skini, atsaucieties!!!
0
luudzu uz meilu atsaucieties, es mekleeju kontaktus ar dazhaadaam nacionaalistiskaam organizaacijaam, un atsevishkjiem cilveekiem.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
klubs 415
0
mjaa...
0
N.P., BLJE...
0
labak nemekle,bet pats uz savu roku kadam skibajam pauri pataisno,ar sitam organizacijam atri drosibas policija nonaksi
0
saak likties ka shii lapa driiz buus jaapaardeevee par trueskin
0
Ko tu gribi, ka citur skiniem nav kur netaa pieseest. Jaadomaa par savu skinu lapu un tas arii viss.
0
Nu jaa vajag gan protams bet tam jau tur vajag kaukaadus liidzekljus utt...!!! 88 tew Faun vismaz 1cilveeks muus sheit saprot!!!
0
jaa taada lapa buutu forsha
veiss kaa Tew un Agnesei iet...?
0
A vot iet labi a es tewi vispaar zinu???!!!
0
Aiwarinsh.. nu litle me ...kas ar x-u braukaa..
0
ev, a kad tu xu metiisi pie malas un liidiisi zabakos atpakalj?
0
hmmm kad apniksies.. un kad buus nawda aizbraukt uz darbu ar trolejbusu,, :)
0
mjaa...
0
un kas tad tur slikc....?
weseliigs dziiwes weids...
0
es jau neko nesaku. ja veseligs itseviski kad braukajies ar cigareti viena un alinju otra roka! khe khe.. :D
0
Nu baigais tu vispaar esi!!!!
0
Nu jaa siltie labi un smukie zaabaki !!! Zeel tik ka sodien karsts un pac neesmu vinjus uzvilcis!!!!
0
vo vo
0
zandalites atkal?
0
Nu ju bljaa aaraa baigs karstums utt!!!!! Jaaiet driiz atkal buus uz jautro vecriigu!!!
0
prieks kur tu rodies. es ar shodien zandales jau sagatavoju.. :p
0
Wwoooww buusim kaa hippiji , toch es buushu hippieskins vai kas taac!!!!
0
flower power... ha ha ha
0
Neee pukju rasisms WHITE FLOWER POWER...!!!!!???? ;)
0
haha tjipa pienjemam tik margrietinjas utt.. ha
0
aha tieshi taaa un visulaiku jaaiet demoleet taas siltumniicas kur teiksimm rozes aug vai savvaljas gladiolas!!!!
0
bet ir jau ari baltas rozes...
0
taka nu jaskio pamatigi.. :p
0
Nee nu protams taa pat kaa ir baltie neegjeri piem. EmInEmS!!!
0
ha.. nu jaa.. es atklaju ka man pat loti patik viena authast dziesma!
0
Vajag nazikiem savu lapu!!!!! Bljaa naudinju dabuuju un pirkshu laikam biljeti uz trincstoku!!!!!!!!!!!!!!!!...
0
vajag vajag.. bet Rihards kautko teica,ka Linda taisishot, vinja tipa macas par web dizaineru vai kas tamlidzigs...
0
Feini ta jau baigi labi ka kaads kauko taadu dara!! galvenais lai tajaa lapaa forumaa vareetu chatot!!?? ;)
0
ja gan.. varetu chatot uz nebedu!!!!!
0
Sveiciens no saulainaas Suomijas! Cau Veiss!
0
Aahh cau kaaiet , kaa somijaa????
0
te drikst alu uz ielas dzert! un alus ir daudz! un parkaa skraida zakji un ezi Helsinku centraa!
0
taga es prom, es tik uz briidi :)) sveicieni visiem.
0
Nu labi cau...!!!!!!!!!!
0
a kas tas taads KRITIKIS vispaar ir
0
kaads man nevareetu paskaidrot - kas tie skini taadi iisti ira? ko vinji dara un ko klausaas?
0
skini ir tie puikas kurus shinii lapaa nemiil
0
klausamies oi muziku un daram tiiru latviju no slaaviem un melniem tak shto skaties pats
0
irc.delfi.lv #True-Metal [jauns kanaals metaalistiem!]
0
Visi neklausaas Oi Oi Oi...!!!!
0
ak re ko Latvijaa runaajaat kameer mans bija prom :)))
0
a kaapec skinhediem ir pliki pauri? Vinjiem ir kaadas higeeniskas probleemas? Varbuut utis vai kaada eede? Un veel es esu dzirdeejis, ka skinhedi skuj dibena spalvas ar` vai taa i` taisniiba?
0
mjaaa kaadas tik baumas nekliist... bet, ja par kaadu baumo, tas noziimee, ka ir interese. un tas ir jauki ;)
0
A ar tik daud matien kaa Irēnai arii var buut skinheds? Tas kas tev i noteikti nav arii chelsii. Ta jau matainie arii var buut skini. ko?
0
Latviju briivu no slaaviem un melnajiem? Mjaa... It sevishkji tie mellie traucee dziivot, kaapj uz galvas, ibio. Idjootu bars.
0
bekon, es neveelos tikt pieskaitiita kaut kaadam ierobezhotam stilam vispaar. apzheelinj... WP domaashana ir 99% shii portaala apmekleetaajiem neatkariigi no matu garuma.
0
Runas ir garas, darbs ir iiss---kuram latvju klasikjim pieder shie vaardi? ;))))
0
dibenu gan jau ka paduses, skuj gash skini! :p
0
ieprieksh teiktajam piekriitu. Bet dzeja te pilniigi kautkaa neiederaas. (Vai varbuut tas ir taads interesants veids kaa maniit teemu? =) )
0
Meegjinaaju bekonizaacijai ieskaidrot, ka piederiibu kaut kaadiem tur stiliem un tusinjiem utt., veertee peec darbiem. Skaic?
0
ok
0
:)
0
WP 995... Nesapnjo, aarieshu klasika...
0
ok, ok99%
0
bekons i meesls
0
kopah kura laika arii bekons truemetal paraadiijies?? Agraak nemaniiju :) sveiciens tev no matainajiem meesliem Bekon
0
dazhi sevi uzskata par mesliem bet es sevi nee! drizak jau mesli ir visi negerishi
0
bekons jau pats neko neizdomaa vinjsh tikai dara to ko vinjam saka un arii sheit vinjam lika naakt iekshaa un kautko sarakstiit :) (,)
0
Nesen kā atklāju šo saitu un biju bišķi pārsteigts, ka te uzdarbojas skini un cilvēki ar pareizo politisko domāšanu. Tas ir baigi labi. Bet gribu pateikt arī savas domas par skinhedu kustību kā tādu un tās izpausmēm Latvijā. Galu galā pats sevi varu nosaukt par vienu no pirmajiem skinhedu ideju sekotājiem Latvijā, un, lai gan man jau sen uz galvas ir mati, ns idejai kalpoju vēl šodien. Redziet, veči, palasot jūsu komentus te un paklausoties cilvēku runas, liekas, ka jūs līdz galam neizprotat skinhedu kustības būtību. Pirmkārt, no malas jūs izskatāties kā tāds alternatīvs grupējums, tā kā tāds panku paveids, kas paši vārās savā sulā. Jūs pat vizuāli 'vairāk atgādinat pankus, nevis skinus. Bet skinu kustības būtība ir pavisam cita- īstie skini ir vienkārši, nacionāli noskaņoti strādnieku klases jaunieši, kas savā uzvedībā un vizuālajā tēlā iemieso sava sociālā slāņa būtību, kam nepiemīt nekā no panku un metālistu ārišķības. Pavērojiet vidusmēra skinus Vācijā un Lielbritānijā, un jūs reedzēsiet, ka viņi ir vienkāršības un pelēcības(pozitīvas) iemiesojums. Otrkārt, kas duras acīs, ir 'tas, ka jūs uzkrītoši daudz runājat par tusiņiem, par iedzeršanu utt. Vai gan dzērāji un mūzīgie tusētāji var būt rases un nācijas avangards? Vai jūs zinat jāda kārtība valdīja, piemēram, SS? Manuprāt kārtīgam ns būtu jābūt piemēram, kā jāuzvedas arī pārējiem letiņiem, šajā ziņā man liekas ļoti simpātiski baltkrievu skini no White Legion, kas savā kustībā cenšas iedibināt veselīga dzīvesveida kultu, proti, neatzīst tabaku, alkoholu, nemaz jau nerunājot par narkotikām. Tos, kas pārmērīgi lieto alkoholu no kustības vienkārši izmet, bet savos tusiņos viņi atzīst tikai alu un neko citu. Padomājiet, veči, kas ir skinhedi un kādiem tiem vajadzētu būt, un ziniet, kas es esmu ar jums un novēlu, lai jūsu (mūsu) kustība Latvijā aug un attīstas!88!
0
vai tik cilvis ar niku 14/88 nav kaac no liepaajniekiem? ;)
0
Ir jau ir, 'dārgā āriešu māsa
0
Nju chau :))) taaa jau es domaaju :)))
0
tie iistie straadnieku klases dzheki nemaz nebija nacionaali noskanjoti(pashos pirmsaakumos 60to saakumaa)tie bija parasti anglijas juurnieki no dokiem kuri vienkaarshi ciiniijaas par savaam darba tiesiibaam braukaaja pa pasauli un atveda no jamaikas pirmo skinu muzonu(ska,regeju un soul) veel starp citu ir arii oi skini un oi panki kuri ir pilniigi apolitiski vinji nav ne par ne pret nazi vai antifa tie ir vienkaarshi ielas ljautinji kuri nekad nebuus nekaadaas organizaacijaas vai kur nu veel lielajaa politikaa.piemeeram es pats visu dziivi esmu nodziivojies pa ielaam kaavies dzeeris un tuseejies un vai taapeec es neesmu skins es sevi uzskatu par daudz normaalaaku nekaa tos kuri satiekoties lec kaajaas salutee gjeerbjaas bezmaz vai armijas formaas un ir baigi disciplineetie es nesaku ka mazliet pashkontroles ir slikti .un man ir vienalga kas dariijaas SS vai veel kautkur ari kaa ielu skins es varu buut wp un savas valsts patriots un biezhi vien uz ielaam arii notiek lielaakie darbi un organizaacijas ir tikai tuksha muldeeshana luuk taadas ir manas domas :)
0
tu paziisti taadus cilveekus ka Evgenijs, vai Dmitrijs no Nightwing`aa?
0
DUBLI - zelta vaardi.. tiehsaam... tu esi viirs uz goda Oi! :)
0
palag es tevi paziistu ?
0
es domaaju ka nee... es maz skinus paziistu... un nedomaaju ka tie kurus es nepaziistu paziist mani :)
0
a pats no kurienes esi
0
no Riigas...
0
a pats domaa pa skinovski un ja nee tad uz kuru pusi domaa?
0
Da vinjsh panks ir...!!!! Zinu laikam vinju!!
0
pohuj ka panks a mosh sakariigs
0
Nee normaals dzekinjsh vinjsh taadus konkreeetaakos prikolus taisa ka var konkreeti paarzviegties!!! Es jau neteicu to ka vinjsh i panks u tapee slikts!!!! Kapee trincstokaa nebiji?????
0
Nee normaals dzekinjsh vinjsh taadus konkreeetaakos prikolus taisa ka var konkreeti paarzviegties!!! Es jau neteicu to ka vinjsh i panks u tapee slikts!!!! Kapee trincstokaa nebiji?????
0
Nee normaals dzekinjsh vinjsh taadus konkreeetaakos prikolus taisa ka var konkreeti paarzviegties!!! Es jau neteicu to ka vinjsh i panks u tapee slikts!!!! Kapee trincstokaa nebiji?????
0
oopppsss kompis sapisaaas!!!!
0
tapeec ka pie draudzenes bija ilgaak jaapabuut
0
nu esmu Oi! panks... veiss - ta jau laikam paziistu mnai, ka zini par prikoliem :)... un jaa DUBLI.. shodein tu mani redzeeji... kvadraataa - blakus agai biju, ka runaaji...
0
Man ljoti zjeel, ka latvieshi kaa nacionaalie sociaalsiti ir pasiivi un gljeevi. es labpraat daliishos savaa pieredzee ar rasisma un nacionaalisma ideju kopshanu.... haha es kaadu laiku atpakalj rakstiiju skyforger forumaa par patriotismu, rases tiiriibu un naciopnaalismu, arii par naidu pret krieviem... es ne tikai nesanjeemu atbalstu, bet gan sanjeemu padomus, ka man buutu jaauzsit krievam pa plecu un jaadodas rokaas. ABSURDS. ES NIISTU GLJEEVUS LJAUDIS BEZ LEPNUMA... ES JAU SAOZJU, KA ARII SHAJAA FORUMAA VISI IR AKKKK TIK HUMAANI UN CILVEEKUS MIILOSHI. LAI JAU. ES NEZINU CIK KOREKTI SKINHEADI SEKO HITLERA FILOZOFIJAI.... SS KORPUSS BIJA TIIRAS RASES PAARSTAAVJI, KAREIVJU ELITE.. TAGAD KAUT KO TAADU BUUTU GRUUTI ORGANIZEET. AARIESHI MAISAAS VIENAA ZUPAA UN PRIECAAJAS. HAHAHA
TRAGJISKI.
MAN APNICIS SHIS LATVIESHA GLJEEVUMS. NEVIENS NESKATAAS NEVIENAM ACIIS, NEVIENAM NEINTERESEE ZEMES SARGAASHANA NO SLAAVIEM UN EEBREJIEM....
SIEG HAIL!
IESAKU KLAUSIITIES BURZUM, KAS IR LIELISKS MUUSDIENU NACISMA PARAUGS.
UN KO JUUS DOMAAJAT PAR LATVIESHU ==HEATHEN FRONT== VEIDOSHANU???
0
Heathen: piekrītu visam, ko rakstīji! Cīņai sveiks! 88!
0
ti esi vienkaarshi loh!taadiem kaa tu es gandriiz katru dienu dodu pizdjulej,ceru ka tevi satikshu driiz...Varbuut jau labaak ej uz ielas tur organizee sapulci?:) es domaaju ka uzreiz dabuutu pa galvu no taviem ieniistiem krieviem,vai vienkaarshi tu esi mazais matains/lisijs idiots, kuru shit daudz...poka,loshok!
0
heathen palasi taadu graamatu kaa BERLIINES KRISHSHANA un padomaa par 2pasaules kara beigaam kad ss pulkos pat nebija vairs isti tiira aarieshu rase kur nu veel vaacieshi tur bija visi citi un pat churkas tas saakumaa vinji njeema tikai afigenna veseliigos a beigaas tajaa ss gaaja jebkursh
0
aizmirsti,shitajaam Heathen zin` cik ir gadu? 17! beerni aakstaas...
0
ka tik par daudz nesaaakstaas
0
No kurienes rodaas tie pedinji-krievmiilji? Eu tu, -onanīms-, ko vinji tev taadu labu ir izdariijushi? Izraavushi vai? Ta jau tev jaamaina niks. No -onanīma- uz -aplaimīnu-.
0
A pa Dubli varu teikt,ka vinjsh nav nekaads parastais skins, bet alkānskin paveids. Vaine? Tēt.
0
un arii Oi! ne tikai WP WP nazi nazi... man prieks :)
0
Isaku tautiešiem apmeklēt saitu www.rightmusic.info! Tur par brīvu var ielādēt datorā šo to no white power klasiķu, piemēram, Skrewdriver un No Remorse skaņdarbiem
0
oi! Skrewdriver baigi labaa muuzika :)

labaak juus(skini) paklausaties savu pirmatneejo muuziku(pirms radaas Oi!).. kaa piemeeram 2-Tone, Rockability, Ska, Shinheadu Regejs(tie ir stili)...
man nez kapeec labaak patiik muuzika ko izpilda skini nevis panki(kautgan pats esmu panks)...
0
vot baac skinhedu regejs ka man nepatik.. rrrr
0
kaa nekaa skini ceelushies no Jamaikas :)
0
Privet, ja samij krutoj lisij garbatij
0
nu ja var redzet...
0
Štrunts par visiem stiliem, bet Skrewdriver ir vislabākie!Bet diezgan laba ir arī krievu grupa Kolovrat, kas spēlē tādā mazliet vecmodīgā hardroka manierē. Lai kā arī es neciestu krievus, so mūziķu talants jāuzteic.
0
kolovrat jau vien ir rnj ziimes nosaukums tad nu nafig to padariishanu varu ieteikt arii taadu grupu kaa MIDTOWN BOOTBOYS VAI vai MORON un veel oi skinu viena no pirmajaam bandaam SHAME 69 :)
0
atvainojos sajuka OXY MORON
0
to domaa Sham 69 ???

veel labas Oi! skinu grupas ir Dropkick Murphys(mana visiecieniitaakaa grupa), Cockney Rejects, 4skins, Argy Bargy... taas kas man personiigi patiik :)
0
jaa taas arii labas
0
riigaa visiem pizdjec
0
Dubli, kas tad tev leecies?!
0
ai biju iedzeeris
0
eu juus te rasistu cuukas esat salasiijushies vai?????
bljin esu konkreeti shokeets, ka metaalisti ir kaut kaadi idioti fashisti..... vai varbuut es kljuudos????
FUCK WHITE POWER!!!!!!!!
0
Veciit nejauc fassistus ar nacistiem...
0
..un nacistus ar neonacistiem...
0
un skinus ar cilveekiem :)
0
un nacistus ar rasistiem :)
0
"Nepietiek, ka cilveeks nav rasists un nav nacists. Vinjam Jaabuut ANTInacistam un ANTIrasistam"

www.onepeoplesproject.com

bet ko es veelos - to, kuri sevi deevee par nacistiem/rasistei latvijaa, taa pa punktiem sakaartotus argumentus / meerkjus . kaa skolaa :) uz meilu, ja driixt. ja kaut kur jau ir, pazinjojiet url, jebshu kaut ka taa. paldies :)

0
tjipa krievi/melnie ir slikti taadeelj, ka... no veestures, statistikas, sociaalajiem peetiijumiem etc...

mees veelamies, lai... ceram, ka notiks taa un shitaa:)

lielumlielais paldies jau ieprieksh.

lai zirgs ir ar jums

0
dropkick murphys ir vieni no lielaakajiem liidzeklju ziedotaajiem anti-nazi un antirasistiskajaam organizaacijaam amerikaa, bet ir skinheads :)
respect :)
0
xedzax manupraat ir chava. Jo baltais cilveeks diez vai var pateikt "fuck white power", jo tad sanaak vinjsh uzdirsh pats sev. Vai arii vinjsh ir pilniigs durnis.
0
es kaa baltais cilveeks saku FUCK WHITE POWER, FUCK STATE POWER, FUCK POLICE BRUTALITY. DOMINATION=DESTRUCTION.

bekon, panjemsim mazaaku meerogu, tu tuseejies kopaa ar saviem draugiem, tu saki BEKON POWER? es nedomaaju, ka winjiem tas patiktu. tachu wai taa nesakot tu uzdirs sev?
0
Braali ko juus man baltijas saulee visu laiku neatllaavaat sskkirot,,,tautu un assins izliet tiem gotiem,kas apgaana sennccu kapus... Brrrr!!!!!
0
Atradies šķirotājs! Tādus šķirotājus kā tevi pašus derētu sašķirot
0
vienkaarhaakos vaardos - manas dziives meerkjis nav POWER :)

www.anti-flag.com
0
to pitchfork:
Jaa taa nesakot ssanaak ka es uzdirstu sev. Attieciibas starp cilveekiem ir jaanoskaidro, citaadi vislaik tevi apdirsiis.

Ja tu kaa baltais buudams saki, ka "white power sucks" tad tu uzadirs pats sev. Jo tas noziimee, ka tu nemaz netiecies uz to, lai tu buutu stipraakais gudraakais, u.t.t.
Es jau nezinu, bet taadus parasti sauc par dirsaaliideejiem. Ne?
0
bet neviens taa arii nav atsaucies uz ieprieksheejo postu luugumiem.
0
katram pitchforkam idejas skaidrot... var tak atveert www.resistance.com kaut vai :)))
0
pff, man liekas ir liela starpiiba starp kaukaadu internacionaalo komercialziaacju un lokaalajiem apstaakljiem.
0
ideja tak skaidra...lokaalo apstaaklju iipatniiba ir krievu iipatsvars....lai ar' vinji ir baltaa kraasaa :/
0
no krieviem jau tik un ta valja netiksim, vajadzetu drizak mainit vinju attieksmi..
0
Nuja,,,nuja sauliit...
0
nekad nesaki nekad-- peec vaacu 700 gadu kumdziibas nosvilinaaja shos ka prieks ;) krievi te tikai gadus 60 :DD
0
tas ir majiens vai ka? ;) bet nemot vera musdienu izaugsmi 700 gadus tad tiesam nevaidzetu gaidit...
0
vo vo
0
gudri rakstat, es te neizteiksos pagaidam
0
hahaha :DDD es netiecos lai buutu stipraakais, es uzskatu ka niiches uzskati ir sviesc, tiecos buut gudrs, bet ne taapeec, lai waldiitu, bet lai paliidzeetu. man shkjiet, kaa taadaa kompaanijaa, kuraa "attieciibas ir noskaidrotas" Bekona waardiem, walda nepaartraukts saspiileejums, hierarhija, es taa noteikti negribeetu :) knowledge is not a weapon, it's a tool :)

nee wispaar - klausos anti-flag [i'd rather fight to spread some tolerance and unity than buy into your nationalistic brainwashing]
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [3]
Sonnenmensch
atmoda
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas