skan, bet uz visa virsū.(sk. Cemetary-Where The Rivers Of Madness Stream).Resurrection jaunajā otrajā dziesmā arī ir, songs Buried. Zvērā.
0
baigi laps Unleashed jaunais klips Black Horizon

www.mtv.com/overdrive/?vid=2685...
0
Resurrection jaunais izklausās tīri labs, bet jāpiekrīt par trešīgumu; brīžiem liekas, ka klausos Destruction. Starp citu, jaunais Destruction - D.E.V.O.L.U.T.I.O.N. man kaut kā nepatika, iepriekšējie divi bija zejebis, bet šis kaut kāds jēls likās.
0
Jaunais Helstar - The King of Hell baigi labs. Vokāls šoreiz ir baigi spēcīgs. Noslēdzošais gabals, Garden of Temptation, rauj jumtu nost.
0
''Hello metaldeadz, I'm Schmier, from Destruction, and you are listening our new CD - D.E.V.O.L.U.T.I.O.N.'' :D - šitas tik palicis atmiņā no jaunā albuma :D, bet par šo bandu nekad neesmu īpaši sajūsminājies.
0
Crystal Castles - Crystal Castles

Bet jums mirstīgie es neiesaku.
0
^ kādā sakarā tu to vispār šajā forumā piemini?
0
Nedirs!
Dzīve ir netaisna, samierinies. :E
0
Crystal Castles ir u-la-lā! :))
0
(ar mirstīgumu nekāda sakara)
0
Ir gan.
Es esmu nemirstīgs,
jūs mirstīgi.
Pavisam vienkārši.

(Nav ieteicams pārbaudīt.)
0
Tātad tu sevi uztver caur virtualitātes imagināro satelitāro prizmu?
0
Diezgan pārsteigts esmu par Omnium Gatherum - Chameleon Skin. Sākumā pat negribējās klausīties jo doma bij ka šamie būs pieturējušies pie progresa un no melodic death pārtapuši par melodic deth pop, bet tavu brīnumu nedaudz smagāki palikuši un var pat klausīties.
0
ADX - Division Blindee, nevaru vien beigt šo klausīties pēdējās dienas! Ja vien būtu kaut mazākā sajēga franču valodā, būtu tipisks līdzi kaucamais albums, tik sasodīti labas melodijas un prātā paliekošas.
0
Jū, tas i labinieks. Es gan pēdējās dienas Helstar griežu uz riņķi.
0
Paklausījos pāris jaunus albumus un labākais laikam ir:

Falconer - Among Beggars And Thieves (gandrīz tikpat labs kā pirmie divi).

Omnium Gatherum tiešām pārsteidza. Iepriekšējais bija kaka, bet šitas ļoti labs un arī daudzveidīgs. Nav vairs tā tradicionālā Gēteborgas melodesa, kas iepriekš. Dziesma ''Greeneyes'' labi iedrētos Katatonia vai Beyond the Down albumā. Kopumā tāda melanholiska un dūmīgi-melodiska skaņa.

Labs ir arī jaunais EverGrey un Sewenth Wonder.

Divejāda attieksme pret Volbeat - slikti, ka nav vairs dzirdams vokālista īpatnējais tembrs, bals kļuvusi tradicionālāka / Hedfīldiskāka. Tas pats ar skanējumu, kas pietovojies tradicionālākam hevay / power metālam. Bet kopumā labs albums ar vairākām ļoti labām dziesmām.

Neslikts ir Squealer. Kļuvis daudz trešīgāks un no povera gandrīz nekas nav palicis pāri.

Sonic Syndicate iesūkā. Pavisam sagejojušies.

Vēl kādi 10 jaunumi jāievērtē.
0
Necrovation "Breed Deadness Blood" spārda pārliecinoši.
0
Absurd - Der Fünfzehnjährige Krieg - 2008

ja kāds nezina, tad ir paņemtas visvecākās dziesmas no pirmajiem ierakstiem un ierakstītas pilnīgi pa jaunu un citā stilā...

manuprāt neko labāku neviens vairs neizdos... arī paši Absurdi vairs nē, jo viņu vairs nav :(
0
Jeff Lomis tīri labs (priekš instrumentālā albuma, t.i. varēju nesaspringstot līdz galam noklausīties). Tiem kas tankā - džeks no Nevermore ...

Īpaši necerēju uz ko jēdzīgu, bet veterāni atkal patīkami pārsteidz (iet Europe un Scorpions pēdās): WHITESNAKE - Good to Be Bad - tāds monstrs kā ''1987'' protams nav, bet čaļi ļoti labi iekapā veco labo Hārdu \m/
0
Amon Amarth - Free Will Sacrifice, neslikts melodiskais.
0
khem, AA albums vispār saucas Twilight of the Thunder God, ja kas.
0
moš nokopējās dziesmas nosaukums.. :D
0
AC/DC un Accept faniem varu BULLET ieteikt. Un SINNER ar labs, kā jau ierasts.
0
Bla, čo ta biju palaidis garām, ka Master (amerikāņu desas veterāniem) jau pērn jauns albums "Slaves to Society" iznācis. Dikti tīkams, trešīgs oldskūlnieks. Tagad gan jau tikai nosacīti amerikāņu, jo Paul Speckmann tur vienīgais jeņķis, pārējie čehi, dzīvo ar laikam Čehijā.
0
Tos vecos kautkad zīdaiņvecumā klausījos - ne sevišķi patika. Moš atsvaidzināt atmiņu ...
0
Tīri feins ir Crom - Vengeance. Tas ir Dark Fortress džeka one man band, spēlē tādu episko vikingu hevīti.
0
holandiešu folk/viking banda Heidevolk-Walhalla Wacht- nu riktīgi labs, kaut kā tagad nākot ziemai sāk prasīties pēc kaut kā vikingiskāka.

Tam Crom man kaut kā vokāls nepatika, nu pārāk tāds powerisks.
0
Kas tur powerisks? Parasts tīarais vokāls, tad jau jebkuru tīro var tā nosaukt.
0
Crom esmu MCD dzirdējis - izspļauts Bathory (bet tas jau nav slikti). Heidevolk bija neslikta banda. Būs jāiečeko, turklāt laikam vienīgā no manas kolekcijas, kas dzied Holandiešu valodā (džeku augumu diapazons 1.84-1.96 :)
0
Vispār es Arnhemas festā arī konstatēju, ka holandiešiem vidējais augums ir vērā ņemams. Es ar saviem 1.85 diezgan no īsā gala biju :)
0
Eu, bet jaunais Sinister - The Silent Howling - ir prīmā.
0
Cynic - Traced In Air
Neteiktu, ka man šīs grupas ieraksti kaut kad īpaši būtu simpatizējuši(nujā tas pats vienīgais Focus), bet šo uzstāšanās dzīvajā Wacken ietvaros, pilnīgi pārsteidza un noteikti bij labākais no tur redzētā un dzirdētā, kas arī lika atkal atsvaidzināt Focus skaņas un gaidīt jauno Traced In Air veikumu. Un ir tik tiešām labs! Evolutionary Sleeper varētu būt viena no gada skaistākajām un sirdi plosošākajām dziesmām.
0
eu eu, kas kur ko kad?! Cynic ir jauns albis? hmm, jāiett zagt
0
Nezinu gan. Viņu promo / demo manī izraisīja riebumu ...
0
Nu tā. Cynic nav no tiem, kas pielec ar pirmo reizi, bet man ir aizdomas, ka Fokusam netiks ne tuvumā.
0
nu jā, šedevru grūti pārspēt, bet nu čaļiem ir bijis pietiekami liels pārtraukums, tā kā varētu būt arī, ka būs zaibiss
0
Slikts jau nav, bet par zaibi ar šaubos. Vispār tāds dikti maigs.
0
Tas jau mani arī demo variantā iebesīja, sevišķi tas pedainais vokāls un elektroniskais skanējums. Bet es arī par ''Focus'' neesmu sajūsmā
0
Focus gan man varen patīk.

Bet nu joptvai, kā tas jaunais Sinister piedūra, nevaru beigt klausīties O_O
0
Vairākas dziesmas ir reāli lipīgas :)

Bet Crom reāli labs, bet citādāks nekā MCD. Vokāls daudz tīrāks un mūzika nevis uz Bathory pusi bet uz Manilla Road u.c. episkiem hevīšiem vairāk velk.

''Focus'' 2x pēc ilgiem laikiem noklausījos - visvairāk patika bonusi - jaunās veco dziesmu versijas un 3 demo dziesmas (no nākošā albuma vai ?). Vēlreiz, vobšem, jāpaklausās. Sadus katrā ziņā vairāk iespārda ....
0
Tpfu, bļa, ar Sinner sajaucu, Sinister vēl neklausījos ... ;)
0
Traced in Air man būs šī gada nr. 1 :)
un to es pateicu pēc divām promo dziesmām, ko pasen jau varēja nospert. laikam esmu die hard Cynic cienītājs ;D
0
noklausījos jauno Cynic, nu jāsaka, ka nekāda vaina. domāju, ka iepatiksies vēl vairāk ar laiku. Ar tehnisko pusi viss kārtībā. Gandrīz vispār nav death vokāls, tikai tas kompjterizētais, visā kopumā tāds mierīgs, melanholisks albums,kas kaut kā tā īpaši paķer un ievelk sevī. nepieciešams īpašs garīgais,lai klausītos.
bet principā jau Focus ar nebija tāds for daily use..
0
pēc 100 gadiem ir parādījies viens tīri feins gotiskais metāls ar dāmu priekšgalā. somu banda Unshine albis The Enigma of Immortals.
šitas kaut kā baigi aizrāva, tāds samērā inčīgs gotiskais metāliņš ar folcisku piešprici un savdabīgu sievietes vokālu.
0
Jauno Cynic nahrenizēju. Arī Sinister, lai gan patika labāk par ''Across the Styx'' un ''Afterburner''.
0
No Gothic Metal ar bābieti labs bija makaroņņiku ScareCrown.

Swallow the Cum jauns EP iznācis. Līdzīgs Moonsorrow EP, jo ir viens jauns klucis uz 35min un viss pirmais demo (2003). Visas dziesmas no tā tika arī pirmajā CD iekļautas, bet iespējams bišķi citādākāss versijās. Skaņa pa pirmo.

Serenity jaunais tāds lipīgi smuks padevies.

Into Eternety baigi poverizējušies, bet tīri labs albums, 9.5 toč neliktu, bet iesaku - www.metal-observer.com/articles.php?lid=1&...

Wolfchant (2007) tīri labs Pagaņec Mjotal.

Iced Earth jaunais itkā OK, bet īsti neparāva. Liekas švakāks par iepriekšējo, tāds atgremojums. Hītu pietrūkst.
0
Iced Earth man arī neaizgāja - kārtējais pierādījums, ka neba vokālistā tā vaina.
0
Evergrey - Torn
Varbūt ne gluži sajūsmas vērts, bet labs gan, vismaz noteikti labāks par Monday Morning Apocalypse. Tāds The Inner Circle 2 skanējuma ziņā varētu būt, bet ar vairākām tādām izteiktāki hīt'iskām dziesmām. Albuma spēcīgākā dziesma noteikti jau pirms albuma publiksi pieejamais Fail kopā ar Fear un iespējams Numb - tādas galvā paliekošas melodijas un ritmi.
0
Iced Earth jau sen ir iesūnojuši ;) jaunais albums ir krietni garlaicīgs.
Evergrey ir OK. Bet ne vairāk.

Cronian (Vinterorg+viens džeks no Borknagar) ir tīri normāls Arcturus faniem :)

Cynic ir OK. Bet es arī par pirmo nebiju stāvā sajūsmā.

Randy Piper's Animal - Virus ir neslikts.
0
''(Vinterorg+viens džeks no Borknagar)'' - tur jau sanāk 2 džeki no Borknagar ... Laikam iepriekšējo klausījos (kautkādu promo). Jāpačeko. Vintersorg daiļrade (Otyg, s/t, Borknagr) man jau ļoti patīk. Vokālists viņš ir lielisks.

''... ir OK. Bet ne vairāk.'' - šito tekstu es pēdējos gados arī visai bieži esmu spiests teikt ...
0
Ā, a tas Randy Piper's Animal izrādās ir tas pats ko es kā vienkārši Animal zinu - ex-WASP gičista banda. Iepriekšējais albis bij labs H'n'H.
0
Kapitāls hevis - Girlschool ''Legacy''. Iznāks oktobra beigās.
Gabals 'I Spy' divos variantos (arī ar Dio,skaitās kā Dio mix).

Ui, tak tur vesela plejāde piedalās:
Guest musicians:
J.J. French (guitar solo on "Spend Spend Spend")
Neil Murray (bass on "Whole New World" and "Legend")
Phil Campbell (lead guitar on "Whole New World", guitar solo on "Legend")
Fast Eddie Clarke (guitar solo on "Metropolis")
Eddie Ojeda (guitar solo on "Don't Mess Around")
Lemmy Kilmister (bass, vocals and triangle on "Don't Talk To Me")
Ronnie James Dio (vocals on "I Spy (Dio/Iommi Mix)")
Tony Iommi (lead guitar on "I Spy (Dio/Iommi Mix)")

0
Bet tas jau kārtējais ''Best Off - re-recorded''
0
jaunais Van Canto - "Hero" - ir rekomendējams, ja gribas svaigāku, neparedzamāku pieeju.
Pirmais albums nebija slikts. Bet šajā viņi patiešām atvērušies.
Diezgan daudz kaveru - un, tas ko viņi ir izdarījuši ar tiem, ir OOOOOH. Taču arī oriģināldziesmas ir lieliskas.
0
Septicflesh - Communion
0
^^ hehehe, ar to jau šī tēma arī ir aizsākta (15. aprīlī turklāt).
0
tas Van Canto toč labs! nebiju tādus dzirdējis
Cosmos goes metal! ;D
0
Pirmais šiem bija neslikts, bet tāds pajēls.

Njā, bet pa ~ pus gadu čupa ļoti labu albumu vēl uziets:

BatlleroaR
Benedictum
Crom
Demiurg
Draconian
Eluveitie
Equillibrium
Ereb Altor
Falconer
Frailty
Isole
Krisiun
Moonspell
Omnium Gatherum
Orden Ogan
Perimeter
Ressurection
Saatue
Sabaton
Sarratan
Septic Flesh
Silent Call
Silent Scythe
Stormwarrior
ThanAtoshizO
Torture Squad
Toxic Hollocaust
Unleashed
Virgin Black
Waylander
Zero Hour
Zimmers Hole

Moonspell baigi labi beigās aizgāja.
0
zviedru melodesiniekiem Scar Symmetry jaunais Holographic Universe ir tīri tā neko, lai gan iepriekšējais Pitch Black Progress man vairāk patikās.
0
Fui, gandrīz ar Sonic Syndicate sajaucu ;)
0
Ārprāc, ThanAtoshizO - Zoom Code pieskaitās pie "labajiem" albumiem, man gan ir visai pretējs viedoklis.

Tā visai neslikts ir Dantesco - Pagano. Ne tik labs kā iepriekšējais, bet klausāms ir. Spēlē operisku episku dūmu ar riktīgi spēcīgu vokālu, un dzied spāņu valodā, visai savdabīgi un patīkami. Var vilkt paralēles ar Stravaganzza, ja kādam ko izsaka.
0
Bļē, vispār ir ThanatoSchizo
0
Po, man patīk ;) Dantesco vecais bija baigais labinieks.
0
jau sen doma bij novilkt to evergrey - torn, bet kaut kā vēl nav sanācis.
enīvei, Cynic jaunais par brīnumu man tik labi aizgāja, ka prieks! varu pat teikt, ka ļoti, ļoti patīk.
un Unshine tas The Enigma of Immortals tieši liekās tāds nekāds. vai nu tas vokāls, vai nu izpildījums, vai vienkārši viss kopā likās fuj.
0
Nu es gan nezinu cik šeit daudz to dūma cienītāju , bet jaunais Pantheist - "Journey Through Lands Unknown" , vismaz man šķiet pat ļoti klausāms , ja salīdzina ar iepriekšējo albūmu!
0
Viens no retajiem Funeral-veidīgajiem, kas man patīk.

Un Doom cienītāju šeit netrūkst.
0
Hm, dīvaini, ka manā mīļajā forumā viņu vēl (iznāks jau pēc 2 nedēļām ;)
0
... vēl nav ...
0
phh, iekš to Cynic galīgi novīlos.. Focus bija ūber albis, bet šitais?? Kas tas tāds vispār ir? man pat nebija iebildumi pret to viņu Portal demo, kad kaut ko slābanu uzprasās, bet šitais jaunais ir galīgi plāns.
0
Nu jā , oficiāli tas cd iznāk pēc 2 nedēļām , bet es viņu dabūju caur īpašiem avotiem! :D
0
"Intars, vakar, plkst. 09:33 [Profils] [Link]
^^ hehehe, ar to jau šī tēma arī ir aizsākta (15. aprīlī turklāt). "

Un?
0
Parasti jau albumu kādu mēnesi pirms iznākšanas var novilkt. Ayreon 2008.gada albumu vispār jau 2007.g. septembrī novilku :)
0
Dantesco daudz švakāks par iepriekšējo. Arī vokāls iesukā. Kautkāds bezsakarīgs palicis.
0
Whitechapel - This is Exile
Carnifex - The Diseased and the Poisoned
Divine Heresy - Bleed the Fifth
0
psc, Divine Heresy, cik atceros, sūkāja diezgan dramatiski.
-1
^^^nu jā, Dino kungs pēc Fear Factory galīgi sagājis sviestā:)
+1
Bāāāā tas Divine Heresy ir viens kārtīga čuba soloprojekts! Viņš spēlē uz 8-stīdzenes ar F# tjūningu, apstījos viņa video jūtūbā, un iemīlējos skaņā. Čubim 7stīdzene liekas par augstu. Tik tīru un vienlaicīgi zemu skaņu desai vēl nav nācies dzirdēt.

Bet savādāk:
Khold - Hundre Ar Gammal
Meshuggah - Obzen
Fucked Up - The Chemistry of Common Life
Withering - Festum Melancholia
Krisiun - Southern Storm (šitas laikam ir 2007, pie dirsas)

Pēc jūsu ieteikumiem noklausījos arī Bloodbath, taču teikšu, ka pēc `Nightmares Made Flesh` noklausīšanās, `The Fathomless Mastery` albūms izklausījās nīkulīgs. NMF izklausās daudz spēcīgāk, un dziesma `Eaten` nenormāli iespārda~!
0
Nahui - A Blue Fire (2008) <- šitais gan ir jādzird
0
Cik atceros, šitā grupele ne ar ko citu kā nosaukumu (un arī ar to tikai krieviski protošo cilvēku vidū) neizcēlās.
0
Boomerang - Sounds of Sirens = ahujenna labs poverītis.

Thyrfing itkā neslikts, bet nekā jauna un interesanta.
0
Intar, es pamatīgi aplauzos ar Divine Heresy, nenormāli aplauzos. Tas vokāls tā iesūkā, ka es to figņu izslēdzu pēc pirmās minūtes :((

Bet no gaišās puses, nemaz nav tik slikti, būs jādzīvo no instrumentaļņikiem:

www.youtube.com/watch?v=vSDOP6OqPnA...
0
ā, nē, viss ir čikiniekā! viņiem vokāla nemaz vairs nav!!! jībal... ir tikai bass, giča un bungas, un neko citu vairs arī nevajag. Džeki ir tehniski...ne pa jokam !

www.youtube.com/user/DivineHeresy...
0
A kā tad sanbāk, tev smagi iesūkā vokļs kura nava , jeb kjā ???
0
Bļaģ, hyuļi blakustaustiņi, ibio, spuiežas ?
0
tā sanāk...
0
Abyssphere - Images and Masks(Образы и Маски)
Krievu grupa no Pēterburgas. Skaitās Melodic Doom Metal, tā arī apmēram ir.Vokāls tīrais un grovls, vijole, smukas melodijas.
0
Labs, bet 2005.gada albums.
0
2005. gadā tas ir šamo demo ar tāda paša nosaukumu, kā šī gadējais pilnais albums. Pats gan šo neesu vēl dzidējis, bet nu vijoļu klātesamība un tīrais vokāls neko labu neliecina, bet būs jāievērtē visupirms, lai gudri pēcāk nodirstu.
0
Ta jau jānovelk, jo 8, nevis 5 dziesmas.

THYRFING pamazām aizgāja. Samērā interesants un episks. Malmstīns gan kārtējo kaku uzražojis :(
0
Vispār MA kautko jauc. Man jau bija ar 8 dziesmām, bet itkā 2006.gada izdevums. Tagad ir ar 9. Pēdējā, ķipa bonus un dziesmām jauni aranžējumi.
0
Abyssphere - Images and Masks

Catalogue No.: EDP.006
Realease date: 01.02.2008
Style: Melodic Doom Death
Country: Russia

Packaging: Digipak
Availability: In stock!
***
Debut album of young, talented group from St. Petersburg (Russia). The Album contains eight melodic and heavy songs, enriched by violin and synths, with lyrics in Russian. You will plunge into the atmosphere of romanticism, boundless and probably unrequited love. The album is recommended to all who likes heavy melodic music. Must have especially for fans of Swallow The Sun, Novembers Doom and Draconian.

***
Track listing:

1. About Her
2. One Actor's theater
3. New Century will Come
4. Casket
5. Angel
6. The world of glass
7. The last time
8. Last spark (No Sense)
0
Šitas man kopš 2006.gada uz cietņa mētājās. Šodien vēl ar bunusu novilku. Self-released. Bet skaņai ne vainas. Ar tur norādītajām grupām praktiski nekāda sakara. Tuvākais analogs - Antichrisis pirmais albums

@2005
1.Мир стекла
2.Театр одного актера
3.Последняя искра
4.Шкатулка
5.О ней...
6.В последний раз
7.Ангел
8.Грядет новый век

@2008
1. О ней 7-01
2. Театр одного актёра 5-29
3. Грядёт новый век 6-32
4. Шкатулка 3-58
5. Ангел 5-18
6. Мир стекла 5-16
7. В последний раз 6-02
8. Последняя искра (Нет смысла) 3-21
9. Спящий(бонус) 5-25
*************************
Полное время альбома: 48:22

Вышел 1 февраля на лейбле Endless Desperation .
Альбом -Images&Masks и включает в себя 8 треков+1 бонус.
Диск вышел в формате диги-пак, с 8-страничным буклетом.
Тираж диска 1000 экземпляров.

На всех композициях новые аранжировки
0
Man tas 2008.gada variants ir novilkts, bet jāpasūta jau būs oriģināls.
0
eu, a kas ir, ka šogad neviens albums vēl nav izdots, kas tā nopietni sagrābj aiz pautiem? Labu albumu netrūkst, bet reti kurš būtu uzskatāms par kandidātu uz 9 (teicami) atzīmi.
0
Nu, man tādi ir vairāki bjuši.
0
Da tev jau vispār tā atzīmju sistēma dīvaina, katrs skolnieks būtu laimīgs, ja tu būtu viņu skolotājs.

Deviņi nozīmē teicami, velns ar ārā, nevis "nu tā ok".
0
Nu nezinu gan , es personīgi ar 9 novērtētu Equilibrium - Sagas , jo nu salīdzinot ar iepriekšējo albūmu šamie ir manāmi progresējuši!
0
Hooded Menace - Fulfill The Curse. Ble...
0
zviedri Guillotine - Blood Money -, lielisks thrash
+1
Crypticus - They Called Me Mad, patīkama desiņa no Razorback plauktiņiem.
0
O jā, pareizi, Crypticus tak jauns!!! Ui, jāķer, jāķer...
0
bišķin pārsteidzos ar secinājumiem, tas jaunais Bloodbath tomēr iespārda ne pa jokam
0
The Lamp Of Thoth pirmais pilnais albums Portents, Omens & Dooms(nejaukt ar tāda paša nosaukuma Best of kompilāciju), klasisks tradicionālais dūms. Jau šamo dēmo un EP bij jaušams, ka no šīs grupas ir gaidāms, kas sasodīti labs, un nu tas ir sagaidīts. Protams, ka ko revolucionāru gaidīt šeit lieki, bet tai pašā laikā perfekti nostrādāts dūms Black Sabath un Pentagram garā, kaut arī ne tik ļoti voršipisks pieminētajām bandām, kā varbūt pagājušā gada līdzinieks Hour Of 13 - s/t. No dēmo pārstrādātā ievaddziesma vienkārši sagrābj aiz pautiem, citējot kādu agstāk esošu komentāru.

Ride on wings of doom!
0
hmm.. no Crypticus biju gaidījis vairāk. Tieši tik daudz, cik ir gabalā "Lurkers In The Lab"... bet ar vienu lielisku gabalu lieliskam albumam ir par īsu.

Blekeri var sarosīties uz Rookwood "You Worship Shit". Ble, sen nebij dzirdēts kas labs no BM.
0
Dīvainā kārtā jaunais LACRIMAS PROFUNDERE veikums patīk. Pāris iepriekšējie bija galīgās kakas. šim nesliktas dziesmiņas, kautgan ir pilnīgs HIM / The Sisters of Mercy / The 69 Eyes ripofs.
0
Jūs te par visko diskutējat, ņematies, a es vot pārgāju pāri sarakstam, ko no šogad iznākušā esmu dzirdējis un uz doto brīdi šķiet, ka visvairāk iecepī jaunais Motörhead albums. Nu un vel AC/DC un laikam arī Brainstorm un Whitesnake bij' labi. Bet principā rezumē laikam ir tāds, ka pagaidām nekas spīdoši labs šogad iznācis nav dzirdēts. Jo motorgalva un stāvenieki jau neskaitas, viņiem nav labu vai sliktu albumu.
0
Ko lai teic, saraksts tāds īss laikam gadījies...
0
Nu pārāk garš pagaidām nav, tikko mēģināju paskaitīt, kādi padsmit 2008. gada izlaiduma albumi.
0
Vot šitais Lamp Of Thoth grupas nosaukums tik izteikti pēc kāda spitālības paveida izklausās, ka man neapzināti gribas no viņa pa gabalu turēties *noskurinās un dezinficējas iekšķīgi*
0
Izskatās ka Dūda Nīlā iestidzis - vispirms Jex Thoth atrada, tagad Lamp Of Thoth :D

Re ku ir tas čibis: upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c...
0
starp citu var jau nozagt jauno Pain-Cynic Paradise-. normāls albis-Pain stilā. Īpaši jāizceļ songs Have a Drink On me - tādā western blūzroka stilā. baigi feinais
0
Tieši par šiem jau vakar gribēju ierakstīt - tīri labs. Manuprāt šo labākais albums ar daudzām kečīgām dziesmām.

LORDI jaunais gan ir kaka. Nevienas sakarīgas dziesmas.
0
Seamount - Seamount diezgan ok patika. jau minētie Kypck - Cherno ir interesanta manta. Sinister - The Silent Howling ņammīgs.
0
Jā tas Seamount -s/t ir labs gan, turklāt vokāls no pagājušā gada varen veiksmīgā Hour Of 13 -s/t Phil Swanson, materiāls ar visai līdzīgs, cik nu šis vairāk roķīgāks šķiet, bet ar visu to labs oldskūlīga dūma skanējums. Turklāt grupa šo s/t albumu piedāvā lejuplādei no sava maispeis profila, ja kādam ir interese: www.myspace.com/seamountdoom...
0
Dead Congregation "Graves of the Archangels"

gardums tumšas detuhas (Immolation, Incantation) cienītājiem.
0
Bledd, tas ir tas pats, ko Intars teica... :)))
0
aizraujošo somu funerāļu Astral Sleep albums Unawakening baigi labs. kā arī Doom:VS (čalis no Draconian) albums Dead Words Speak.
arī norvēģiem Syrach ir zvērīgs albums Days of Wrath (pohuj,ka 2007)-MDB faniem must havs.
0
Doom:VS tas jaunais labs, krietni labāk patika kā iepriekšējais.

Bet nu es nebūtu marle, ja neatgādinātu ka Catamenia - VIII - The Time Unchained ir laba štelle, tik žēl ka dažas dziesmas velk uz melodic death, bet tās ar ir labas. Prosta gribētos no viņiem melo black.
0
Man tas jaunais Doom:VS likās visai garlaicīgs, lai neteiktu, ka ļoti garlaicīgs.
0
Havoc Unit - h.IV+ (Hoarse Industrial Viremia)
shitos droshi vareetu piepulcinaat pie labaakajiem no 2008. Skaitaas Industrial metal, nu moshka taa arii vareetu saukt. Mana izpratne par industriju vnk nav diez ko plasha.
0
Cik skatos tad Hovoc Unit ir bijusī ...And Oceans. Ta jau i vērts ietestē.
0
Kataklysm - Prevail nav slikts
+1
Sitiet nost, ja vēlaties, bet mani ieper no Lacrimosa - Lichtjahre 2007 DVD koncerta. Šamie labi apvieno klasisko mūziku ar mūsdienīgiem elementiem, padarot šādu mūziku dinamiskāku, nekā tas bija jebkad iespējams. Ir jau daudz visādu mazapjoma bandu ar gičām un orķestriem un vēl visādiem sūdiem, kas mēģina cept kaut ko klasisku. Cik nācies tādus dzirdēt, nekā laba nav bijis.°
Vienīgais mīnuss šam DVD ir tas, ka daudzas dziesmas uzkrītoši atkārtojas no 1998 gada DVD, bez īpašam izmaiņām. Vienā brīdī šis tas sāk pieriebties, bet savādāk jau labi.
Klasika, šarms un viss pārējais sestdienas vakarā :)
0
Vispār tas pie 2007.gada tēmas bija jābāž, bet vismaz es tevi nost nesitīšu, jo pašam ir abi tie DVD (pirmais tika 2000.gadā izlaists). Vienīgais, kas nepatīk - nav ielikts viens vesels koncis, bet gan no vairākiem gabali. Vēl vāvuļo pa starpām (labi, ka ne pa virsu, kā gandrīz visos Black Sabbath DVD). Bet labs. Iepriekšējam jau kvalitāte (izņemot 3-4 dziesmām) bija bootleg līmenī.
0
Eu, Six Feet Under ir atpakaļ uz kātiem. Iepriekšējais albis bija jauks pārsteigums, un ar jauno "Death Rituals" onkas turpina turēties klausāmā diapozonā.
-2
kas jūs traki???
METALLICA DEATH MAGNETIC
EISĪ DĪSĪ BLACK ICE
0
Paradise Lost - The Anatomy Of Melancholy DVD. viens ellīgi laps koncertnieks iekš DVD. spārda ne pa jokam. Vienīgie mīnusi-dažās dziesmās piedziedājumos, kur Holmss laikam nevar izraut to augsto noti tur aiziet nedaudz ieraksts un Holms mauc pa virsu. otrs mīnuss protams atsevišķās dziesmās, īpaši Pity The Sadness gribējās zlobnāku vokālu. Nospēlēja arī divas dziesmas no Gothic - neizrūkstošo Eternal un pašu Gothic - par brīnumu šajās dziemsās vokāls bija pietiekmi agresīvs (ne jau kā ierakstā, bet pietiekami). nu tā, ekstāze un zosāda
0
0
Jā, šis ir labais.Jau ir iegādāts deluxe edition(2dvd+2cd).
0
Nu, tā kā man ir -Evolve- ( www.metal-archives.com/release.php?id=4470... ), tad neizjūtu vajadzību pat novilkt to jauno.
0
+ Guns n' Roses Chinese Democracy
0
^ Es tavu humoru laikam nesaprotu...
0
beidzot arī dabūju īsto Chinese Democracy. no pirmās klausīšanaās reizes baigi iecepīja Street Of Dreams un If The World. principā albums diezgan eksperimentāls, nav klasiskais roks, bet man patika, neskatoties uz to, ka esmu oldskūl fans. katrā ziņā labāks par to mēslu Velvet Revolver ir neskaitāmas reizes.
0
VR tikai 2 normālas dziesmas tik bija ...
0
V.A. - "We Wish You A Metal Xmas And A Headbanging New Year"

Track Listing :
1) We Wish You A Merry Xmas (Jeff Scott Soto / Bruce Kulick / Bob Kulick /
Chris Wyse / Ray Luzier)
2) Santa Claus is Coming to Town (Alice Cooper / John 5 / Billy Sheehan /
Vinny Appice)
3) Run Rudolph Run (Lemmy / Billy F. Gibbons / Dave Grohl)
4) God Rest Ye Merry Gentlemen (Ronnie James Dio / Tony Iommi / Rudy Sarzo /
Simon Wright)
5) Little Drummer Boy (Dug Pinnick / George Lynch / Billy Sheehan / Simon
Phillips)
6) Santa Claus Is Back In Town (Tim “Ripper” Owens / Steve Morse / Juan Garcia/ Marco Mendoza / Vinny Appice)
7) Silent Night (Chuck Billy / Scott Ian / Jon Donais / Chris Wyse / John
Tempesta)
8) Silver Bells (Geoff Tate / Carlos Cavazo / James Lomenzo / Ray Luzier)
9) Deck the Halls (Oni Logan / Craig Goldy / Tony Franklin / John Tempesta)
10) Grandma Got Ran Over By A Reindeer (Stephen Pearcy / Tracii Guns / Bob
Kulick / Billy Sheehan / Greg Bissonette)
11) Rocking Around the Xmas Tree (Joe Lynn Turner / Bruce Kulick / Bob Kulick/ Rudy Sarzo / Simon Wright)
12) Happy Xmas (War Is Over) (Tommy Shaw / Steve Lukather / Marco Mendoza /Kenny Aronoff)

sharebee.com/ac7463eb

m/
0
Ja reiz šis temats nu ir atkal uzcelts galvgalī, tad nu izmantošu iespēju un pierakstīšu pirmo, kas no šogad dzirdētā, manuprāt, varētu pretendēt uz labākā godu.

Satyricon "The Age of Nero".
0
Varu ieteikt Ruoska - Rabies.
Vēl Megaherz - Heuchler neslikts.
(abi industrial metal, jeb, kā nezinātājam teiktu, "ramšteinveidīgi")
-3
Coldplay -Viva la vida
0
gads nāk uz beigām, laiks apskatīt, kas palicis atmiņā vislabāk:

Esoteric - the maniacal vale
Septic flesh - communion
Moonspell - night eternal (starp citu, tikai vakar noklausījos)
Meshuggah - obZen
KYPCK - cherno (lieliska debija, tikai, vai pietiks ideju turpmākai darbībai? šādas tēmas parasti ir foršas tikai pirmajā albūmā, vēlāk sākas sevis atgremošana)
Anathema - hindsight
Paradise Lost - anatomy of melancholy live cd/dvd
0
Gads tiešām nez pa kuru murkli beidzas, bet man prātā nāk tikai Meshuggah un Arghoslent. Vaina ir gadā vai manī.
0
hmm japapildina liste ar šādiem 2008 gada nosaukumiem -

1. Beneath The Massacre- Dystopia [ jā-jā! izklausās ļoti metalcorīgs nosaukums...nesen Shizzz parādiju šamējos, ar teica, ka kaut kāds aizdomīgs nosaukums, paklausījas garšoja viņam ;) ]

2. Bloodbath - The Fathomless Mastery

3. Napalm death - Time Waits For No Slave

4. Oceano - martā būs albis ārā tas jau pie 2009 būs jāskaita, bet 2u dziesmu promo pa pirmo
0
Es vēl pāris nedēļas nogaidīšu, bet vispār tā ir, ka īstu jumtrāvi nevienu tā arī nav nācies šogad dzirdēt (no šīgada, tas ir). Labi, atmiņā paliekoši - jā, bet 10/10 nav vēl neviena :(
0
jaunais Septic Flesh noteikti ir līmenī ar vecajiem, līdz ar to 10/10.
Vajadzētu arī sākt Top 10 albumus likt, jau 2009 albumi tiek klausīti ;)
0
aaa vēl atcerējos vienu... vecās skolas pārstavniecību -

Blessed by a broken heart-Pedal to the metal! [2008]

8)
0
The Bombs Of Enduring Freedom - Kalashnikovs And Car Bombs [2008]
Politisks industriālais drum'n'bass metāls.
0
2008 gadaa, death metala bija diezgan daudz razas un tiri pat laba raza.
ja nebus slinkums iemetisu kadu apkopojumu ari :)
0
detuhas cienītājiem vēl divi šī gada, ko ievērtēt:

Severed Savior
Deeds of Flesh
0
ā jā.. abi zvērīgi labi.. lol
0
eu tauta, es te skatos, ka torrentos mētājas Rotten Sound - Cycles [2008] promo. WTF? Es te kādus 4 mēnešus stabili sēžu uz 'Exit' albūma. Man šitā manta vienkārši nenormāli patīk, mīlestība no pirmā auss uzmetiena... :(
Ir kāds dzirdējis Cycles? Kādēļ nav atsauksmju, hehe :D ?
0
Es tomēr vēl piebildīšu, ka Septic Flesh - Communion spārda ārkārt platu mamutu dirsu.
0
Uztrāpīju uz ļoti smuku Doom - melodisks, skumīgs un lēns. OMP. Nosaukums gan tāds metalkorīgs:

Eleven Drops To Sink Into - A Shelter From Time (2008, EP)

1. In A Short Moment 15:48
2. Light Mirrors 09:40
3. To Defeat Death 11:47
4. Memorial Beach (A-HA Cover) 05:24
Total playing time 42:39

Limited to 50 copies (bļa, nupat tik to piefiksēju) !

www.metal-archives.com/band.php?id=3540261...
0
Ahujenna smuki soliņi un ģitārpartijas. Episki majestātisks. Ja būtu tīrais vocāls uz Isole un tamlīdzīgiem vilktu.
0
0
Another Life - Memories From Nothing -
nenormāli labs progressive. Dan Swano - bungas un taustiņi, zellis no Ribspreader Andreas Karlsson visu pārējo. zaibiss.

www.metal-archives.com/band.php?id=18699...
www.myspace.com/anotherlifeofficial...
0
Dēmuči spārdīja. Turklāt 2CD m/
0
^^^ to otro cd var nevilkt, tur tie paši demo + dažu dziesmu akustiskās versijas
0
Hypocrisy - Catch 22 (re-recorded) ir tīri labs.
0
Another Life labs, bet dēmuči vairāk patika.
0
Francūži GOROD manā dzimenē, 1. jūnijā atklās vasaru ar sau jauno meistardarbu "Process of a New Decline". Pirmo reizi šamos dzirdēju zem vārda GORGASM ar plati "Neurotripsicks" iekš 2004. gada, un kļūdaini noturēju par amīšiem, kamēr nebiju sācis lietot metal-archives. Lai nu kā ar misēkļiem, patiesība ir tāda, ka šamie zēni gasē ūberāko tehnisko detuhu, bet nu arī tas nav tas vārds, jo tehniska brutālā detuha ir tik sadrāzts novirziens, kamā reti ir ko dzirdēt. GOROD, savukārt, ir tehniskā detuha, kas mani uzrunā. Līdzīgākais, kas nāk prātā, protams, ir NECROPHAGIST. Princips jau tas pats.. mega stīgu raustīšana pārākajā ātrumā, skaistas izspēles, viss ar gaumi, ieturot pedantisku precizitāti. Tomēr, GOROD manu interesi spēj noturet no albuma sākuma līdz beigām (ko es nevaru teikt par NECROPHAGIST), ķirurģijai ne tikai mijoties ar neoklasiskiem momentiem un virknējot ļoti pacilājošu rifāciju, bet izstrādājot īpašus "oplā" momentiņus, kuru dēļ rodās vēlme veikt atkārtotu noklausīšanos. Redzēs, kā būs ar jauno albumu. Gaidam, gaidam...

profile.myspace.com/index.cfm?fuseactio...
0
bled, losis, 2008. gada tēma.
0
Beidzot pieķēros papildināt Bandcampu.

darkdomination.bandcamp.com/album/reign-of-the-...

Laipni lūgti visi pārpostēt šo linku, kur var :)

Ierakstā piedalās Hugins (no Uruk–Hai).
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
WrongTale
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas